Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
Kiki ünnepélyesen bejelentette Kadlott Karcsi trónfosztását, majd átvette az uralmat
mustaine
pedig ez se rossz:

 www.youtube.com/watch?v=y7qwMEU13rY

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Toszjáték á lá Borles

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
Kiki ünnepélyesen bejelentette Kadlott Karcsi trónfosztását, majd átvette az uralmat
mustaine
Hallod, az egyik prosti ilyen lekapta fatelt tegnap, a másik meg 200kért nem akarta kikit .... Amikor bealudt 2 pálinka közben az többet nézték mint amikor ordibált zenére.

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
A momentumot várom majd mikor Bortles "visszahozza" a meccsbe a Steelerst. 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
Pedig ez már annyira old 😀 A kicsomagolós videóit tudom ajánlani 😀
tenorx
Hát, én amikor először láttam, 10 percig kerestem az állam.

Ugyanis amikor még Debrecenben voltam gimis, akkor sokszor egy busszal utaztam vele, ugyanott szálltunk le. Ha akkor tudom, milyen karrier elé néz, már kértem volna is az autogramot. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
jajj, ne
Tactful Cactus
hát de, sajnos látnom kellett...:/
Sixo ráadásul ráfüggött a rosszlányokra is 😊
shagi0206
Semmi ilyen nem történt. Aljas rágalom.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
jajj, ne
Tactful Cactus
hát de, sajnos látnom kellett...:/
Sixo ráadásul ráfüggött a rosszlányokra is 😊
shagi0206
Az már régebben történt, anyót is ott ismerte meg

több mint 6 éve
Foldesi26 New England Patriots 274
Hajrá Jags, máris 7-0 a csodás Steelers, team of destiny, killer bélák ellen. #teamdestinyhelyettteamfenyomiklós

Szerkesztette: Foldesi26
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
jajj, ne
Tactful Cactus
hát de, sajnos látnom kellett...:/
Sixo ráadásul ráfüggött a rosszlányokra is 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
Kiki ünnepélyesen bejelentette Kadlott Karcsi trónfosztását, majd átvette az uralmat

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Úgy néz ki lesz bunyo😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Fosnak a Jax cornerektől, ezekkel a gyáva screenekkel nem fog messzire jutni a Stealers

Perception is reality.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 221
szoval futni kene, de 2 passzal kezdunk
xtaki
Héééli takarodj!
vontod
ha tulgondolja a meccset, akkor csak kidobjak ma' vegre...
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Úgy látom a Jax a múlt héten meg volt illetődve, hogy a PO-ban van, mostanra kezdenek ráérezni az ízére. 😀
Vrij6
Csak ott folytatják a heinzen ahol abba hagyták

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
Pedig ez már annyira old 😀 A kicsomagolós videóit tudom ajánlani 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Eddig jól alakul a meccs

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
Kampman
jajj, ne

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Úgy látom a Jax a múlt héten meg volt illetődve, hogy a PO-ban van, mostanra kezdenek ráérezni az ízére. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
Punci idegbe jött

őlég vót
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Ja igen, éjszaka végérvényesen hatalomváltás történt, Alekosz és a mulatós zenészek helyett az eredménykövetők új sztárja most már Molnár Krisztián.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 & out-os kezdés a D-től. Remek.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez az a meccs, ahol egyáltalán nem tudok részrehajló lenni. Mind1, hogy ki nyer, a lényeg, hogy a Patset picsázzák el jöv héten. Boldogtalan nem leszek.
Ráadásul idén először néztem soccert (Pool-City), és nem bántam meg, felvidított 😊
shagi0206
Akkor szurkolj a Vasasnak,nekik azért bőven több esélyük van a pecc ellen.
LeviPoki
na jött az afc north-os okoskodni a söprés után 😛 hát nem hiszem el, hogy a Steelers/Ravens fanok nem tanultak a leckéből

EZAZ JAGS, gyáva népnek nincs hazája
baggio 🏈
Nekem tökmindegy ki nyer,de meglepődnék,ha a Jags lenne az,kövezzetek meg érte,ez a realitás 😀
LeviPoki
Holnap de ráérek 10 körül egy kövezés?😀
red5
Ez az a meccs, ahol egyáltalán nem tudok részrehajló lenni. Mind1, hogy ki nyer, a lényeg, hogy a Patset picsázzák el jöv héten. Boldogtalan nem leszek.
Ráadásul idén először néztem soccert (Pool-City), és nem bántam meg, felvidított 😊
shagi0206
Akkor szurkolj a Vasasnak,nekik azért bőven több esélyük van a pecc ellen.
LeviPoki
na jött az afc north-os okoskodni a söprés után 😛 hát nem hiszem el, hogy a Steelers/Ravens fanok nem tanultak a leckéből

EZAZ JAGS, gyáva népnek nincs hazája
baggio 🏈
Nekem tökmindegy ki nyer,de meglepődnék,ha a Jags lenne az,kövezzetek meg érte,ez a realitás 😀
LeviPoki
Túl sokat olvastál soldit vagy mi a rák?
valakis
Ugyan-ugyan,éjjel a Titans volt esélyesebb a Pats ellen,igaz? 😊
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
gyáááva néépnek nincs hazája,
felültem újra a Jax bandwagonra,
Bortles az én MVP-m,
dollármilliomos lesz a hétvégén
baggio 🏈
Messze van még a húsvét, meg április 1 is... vagy te is bebaszós live-ot tolsz?
Igor
na örülük, újra itt tartunk 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
gyáááva néépnek nincs hazája,
felültem újra a Jax bandwagonra,
Bortles az én MVP-m,
dollármilliomos lesz a hétvégén
baggio 🏈
Melyik bandwagonon nem ültél még? 😂
yooker
többen nem ültem még, mint amelyiken igen!
baggio 🏈
That's what she..... oh, forget it.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Szép estét, Steelers mikor játszik?