Seattle Seahawks - San Francisco 49ers

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mi lenne ha hagynátok a faszba ezt a faszságot? Köszi.Fucu
Csatlakozom!.... vagy menjetek ki a hóra 😊szaszia
egy szerelem nehezen múlik na

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jaja, én is azt hittem hogy ez a +10 új hsz vaalmi értelmes lesz... Ahelyett hogy arról beszélnétek, hogy Kap mekkora passzokat adott, meg hogy ismét elővette a 49ers a futójátékot...csibu
futunk...Kap fut... haladunk... mi vaaan? 😊
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Gondolom a flaggelt hitre írtad,mivel Reid nevét is említetted. Épp eleget kapnak a játékosok meccs közben, abszolút elitelendo,ha valaki még játék után,vagy direkt fejre megy. Igen,megkapjak a játékosok a pénzt,hogy ott legyenek,de még a mai orvostudomany sem tudja felmerni,egy-egy ilyen ütés mit okozhat. Ezért is írtam Seau esetet. Évekkel,évtizedekkel később is hathat a játékos életére.undisputedly
ja Reidre, de nem láttam mennyire volt kint mikor adta, de ha jól láttam nem volt dirty hit, meg a lába nem ért le, de dobható volt.
vagy most melyikről beszélünk?

több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Na ezaz,Kap fut,passzol meg minden 😊!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
inkább énekeljük el közösen a himnuszt 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Mi lenne ha hagynátok a faszba ezt a faszságot? Köszi.Fucu
Csatlakozom!.... vagy menjetek ki a hóra 😊
több mint 9 éve
csibu San Francisco 49ers 16
Jaja, én is azt hittem hogy ez a +10 új hsz vaalmi értelmes lesz... Ahelyett hogy arról beszélnétek, hogy Kap mekkora passzokat adott, meg hogy ismét elővette a 49ers a futójátékot...
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi lenne ha hagynátok a faszba ezt a faszságot? Köszi.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
ASR10 San Francisco 49ers Stanford Cardinal 135
szerintem inkább nézzétek a meccset, ilyen drive-ot nem toltunk
két hónapja 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.undisputedly
Ezért nem eredménykövetőztem már 2 hete sem, mert még a végén valami csúnyát írtam volna. Most is nehéz megállni.Sebii
ne fogd vissza magad, légy a vendégem 😀

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolom a flaggelt hitre írtad,mivel Reid nevét is említetted. Épp eleget kapnak a játékosok meccs közben, abszolút elitelendo,ha valaki még játék után,vagy direkt fejre megy. Igen,megkapjak a játékosok a pénzt,hogy ott legyenek,de még a mai orvostudomany sem tudja felmerni,egy-egy ilyen ütés mit okozhat. Ezért is írtam Seau esetet. Évekkel,évtizedekkel később is hathat a játékos életére.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.undisputedly
Ezért nem eredménykövetőztem már 2 hete sem, mert még a végén valami csúnyát írtam volna. Most is nehéz megállni.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.undisputedly
*facepalm* mert azt írtam hogy törje el mindenét nem? hitet kiosztani csak szabálytalanul lehet. anyám...

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.undisputedly
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.undisputedly
ah iq tesztet is végzel közben?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
csoda visszahordás is van?

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Undi telefonról nyomod? 😊Fucu
Igen,elnézést,de az autocorrect hatalmat élvez felettem.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sziasztok, látom már bemelegítés lezajlott.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
halászsas Seattle Seahawks 4
szép estétrantotthus
vipbox.biz/football/watch-1fifm-san-francisco-49ers-at-seattle-seahawks
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Undi telefonról nyomod? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.undisputedly
jajj ne már........
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mocskos ez a bííráúú átillááá.
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Brooks eddig jól tolja btw



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez az ussetek,mint állat komment remekül szemlélteti,hogy ha már gyozteanek nem sikerült lenni, vesztesek sem tudtok. Legalábbis egy-egy szurkoló. Az ilyen utesekbol lesznek olyan sajnálatos esetek,hogy megnyomorodik valaki,vagy Seau esete. Ehhez kellene egy kis intelligencia,hogy megertsd. Teljesen mindegy milyen méz van valakin, ilyenkor az életével játszik a másik paraszt.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
embertelen amit Llord Fangio művel idén a ZS védelemmel

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
van nyomás elég jól eddig