A fórummal kapcsolatos észrevételek

19 feliratkozó

11 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 32 403 — 2021/22: best soccer season ever
ARENA4 topikban robot garázdálkodik.
Matthew99
Kinyírtam.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
11 napja
Matthew99 New Orleans Saints 8 151 — Invisible man
ARENA4 topikban robot garázdálkodik.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 11 683 — PICKISINPICKET
dgsdgfg felhasználót töröljétek!

1 hónapja
USA és a világ topic megbugosodott

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 8 881 — 49ers GM
Kérnénk a Steelers kiemelt hozzászólás levételét, kivéve, ha Ben visszajön, mer akkor...
sutianap
Parancsolj. 😊

Ha visszajön, akkor kirakok oda egy Burrow képet 😊

2 hónapja
Kérnénk a Steelers kiemelt hozzászólás levételét, kivéve, ha Ben visszajön, mer akkor...

2 hónapja
NB2 New England Patriots 16 543 — nabege2@yahoo.com
Csak nekem csinálja a fórum, hogy reggel óta mindig a tegnapi napra visszamenőleg mindig feldobálja h válaszoltak a hsz-emre és utolsó olvasott hsz-ek is tegnapra visznek vissza?
Marha unalmas h 7-8 oldalt visszadobál, aztán something went wrong... ahogy persze ennek a hsz-nek az elküldése sem sikerült elsőre, mert lerohadt az oldal...
Beki
szintén

de baggio leírta, legyünk türelmesek (és ezt nem rossz szándékból írom, én is többször belefutok ezekbe a hibákba, de nem akarok őket idegesíteni, hogy leírom mindig)
2 hónapja
Beki New York Jets 17 213
Csak nekem csinálja a fórum, hogy reggel óta mindig a tegnapi napra visszamenőleg mindig feldobálja h válaszoltak a hsz-emre és utolsó olvasott hsz-ek is tegnapra visznek vissza?
Marha unalmas h 7-8 oldalt visszadobál, aztán something went wrong... ahogy persze ennek a hsz-nek az elküldése sem sikerült elsőre, mert lerohadt az oldal...
3 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 22 630 — Axel Foley
Ha egyszer csináltok egy nagyobb fejlesztést akkor a röhögős szmájlit ne felejtsétek el.

3 hónapja
Egyébként ilyenkor mi az isten van a fórum appal, hogy órákkal a load után is megvan dögölve?
Írja be DB-be a változtatásokat, vagy mi foglalja le az erőforássait?
tenorx
Random jelleggel döglődik minden héten.
Beki
Jó de ez nem random, az esti meccsek után döglődik.
Gondolom eltárol DB-ben minden felhasználóhoz egy pointert minden topichoz, hogy meddig olvasatlan, illetve notificationöket.
Valami ezzel az eltárolással/feldolgozással lehet szar, ha napokig tart neki, míg egy konzisztens állapotba jut. (mert ugye ezeket aztán frissítgetni kell, ha valaki megnyitja a topicot, pointert változtatni, etc)
tenorx
Passz, ennyire sajnos nem vagyok otthon a témában, de ma is repkedtek a something went wrong üzenetek.
3 hónapja
warr_b Washington Football Team 13 127 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyébként ilyenkor mi az isten van a fórum appal, hogy órákkal a load után is megvan dögölve?
tenorx
Beki
Gondolom eltárol DB-ben minden felhasználóhoz egy pointert minden topichoz, hogy meddig olvasatlan, illetve notificationöket.
Valami ezzel az eltárolással/feldolgozással lehet szar, ha napokig tart neki, míg egy konzisztens állapotba jut. (mert ugye ezeket aztán frissítgetni kell, ha valaki megnyitja a topicot, pointert változtatni, etc)
tenorx
Nekem tegnap este óta ugyanazt a 3 értesítést mutatja a politika topicból 😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 11 795 — Picksburgh
tenorx
Beki

Szerkesztette: tenorx
3 hónapja
tenorx
3 hónapja
warr_b Washington Football Team 13 127 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
tenorx
PTSD.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
3 hónapja
3 hónapja
ozibozi New York Giants 12 091
Az egyik legolvasottabb topikot ostromolja. 😉
3 hónapja
Football videók topicban ismét egy robot ezúttal Gracey Martin néven.
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 14 565 — Lucas Scott
Giants topikba beszabadult egy emmarobot, aki jags drukker, de vmi gaminget akar promotalni linkkel.

4 hónapja
nagylaza Green Bay Packers 8 428 — beers & Packers
Patreonon lehet még támogatni? Vagy hogy van most ez?
Amadeus
Ha sikerül legalább a leállásokat végre megszüntetni, addig nem kalapozunk, de az elméleti lehetőség adott
r.baggio
Én az ősszel akartam küldeni egy kis előfizetést de nem tudtam
peach
Ehhez kapcsolódva: ha a fórumon megadott számlaszámra utal valaki (18203923-01651670-10010015), az kinek megy? Csak a bowl.hu-nak? Vagy a bowl.hu-nak és az FK-nak együtt?
nagylaza
Ez a számlaszám már nem is él, de ha átírjuk majd, az Juditnak fog menni a fejlesztésekre. Az FK-val tulajdonképp semmilyen kapcsolatban nem állunk a kereszthivatkozásokon túl.
r.baggio
Remek. Akkor javaslom, hogy ezt vegyétek le, és tegyétek fel azt, ami működik...
4 hónapja
r.baggio Buffalo Bills Utah Utes 56 095 — no es importante
Amadeus
Ha sikerül legalább a leállásokat végre megszüntetni, addig nem kalapozunk, de az elméleti lehetőség adott
r.baggio
peach
Ehhez kapcsolódva: ha a fórumon megadott számlaszámra utal valaki (18203923-01651670-10010015), az kinek megy? Csak a bowl.hu-nak? Vagy a bowl.hu-nak és az FK-nak együtt?
nagylaza
Ez a számlaszám már nem is él, de ha átírjuk majd, az Juditnak fog menni a fejlesztésekre. Az FK-val tulajdonképp semmilyen kapcsolatban nem állunk a kereszthivatkozásokon túl.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
nagylaza Green Bay Packers 8 428 — beers & Packers
Amadeus
r.baggio
peach
4 hónapja
peach Atlanta Falcons 12 502 — a new hope (again)
Amadeus
r.baggio

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
4 hónapja
Black Monday nem Friday
briareos
Szinte már hallom, hogy alza pont huuuuuuuuuuuuuu
4 hónapja
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 14 336 — StuG Life
Black Monday nem Friday

4 hónapja
r.baggio Buffalo Bills Utah Utes 56 095 — no es importante
Amadeus

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal