Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Egyebkent a meccs jelenete:

 mtc.cdn.vine.co/r/videos/FEA5837A9C1120567501596594176_2b107af25c6.2.1.7515168224122275545.mp4?versionId=4bIubonlVlJoVNCp3Zcvrz6gVa3N41m6

Rossz nezni 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Én Von-t figyeltem közben, általában 2, nem ritkán 3 ember volt ellene, ezért általában Ware-re csak 1 jutott, meg néha vissza kellett mennie coverage-be, de az is tény, hogy mozgott ennél már jobban is, de én ezt betudom most még a sok kihagyásnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moreno elengedéséről szerintem ne is beszéljünk. Nekem Ő is nagyon hiányzik ebből az offensből. Elképesztő, amit tegnap levágott a Pecc ellen.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Pofásnak néz ki így a D... Annak ellenére, hogy közel 400 passzolt yardot beszedtünk.
+ Nekem Irving nagy meglepetés: Sack, TFL, (egyszer mondjuk nagyon csúnyán ott maradt Wayne-nel párban, amit be is nyaltunk egyből - mondjuk Luck természetesen van annyira jó, hogy az ilyen missmatch-eket kihasznája)
+ Roby - magabiztos takler a srác és volt egy szép PD-je is
+ Q.Carter - FF szerintem nyoma sincs a 2 év kihagyásnak
+ R.Moore - 2 INT o_o Azt csinálja, amit egy FS-nek kell. Ott ólálkodik mindig akció közelben legyen az futás vagy passz. Szépen segített be a cornereknek.
+ C.Harris: hála a jó égnek egyáltalán nem rusty
+ Ware szállította a nyomást ill. a sackeket, ezért hoztuk.
+ B.Marshall nem Trevathan szint, de hozta a tackle-ket
- Von? Hol volt a pályán? Na ő rozsdás

Igazából a D-t figyeltem jobban, de nyilván feltünt, hogy DT teljesítménye egy nagy kaki volt, ill. szerintem 3rd downnál Welker hiányzik nagyon de nagyon.

3. negyedben be is szunnyadtam, mert azért ma dolgozni is kellett jönni... de este visszanézem a 2. félidőt is.akike
Nekem is detto ez a velemenyem.
Roby volt a legnagyobb pozitiv meglepetes nekem. Jo a srac, plane azok alapjan, hogy TC meg preseason meccsek utan nem volt agyonhypeolva. Fizikalis, biztosan utkozik, ragad az elkapora. Persze nem kell isteniteni de jo solid kezdo lesz ez alapjan.
Talib kimaradt a sorbol. Lehet azert mert masodik felidot nem lattad. O hozza amit elvartunk tole. Nem talaltak rajta fogast, end zone vedekezese is nagyon rendben volt. Futasokhoz is fellepett.
Ware is kap egy nagy pirospontot tolem. Szepen dolgozott egesz meccsen. Daralt. Ez azert jo hir mert elso eles meccsen merfold magasan ez eleg biztato jel az eronletet tekintve.
Sanders is nagyon jo volt. Latszott hogy elvezi a Sheriff bizalmat es mentek is a labdak fele, lubickolt.
DT tenyleg nem volt ott fejben a mai meccsen. Remelem nem durcazik Sanders miatt. Bar Decker is megvoltak egymas mellett szepen.
B. Marshall azzal tette volna fel a pontot az i-re ha behuzza azt az INT-et, pontos masolata lett volna Trevethan Dallas elleni INT-jenek.
Von remelem csak rozsdas. Viszont meccs alatt mintha sokat lett volna coverben illetve 4 men rush-ban. De ebben nem vagyok biztos. Viszont tole varok nagy javulast kovetkezo meccseken.
A tavalyi evben mindig gorcs allt a hasamba, ha feljott a #D. Most viszont nagyon szepen teljesitettek, ha mindenki egeszseges marad, akkor rajtuk meccs nem fog elmenni, SOT hozni is fognak ebben biztos vagyok. A Colts a masodik felidoben vegig garbage time mode-ban tolta szoval eles helyzetben, ha van vesziteni valojuk biztos nem mennek neki szinte minden 4th downnak illetve kevesbe rizikos playeket hivnak. Amugy ez a Colts #O nagyon jo lesz iden szvsz. Nagy fegyverteny oket nullazni szinte egy egesz felidon keresztul.
Viszont #O oldalon a masodik felidore nincs mentseg. Borzalom volt. Es ez gyerekbetegsege a csapatnak az elmult ket evben... Egyszeruen nem tudnak elonyben hatekonyan jatszani. Pedig meg kellene tanulni mert lesz ra alkalom ebben biztos vagyok. Amugyis, ez olyan preciz kimeletlen #O, hogy vetek orat egetni vele egy felidon keresztul, ha a harmadik negyedben ralepnek a Colts nyakara akkor nem kellett volna meg picit sem izgulni a vegen...
Osszefoglalva, jo kis szezonkezdet volt (a tavalyit nehez lesz valaha is felulmulni), de nekem tetszett amit lattam.

PS: masodik felidot csak eros idegzetu versenyzoknek ajanlom.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Fasza, hogy nem láttam az egész 2. félidőt... Most látom, hogy Irvinget le kellett cipelni a pályáról. Lower leg injury... Ne jó jel. 😕akike
Utána visszajött hamarosan, szóval ne izgulj! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Fasza, hogy nem láttam az egész 2. félidőt... Most látom, hogy Irvinget le kellett cipelni a pályáról. Lower leg injury... Ne jó jel. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, nekem Roby az utolsó negyedig egyáltalán nem tetszett, sokszor csak kavargott a pályán és volt pár missed tackle is tőle. Jó, persze egy rookie-nál ez belefér, meg most is belefért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Pofásnak néz ki így a D... Annak ellenére, hogy közel 400 passzolt yardot beszedtünk.
+ Nekem Irving nagy meglepetés: Sack, TFL, (egyszer mondjuk nagyon csúnyán ott maradt Wayne-nel párban, amit be is nyaltunk egyből - mondjuk Luck természetesen van annyira jó, hogy az ilyen missmatch-eket kihasznája)
+ Roby - magabiztos takler a srác és volt egy szép PD-je is
+ Q.Carter - FF szerintem nyoma sincs a 2 év kihagyásnak
+ R.Moore - 2 INT o_o Azt csinálja, amit egy FS-nek kell. Ott ólálkodik mindig akció közelben legyen az futás vagy passz. Szépen segített be a cornereknek.
+ C.Harris: hála a jó égnek egyáltalán nem rusty
+ Ware szállította a nyomást ill. a sackeket, ezért hoztuk.
+ B.Marshall nem Trevathan szint, de hozta a tackle-ket
- Von? Hol volt a pályán? Na ő rozsdás

Igazából a D-t figyeltem jobban, de nyilván feltünt, hogy DT teljesítménye egy nagy kaki volt, ill. szerintem 3rd downnál Welker hiányzik nagyon de nagyon.

3. negyedben be is szunnyadtam, mert azért ma dolgozni is kellett jönni... de este visszanézem a 2. félidőt is.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Számomra Sanders volt a legnagyobb pozítivum. Nagy fogásnak tűnik a srác.
DT-t valaki csapja tarkón szedje össze magát meg jó lenne ha nem lazulnánk el máskor.
De a W a lényeg.

Reméljük Von és DT következő meccsen feledtetik mai haloványabb teljesítményüket.

A D# jóval erősebb mint tavaly pedig Trevathan még hiányzik is.

Jó lesz ez... 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a második félideji teljesítményben erősen a bealvás is benne volt. Főleg offense oldalon. Leeresztés után meg nagyon nehéz felpörögni. Manning is fejben hazament félidőben. És azért ez a Colts az AFC 3. legjobb csapata. De még az is kiderülhet, hogy annál is jobb.

Idénykezdetnek elment, főleg úgy, hogy jónéhány húzóember még igencsak rozsdás volt. DT-t ilyen sz*rul még nem láttam játszani, de Von is elég csendes napon van túl. Lesz ez sokkal jobb is, ahogy formába lendülnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
hát kell még egy kis olaj a gépezetbe, de a lényeg a duplavé megvan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 971 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amilyen gála első félidőn voltunk túl, annyira gyászos lett ez a második. Főleg O# oldalon...
A Secondary viszont elég pöpec volt, Roby, Talib, Harris, Ward és különösen Moore nagyon jól játszott.

Így belegondolva lehet h hosszútávon jól járunk egy ilyen szorosabb eredménnyel, legalább nem hisszük el h ez gálamenet lesz, de a W a zsebben van.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez melegebb lett, mint kellett volna, az egész csapat elég halvány volt a második félidőben, ennél több kell majd, szerencse, hogy ma ennyi is elég volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Az inaktív listánk, több meglepivel:
Linebacker - Danny Trevathan
Running Back - Ronnie Hillman
Cornerback - Kayvon Webster
Guard - Ben Garland
Receiver - Nathan Palmer
Offensive Tackle - Michael Schofield
Defensive Tackle - Mitch UnreinÁltalános Doktor
Ha Hillmanre ill. Websterre gondolsz (mint meglepi) ők valami betegséget szedtek össze Dallasban ill. lehet nem ott, de az uccsó PS meccs után még kórházba is kerültek. Még Hétfőn is limitált edzésmunkát végeztek. Visszaestek, az erre a meccsre való felkészülésben és ezért döntöttek Foxiék arra, hogy jobb, ha az oldalvonal mellől figyelik az eseményeket. Nekem egyedül Unrein a meglepetés... Főleg, hogy Vick-et elzavartuk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Thompson be fog mutatkozni szerintem. A preseasonban nagyon bíztató volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 971 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az inaktív listánk, több meglepivel:
Linebacker - Danny Trevathan
Running Back - Ronnie Hillman
Cornerback - Kayvon Webster
Guard - Ben Garland
Receiver - Nathan Palmer
Offensive Tackle - Michael Schofield
Defensive Tackle - Mitch Unrein

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
közbe Moreno parádézottNegritis
Tudatosan erősítjük a Pats divízió riválisait (Decker -> Jets, Moreno -> Phins) hátha legyőzzük őket mielőtt egyáltalán találkoznánk 😉Black_Adder
Na ez tetszik, ezt elteszem. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
közbe Moreno parádézottNegritis
Tudatosan erősítjük a Pats divízió riválisait (Decker -> Jets, Moreno -> Phins) hátha legyőzzük őket mielőtt egyáltalán találkoznánk 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
közbe Moreno parádézott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
nah holnap a vonaton lesz mit olvasnom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Broncos DC elemzés

TC előtt tartottam egy posztelemző sorozatot, azóta viszont egy edzőtábornyival okosabbak lettünk, és pontos képünk is van az 53+10-ről. Szóval íme egy utolsó személyi részletességű okoskodás, míg várjuk a hajnalt:

OFFENSE
QB:
Peyton Manning: A tavalyi MVP, aki hacsak a tavalyi forma 90%-t hozza, még mindig idén is a legesélyesebb a kitüntető címre... (persze mások javulhatnak)
Brock Oseriler: Élesben ugyan még nem láttuk eleget, de a PS meccsek alapján, ha jövőre el akarjuk adni, nagyobb tolongás várható iránta, mint Malletért. Márpedig ha egy olyan játékosért is adnak ellenértéket, akinek az elbocsátó papírjai gyakorlatilag már ki vannak töltve... Persze a pecc a franchise tagelt Casselre is talált egy hülyét aki kicsengette neki a franchise QB fizetést meg a 2. kört, h a Maroney dealt ne is említsem..., de vissza a Broncoshoz. Szóval viszonylag könnyen találhatunk rá vevőt, ha akarunk és könnyen lehet h szükség is lesz rá, mert lejár a szerződése mielőtt kezdőként bevethetnénk...
Összességében gyakorlagilat változatlan a felállás (csak Dysert most PSben van), de amíg Manning játszik addig úgyse számít a többi, ha meg Manning nem játszhat akkor azért nem számít a többi. Ha csak néhány meccs erejéig kell helyettesíteni, akkor viszont arra Oswi jónak tűnik, ahogy '98-ban is átvészeltük azt a 4 meccset, amikor Elway sérült volt...

RB:
Montee Ball: A vakbélműtét miatt nem sokat láthattuk az előszezonban. Morenonál már tavaly is dinamikusabbnak tűnt, ha elég snappet kap, akkor semmi akadályát nem látom, h földön felülmúlja elődjét, kérdés nála inkább az elkapások és a blokkolás
Ronnie Hillman: Még mindig nagyon fiatal, de még mindig nem nagyon látszik, h legitim NFL feature back lenne, vagy h milyen fantáziát láttak benne ami alapján 3. körben vitték. Amíg nem veszti el a labdát, change of pace RBként hasznos lehet az offenseben, de Ball pihenő idejét inkább CJ Anderson kapja. Ha idén is doghouse-ban végzi, akkor jövőre már nem lesz a csapat tagja
CJ Anderson: Moreno távozásával kicsit nagyobb szerep hárulhat rá, mint tavaly, és ahogy Hillmannál írtam Ball pihenő ideje, inkább az övé lesz, mint Hillmané, viszont Ballra szvsz sokkal inkább feature backként számítunk, aki a snappek legnagyobb részében fent van, mint tavaly Morenoval...
Juwan Thompson: Ő lett a szerencsés, aki a mindenki egy szinttel feljebbnek köszönhetően bekerült a csapatba, de amíg nincs sérülés nem nagyon lesz game day active, legfeljebb az ST miatt, 10-20 snapnél többre nem nagyon számíthat idén
Összességében gyakorlatilag elveszett az első és mindenki eggyel feljebb tolódott, ennek megfelelően papíron gyengébbek vagyunk. És abban ugyan bízhatunk, h Ball felveszi Moreno cipőjét, de Hillmantől és Andersontól racionálisan nem várhatunk hasonló teljesítményt mint tavaly Balltól...

WR:
Demaryius Thomas: Egyike a több mint 5 top5 WRnek, de ha nagyon kell a tényleges top5 helyezés mellett is lehet érvelni. Labdával a kezében életveszélyes, s ezt ki is használjuk, ő a #1 YaC-ban, route futásban rengeteget fejlődött PMnek köszönhetően, és meg van a keze és magassága ahhoz, h védő mellett is elkapja a labdát.
Emmanuel Sanders: Érdekes preseason volt az ő szempontjából, az első két meccsen egy labdát se kapott, majd a harmadikon szinte csak felé dobált Manning. Eredetileg Decker helyét vette volna át, csak teljesen más típusú playekkel. Az biztos, h más lesz, h hatékonyságban Deckerhez képest ez jobb, rosszabb vagy ugyanolyan, azt még majd meglátjuk. Welker agyrázkódás és eltiltása miatt slotban is többet látjuk, mint előre számítottunk arra, de hosszú távon amúgy is inkább ez a szerep nézett ki neki...
Wes Welker: Szerepe kisebb mint Bostonban volt, azonban nem kevésbé fontos. Idén lehet még kisebb szelet jut neki a passtortából, de amikor a drive folytatása a tét, akkor kulcsfontosságúak azok a playek, amik csak vele működnek. És ezt nem hinném h Sanders tudná helyettesíteni. Tavaly se igazán tudtuk őt pótolni 3rd down szituációkban...
Andre Caldwell: Ismerős a sémában, lehet rá számítani amikor kell, de semmi extra...
Cody Latimer: A szezon második felére jósoltunk neki nagyobb szerepet. Az előszezonban megmutatta azt is, h "lassú" lesz a kezdés, és azt is, h mekkora tehetsége van. Hogy mikor kap több lehetőséget az még majd kiderül, addig az ST-ben bontogathatja a szárnyait
Isaiah Burse: Elkapóként nem is nagyon számoltunk vele, visszahordóként egyelőre semmi extra, Norwood és Welker sérülése nélkül lehet h rosteren se lenne...
Nathan Palmer: PSből 4 meccs erejéig roster is összejött neki, de gameday active csak újabb sérülés(ek) esetén lenne...
Összességében más lesz mint tavaly volt, és addig nem is nagyon vállalkoznék az összehasonlításra, míg nem látom élesben, de azt megelőlegezem nekik, h összesen sok elkapás lesz sok yardra sok TDre...

TE:
Julius Thomas: Túl nagy egy CBnek túl gyors egy LBnek, évekig voltunk a TE játékban a szerszám rossz végén (mi nem tudtuk levédekezni az ellenfelét, míg nálunk nem létezett a játék eme dimenziója), mostanában mindkét oldalon változott a helyzet. Ami kérdés Thomasnál, h blokkolásban mennyit tud idén hozzáadni a játékhoz...
Jacob Tamme: Csak megtörtént az a paycut amit előrevetítettem 😊 Így mindenképp jó, h maradt, Thomas eddig még nem tudott egy teljes szezonon keresztül egészséges maradni, és az a 20 elkapás pont ezért fotnosabb, mint amilyennek látszik.
Virgil Green: A "blokkoló" TE. 12 personelben talán még többet is láthatjuk majd, mint Tamme-t, csak a labdát nem ő fogja kapni. Egyébként egyáltalán nem fakezű...
Összességében hasonló teljesítményt várhatunk tőlük, mint tavaly, ami sokkal több, mint amiben tavaly ilyenkor bízhattunk...

OL:
Ryan Clady: Talán ő hiányzott legjobban a Super Bowlon, ahol gyakorlatilag megsemmisítették az OLt. A liga egyik legjobb LTje ezen sokat segíthetett volna és remélhetőleg idén fog is...
Orlando Franklin: Egyelőre úgy tűnik nem veszett el a pozíció váltásban, de mondjuk eleinte Woodyardnál is úgy tűnt, megfelelő MLB lesz, szóval még mindig inkább várjunk meg néhány éles meccset mielőtt érdemben értékelnénk, de könnyen upgrade lehet Beadleshöz képest...
Manny Ramirez: Az egyik tavalyi meglepetés ember. Csak reméljük nem kiugrott szezonról van szó, hanem egy szerencsés posztváltásról. A Suepr Bowlon elrontott snapje semmit nem számít, nem amiatt vesztettünk, hanem a jobb ellenfél miatt...
Louis Vasquez: A liga legjobb RG-je, gyakorlatilag aprópénzért. Az egyik legjobb tavalyi igazolás...
Chris Clark: Bár sokáig úgy tűnt feledteti Clady hiányát, igazán jó passrushsal nem tudta felvenni a harcot, s ez megmutatkozott a Super Bowlon, de pl Mathis ellen is. A jobb oldalon egy fokkal könnyebb dolga lesz, de az igazság az, h tavaly is bajban lett volna, ha egy lassabb QBt kell védenie. Szerencséjére idén se lesz lassabb a QB, szóval bár OFhez képest némi visszalépésre számítok, komoly gondot ez nem jelent.
Paul Cornick: Számomra komoly meglepetés h ő lett a csere T, és nem is igazán tudom hova tenni, ő teljesített várakozáson felül, vagy a többiek várakozáson alul, tartok tőle, h az utóbbi...
Will Montgomery: Amikor hozták, akkor úgy volt, h kb Ramirezzel van egy szitnen, és nyílt harc a kezdőért. Ramirez kb felmosta vele a padlót. A kérdés ugyan az, mint az előbb, Ramriez lett tavaly óta még jobb, vagy Montgomrey kevesebb, mint vártuk. Itt is az utóbbira tenném a zizit...
Ben Garland: Cornickhoz hasonló meglepetés a szereplése, és bármennyire is szeretem, ez se biztos, h a depth erejét bizonyítja. Bár olyan hozzáállással mint az övé, figyelembe véve, h világéletében a labda másik oldalán volt, nem lehetetlen h pont mostanra érett be, én legalábbis nagyon bízom ebben...
Michael Schofield: Testfelépítését tekintve hasonló mint OF, ennek megfelelően kipróbáltuk OF mögött is, és OF eredeti posztján a fal szélén is. A láttottak alapján inkább Franklin hosszabbításához kerültünk egy lépéssel közelebb. Kezdetben Franklinnek is voltak gondjai a pass protectionnel, főleg amikor Tebow miatt a vakoldalra került és hosszú másodpercekkel megnőtt az az idő, míg védelmet kellett volna nyújtani, de ő futás blokkolásban már rookieként is kivette a részét. Schofield egyelőre nem sokat tett hozzá szvsz, ő lesz az egyik gameday inaktvív a meccsek nagy részén...
Összességében a TC előtt úgy tűnt végre igazán mély lesz az OL, de olyan játékosokat cutoltunk, akik augusztus elején a kezdőért küzdöttek (Justice), de akik maradtak azok se jelentettek komoly kihívást a tavalyról itt lévő ellenfelének. Az továbbra is igaz, h bármely sérülés esetén jöhet a legjobb csere játékos néhány helycserével a kezdőben, de nagyon érdemi különbséget nem látok a 4 csere között... A kezdő viszont a liga legjobbjához tartozik idén is, amiben benne van vastagon PM is, de ezzel nem diszkontálom a teljesítményüket, mert idén is ő lesz az irányító...

DEFENSE
DL
Demarcus Ware: A legnagyobb nevű igazolás, aki egészségesen újra a 2012-es szintre, sőt akár a fölé is emelheti a passrusht és ezáltal az egész védelmet. Kérdés meddig marad egészséges, az elmúlt 2 szezonban ugyanis voltak ebből gondjai...
Sylvester Williams: A tavalyi sérülés hullám egyik pozitív járuléka, h hamarabb a kezdőbe került, és meccsről-meccsre fejlődni tudott. Idén még többet várok tőle, többet mint amit tavly Vick tett hozzá a játékhoz.
Terrance Knighton: Tavaly ha jól emlékszem szoros versenyben őt neveztem meg a legjobb igazolásnak, a játékával idén se lesz baj, sokkal inkább azzal h contract yearben van. Bunkley hiába játszott jól elengedtük, Bannan szintén. Knighton náluk is jobb, kérdés ez elég lesz-e. valójában nem annyira egyszerű új NT-t szerezni, mint ez a névsor sugallja...
Derek Wolfe: Hiába below avg a PFF-en, tavaly nyilvánvalóvá vált, h ha ő kiesik, akkor az ideális sémától, felfogástól el kell térni, nélküle a front6-7 nem tömi be az összes gapet, nélküle 8 men box kell, és akkor lehet h a futás elleni védelem még nem esik vissza, de ez a pass védelem kárára törénik. Az egyik legfontosabb alappillére a védelemnek, mégha nem is a legjobb játékos...
Malik Jackson: A játék egyes aspektusaiban valóban jobb, mint Wolfe (pl interior passrush), és ezért quality backup, és a rotációban valóban nagyon jó játékos, csak Wolfe kiesésével a dominók borulnak, mert ő nem ugyanazt játssza ugyanazon a pozíción. A PFF tőle várjak a breakthrough seasont, ez szerintem nem lesz, mert megmarad rotációs playának, de kellenek azok is, nagyon.
Marvin Austin: Emlékszem még mennyire szurkoltam h hozzánk kerüljön a drafton, aztán nagy bust lett, de most úgy tűnik ő a soros, akinek itt éled fel a karrire, legalábbis nagyon jó TC-n és PSen van túl. Tisztán övé a 3. hely a DT sorban.
Quantereus Smith: A rookie évét rsoterhely spórolásból IRen töltötte, idén biztató volt TC-n. Waret mögött juthat szóhoz, remélhetőleg csak tehermentesítés és nem sérülés miatt...
Mitch Unrein: Vickersonnal volt bubble-ben. Elsőre meglepő lehet h ő nyerte a párharcot, de olcsóbb és ő bevetehtő close side DE és FBként is. Én nagyon bírom azokat az udfa-kat akik évről-évre fejlődve maradnak a rosteren, remélem még nem érte el a plafont...
Összességében ez egy nagyon jó kezdő és nagyon mély sor. Talán nem mindenki annyira ismert széles körben (értsd alulértékeltek), de alkalmas arra h a LoSon megállítsa a futást DB segítség nélkül, ami a védelmünk alapja, Ware pedig - egészségesen - elit pass rusher.

LB
Von Miller: Röviden, a liga legeslegjobb 4-3 SLB-je, az egyik legjobb edge rushere, aki kiemelkedő futás ellen is és nem használhatatlan coverage-ben sem... Tavaly felszedett pár fontot, abban a reményben h erősebb lett, de nem lett annyival erősebb, mint amennyivel kevsébé robbanékony. Idén ezért leadta azt a pár fontot, és problémamentes offseasonön van túl. Hogy tényleg megkomolyodott, vagy csak "kisebb szabadságot kap", az addig amíg nincs eltiltva lényegtelen, a pályán ő a legjobb...
Nate Irving: A 2014-es keret legnagyobb kérdőjele. Elvileg MLBnek hoztuk 3 éve, de se Mayst, se Brookingot, se Lenont nem tudta legyőzni a kezdő pozícióért, és ez az ő kritikája. Hogy tavaly játszhatott a kezdőben Miller helyén az úgy tűnik jót tett neki, de coverage-ben középen azért más, és nagyobb hangsúlyt kap, h mit tud coverageben nyújtani. Ha nem eleget, aligha hosszabbítunk majd vele...
Danny Trevathan: A tavalyi év egyik nagy felfedezettje - bár h fényezzem magam, én már rookieként "felfedeztem" őt. Nickel LB-ből lett 3 down LB, és defensive play caller. Hatalmas veszteség h az első pár meccsen nem játszhat, ráadásul elég meredeken indul a schedule...
Brandon Marshall: DJ-t eltiltják, beáll Woody és jobban játszik. Woody bemegy középre MLBnek, a heléyn Trevathan még jobban játszik. Trevathan lesérül, jön helyette Bradon Marshall. A sort aligha folytatja úgy, h upgrade lesz hozzáképest, de az eddig látottak alapján újabb csiszolatlan gyémántra bukkantunk egy hátsókörös LB esetében (még ha az ő esetében nem is mi draftoltuk őt)
Lamin Barrow: Elvileg nickelbacknek terveztük idén, és az is lesz, kérdés a snappek hány százalékában. Az Irving mint 3 down LB elég ilyesztően hangzott pár napja idézve a fórumon. Az ST-ben érdemes lehet rá figyelni, az ismeretlenségből berobbanó játékosok ott hívják fel magukra először a figyelemt, lásd Woody, Chris Harris, Trevathan, de akár Terrell Davis is, csak ő aztán egy PS alatt ki is nőtte az ST-t...
Lerentee McCray: Tavaly az udfa-k közül ő kapta a legnagyobb signing bonust, és úgy nézett ki sérülés néklül rostert csinált volna. Aztán jött a sérülés, így IR lett belőle, most rostert fogott. Von Miller mögött játszani sokat nem fog, ő is a PSben villoghat, ha mégis pályára kerül, hasonlóra számíthatunk mint tavaly Irvingtől, értelem szerűen azért kicsit gyengébb kiadásban...
Corey Nelson: Nagyon sokat nem mutatott a PS-ben, a TC-n se zengettek róla himnuszokat, az se lepett volna meg, ha PSbe csempésszük, és ha visszatér Trevathan lehet ez meg is történik, vagy ha valaki mást kéne ott megvédeni rosterre emeléssel. Ha gameday aktív lesz, akkor a STben láthatjuk, a védelemben nem nagyon hinném, nagyobb távlatokban Irving esetleges távozása esetén számíthatunk rá. A két szélen Marshall és McCray stabil csere.
Steven Johnson: Hasonló szitu mint Nelson. Egymással küzdenek majd a gameday aktívságért, és az STben játsszanak.
Összességében: 2 nagyon jó 3down LB, sok nevenincs mégis egész jó backup. A mi védelmi sémánkban az MLB szerepe a legjelentéktelenebb, ennek megfelelően évek óta elhanyagoljuk, s azért voltak ebből problémák...

CB
Aqib Talib: Leegyszerűsítve a képlet DRC->Talib, pénzben kicsit többért mint amit idén DRC kért / adnunk kellett volna érte. Tavaly sérülése előtt Talib volt a legjobb CB, de teljes szezont még sosem játszott végig, főleg nem konzisztensen jól. Sérülése után tavaly se volt az igazi. Kérdés mi melyik Talibot kapjuk, és meddig. DRC talán egy fokkal biztonságosabb megoldás lett volna, viszont Talib nem csak emberezésben, hanem zónázásban is jó lehet, és a futás ellen is többet tud nyújtani, így szvsz jobban jártunk, de legjobban azért talán még mindig Revisszel jártunk volna...
Chris Harris: Az egiyk legjobb slot CB, tavaly valami hihetetlenül alascony DPR-je volt, míg a futás ellen is kivette a részét a játékból, ha valakin hát rajta nem múlt a passz elleni védelmünk. A gond csak az h ACL szakadásból tér vissza, és a PSben nem játszott, könnyen lehet h rozsdás lesz kicsit az elején... Contract yearje van, jobban aludnék ha már lenne szerződése 2014en túl is...
Bradley Roby: Hát ha azt mondtam h DRC->Talib, akkor nála azt kell h mondjam, Bailey->Roby, és ez mindenképp rosszabbul hangzik, még akkor is, ha Bailey nem tudta maga mögött hagyni a sérüléseket, és nem fért be a Saints rosterre. Futás ellen már a PSben is feltűnt többször is (Harris is először ebben az aspektusban vetette észre magát, azon kívül h leading tackler volt az STben), h coverageben mit tud az élesben fog kiderülni, Talib és Harris mellett ő lesz a legnépszerűbb az ellenfél QB körében. Ilyen szempntból neki nem feltétlen baj, ha az elején Webster lesz mellette...
Kayvon Webster: A CBk általában nem rookieként váltják meg a világot. Ő első évében teljesen elfogadhatót nyújtott, bár a végére nem tudta tartani a szintet, de az összkép biztató volt. Azért kéne, h idén felülmúlja a tavalyit.
Omar Bolden: Tavaly safetyként valóságos katasztrófa volt, bár a TC-n még CBként edzett, szóval van mentség. Idén nem próbálkoztunk vele Sként tovább, és CBként valahogy sokkal jobban is festett. Bár tartok tőle, h fogjuk őt még safetyként is látni...
Tony Carter: Egy szóban lehet jellemezni, inkonzisztens. Képes meccsfordító INTre a semmiből, és meccset eldöntő engedett TD-re egyaránt. Egy contender csapatban pedig nagyon fontos a kiegyensúlyozottság...
Összességében nem rossz névsor, de a névsor maga tavaly még jobb volt, aztán láttuk mi lett belőle. Egy sebezhető pont bőven elég tud lenni. Hogy ez az egy lesz-e 2 nickelben az is egy jó kérdés...

S
TJ Ward: A 3 nagy igazolásból ő tűnik a legbiztonságosabbnak. Nincs komoly injury historyja, kiváló ütköző gép, de Ihenachoval ellentétben coverage-ben is feltalálja magát. Nekem nem tűnt fel, de tényleg játszott nickel LB-t is a PS meccseken. Szerintem ő lesz idén a legjobb új szerzemény.
Rahim Moore: Bár mindenkinek a Ravens meccs jut róla eszébe, én mégis azt mondom, h megbízható safety, de a nagy momentumokkal azért adós maradt. Egy jó NFL átlagos teljesítményt várok tőle, ami azonban nem biztos, h elég lesz neki ahhoz, h meghosszabbítsuk évvégén lejáró szerződését...
Quinton Carter: Őszintén szólva én már le is mondtam róla, 2 év IR után, hogy most mit várhatunk tőle azt még nem tudom. Rookieként meglepően jó volt, de az még Dennis Allennel volt, és azóta nem játszott. És sajnos azért nem arról van szó, h Pro Bowl kaliberű játékosoat szorított ki a csapatból
David Bruton: Továbbra is ST playa, akinek a felbukkanása a védelemben azt jelenti, h agyon nyertük a meccset, vagy nagyon elfogytak a játékosaink.
Összességében egyértelműen a legsekélyebb poszt a csapatban. A kezdők teljesen rendben vannak, Ward a legjobbak közé tartozik, Moore bőven elég mellé, de ha kettejük közül valaki kidől, akkor látványos gondok lesznek a secondaryben...

Special teams:
K
Brandon McManus: A kickoffokat magabiztosan elrúgta toutchbackre, FGoknál viszont 4-ből 2-t kihagyott. Kicsi a minta, de úgy tűnik erős láb, de pontatlan. Továbbra is tartom, h semmi nem fog múlni a kickeren, TDkkel nyerjük a meccseket, nem FGkal...
Matt Prater: Alighanem a 6. héttől (5. meccs) újra ő lesz a kicker.
P/H
Britton Colquitt: 2011-ben jól kijött neki a lépés, azelőtt elüldöztük volna a csapattól, azóta semmit nem csinál, 3-4 millióért puntol 60-at évente, amik rövidek de nem túl magas hangtime-mal. Semmivel se jobb, mint egy átlag udfa-ról felszedett 4-600 ezres punter, és ha tudna is többet, akkor se jönne ki a különbség, mert nem vívunk field position battle-t. A legrosszabb contract, a legrosszabb játékos. Nem elsősorban a jelenléte a hiba, hanem h nem lett neki hozva legitim vetélytárs, aki sokkal olcsóbban kiszoríthatná őt, pedig más sokkal-sokkal-sokkal fontosabb posztokon ezt megcsináljuk. Itt hiába lenne könnyű spórolni megtűrjük a 3-4 milliós puntert... Ha olyan fontos h kiváló punterünk legyen - Britton Colquitt minden csak nem az - akkor még mindig döntehttünk volna mellette a random udfa P helyett, legalább egy esély lett volna upgrade-re / spórolásra...
LS
Andre Brewer: Na itt persze volt workout, meg a PS-be is hoztunk egyet, pedig Brewer veterán minimumért játszik, eddig hiba nélkül és a szerepe ha lehet még a punterénél is kisebb...
Összességében az elvárásom h ne csináljanak semmit. Nem kell megnyerniük a meccset, de ne is veszítsék azt el. Ilyen szemmel fogom őket nézni. Ha Prater visszatér ő igazi luxus lehet a csapatnak, aki ha nem is hozza a tavalyi pontosságát, a kulcsfontosságú FG-kben mindig is jó volt, és előfordulhat h egy szoros meccsen a győzelemért kell rúgni... Más nem érdekel, Colquittnál se a szar puntjai zavarnak, hanem a fizetése, amit sokkal fontosabb játékosokra/posztokra költhetnénk

Ezek után mit várok a szezontól? Kicsit kiegyensúlyozottabb csapatteljesítményt. Jobb defense, ami miatt kevesebb offense kell, ezért kevesebb offense lesz, attól függetlenül h fölül tudná-e múlni a tavalyit vagy sem. Előzetes találgatások alapján az AFCWestet be kell húzni, minden más negatív meglepetés. a pár napja felvetődött kérdés, h reális-e a 15-1: Egyetlen meccsen se leszünk teljesen esélytelenek, úgyh akár 16-0 is lehet. De azok közül a meccsek közül se feltétlen fogjuk megnyerni az össezset, ahol mi leszünk az esélyesebbek. Az első néhány hétben csupa tavalyi PO csapattal játszunk Trevathan, Welker és Prater nélkül egy rozsdás sérült vagy egyáltalán nem játszó Harris-szel, ami nem könnyíti meg a dolgokat. Az elmúlt 2 évben 13-3 volt, ha valamit muzsáj lenne tippelni, ezt tippelném idén is. Nem tudnám megmondani melyik lesz az a 3, mert egyáltalán nem biztos, h kikapunk a Hoxtól, 9erstől és Patstől, de simán benne lehet akár több divízión belüli zakó is. Azonban vagyunk annyira erős kerettel, vagyunk annyira konzisztensek, h amíg Manning egészséges nem jön tartós rossz forma, és elsősorban ezzel magasunk ki a divízióból, de talán az konferenciából is. Egy 13-3 egyébként a #1 seedhez is elég lehet, ami nagyon fontos lenne, egyrészt a +1 bye week miatt (főleg h már a 3. héten le kell tudnunk a pihenőt), de az se mindegy h a konf döntőben is élvezzük-e a liga egyik legnagyobb home field advantage-ét, vagy mondjuk valahova a keleti partra kell-e látogatni. Az esélyeket latolgatva valósággal sokkalna ha elmaradna a PO, és előzetesen úgy tűnik a PO-ban is minden meccsen meg lehet az esélyünk a győzelemre. Így volt ez tavaly is, előzetesen a Super Bowlban is meg volt az esélyünk úgy kb 15 másodpercig... A kereteket nézve a 0. másodpercben idén is bárki ellen úgy léphetünk pályára, h van reális esélyünk a győzelemre. Egy offseasonben ezt kell elérni. Hogy ezt rajtunk kívül hány csapat mondhatja el, az attól függ, mennyire vesszük szigorúan a "reális esély" kifejezést, de ez már annyira szubjektív talaj, h fölösleges is folytatni.

Remélem februárban is lesz miért izgulni, harjá Broncos!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
sajna csak felvételről fogom látni 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Hát, hosszú hónapok után újra elkezdjük.. Nagyon nehéz szezon lesz, de bízom a csapatban, a Colts ellen pedig kötelező az élvezetes meccset is hozni pluszba még. 😊 Hajrá, Broncos!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Várható volt:
"Jason_OTC:
Jacob Tamme took a reduced salary to remain with the #Broncos this season"Általános Doktor
3,5 -> 1,75 M a capnumber. Szükség is lesz rá jövőre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Garland bokasérüléssel 2 hét out

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear