Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zach Zenner az FCSben 3szor is 2000 futott yard fölé jutott, ez senki másnak nem sikerült korábban.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions 5th round pick Michael Burton played 631 snaps for Rutgers and had highest production grade of any FB in the FBS in 2014

Végre találtam róla valami pozitívumot. 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Korai 53as tipp:

OFFENSE 24
QB(3) Stafford, Orlovsky, Moore
RB (3) Bell, Abdullah, Riddick
FB (1) Burton
OT (4) Reiiff, Lucas, Robinson, Waddle
OG (3) Warford, Tomlinson, Ramirez
C (2) Swanson, Keyton
TE (3) Pettigrew, Ebron, Fauria
WR (6) Megatron, Tate, Fuller, Jones, Broyles, Ross

DEFENSE 25
DE (5) Jones, Ansah, Taylor, Tapp, Webster
DT (4) Ngata, Walker, Wright, Reid
LB (6) Tulloch, Levy, Whitehead, Bynes, Van Noy, Copeland
CB (6) Slay, Mathis, Wilson, Lawson, Carter, Diggs
S (4) Quin, Ihedigbo, Abdul-Quddus, Carey

ST 3
K (1) Prater
P (1) Martin
LS (1) Muhlbach

Ahol leginkább változás várható az a WR poszt szerintem, mert a Megatron-Tate duo mögött nagyon vékonynak tűnik az a depth.
Esetleg Copeland helyén befuthat még valaki (UDFA vagy veterán).
Nem rossz, de nem érzem erősebbnek mint tavaly ilyenkor.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
UDFA lista:

QB Brandon Bridge (South Alabama)
QB Anthony Boone (Duke)
RB Rasheed Williams (Alfred State)
RB Zach Zenner (South Dakota State)
WR Vernon Johnson (Texas A&M University-Commerce)
WR Marcus Beaurem (Tiffin)
TE Casey Pierce (Kent State)
OG Al Bond (Memphis)
OG Torrian Wilson (UCF)
LB Kevin Snyder (Rutgers)
S Isaiah Johnson (Georgia Tech)
S Brian Suite (Utah State)
S Nathan Lindsey (Fort Hays State)
K Kyle Brindza (Notre Dame)

A három legígéretesebb szerintem:
1. RB Zach Zenner (South Dakota State)

2. S Isaiah Johnson (Georgia Tech)
The #Lions gave Georgia Tech S Isaiah Johnson a $10k signing bonus as a UDFA. They obviously like him a lot.
3. TE Casey Pierce (Kent State)
Az idei "Fauria" lehet.
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=95779&draftyear=2015&genpos=TE

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Na akkor nézzük egyben a srácokat, avagy jöjjön a Detroit Lions Draft Class 2015:


1/28: Laken Tomlinson OG (Duke)

Egy letrade után választottuk a legnagyobb needre a megítélésem szerint legjobb játékost a poszton extra pickeket és egy tapasztalt veteránt (Manny Ramirez OG/C) szerezve. Nálam ez a pick: A
This is a really interesting pick for the Lions. Tomlinson is one of my favorite guards in this draft. Tomlinson is a people mover; a phone booth guy and a finisher.Mike Mayock
Pick Grade:
NFL.com/Bryan Fischer: A-
SI.com/Chris Burke: A-
CBSsports.com/Pete Prisco: B+
Walter Football/Walter: B+
Bleacher Report/Mike Tanier: B
SBNation/Dan Kadar: B-

From the same report, scout called Tomlinson better than Warmack coming out. Remember Warmack went top 10.
2/54: Ameer Abdullah RB (Nebraska)

Pár héttel ezelőtt megjósoltam, hogy Abdullah érkezni fog hozzánk. Ő olyan játékos akire szüksége van az offense-nek. Sok a a kérdőjel vele kapcsolatban (főleg a labdabiztonságban), ha ezeket képes kijavítani akkor meglehet az a játékos akit Jahvid Best visszavonulása óta keresünk. Nálam ez a pick: B
(Én a sokkal kevésbé kockázatos játékost Tevin Colemant vittem volna.)
Abdullah is outstanding in the passing game. The problem has been fumbles; he has small hands. He is really good in the zone run game. He has breakaway speed. If he hits the hole, he's gone.Mike Mayock
RB Ameer Abdullah posted the top SPARQ percentile for RBs this year at 97.4
 3sigmaathlete.com/rankings/rb/

Azért az utolsó szezonjában már sokkal jobban vigyázott a labdára mint korábban:


Ameer Abdullah had 57 players miss tackles on him on his carries; 4th best for Power 5 Draft Eligible HBs.
3/80: Alex Carter CB (Stanford):

Várható volt, hogy érkezik egy olyan projekt játékos aki idővel Rashean Mathis utódja lehet. Egy feltrade után Carter-re esett a csapat választása.
Nekem kicsit meglepetés volt, hogy nem DT érkezett ebben a körben.
A bizalmat megadva ez a pick nálam: B

In today's NFL you see more corners converted inside. He had extensive production at Stanford.Mike Mayock
Martin Mayhew has known Alex Carter's dad, Tom, for 20 years. Carter replaced Mayhew in Washington's starting lineup.
Alex Carter roomed with Barry Sanders Jr., knows Richard Sherman, has played golf with Rashean Mathis.


4/113: Gabe Wright DT (Auburn)

Itt van végre a DT pick amit mindenki várt. Igaz ehhez be kellett áldoznunk egy 2016os 3.körös picket (szerencsére ennek ellenére lesz bőven pickünk jövőre főleg Suh Miamibe igazolása miatt). Mayhew elmondása alapján Wright-ot már a harmadik körben is nézegettük mint lehetséges választást. Kris Kocurek DL edző a Combine-on és a Senior Bowl-on is találkozott Wright-al. Nálam ez a pick: B+

After losing Nick Fairley in free agency, Lions add another penetrating DT in Gabe Wright. His college production was underwhelming but he possesses the explosiveness to 1-gap in their defensive front.Mark Dulgerian NFL Network
Wright Leo Williams predraft workout partnere volt:


Vicces, hogy Wright az Auburn egyetem után már másodszor lesz Nick Fairley utódja.

5/168: Michael Burton FB (Rutgers)

Újabb olyan játékos aki hiányposztra érkezett. Jed Collins távozásával megüresedett a FB poszt. Burton egy Collins-hoz nagyon hasonló játékos, a blokkolás mellett elkapásokban is jeleskedik. Burton amúgy Mayhew-nak szúrt szemet aki a helyszínen tekintette meg a Quick Lane Bowl-t, mondjuk nem kellett messzire utaznia hisz a Ford Field-en rendezték.
Nálam ez a pick: C (én nem választottam volna ilyen korán erre a posztra)

Burton nagyon fontos játékosa és kapitánya volt a Rutgers speciális egységének.
Egy remek írás róla:
 www.app.com/story/sports/college/rutgers/2014/09/03/rutgers-michael-burton-fb-mentality-even-star/15019933/



6/200: Quandre Diggs CB (Texas)

Az egyik kedvenc pickem a drafton. Bármennyire is úgy tűnik, hogy bőven megvagyunk ezen a poszton igazából nem így van. Egyrészt a tavalyi szezont látva CB-ből soha nem elég, másrészt a posztján Bentley és Lawson is súlyos sérülés után tér vissza Wilson pedig nem fiatal már. Egyértelműen helye lehet a csapatban rövid és hosszú távon is. Nálam ez a pick: A

Detroit Lions get a steal with former Texas Longhorns Hookem CB Quandre Diggs. Great attitude. Hard worker. Detroit will love him.Former NFL writer at Yahoo and Hall of Fame voter.
Erre számíthatnak az ellenfél játékosai:


Diggs punt returnerként is használható.

7/240: Corey Robinson OT (South Carolina)

A 7.körben érkezett az idei Lucas/Waddle azaz a jól megszokott projekt OT.
A Lions OL edző Jeremiah Washburn személyesen találkozott vele a South Carolina egyetemen és workoutolta is AJ Cann-el együtt. Robinson 35 meccsen kezdett mint LT, az NFL-ben inkább RT/RG poszton lehet jövője.
Mielőtt mi kiválasztottuk 4 csapat is mutatott irányába UDFA érdeklődést (Baltimore, Miami, Arizona, Washington). Nálam ez a pick: A

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ami a játékos személyét illeti, én inkább vittem volna Grady Jarrettet vagy Marcus Hardisont, de nagyon kellett ebbe a defense-be egy korrekt 3-tech DT, így szerintem megérte beáldozni a jövő évi harmadik körös picket, főleg miután Suh távozása révén jövőre egy 3/33-mal is gazdagodtok majd.

Corey Robinsont pedig én a harmadik kör végén mockoltam hozzátok, gratulálok a hetedik körös kiválasztásához. 😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gabe Wright Dt a 4.körben feltradeltünk érte és kapott a Phlily egy jövő évi 3.körösünket!Johnnyblaze
Ez nem tűnik jó ötletnek elsőretopmodell
Jövőre lesz így is 10 pickünk kb. És állítólag nem lesz valami erős a DT class.
Első évében rotációs játékos lesz, 25-30 snap-el.
Én sem vagyok túl boldog, de azért a liga egyik legjobb DL edzői stábja csak kihoz belőle valamit.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Gabe Wright Dt a 4.körben feltradeltünk érte és kapott a Phlily egy jövő évi 3.körösünket!Johnnyblaze
Ez nem tűnik jó ötletnek elsőre

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Gabe Wright Dt a 4.körben feltradeltünk érte és kapott a Phlily egy jövő évi 3.körösünket!

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Közben olvasom hogy a Denvertől kapott 5. Körös lehetőséget!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan

Egy feltrade után Alex Carter CB-t hoztuk el.Bazzani
Mit adtunk a cseréért? Lehet róla tudni valamit?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Egy feltrade után Alex Carter CB-t hoztuk el.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Behúztuk a várhatót. Abdullah Ameer (RB)
Nem mondom hogy személy szerint örülök a RB húzásnak de tudni lehetett hogy húzni fogunk.
Pici és gyors, Bush pótlására érkezett back. Akár slotba is lehet variálni playeknél amit Lombardi imád. Ismét egy "target" lehet. Jó lehetőség lehet rövid passzos szituációkban illetve screeneknél. Nagyon gyors! Hátrányai: nem tudja úgy felvenni a blitzeket (blokkolni).
Illetve pici a keze es emiatt sokat fumblizik topmodell
Ellenben hatalmas fegyver lehet + jó visszahordó is.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Behúztuk a várhatót. Abdullah Ameer (RB)
Nem mondom hogy személy szerint örülök a RB húzásnak de tudni lehetett hogy húzni fogunk.
Pici és gyors, Bush pótlására érkezett back. Akár slotba is lehet variálni playeknél amit Lombardi imád. Ismét egy "target" lehet. Jó lehetőség lehet rövid passzos szituációkban illetve screeneknél. Nagyon gyors! Hátrányai: nem tudja úgy felvenni a blitzeket (blokkolni).
Illetve pici a keze es emiatt sokat fumblizik

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Már hetekkel ezelőtt megírtam, hogy egy ilyen RB kell az offensbe.
Ha tudunk valamit kezdeni a gyenge passzblokkolásával és a fumble problémáival akkor lesz itt nemulass.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan


Másik fun fact, a GM drafton Laken Tomlinsont választottam egy letrade után 2/14-nél. 😊Bazzani
Harmadik fun fact: a bowl draft játékán 2/32-re húztam.
IRL GM-ek reach bajnokok! 😀tomi-tomi
Sztem nincs olyan, hogy reach vagy steal.
Olyan van, hogy jó játékos meg hogy szar. 😊Bazzani
Ja, ha nem vagy benne egy kis közös önfényezésben! 😀

Igaz.tomi-tomi
Alap volt, hogy mi okosabbak vagyunk mint az IRL GM-ek. 😀

Amúgy:
Dave Birkett ‏@davebirkett 16 p16 perccel ezelőtt
Dave Birkett retweetelte: Jason La Canfora
From La Canfora: WR Nelson Agholor was the Lions' target at 23
Ebben viszont sokáig kerestem volna a logikát. Tate, Megatron és Ebron mögött 4.opció lett volna a passzoknál. Retunert meg nem hozol 1.körben.Bazzani
Örülök hogy nem hoztuk még egy célpontot. Targettel tavaly is tele volt a padlás. Aztán semmit nem tudtak fal nélkül! Végre mi is megpróbáltuk egy fiatal falat épiteni. Remelem sikeresen. Hosszú Évekre meglehet a Guard kérdés.
Kíváncsian várom mit produkálnak. Az utóbbi ket évben meg Ramirezre rengeteget játszott. Nem egy probowl játékos, de akar Swanson akar Tomlison nem úgy teljesít, ő be tud ugrani mindegyik posztra!
Kíváncsian várom a további fejleményeket!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Laken megérkezett az Allen Parkba.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Másik fun fact, a GM drafton Laken Tomlinsont választottam egy letrade után 2/14-nél. 😊Bazzani
Harmadik fun fact: a bowl draft játékán 2/32-re húztam.
IRL GM-ek reach bajnokok! 😀tomi-tomi
Sztem nincs olyan, hogy reach vagy steal.
Olyan van, hogy jó játékos meg hogy szar. 😊Bazzani
Ja, ha nem vagy benne egy kis közös önfényezésben! 😀

Igaz.tomi-tomi
Alap volt, hogy mi okosabbak vagyunk mint az IRL GM-ek. 😀

Amúgy:
Dave Birkett ‏@davebirkett 16 p16 perccel ezelőtt
Dave Birkett retweetelte: Jason La Canfora
From La Canfora: WR Nelson Agholor was the Lions' target at 23
Ebben viszont sokáig kerestem volna a logikát. Tate, Megatron és Ebron mögött 4.opció lett volna a passzoknál. Retunert meg nem hozol 1.körben.

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan


Másik fun fact, a GM drafton Laken Tomlinsont választottam egy letrade után 2/14-nél. 😊Bazzani
Harmadik fun fact: a bowl draft játékán 2/32-re húztam.
IRL GM-ek reach bajnokok! 😀tomi-tomi
Sztem nincs olyan, hogy reach vagy steal.
Olyan van, hogy jó játékos meg hogy szar. 😊Bazzani
Ja, ha nem vagy benne egy kis közös önfényezésben! 😀

Igaz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Másik fun fact, a GM drafton Laken Tomlinsont választottam egy letrade után 2/14-nél. 😊Bazzani
Harmadik fun fact: a bowl draft játékán 2/32-re húztam.
IRL GM-ek reach bajnokok! 😀tomi-tomi
Sztem nincs olyan, hogy reach vagy steal.
Olyan van, hogy jó játékos meg hogy szar. 😊

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan


Másik fun fact, a GM drafton Laken Tomlinsont választottam egy letrade után 2/14-nél. 😊Bazzani
Harmadik fun fact: a bowl draft játékán 2/32-re húztam.
IRL GM-ek reach bajnokok! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár Tomlinson gif:
 www.prideofdetroit.com/2015/5/1/8528631/lions-draft-picks-2015-laken-tomlinson-highlights
Egyik-másiknál csak lestem.
Asszem fel lehet készülni pár középső futásra.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Másik fun fact, a GM drafton Laken Tomlinsont választottam egy letrade után 2/14-nél. 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Na nézzük mi történt ma.
Először is elcseréltük a 23. pickünket, cserébe megkaptuk a Denvertől:

OL Manny Ramirez
2015 first-round pick (No. 28)
2015 fifth-round pick (No. 143)
2016 fifth-round pick
Már ekkor is nyilvánvaló volt számomra, hogy akit választani akarunk benn lesz a 28.picknél is. Ramirez remek csere lesz és hoz egy kis "veteran leadership"-et a támadófalba. Ha kell tud a fal belsejében bármelyik poszton játszani. A két ötödik körös pick csak ajándék volt mellé kb.

1.kör 28.pick:
Detroit Lions select Laken Tomlinson OG (Duke)

A legnagyobb needre a bennlévő legjobbnak ítélt játékost hoztuk el.
Laken Tomlinson allowed 0 sacks, 0 hits and 4 hurries last year. The best pass blocking guard in college last year.

Pro Football Focus
‏@PFF
Detroit select the best pass blocking guard in this draft class in Laken Tomlinson


Itt egy remek cikk róla:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/04/23/cff-player-profile-laken-tomlinson-g/

Én teljesen elégedett vagyok, hisz egy nap alatt két needet oldottunk meg úgy, hogy még extra pickeket szereztünk mellé.
Reiff-Tomlinson-Swanson-Warford-Waddle
Nekem nagyon tetszik így elsőre.



Caldwell called Tomlinson first and Tomlinson said he was speechless for about the first minute. 😊


Laken Tomlinson asked about Detroit and the first thing that comes to mind: "I think about Suh" ... Said he wanted to block him. 😊

Mit szeretnék holnap?
RB-t. Ha lehet akkor a Tevin Coleman-Ameer Abdullah-Duke Johnson hármasból.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Denveri csere ügylet kapcsán (ami állítólag már szerdán megköttetett) érdekelne hogy Manny Ramirezre miért van szükségünk? Pláne hogy guardot húztunk. Persze cserére is szükség van...
Az 5. Körös Picknek örülnék, csak ettől a stábtól még nem láttam meglepetés szerű jó húzást a hátsó körökben. De talán majd most szerencsénk lesz.

One Team
One Detroit
One Pride