NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Montezemolo szerint Massa minden kétséget kizáróan marad a Ferrarinál.
//Ő maga viszont remélem nem sokáig...Black_Adder
Nem telljesen épp eszű ember de azért vannak jó meglátásai, legutóbb a jelenlegi forma1-es szabályokat egy olyan focimeccshez hasonlította ahol az egyik csapatnak papucsban kell játszania hogy látványos legyen a meccs. Milyen igaz. És amiért megfelelőnek tartom a posztra az az hogy elég nagy a pofája ahoz hogy seggberúgja a brigádot ha nem úgy megy ahoz kell.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Montezemolo szerint Massa minden kétséget kizáróan marad a Ferrarinál.
//Ő maga viszont remélem nem sokáig...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na hétvégén futam Le mans-ban, mindig megy még a hiszti Rossi és Stoner között. Pontosabban Stoner csinálja...Remélem az új váz bejön Rossiéknak, és meglesz végre a dobogó.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mer ezek ilyenek... 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Érdekesség, Webber a 4 kerékcsere alatt 5 másodpercet nyert Alonsoval szemben már ami a boxkiállások hosszát jelenti, nemigaz hogy ezek még ebben is ennyivel jobbak mindenkinél. És ugye mennyire jól jött volna az az 5 másodperc a végén...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gyanítom ez az Alonso-Webber dologban az volt h Alonsonak a végén tettek fel használt gumit, mikor meg megelőzte Webbert akk Webbernek volt használt szettje


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Király verseny volt. Lehet h sok előzés olyan volt, h már a féktáv előtt körbeautózták egymást, de azért volt relatíve sok kemény előzés is. Én most maximálisan elégedett vagyok a versennyel.

Az eredménnyel nem. A pancser olaszok ügyesen visszavarázsolták Massát Hamilton mögé, az más kérdés, h utána a pályán meg kellett volna előzni Rosberget, de ha már az nem jött össze legalább Hamiltont foghatta volna...
Alonsoval meg nem tudom mi történt az utolsó szakaszban, nem hinném h esetleg 3 körrel több, ami benne volt a gumiban ilyen sokat jelentett volna, de az utolsó boxkiállás előtt simán gyorsabb volt az ausztrálnál, utána meg védekezni se volt esélye... Mindegy, legalább dobogó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rohadt jó verseny volt bár kicsit bosszantó hogy a jól védekező pilótáknak esélye sincs kamatoztatni a tudásukat. Előzések vannak de milyenek... Alonso király volt, kár a második helyért de most legalább megvillant egy kis fény az alagút végén.JayB
Ez a helyzet kicsit ilyen elcsúszott egyensúlynak tűnik. Volt valami alap, ami jó volt, aztán szépen elrontották egy részét a másik javára (előzés < védekezés), ami unalmat eredményezett, aztán most újra visszajavítgattak másik irányba, így most (előzés > védekezés) nincs unalom, de a régi egyensúly is csak látszólagos, mert igazából ahogy mondod, most meg védekezni nem lehet.
Azért akkora különbségek vannak előzések előtt, hogy az elképesztő, mintha egy M5-össel érkeznénk meg egy Lada mögé. Olyan extrával, hogy ha megelőzzük, akkor hopp mi vagyunk a ladában 😀

Mindenesetre az tuti, hogy megéri nézni, mert van izgalom, és sokkal jobb így, mint korábban. 😊

Ja, és kicsit a rendezők is bekaphatják, csomószor van egy jó izgalmas rész pl. Hamiltonék kis játéka, és a közepén átmennek egy tök érdektelen valamire, hogy tele legyen a képernyő egy k.vanagy RedBull logoval...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én általánosságban véve én elégedett vagyok,sokat fejlődött a csapat Alonso most is kihozta a maxot a versenyből,szépen lépésről lépésre kell haladni és akkor még lehet esély az év végén ha lesz egy kis szerencsénk is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Áh Massa megint elbaszta. Jó a csapat is benne volt kissé, de ez megint szarul sikeredett neki. Pedig jól indult.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Rohadt jó verseny volt bár kicsit bosszantó hogy a jól védekező pilótáknak esélye sincs kamatoztatni a tudásukat. Előzések vannak de milyenek... Alonso király volt, kár a második helyért de most legalább megvillant egy kis fény az alagút végén.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Amúgy ez, hogy Fernando megszorongatta Webbert ez nem fejlődés...tényleg Gyula...ez nem
Bravo Nando!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Kamui csak pontszerző lett 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
szerintem nagyon jó futam volt, végre 😊 bár jó nagyot nevettem tegnapelőtt, mikor olvastam Heidfeld nyilatkozatát ("túl könnyű előzni"), aztán mint kiderült, mégse akkor hülyeség ez... de jó kis csatákat lehetett látni, még mindig ezerszer jobb így, mint az elmúlt pár évben, szerintem

ja és gyula sem lett okosabb, mióta utoljára f1-et néztem: "Vettel négyből négyszer nyert időmérőt, és háromból kétszer futamot"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
A verseny kurvajo volt, de vettel eltakarodhatna végre. Unom a kicsike kis fejét már...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Rosbergnek talan meg lesz az az otodik. Nem a harmadik, de a Merci ennyit tud sajna.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Leirom, hogy mi van Webberrel erre gyorsan leelozi Alonsot. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most nem tudom eldonteni, hogy izgalmas -e a verseny, vagy sem. 😊 Oda -vissza elozgetnek, de tudni lehet, hogy kb ki hol fogja a masikat megoldani. Webbert viszont nem ertem.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De jó volt végre Élőben nézni WRC-t! Köszönjük DigiSport! 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
az.
mongyuk vicc, h nulla tudás kell előzéshez mert ugyis meglesz az, vagy nulla védekezési tudás kell mert nem lehet kivédeni 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Hatalmas jó verseny ez eddig.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Na tegnap a hidraulika, ma a váltó adta meg magát Alonso autójában, remek....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hibázni emberi dolog, ebből is látszik h Gyula téved és Vettel nem isten 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
nem vettel hibája volt, huplis volt az asztfalt... 😂 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen amatőr hiba így rátenni az autót a rázókőre,szakadó esőben,bokáig érő vízzel a pályán.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen