Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
És a 100milliós kérdés: Melyik csapat fog a legrosszabbul reagálni a változékony időjárásra?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
clbass New Orleans Saints 3 170 — Saints fan
http://sportgeza.hu/forma1/2011/07/09/megis_betiltjak_a_red_bull-diffuzort/
😂Schleck
😂 De holnapig még újra engedélyezhetik 😀Black_Adder
Hát ez már tragikomédia 😐
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
http://sportgeza.hu/forma1/2011/07/09/megis_betiltjak_a_red_bull-diffuzort/
😂Schleck
😂 De holnapig még újra engedélyezhetik 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/forma1/2011/07/09/megis_betiltjak_a_red_bull-diffuzort/
😂

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szánalom amit művel itt FIA .Faszért hoz olyan szabályt ami nem változtat igazából semmit. Szart csinálnak a szájukból. Vettelke meg megdöntheti az összes rekordot Gyula meg ideélvezhet.Toca
Hálisten ha nem változik semmi sem. Ne az FIA verje már meg Vettelt hanem a többiek. Ja, hogy az nem megy nekik, pech.FViktor93
Ahogyan anno MS esetében, most is szeretnék azt megoldani, hogy ne azt nézzük, ahogy a redbullok gáláznak. Mellesleg nem Vettelt nem tudják megverni, hanem a Red Bull újításaival nem tudják felvenni a versenyt. Nem ugyanaz 😊

Viszont igazából ha Vettel van annyira jó pilóta, hogy bajnok legyen, akkor ha az autója hasonló lesz csak mint a többi, nem sokkal jobb, akkor ugyanúgy nyerni fog 😊 Ha viszont a redbullt "lerontják" a többi kocsi szintjére, és úgy már nem megy Vettelnek, háááát.... 😊
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Szánalom amit művel itt FIA .Faszért hoz olyan szabályt ami nem változtat igazából semmit. Szart csinálnak a szájukból. Vettelke meg megdöntheti az összes rekordot Gyula meg ideélvezhet.Toca
Hálisten ha nem változik semmi sem. Ne az FIA verje már meg Vettelt hanem a többiek. Ja, hogy az nem megy nekik, pech.FViktor93
Kár h nem változik semmi sem. Ne az autó verje már meg a többieket, hanem Vettel. Ja hogy olyat még nem láthattunk, pech
😛

Egyébként technikai sportról lévén szó az autó építésének is számítania kell, de azért érthető megmozddulás, h próbálják kiegyenlíteni a mezőnyt, h jobb versenyek legyenek, csak ez nagyon nem megy az FIAnek. Teljesen hülyét csináltak magukból megint...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szánalom amit művel itt FIA .Faszért hoz olyan szabályt ami nem változtat igazából semmit. Szart csinálnak a szájukból. Vettelke meg megdöntheti az összes rekordot Gyula meg ideélvezhet.Toca
Hálisten ha nem változik semmi sem. Ne az FIA verje már meg Vettelt hanem a többiek. Ja, hogy az nem megy nekik, pech.
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 673 — Vikings fan
Szánalom amit művel itt FIA .Faszért hoz olyan szabályt ami nem változtat igazából semmit. Szart csinálnak a szájukból. Vettelke meg megdöntheti az összes rekordot Gyula meg ideélvezhet.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lol, még sincs diffúzortiltás valójában. 😀
Nem mintha támogatnám a szezon közbeni változtatgatásokat, de ez a történet egyre szánalmasabb.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nincs linked apeszos? én nem találok 😕Habi
http://www.firstrowsports.eu/sport/motosport.html
A második is itt lesz...apeszos
köszi! elsőről lemaradtam, de a 2.at megnézemHabi
Sokat nem vesztettél....

Meg a másodikon sem fogsz, most is zuhog az eső...
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nincs linked apeszos? én nem találok 😕Habi
http://www.firstrowsports.eu/sport/motosport.html
A második is itt lesz...apeszos
köszi! elsőről lemaradtam, de a 2.at megnézem


JT Daniels fan
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nincs linked apeszos? én nem találok 😕Habi
http://www.firstrowsports.eu/sport/motosport.html
A második is itt lesz...
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nincs linked apeszos? én nem találok 😕


JT Daniels fan
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az első szabadedzésen esik....
több mint 14 éve
catattack 3 520
Az utolsó sikán előtti kanyarba nagyon durván be lehetett esni. Az tetszett.
Az első verseny viszont gyalázat volt. Villa kocsija pont a legszarabb helyre került, a hosszú egyenes közepére, így sok előzés ott sem volt a sárga zászló miatt.
A lényeg, hogy Yokohamában vezet Norbi!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhh, ez a maximum volt. Nagyon gyenge volt ezen a hétvégén az autó, ehhez képest fantasztikus ez a 4. hely. Ez a pálya meg szörnyű amúgy.

több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 704 — Poloska confirmed
Nagyon ráestek Norbira :S

Lehet Norbi már keresztül nyomta a gázt a padlólemezen? 😀
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 695 — Tyrone Creek
D'Aste eléggé fogja a mezőnyt, Norbinak ezzel jó sokat segítve. Izgalmas futam 😀
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 089
WSR pipa, elég jó volt. Sokan voltak de közel sem annyian mint WTCC-n, a hangulat sem volt még csak hasonló se de ez érthető. Ellenben a versenyek sokkal érdekesebbek és izgalmasabbak voltak. Külön tetszett a nyitott box, a 2 literes sorozat motorhome-jait testközelből lehetett megfigyelni. Találkoztunk többek közt Ricciardoval, ifj. Carlos Sainz-al meg még egy csomo ifjú titán versenyzővel. A célegyenes végi gold tribunon néztük a futamokat, kb az az egyetlen pontja a pályának ahol akció van, jó döntés volt nem unatkoztunk. Volt még egy Lotus Renault stand ahol a szemem elött rakták össze az f1-es r31-est, azt is érdekes volt látni. Jövőre is megyek az biztos.
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 695 — Tyrone Creek
Remélem Norbi autóját normálisan állították be, tegnap ebből gondok voltak. A rajthelyek lehetnének jobbak is, de talán oda lehet érni az első ötbe.
több mint 14 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 979
Tipikus mindenki jól jár dolog.

+Ricciardo örül hogy bemutatkozhat.
+A Red Bull örül hogy a jövendőbeli pilótájuk tapasztalatokat szerez.
+A HRT örül hogy van egy szupertehetségük plusz kapnak egy csomo médiafigyelmet meg egy támogatót.
+Algersuari és Buemi örül hogy hagyják őket év végéig lemeccselni az ülést.

-Karthikeyan nem örül 😀JayB
+Az összes többi pilóta örül, hogy az indiai nem lesz ott a mezőnyben és nem tart fel mindenkit a lekörözéseknél.

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 089
Tipikus mindenki jól jár dolog.

+Ricciardo örül hogy bemutatkozhat.
+A Red Bull örül hogy a jövendőbeli pilótájuk tapasztalatokat szerez.
+A HRT örül hogy van egy szupertehetségük plusz kapnak egy csomo médiafigyelmet meg egy támogatót.
+Algersuari és Buemi örül hogy hagyják őket év végéig lemeccselni az ülést.

-Karthikeyan nem örül 😀
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A lényegen ez nem változtat. Így is utolsók lesznek, mert még d'Ambrosio is messze van. 😀. Ezzel a kocsival csak Vettel tudna nyerni.tüsi91
Ez nem igaz. Liuzzi mostanában simán egy szinten van a két Virginnel.Schleck
Hmm Glock azért veri őket, nem? De most is csak a 2 HRT kapott 3 kört. Igazából teljesen lényegtelen.tüsi91
Kanadában Liuzzi megverte mindkettőt a kvalin és a versenyen is, de tényleg nem túl lényeges.

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A lényegen ez nem változtat. Így is utolsók lesznek, mert még d'Ambrosio is messze van. 😀. Ezzel a kocsival csak Vettel tudna nyerni.tüsi91
Ez nem igaz. Liuzzi mostanában simán egy szinten van a két Virginnel.Schleck
Hmm Glock azért veri őket, nem? De most is csak a 2 HRT kapott 3 kört. Igazából teljesen lényegtelen.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A lényegen ez nem változtat. Így is utolsók lesznek, mert még d'Ambrosio is messze van. 😀. Ezzel a kocsival csak Vettel tudna nyerni.tüsi91
Ez nem igaz. Liuzzi mostanában simán egy szinten van a két Virginnel.