Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Massa évek óta táncol a penge élén!
Folyamatosan mindenki temeti a brazilt, és még mindig ő vezeti a Ferrari kettes autóját.
Kaphat akár még egy szezont.
Kaphat akár még egy szezont?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Így, akkor gondolom, a nagy pilóta-keringő is elmarad érdeklődés hiányában.
Az a baj Eazzy, hogy évek múlva csak arra fognak emlékezni az emberek, hogy Vettel ennyi, meg annyi VB cím birtokosa, arra pedig nem, hogy azt milyen módon szerezte.laccoo74
Azért én emlékszem Schumi nem egy szemét húzására, és (később) a hátszelére is, akárhányszoros vb.apeszos
Te még igen, 10-20 év múlva senki.
Hülkenberget mint modern Heidfeldet inkább hagyjuk. Nem Ferrari kaliber.
Kimi lesz ebből.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így, akkor gondolom, a nagy pilóta-keringő is elmarad érdeklődés hiányában.
Az a baj Eazzy, hogy évek múlva csak arra fognak emlékezni az emberek, hogy Vettel ennyi, meg annyi VB cím birtokosa, arra pedig nem, hogy azt milyen módon szerezte.laccoo74
Azért én emlékszem Schumi nem egy szemét húzására, és (később) a hátszelére is, akárhányszoros vb.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
És a szerződtetésével ismét bizonyosságot nyert, hogy van értelme a Red Bull Junior programjának!


Azért kíváncsi lettem volna Kimi kólás szezonjára is,de ez már nem nagyon hiszem, hogy meg fog valósulni.
Massában viszont, szerintem nincs több Ferrari pilótaként!Vajon ki lesz az utódja?Hülkenbergnek örülnék!laccoo74
Raikonen.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
És a szerződtetésével ismét bizonyosságot nyert, hogy van értelme a Red Bull Junior programjának!


Azért kíváncsi lettem volna Kimi kólás szezonjára is,de ez már nem nagyon hiszem, hogy meg fog valósulni.
Massában viszont, szerintem nincs több Ferrari pilótaként!Vajon ki lesz az utódja?Hülkenbergnek örülnék!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Tökéletes választás. Nem egy ügyetlen gyerek de valszeg Vettel bárhol bármikor megeszi, Sok konstuktőri pontot fog gyűjteni és ezek mellett a seggét a földhöz veri hogy ő lehet a második. Azért én szurkolok neki hogy köpjön bele a levesbe néha.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Na , azért csak bele tudta préselni magát a cockpitbe!😛
Massa ausztrál követőjeként én továbbra is neki fogok szurkolni, tehát jövőre sokat fogom azt írni, hogy Hajrá kólások, de azt NE várja senki, hogy Vettelt megkedveljem!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Ez valóban így van. Itt is él, hogy a győztesek írják a történelmet. Bár az is elég nekem, hogy legalább a jelen kor szakértői szerint Alonso a legjobb csomag. Ez a lényeg. Az idő mindent megváltoztat úgyis (lásd pl NBA - Jordan, a mai 12-18 éves korosztálynak már pár év múlva magyarázni kell, miért nem Lebron James az all time legjobb...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Így, akkor gondolom, a nagy pilóta-keringő is elmarad érdeklődés hiányában.
Az a baj Eazzy, hogy évek múlva csak arra fognak emlékezni az emberek, hogy Vettel ennyi, meg annyi VB cím birtokosa, arra pedig nem, hogy azt milyen módon szerezte.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Azért ez is egy újabb mák Vettelnek. Alonso leglább végigszopta azokat az időket is, amikor ugyanolyan kemény és simlis pilóta volt mellette, Vettelnek ezt sem kell. Így könnyű kitermelni a 7-8-szoros bajnokot, ha igazán egyik vb-jénél sem kellett szénné izzadnia magát...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na, akkor 2014-ben:
Hajrá Red Bull!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá Daniel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
na Ricciardo.

mondtam én, hogy Vettel nem kap komoly konkurenciát. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jaj ne már! Ez túl szép dolog volt Alonsotól. Nem tetszenek ezek amiket az utóbbi időben csinál. Így egyre nehezebb ellene szurkolni 😊FViktor93
Ugye milyen nehéz.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jaj ne már! Ez túl szép dolog volt Alonsotól. Nem tetszenek ezek amiket az utóbbi időben csinál. Így egyre nehezebb ellene szurkolni 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
egyik se
 www.f1-live.hu/bulvar/alonso-nagy-hire-hires-biciklicsapatot-vasarol-a-spanyol-vilagbajnok/
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
JayB
visszavonul? 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
JayB
Szerintem apa lesz!😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Yamaha MotoGP-s szereplésével kapcsolatban új pletykák keringenek (leginkább motoros fórumokon találkoztam velük): Rossi-val egyetemben a Yamaha is befejezi a király-kategóriában való versenyzést és 2015-ben a Sbk vb-re akarnak összpontosítani. Azt nehéz megítélni, hogy a pletyka mögött mennyi az igazság. Anno a Spies időszakban is nehéz volt elhinni, hogy a Yamaha kiszáll a Motogp miatt a Sbk-ból... és az is nagyon-nagyon sokáig fórumpletyka marad)... mind1. A döntés mögött az állhat, hogy a H olyan fejlesztési "helyzeti előnybe" került a Moto2-es szerződések miatt, aminek az áthidalását a Y már nem hajlandó finanszírozni.
A Moto2-es futam nem volt rossz, sőt! Redding hazai pályán nyert, növelve előnyét a folyamatosan betliző Espargaro-val szemben. Nakagami állat, Lüthi is versenyképesnek tűnik...

A sbk első futama nem igazán hozott karfa-letépő izgalmakat; az eső elmaradt, a srácok - gyakorlatilag - végigvonatozták a 19 kört. Az utolsó körben 2 csúnya bukás miatt megszakították a versenyt, mpont akkor, amikor az eleje izgalmassá tehette volna a befutót. Így Melandri előtt Sykes nyert, 1 ponttal átvéve a VB vezetését.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
aztabüdös mekkora perec volt SBK első futamán
remélem jól vannakNB2
Rea és Camier... nem hallani még semmit. 😕 Melandri sem volt boldog.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
aztabüdös mekkora perec volt SBK első futamán
remélem jól vannak
több mint 10 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Tegnap kakucs-ringen open kategória 3.helyezet. Az épített simsonommal. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most Ricciardonál ez a nem fér bele a csípője a RBR kocsijába tényleg komoly?Ugyértem annyira hogy ez megoldhatatlan feladat?Azért ez elég vicc szerintem,vagy legalábbis így tvn keresztül nem tűnt egy 6'4 magas elkapó alkatnak,akkor meg csak ki tudnánk valamit találni Neweyék nem?

Más: Nem tudom ki szokta még esetleg figyelemmel követni rajtam kívül a Motogp youtube-os csatornáját de zseniális videók vannak fent!íme egy vezetési stílus összehasonlítás slowmotionben silverstoneból.
 www.youtube.com/watch?v=gd49Mgrr148

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Massát a Sauberrel emlegetik.
Bár, én ezt a Kimi+Ferrarit is óvatosan kezelném.De meglátjuk.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Hát annyira nagy nem hinném, McLaren megvan, RB-nél jön Ricciardo, Lotusnál meg nemtom hirtelen, de lehet Massa?.

Don't talk the walk, Walk the talk!