Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!
Oda, mármint Vettel csapattársának leginkább Massát tudnám elképzelni, neki már van némi rutinja a "hátvéd" szerepkörben.laccoo74
Massa az én szemeben egy kiégett pilóta, azt kéne tennie neki is, amit Webber csinált.iktriad
Amíg ki nem rúgják, hülye lenne lemondani a Ferrariról 😀Toca
már rég ki kellett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!
Oda, mármint Vettel csapattársának leginkább Massát tudnám elképzelni, neki már van némi rutinja a "hátvéd" szerepkörben.laccoo74
Massa az én szemeben egy kiégett pilóta, azt kéne tennie neki is, amit Webber csinált.iktriad
Amíg ki nem rúgják, hülye lenne lemondani a Ferrariról 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!
Oda, mármint Vettel csapattársának leginkább Massát tudnám elképzelni, neki már van némi rutinja a "hátvéd" szerepkörben.laccoo74
Massa az én szemeben egy kiégett pilóta, azt kéne tennie neki is, amit Webber csinált.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!laccoo74
Viszont azért abba is gondoljunk bele, hogy Vettel lassan elfog kezdeni kifele kacsingatni az RB-ből. Kimi odahozásával lesz végre kis verseny csapaton belül, illetve ha Vettel elmegy is marad egy ász pilóta.Toca
Kimi is gyakran, túlságosan gyakran hangoztatja azt, hogy olyan rettentően sokáig már nem akar a cirkusz részese lenni.A bikák pedig hosszútávú szerződésben gondolkodnak., nyakon öntve bőségesen pr tevékenységgel, szimulátoros teszteléssel.
Van annyira öntörvényű, hogy egy szép nap reggelén arra ébred, hogy szivesebben lenne lékhorgász, mint forma1-es pilóta.
Meg mondjuk ki azt is, hogy relative öreg már!laccoo74
Kimi egyszer itthagyta már a cirkuszt és megbukott. Elvan ő a Lotusnál, de azért alapjába véve kurvára szeret nyerni és már töke kivan a 2.-3. helyekkel szóval hidd el tud olyan ajánlatot mondani a RB ami miatt átmegy.
Ráadásul jövőre a gyári(bb) autóknak előnye lesz a turbómotorok elején ebben biztos vagyok és ezek egyelőre RBR,Ferrari,Mercedes hármas, McLaren meg 2014-tőlToca
Van az a pénz, amiért elkezd az ember haja korpásodni.😀
Kicsit gondolkodtam, de nekem úgy rémlik, hogy pillanatnyilag,Webbert leszámítva, aki jövőre ugye nem lesz ő a legidősebb a mezőnyben.
A 2014-es szezon szerinte még mindenkinek homály.Az sem bizos, hogy lesz ennyi csapat.Sauber, Marussia rezeg a léc!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!laccoo74
Viszont azért abba is gondoljunk bele, hogy Vettel lassan elfog kezdeni kifele kacsingatni az RB-ből. Kimi odahozásával lesz végre kis verseny csapaton belül, illetve ha Vettel elmegy is marad egy ász pilóta.Toca
Kimi is gyakran, túlságosan gyakran hangoztatja azt, hogy olyan rettentően sokáig már nem akar a cirkusz részese lenni.A bikák pedig hosszútávú szerződésben gondolkodnak., nyakon öntve bőségesen pr tevékenységgel, szimulátoros teszteléssel.
Van annyira öntörvényű, hogy egy szép nap reggelén arra ébred, hogy szivesebben lenne lékhorgász, mint forma1-es pilóta.
Meg mondjuk ki azt is, hogy relative öreg már!laccoo74
Kimi egyszer itthagyta már a cirkuszt és megbukott. Elvan ő a Lotusnál, de azért alapjába véve kurvára szeret nyerni és már töke kivan a 2.-3. helyekkel szóval hidd el tud olyan ajánlatot mondani a RB ami miatt átmegy.
Ráadásul jövőre a gyári(bb) autóknak előnye lesz a turbómotorok elején ebben biztos vagyok és ezek egyelőre RBR,Ferrari,Mercedes hármas, McLaren meg 2014-től
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!laccoo74
Viszont azért abba is gondoljunk bele, hogy Vettel lassan elfog kezdeni kifele kacsingatni az RB-ből. Kimi odahozásával lesz végre kis verseny csapaton belül, illetve ha Vettel elmegy is marad egy ász pilóta.Toca
Kimi is gyakran, túlságosan gyakran hangoztatja azt, hogy olyan rettentően sokáig már nem akar a cirkusz részese lenni.A bikák pedig hosszútávú szerződésben gondolkodnak., nyakon öntve bőségesen pr tevékenységgel, szimulátoros teszteléssel.
Van annyira öntörvényű, hogy egy szép nap reggelén arra ébred, hogy szivesebben lenne lékhorgász, mint forma1-es pilóta.
Meg mondjuk ki azt is, hogy relative öreg már!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!laccoo74
Viszont azért abba is gondoljunk bele, hogy Vettel lassan elfog kezdeni kifele kacsingatni az RB-ből. Kimi odahozásával lesz végre kis verseny csapaton belül, illetve ha Vettel elmegy is marad egy ász pilóta.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi nem hogy közel van Vettel szintjéhez, hanem, egy ugyanolyan autóban ülve gennyesre szivatná a németet, és miután ezért esetleg lecseszné Horner, egy jó vodkaízűt büfizne a pofájukba.A Red Bull világa nem Kimi világa!
Oda, mármint Vettel csapattársának leginkább Massát tudnám elképzelni, neki már van némi rutinja a "hátvéd" szerepkörben.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Kedvenc mondatom:
Több jelöltünk is van, mindenképp olyan versenyzőt szeretnénk, aki közel kerül Sebastian Vettel szintjéhez. Nem úgy, mint a Ferrari, amely számára mindent Fernando Alonso jelent.

Hahahahahaha 😀Toca
Ezt feljegyzem magamnak a "miért utáljuk Vettelt?" válaszok közé, annyira klasszikus.....
Megnézném Webber arcát mikor ezt olvassa/hallja....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Kedvenc mondatom:
Több jelöltünk is van, mindenképp olyan versenyzőt szeretnénk, aki közel kerül Sebastian Vettel szintjéhez. Nem úgy, mint a Ferrari, amely számára mindent Fernando Alonso jelent.

Hahahahahaha 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-a-red-bull-feltetelei-tavol-tarthatjak-rikkonent-2261039

Lehet, hogy a bikák nem is akarják annyira Kimit?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztanijjncaa
Meglepődnék, ha nem lenne az operatőrök/egyéb boxutcában mászkálók szerződésében egy olyan pont, ami a "csak saját felelősségre, mert a forma 1 veszélyes üzem" témakört ragozza.somoskovig
Paul Allen az F1 család tagja, pontosan tudja hogy ilyen előfordulhat. Senkire nem haragszik és senkit nem fog perelni sőt a Hungaroringen már jelen szeretne lenni.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztanijjncaa
A Red Bull csapattól kapott ajándékcsomagot, az egyik szerelő vitte be neki, és volt benne egy hatalmas Red Bull poszter is, amit mindenki aláírt.
Volt nagyon-nagyon régen egy film: Sógorom a zugügyvéd.
Úgy emlékszem, az NFL-es témájú volt, és ott is egy operatőr volt az áldozat.laccoo74
ez nagy találat, The Fortune Cookie az eredeti címe, főszerepben a zseniális Lemmon-Mattheu páros, látni kell 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
😂

A Mercédesnél sírnak, hogy nem tesztelhetnek Silverstone-ban, most hogy a fiatal versenyzők programpont mellé bekerült az új Pirelli gumik az eseménynaptárba. Bezzeg a "büntetés" elfogadásakor nagy volt az arc.

 motorsport.nextgen-auto.com/Banned-Mercedes-wants-Silverstone-test-for-safety,63497.html
 www.autosport.com/news/report.php/id/108690

Hamilton a legjobb: "Not testing new F1 tyres unfair on Mercedes" 😂

Bízzunk a többi csapatban, hogy kiszúrják, ha a Pirelli véletlenül ki akarná irtani a teljes mezőnyt valami elemi csavarral, tervezési hibával.

A FIA-ból persze kinézi az ember, hogy még ezek után oda is engedi őket.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztanijjncaa
A Red Bull csapattól kapott ajándékcsomagot, az egyik szerelő vitte be neki, és volt benne egy hatalmas Red Bull poszter is, amit mindenki aláírt.
Volt nagyon-nagyon régen egy film: Sógorom a zugügyvéd.
Úgy emlékszem, az NFL-es témájú volt, és ott is egy operatőr volt az áldozat.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem az az érdekes, hogy Schumi is nagyon megosztó személyiség volt, de valahol úgy jól megfelezte az embereket, míg Vettelnél azt érzem, hogy jóval több az utáló, mint aki támogatja.

Eazzy
Schumi zseni volt.Amadeus91
Aha, kösz, hogy elárultad. Senki más zseni nincs/nem volt az F1-ben, ugye?csi77
teljesen szubjektív. Nekem ő marad a legnagyobb mindig is.Amadeus91
Neki meg Senna. 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Nekem az az érdekes, hogy Schumi is nagyon megosztó személyiség volt, de valahol úgy jól megfelezte az embereket, míg Vettelnél azt érzem, hogy jóval több az utáló, mint aki támogatja.

Eazzy
Schumi zseni volt.Amadeus91
Aha, kösz, hogy elárultad. Senki más zseni nincs/nem volt az F1-ben, ugye?csi77
teljesen szubjektív. Nekem ő marad a legnagyobb mindig is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyetértek, annyival azért kiegészíteném, hogy azért Súrmókernek a 90-es években (de még tíz éve is) még vélhetően több köze lehetett valóban a beállításokhoz, mint a maiaknak. Ettől függetlenül valóban igazad van, hogy nem ő csinált a Trabiból Ferrarit egyedül.......csi77
Még annyit érdemes említeni, hogy a kiskapukat kihasználó vagy éppen pofátlanul semmibevevő "újításokkal" szembeni elnéző álláspont a bajnokautók esetében, aktuális széliránytól függően is része azért a fejlesztési és VB versenynek:

Renault trükkös felfüggesztése, a Brawn majd a Red Bull diffúzora, a Benetton buherált benzintöltője, a tiltott kpörgésgátló stb. Biztos szép listát össze lehetne állítani. A McLaren dupla fékpedálja is idetartozik emlékeim szerint.

szerk.: egyes autókon szélesedő Michelin gumi kimaradt.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Jó autó nélkül senkiből sem lesz VB, de még csak VB aspiráns se. Az autók sikerében, fejlesztésében, minimális szerepe van a pilótának. A Ferrarinál is sokkal nagyobb fogaskerék volt, hogy orrba-szájba tesztelhettek anno Fioranóban a saját pályájukon, míg a többi csapat otthon malmozott, mert nem volt pénze pályát bérelni, vagyis a komoly logisztikai előnyüket sikerült egy stabil tervezőcsapattal és vezető pilótával és szoros Bridgestone együttműködéssel, olykor kisebb FIA hátszéllel VB címre váltani.

Most már a teszttilalom korában egy jól eltalált modell hatalmas előny, különösen ha az jól muzsikál az aktuális gumikkal. Newey varázskeze most a Red Bull oldalán van már évek óta, mert az ő autójuk a leginkább kiegyensúlyozott.

Vettel ellendrukizás legfeljebb csak azért tűnhet másnak, mint a Schumacher korszakba, mert most sokkal több az egyéniség, az alternatíva mellette, akik szurkolóinak egyformán szúrja a szemét a német uralkodása, és az "istenítő-tábor" jelentősen kisebb - amiben azért Schumacher nyugdíjas bénázásának is lehet köze, amikor kiderült, hogy mégsem ő építi és állítja be egy este alatt a VB autót. A pilóták zsenijének mítosza megkoppott szerintem és ebből már kevesebb jut Vettelnek, ezért lehet az, hogy gyakorlatilag csak az ellentábor érzékelhető a Red Bull sikerei során - amit azért a 2010-es Vettel vs. Webber kérdésben mutatott hozzáállásuk is elég komolyan erősíthetett meg a szurkolók körében.DoM
Egyetértek, annyival azért kiegészíteném, hogy azért Súrmókernek a 90-es években (de még tíz éve is) még vélhetően több köze lehetett valóban a beállításokhoz, mint a maiaknak. Ettől függetlenül valóban igazad van, hogy nem ő csinált a Trabiból Ferrarit egyedül.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztanijjncaa
Meglepődnék, ha nem lenne az operatőrök/egyéb boxutcában mászkálók szerződésében egy olyan pont, ami a "csak saját felelősségre, mert a forma 1 veszélyes üzem" témakört ragozza.somoskovig
Ha esetleg elkezdene "ugrálni", simán kihozzák, hogy ő volt a hibás.
Jön a kirúgás, meg minden ami ezzel jár.
Szerintem jó vastag összeget fog szakítani a biztosítójától,és itt a sztori vége.
Az viszont érdekelne, hogy a Kanadában elhunyt marsall családja kap-e, kapott-e, vagy kaphat-e egyáltalán valami kártérítést.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztanijjncaa
Remélem kapott ilyen Pirellis kulcstartót 😊 Ellenkező esetben én is ügyvédet fogadnék...



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jó autó nélkül senkiből sem lesz VB, de még csak VB aspiráns se. Az autók sikerében, fejlesztésében, minimális szerepe van a pilótának. A Ferrarinál is sokkal nagyobb fogaskerék volt, hogy orrba-szájba tesztelhettek anno Fioranóban a saját pályájukon, míg a többi csapat otthon malmozott, mert nem volt pénze pályát bérelni, vagyis a komoly logisztikai előnyüket sikerült egy stabil tervezőcsapattal és vezető pilótával és szoros Bridgestone együttműködéssel, olykor kisebb FIA hátszéllel VB címre váltani.

Most már a teszttilalom korában egy jól eltalált modell hatalmas előny, különösen ha az jól muzsikál az aktuális gumikkal. Newey varázskeze most a Red Bull oldalán van már évek óta, mert az ő autójuk a leginkább kiegyensúlyozott.

Vettel ellendrukizás legfeljebb csak azért tűnhet másnak, mint a Schumacher korszakba, mert most sokkal több az egyéniség, az alternatíva mellette, akik szurkolóinak egyformán szúrja a szemét a német uralkodása, és az "istenítő-tábor" jelentősen kisebb - amiben azért Schumacher nyugdíjas bénázásának is lehet köze, amikor kiderült, hogy mégsem ő építi és állítja be egy este alatt a VB autót. A pilóták zsenijének mítosza megkoppott szerintem és ebből már kevesebb jut Vettelnek, ezért lehet az, hogy gyakorlatilag csak az ellentábor érzékelhető a Red Bull sikerei során - amit azért a 2010-es Vettel vs. Webber kérdésben mutatott hozzáállásuk is elég komolyan erősíthetett meg a szurkolók körében.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztanijjncaa
Meglepődnék, ha nem lenne az operatőrök/egyéb boxutcában mászkálók szerződésében egy olyan pont, ami a "csak saját felelősségre, mert a forma 1 veszélyes üzem" témakört ragozza.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
A megoldás:  www.f1-live.hu/f1-hirek/ecclestone-magasabb-pontra-akarja-terelni-a-fom-filmeseit/

Nem ám azon beszélnének, hogy mi az anyját pattog egy kerék a boxutcában. Legközelebb ha a csapatfőnökök közé csapódik valami akkor remélem a lelátóra küldik őket. Mondjuk ha visel sisakot a jóember a bordáit meg a vállát attól még szétveri a kerék...Matthew99
Ez a tipikus "kenjük be sárral" esete...laccoo74
én azon röhögtem, mikor ma reggel a rádióban bemondták, hogy az f1 küldött egy ajándékcsomagot a szerencsétlenül járt operatőrnek 😂 mint a vígjátékokban, nyilván ennyivel megússzák, és a csávó sem fog több millió dolláros kártérítési pert a szövetség nyakába akasztani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vettel vb cìmeivel az a bajom, hogy irgalmatlan mázlista, a döntő momentumokból sokkal többször jön ki jól mint rosszul, ill. van a mezőnyben jelenleg min. 4 versenyző akik legalább egy szintet képviselnek vele, mégse tudják megfogni a technika miatt. Erről persze nem ő tehet, de arról h mekkora arca van igen.... és miközben neki megint toronymagasan legjobb kocsija van alonsoék csak kìnlódnak ki ezért, ki azért, közben ő meg különösebb erölködés nélkül száguld a 4. felé...peach
Konkrétan nem hogy egy szinten vannak vele, de nálam Vettel nincs a Top3-ban, és ez független attól, hogy a top3-ban van részemről olyan, akit utálok is, mint a szart.kishaszi
Hami-Alonso-Kimi-Vettel ők a top versenyzők, az hogy közülük melyik a legjobb nehéz megmondani. Vettel még csak 1 autóval bizonyított ezért nálam ő mindig 4.lesz köztük 😊Toca
Hamilton hány autóval bizonyított? 😊petey
Vettelnek pedig azért lett egy vb 8. helye a Torro Rossoval úgy, hogy a csapattársa meg vb 17. lett. Még ha ez nem is teljesen más csapat. 😊
Egyszerűen objektív indokot nem lehet mondani arra, hogy Vettel miért a 4. közülük, az hogy utálja valaki, az persze érthető. 😀