Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A tegnapi Webber eset után kezdtem el gondolkodni azon, hogy vajon van-e annak reális esélye, hogy a kerékcserét is megszüntessék a futamokon, mint anno a tankolást?
Technikailag biztos, hogy megoldható lenne,más kérdés, hogy akarják-e.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Nekem az az érdekes, hogy Schumi is nagyon megosztó személyiség volt, de valahol úgy jól megfelezte az embereket, míg Vettelnél azt érzem, hogy jóval több az utáló, mint aki támogatja.

Eazzy
Ahogy JayB is leírta, ha egy Ferrariban nyerte volna halomra magát mindenki imádná. Így, hogy egy viszonylag új csapatban teszi ezt, sokan utálják. Mondjuk én személy szerint nem értem ezt az utálatot ellenne, mert azon kívül, hogy 3 éve bucira veri a mezőnyt nem sok rosszat tett. Legalábbis nem többet mint a többi nagyágyú.FViktor93
én sem értem mi ez a fikázás meg férgezés. nem nagy arc a gyerek, van egy jó tekknika alatta, de az nem elég a VB címhez.
vérzett itt már el elég sok veterán, és örök ígéret, de Vettel képes megugrani a következő lépcsőfokot és ez teszi naggyá.
Schumi is íg yindult anno a Benettonnal.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nekem az az érdekes, hogy Schumi is nagyon megosztó személyiség volt, de valahol úgy jól megfelezte az embereket, míg Vettelnél azt érzem, hogy jóval több az utáló, mint aki támogatja.

Eazzy
Ahogy JayB is leírta, ha egy Ferrariban nyerte volna halomra magát mindenki imádná. Így, hogy egy viszonylag új csapatban teszi ezt, sokan utálják. Mondjuk én személy szerint nem értem ezt az utálatot ellenne, mert azon kívül, hogy 3 éve bucira veri a mezőnyt nem sok rosszat tett. Legalábbis nem többet mint a többi nagyágyú.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nálam jobban senkinek nincs elege Vettelből, évekig szidtam stb stb de mostanra kezdem elismerni, sőt tisztelni. A legnagyobbak közt van ezt el kell most már ismerni és nem a címei miatt. Bármilyen autója is lesz a jövőben, ki fogja hozni belőle a maximumot és még egy kicsit, a hátán fogja vinni a brigádot, ahogy most Alonso. Erre csak a legnagyobbak képesek és Vettel ilyen. Lehet szeretni vagy utálni, legenda lesz. Shcumacheres példa azért nem igazán jó mert őt a Ferrari miatt imádták sokan, ha Vettel ezt a 4 címet Maranelloba vitte volna egészen más lenne a kialakult kép.

szerk: 3 cím az a 4 (egyelőre 😀)
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Nekem az az érdekes, hogy Schumi is nagyon megosztó személyiség volt, de valahol úgy jól megfelezte az embereket, míg Vettelnél azt érzem, hogy jóval több az utáló, mint aki támogatja.

Eazzy
Schumi zseni volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én annak is tudok örülni, hogy a Toro Rosso fiataljai, főleg Daniel lassan kezdenek belenőni a középmezőnybe.
Viszonylag gyakran szerzünk fontos pontokat, sőt, néha már az időmérőn is összejön a top 10.
Kis öröm is öröm!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Az a helyzet, hogy RB annyira össze van rakva hogy nem látom most a csapatot aki elveri őket.
Tempóban lehet néha erősebb a Lotus vagy a Merci, taktikában megtudja fogni mondjuk egy Ferrari , Merci ,de eddig egyik sem tudja konzisztensen hozni mind2-t. A RB igen, Vettel meg kurva jól tudja mikor mit kell tenni és ha elbasznak valamit se nála csinálják.
Vegyük a mai versenyt, Lotusnak Kimit engednie kellett volna, volt még abban a gumiban kurva sok, illetve nem megfogni a jóval gyorsabb Grojean-t. Mercinek nem elbaszni a rajtot majd megint szenvedni 10 környit a gumikon. Ferrarinál összehozták amit lehet tempóban semmit nem érnek.
RBR tökéletesen kontrollálja a futamokat, egészen onnan ,hogy mikor Webbernek meg kellett előznie a teljes mezőnyt és visszaérnie valamiért 2-3 körig eltartott. Mikor 2,5 sec alatt kell felrakni Vettel kerekét akkor felrakják.
Mikor pontosan tudják, hogy Grosjean kint gyorsabb kopott gumikon mint Kimi és inkább vele kell versenyezni behozzák időben.
Lotus meg behozhatta volna közvetlen Vettel mögé Kimit mikor 15 sec volt, ha ott nem hozták be már nem is kellett volna.Toca
Teljesen jogos, de amikor múlt héten írtam, hogy szerintem eldőlt a vb, akkor azt írtad hülyeség (már akkor sem láttam, ki vagy mi fogná meg a RB-t).............csi77
Én szezon közben nem fogom azt mondani, hogy eldőlt , még ha nem is látom , hogy ki verhetné el.
Azért nincs akkor fölénybe Vettel , bármikor bejöhet 1-2 fejlesztés amivel át lehet őt ugrani. Csak lassan muszáj lenne picit megingatni mert már annyira magabiztos, hog rossz nézni ( kivétel a Vettel szurkolóknak).
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Nekem az az érdekes, hogy Schumi is nagyon megosztó személyiség volt, de valahol úgy jól megfelezte az embereket, míg Vettelnél azt érzem, hogy jóval több az utáló, mint aki támogatja.

Alo meg felvette a 7 évnyi szopórudat, de ez pont idén jár le, szóval hátha jövőre megkezdődik egy értékelhetőbb sorozata, csak sajna az új motorok nem éppen a Ferrarinak kedveznek majd...de megnézném már végre, hogy az időmérőn is esélyes valamire Alo...

Idénre az egyetlen bizadalom abban lehet, hogy végre megfordul a szerencse, és év vége ezúttal nem a RBR-nek lesz erős, de sajna nem ez a valószínű...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Affene. Érik az a 4. Vettelnek. 😕iktriad
sebaj, csak nem lesz meg neki a 7.Amadeus91
Fiatal még, sajnos összehozhatja.Én sem örülnék neki, de ez van.😕

Valahogy, a mezőnyben nem látok Alonson kívül egy olyan pilótát, aki potenciális veszélyt jelentene a német újabb, és újabb címvédésére.
Törődjünk bele, hogy ezek a bébi Schumi évei lesznek.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Az a helyzet, hogy RB annyira össze van rakva hogy nem látom most a csapatot aki elveri őket.
Tempóban lehet néha erősebb a Lotus vagy a Merci, taktikában megtudja fogni mondjuk egy Ferrari , Merci ,de eddig egyik sem tudja konzisztensen hozni mind2-t. A RB igen, Vettel meg kurva jól tudja mikor mit kell tenni és ha elbasznak valamit se nála csinálják.
Vegyük a mai versenyt, Lotusnak Kimit engednie kellett volna, volt még abban a gumiban kurva sok, illetve nem megfogni a jóval gyorsabb Grojean-t. Mercinek nem elbaszni a rajtot majd megint szenvedni 10 környit a gumikon. Ferrarinál összehozták amit lehet tempóban semmit nem érnek.
RBR tökéletesen kontrollálja a futamokat, egészen onnan ,hogy mikor Webbernek meg kellett előznie a teljes mezőnyt és visszaérnie valamiért 2-3 körig eltartott. Mikor 2,5 sec alatt kell felrakni Vettel kerekét akkor felrakják.
Mikor pontosan tudják, hogy Grosjean kint gyorsabb kopott gumikon mint Kimi és inkább vele kell versenyezni behozzák időben.
Lotus meg behozhatta volna közvetlen Vettel mögé Kimit mikor 15 sec volt, ha ott nem hozták be már nem is kellett volna.Toca
Teljesen jogos, de amikor múlt héten írtam, hogy szerintem eldőlt a vb, akkor azt írtad hülyeség (már akkor sem láttam, ki vagy mi fogná meg a RB-t).............

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Az a helyzet, hogy RB annyira össze van rakva hogy nem látom most a csapatot aki elveri őket.
Tempóban lehet néha erősebb a Lotus vagy a Merci, taktikában megtudja fogni mondjuk egy Ferrari , Merci ,de eddig egyik sem tudja konzisztensen hozni mind2-t. A RB igen, Vettel meg kurva jól tudja mikor mit kell tenni és ha elbasznak valamit se nála csinálják.
Vegyük a mai versenyt, Lotusnak Kimit engednie kellett volna, volt még abban a gumiban kurva sok, illetve nem megfogni a jóval gyorsabb Grojean-t. Mercinek nem elbaszni a rajtot majd megint szenvedni 10 környit a gumikon. Ferrarinál összehozták amit lehet tempóban semmit nem érnek.
RBR tökéletesen kontrollálja a futamokat, egészen onnan ,hogy mikor Webbernek meg kellett előznie a teljes mezőnyt és visszaérnie valamiért 2-3 körig eltartott. Mikor 2,5 sec alatt kell felrakni Vettel kerekét akkor felrakják.
Mikor pontosan tudják, hogy Grosjean kint gyorsabb kopott gumikon mint Kimi és inkább vele kell versenyezni behozzák időben.
Lotus meg behozhatta volna közvetlen Vettel mögé Kimit mikor 15 sec volt, ha ott nem hozták be már nem is kellett volna.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
redbull tudta mi a jó nekik, kibasztak a mercivel, lotussal meg nem számolnak. éljen a pirelli :S



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
vettelnél undorítóbb sportoló nincs...


Lotus meg nagyon elcseszte, nyerő helyezetben voltak, erre megoldották h simán nyerje a féreg.braxa88
Nem, nem volt meg a tempója, maximum Grozsannak, de az egyenesekben nem tudta utolérni Vettelt. Erőltették Kimit, de ma nem ő volt a jobbik Lotus.......
A Ferrari pedig kb olyan mint a betegágy.......
A Webber kerékcsere az nagyon durva volt, ahogy olvasom a csóka bordatöréssel "megúszta".
Szegény Red Bull, már megint szar az autójuk, eléggé sokat nyígtak a gumik miatt, most már nem kell majd (Webber is hetedik lett).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vettelnél undorítóbb sportoló nincs...


Lotus meg nagyon elcseszte, nyerő helyezetben voltak, erre megoldották h simán nyerje a féreg.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Affene. Érik az a 4. Vettelnek. 😕iktriad
sebaj, csak nem lesz meg neki a 7.Amadeus91
Szerintem simán összejöhet neki, hacsak a Mercedes nem fejleszt űrautót jövőre, vagy oda nem viszik Kimit mellé.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
utolsó egy körre gyönyörűen elment az áram. köszönjük a áramszolgáltatónak.

sebaj, lényeg a kettős dobogó, jó futam, defektek nélkül.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Affene. Érik az a 4. Vettelnek. 😕iktriad
sebaj, csak nem lesz meg neki a 7.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Affene. Érik az a 4. Vettelnek. 😕
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kiminek ezt elcseszték, volt köztük 16mp nem hozták ki, 14nél igen.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyerünk Lotus, szívassátok meg Vettelt!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Fenébe már hogy megint nem működik a válasz 😡

Monaco még a kabaré kategória volt, Kanadában tényleg nem volt semmi amire ezt érthettem volna.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden hétvégére jut valami kabaréGeeri
Monte Carlóban és Montrealban nem volt semmi.iktriad
Monacoban volt egy akkora bukó, hogy lebontotta a pályát. Kanadában meg meghalt az egyik pályamunkás.Amadeus91
Ez a kettő valahogy nem kompatibilis. Vagy te a fekete humor alatt mást értesz, mint mások?iktriad
azt hittem a kabaré alatt Geeri a botrányt érti.Amadeus91
Akkor nem szóltam.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Minden hétvégére jut valami kabaréGeeri
Monte Carlóban és Montrealban nem volt semmi.iktriad
Monacoban volt egy akkora bukó, hogy lebontotta a pályát. Kanadában meg meghalt az egyik pályamunkás.Amadeus91
Ez a kettő valahogy nem kompatibilis. Vagy te a fekete humor alatt mást értesz, mint mások?iktriad
azt hittem a kabaré alatt Geeri a botrányt érti.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden hétvégére jut valami kabaréGeeri
Monte Carlóban és Montrealban nem volt semmi.iktriad
Monacoban volt egy akkora bukó, hogy lebontotta a pályát. Kanadában meg meghalt az egyik pályamunkás.Amadeus91
Ez a kettő valahogy nem kompatibilis. Vagy te a fekete humor alatt mást értesz, mint mások?