Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
Ezt maga Alonso tweetelte ki 😀


Ezt pedig Webber, ezen az érdekes hogy a taxizó úriember az az Ed Warwick aki a megrovást kiosztó versenybíróság tajga volt Színgapúrban 😀
JayB
Ed Warwick? never heard of him... 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Ezt maga Alonso tweetelte ki 😀


Ezt pedig Webber, ezen az érdekes hogy a taxizó úriember az az Ed Warwick aki a megrovást kiosztó versenybíróság tajga volt Színgapúrban 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/forma-1-retro-alonso-es-webber-hozzajuk-kepest-kispalyas/
Három plusz pilóta.Harminc rajthelyes büntetés járna érte?
Vajon, ha Vettel veszi fel a csapattársát/kizárt/ akkor is ez lett volna a nóta vége?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Aki kurvára megérdemelne már akárcsak 1 ilyen évet is az Alonso. Kezdek aggódni hogy sosem lesz már rá lehetősége... 😕JayB
Alonso e helyet kapott egy olyan évet mint a 2005ös volt. Aki igazán megérdemelne egy ilyen szezont az Raikkönen. Neki nem, hogy domináló éve, de még kiemelkedő szezonja se volt. Vele soha nem volt olyan, hogy egyértelmű No1 autóba ült volna, sőt a 2008as szezon kivételével mindig volt az övénél jobb autó.FViktor93
Imádom a finnt de aki elmegy rallizni 2 évre "poénból" az nem lehet egy ilyen lista elején. Itt van, elszánt, nyerni akar de a falat azért nem kaparja egy 2. címért. Nem lesz akkora hiányérzete ha visszavonul így sem. Még ebben is tiszta Hunt 😀
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 077
Müller a kurva anyád!catattack
ezt most nem veszem magamra 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Aki kurvára megérdemelne már akárcsak 1 ilyen évet is az Alonso. Kezdek aggódni hogy sosem lesz már rá lehetősége... 😕JayB
Alonso e helyet kapott egy olyan évet mint a 2005ös volt. Aki igazán megérdemelne egy ilyen szezont az Raikkönen. Neki nem, hogy domináló éve, de még kiemelkedő szezonja se volt. Vele soha nem volt olyan, hogy egyértelmű No1 autóba ült volna, sőt a 2008as szezon kivételével mindig volt az övénél jobb autó.FViktor93
mclaren elég jó volt, csak kicsit túlhajtotta 😀
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Aki kurvára megérdemelne már akárcsak 1 ilyen évet is az Alonso. Kezdek aggódni hogy sosem lesz már rá lehetősége... 😕JayB
Alonso e helyet kapott egy olyan évet mint a 2005ös volt. Aki igazán megérdemelne egy ilyen szezont az Raikkönen. Neki nem, hogy domináló éve, de még kiemelkedő szezonja se volt. Vele soha nem volt olyan, hogy egyértelmű No1 autóba ült volna, sőt a 2008as szezon kivételével mindig volt az övénél jobb autó.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ez az F1, itt nem jár semmi senkinek. Szerintem ezt mindenki tudja amikor belekezd.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Aki kurvára megérdemelne már akárcsak 1 ilyen évet is az Alonso. Kezdek aggódni hogy sosem lesz már rá lehetősége... 😕JayB
Jaj mért mondod jövőre bajnok lesz a Ferrari mint az Újpest...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Aki kurvára megérdemelne már akárcsak 1 ilyen évet is az Alonso. Kezdek aggódni hogy sosem lesz már rá lehetősége... 😕
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Azért kíváncsi lennék akkor is unalmas lenne-e a Forma1, ha Alonso vagy Hamilton nyerné halálra magát.FViktor93
A versenyek ugyan úgy halál unalmasak lennének.
Hami a kedvencem és biztos örülnék ha 1-2 évet ilyen könnyen behúzna, mert mégiscsak neki drukkolok, de közbe meg nem is, mert az messze nem lenne akkora dicsőség, mint egy végig szoros bajnokságot behúzni, több nagyjából azonos erejű csapat között.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért kíváncsi lennék akkor is unalmas lenne-e a Forma1, ha Alonso vagy Hamilton nyerné halálra magát.FViktor93
Nekem igen, más fórumtársnak nem.
Ha egy csapat vagy versenyző túlságosan dominál egy, esetleg több szezonon keresztül/ l. Schumi+Ferrari/, akkor unalomba fullad az egész.
DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!!!!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért kíváncsi lennék akkor is unalmas lenne-e a Forma1, ha Alonso vagy Hamilton nyerné halálra magát.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...apeszos
Pedig nekem meg pont az fura, hogy Webber mennyire hulla a verdával.NB2
Akkor ugyanarról beszélünk 😊 Van EGY rakéta, a többivel szemben....
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...apeszos
Pedig nekem meg pont az fura, hogy Webber mennyire hulla a verdával.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.JayB
Csak megrovást kapott Webber is. De mivel ez már a 3. idén neki, ezért kapott büntit.Eazzy
Igen igen, csak az első hírek ezt nem így hozták le de ez az igazság.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.JayB
Csak megrovást kapott Webber is. De mivel ez már a 3. idén neki, ezért kapott büntit.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Webber kapott 10 rajthelyet a taxizásért. SZÁNALMAS Mennyire várhatja már a Lemans te jóég. Alonsot "csak" megrótták.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊NB2
És ez nem furcsa? Akikre ekkorát ver azok között a csapattársa is ott van (elvileg) ugyanolyan autóval. Azért nem ekkora zseni...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Ez a pálya egy kalap fos. Az előzések 90%-a köszönhető az eltérő gumiknak. Nem értem miért kell szenvedni a nézőknek egy ilyen versenyt, mikor ennél sokkal élvezetesebb pályák is vannak.
Vettel durván alázott, ha Alo-ék is kimennek cserélni majd egy perc az előnye😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayB
Végülis csak bejött.Eazzy
Be, nem gondoltam volna hogy nem kell kijönni.JayB
Azon gondolkodtam, hogy a Ferrari képes-e egyszer végre okos döntést hozni és igen. Egyébként mióta rájöttek hogy fejen is állhatnak akkor se tudják Vettelt megverni szépen hozzák is az Alonso 2.helyeket. Kimi meg hogy besunnyogott a 3.helyen.
Jaj csak adjanak nekik jövőre olyan kocsit amivel Vettel közelébe lehetnek, nem érdekel , ha Vettel nyer csak legyen már csata , ne az hogy körönként 2 mp-t ver a mezőnyre.
Azért az is vicc hogy Webber autójában folyton elszáll valami Vettelébe meg semmi.
Riccardo meg elég tunya, de legalább versenyt csinált.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Mekkora fütty koncert te jóóó ég 😀 Mekkora kontraszt ahogy éltetik Alo - Kimi kettőst.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Alo viszi le Webbert. A hősök bazdmeg, nem a nyálgép fritz

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayB
Végülis csak bejött.Eazzy
Be, nem gondoltam volna hogy nem kell kijönni.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem Alonsot mért kellett kihozni SC alatt, hatalmas bukta így.JayB
Végülis csak bejött.

Don't talk the walk, Walk the talk!