Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy akartam kérdezni csak telefonról nem tudom javítani.
Itt Nyúvi a zseni nem Fettel. Bár sztem Schumi sokkal nagyobb pilóta volt mint ez a kis szőke köcsög.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
A Ferrari azért volt nagy király mert megtehettek több tízezer km-t évente Fiorinoban, pénz meg nem számított, volt egy jó brigád egy jó pilótával. Ez így együtt hozta azt az 5 címet.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Brawn GP-vel évekig nem tudott mit kezdeni a mezőny? Ha most a Brawn GP-re gondolsz akkor inkább fél év a válasz.
Nekem inkább az a vicc, hogy annyira ajnározzák Fettelt, miközben ez 90%ban az autó miatt van ott ahol.Bazzani
Nem írtam olyat, hogy Brawn GP.
Én Brawn írtam.
A Ferrarinál is ő volt a zseni és nem kis része volt a VB győzelmekben az okosságainak. Sőt...
Szóval nem fél a válasz. A Brawn GP más tészta volt, ott ő csak kihasználta a rövidtávú helyzeti előnyét, a Ferrarinál volt igazán nagy király szvsz.
Ha ott ő ekkora király tudott lenni Schumival, aki rohadtul értett az autókhoz és nagy segítséget tudott adni a szerelőknek, akkor nem tudom, hogy miért meglepő az, ha a Red Bullnál is előfordulhat esetleg ugyanez. Mert Vettel egy hatalmas köcsög, de nem véletlen, hogy már a megjelenése óta ódákat zengenek róla a szerelői, micsoda segítséget tud megadni a fejlesztéseknél. Ez pedig így jelenleg elég sok, amikor a Reb Bullnál még meg is van az az 1-2 zseni, pont mint ahogy a Ferrarinál is megvoltak a sima alázós éveikben.
Nekem ez a véleménye.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Brawn GP-vel évekig nem tudott mit kezdeni a mezőny? Ha most a Brawn GP-re gondolsz akkor inkább fél év a válasz.
Nekem inkább az a vicc, hogy annyira ajnározzák Fettelt, miközben ez 90%ban az autó miatt van ott ahol.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Tök jó hogy Szujó már a 2. körben kijelenti hogy Vettel világbajnok. Mert alatta nem mehet szarrá a vas vagy csapódhat falba...Matthew99
Mivel Alonso sehol nem lesz így nyugodtan kijelentheti.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Tök jó hogy Szujó már a 2. körben kijelenti hogy Vettel világbajnok. Mert alatta nem mehet szarrá a vas vagy csapódhat falba...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vettel egy kör alatt 2,5mp-et ver a többire. Nevetséges.Bazzani
De az autója teljesen szabályos...Duff
Jó, most ezt akkor elkezdjük a régi Ferrarinál is, amivel Schumi fossá alázott mindenkit, még Barrichellot is?
Én utálom a Red Bullt és főleg Vettelt, de azért ne kiáltsunk már mindig cinkelést.
Tény, hogy gáz, hogy megint kiemelkedik egy autó a mezőnyből és totálisan unalmasak lesznek a versenyek, de attól még szvsz nem csalnak, csak valamit nagyon eltaláltak a kocsinál, mint ahogy Brawnnal sem tudott éveken át mit kezdeni az egész F1-

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Csodálatos előzések ezek.
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Vettel egy kör alatt 2,5mp-et ver a többire. Nevetséges.Bazzani
De az autója teljesen szabályos...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vettel egy kör alatt 2,5mp-et ver a többire. Nevetséges.

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Isten ments, hogy vettelke ferraris legyen, akkor én átpártolok a McLaren-hez, esetleg a Caterhamhez, vagy tökmind1, bármi máshoz.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Én akár nagy összegben is fogadnék rá.akár már 2015től se elképzelhetetlen szvsz,főleg ha mondjuk jövőre is nyer...

 www.p1race.hu/hir/hivatalos_ben_spies_bejelentette_visszavonulasat_20131026
Azért ez is elég kemény...ahogy berobbant a SBKba 2009be,aztán a MotoGPben sem volt rossz,aztán a gyári Yamahás szereplésének kb a felénél valahogy elvesztette a fonalat,persze a sérülésekkel se volt szerencséje(ami miatt végül is vissza kellett vonulnia)de kár érte ennél több volt a GP-s karrierjében.

Marquez meg még mindig vezeti a VB-t bár most már csak 18 pont,valszeg Lorenzo meg fogja fordítani ezt,(remélem egy gigászi test test elleni párharcban,az utolsó futamon valenciában,a spanyol szurkolók előtt...kicsit lenne őrült hangulat 😀 😊 )de az szerintem mindent elmond arról mekkora tehetség,hogy ujonc évében a jelenlegi mezőny legjobb versenyzőjétől 120% fog kelleni/kellet ahhoz hogy legyőzze,Honda fölény ide vagy oda.Cowboykarcsi
akkor lenne a legjobb a vége, ha utolsó futam előtt valahogy ikszre állnának, és akkor győzzön a jobbik. akkor nem kell azon agyalni, hogy ha X második, akkor Y-nak jó-e a hatodik hely, meg hogy a középmezőnyből Z vajon direkt engedte-e el vagy nem (lásd még NASCAR alapszakasz-záró futam).

ja, ha már NASCAR: az mekkora már, hogy Gordont plusz egynek rakták be a Chase-be, hogy neki is igazság legyen szolgáltatva, aztán most meg közelebb van az elejéhez, mint a végéhez...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Kb egyetlen időmérő ahol Alonso reálisan bemehetett volna akár 2-nak is Webber miatt, erre keménnyel kell szenvedni 😀JayB
úgy voltak vele hogy idén már úgy megszokta ezt a "5-8 helyről indulás,felverekedem magam a RBRek mögé" koreográfiához nem akarták szegényt megzavarni.

Gyalázat amúgy....nem tudom mikor fogok újra Ferraris VB címet látni...Cowboykarcsi
tegyél be egy Schumacher-dokumentumfilmet, és akkor akár pár percen belül. (de ne a Ralf-félét!)
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 485 — No one likes us, cause no one like us
Én akár nagy összegben is fogadnék rá.akár már 2015től se elképzelhetetlen szvsz,főleg ha mondjuk jövőre is nyer...Cowboykarcsi
Főleg ha Alo lelép a McLarenhez.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én akár nagy összegben is fogadnék rá.akár már 2015től se elképzelhetetlen szvsz,főleg ha mondjuk jövőre is nyer...

 www.p1race.hu/hir/hivatalos_ben_spies_bejelentette_visszavonulasat_20131026
Azért ez is elég kemény...ahogy berobbant a SBKba 2009be,aztán a MotoGPben sem volt rossz,aztán a gyári Yamahás szereplésének kb a felénél valahogy elvesztette a fonalat,persze a sérülésekkel se volt szerencséje(ami miatt végül is vissza kellett vonulnia)de kár érte ennél több volt a GP-s karrierjében.

Marquez meg még mindig vezeti a VB-t bár most már csak 18 pont,valszeg Lorenzo meg fogja fordítani ezt,(remélem egy gigászi test test elleni párharcban,az utolsó futamon valenciában,a spanyol szurkolók előtt...kicsit lenne őrült hangulat 😀 😊 )de az szerintem mindent elmond arról mekkora tehetség,hogy ujonc évében a jelenlegi mezőny legjobb versenyzőjétől 120% fog kelleni/kellet ahhoz hogy legyőzze,Honda fölény ide vagy oda.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Gyerekek Schumachert Vettelhez hasonlítani viselkedésben... elég nagy pofátlanság... MS ha 6szor újraszületik se lesz ilyen ellenszenves, elég megnézni hogy vettelt mennyien szeretik így hogy mindekit szétaláz, és mennyien szerették anno (és még most is) MSt... Ti se gondoltátok komolyan 😉eaglesmcnabb
MSt azért szerették sokan, mert Ferrarival nyert sokat...Shilkor
lehet, de én irtózom attól a gondolattól, hogy Vettel egyszer a Ferrarihoz igazoljon. biztos vagyok benne, hogy nem tudnám megszeretni. Raikönnent se sikerült, pedig ő jóval szimpatikusabb gyerek. csak attól tartok, hogy előbb utóbb ez be fog következni

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Gyerekek Schumachert Vettelhez hasonlítani viselkedésben... elég nagy pofátlanság... MS ha 6szor újraszületik se lesz ilyen ellenszenves, elég megnézni hogy vettelt mennyien szeretik így hogy mindekit szétaláz, és mennyien szerették anno (és még most is) MSt... Ti se gondoltátok komolyan 😉eaglesmcnabb
MSt azért szerették sokan, mert Ferrarival nyert sokat...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Akkor, ott néhány segg alaposan meg lesz rugdosva.És gazdagabbak leszünk néhány velős Kimi aranyköpéssel.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 485 — No one likes us, cause no one like us
Mi lesz itt akkor jövőre, amikor a turbós 1,6-os motorokhoz egyébként is kurvára értő Ferrari egy nagy darab szar lesz valahol a mezőny közepén.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kb egyetlen időmérő ahol Alonso reálisan bemehetett volna akár 2-nak is Webber miatt, erre keménnyel kell szenvedni 😀JayB
úgy voltak vele hogy idén már úgy megszokta ezt a "5-8 helyről indulás,felverekedem magam a RBRek mögé" koreográfiához nem akarták szegényt megzavarni.

Gyalázat amúgy....nem tudom mikor fogok újra Ferraris VB címet látni...Cowboykarcsi
soha nem gondoltam volna hogy lesz pont amikor már nem tudok a ferkának szurkolni... de közeledik...
2 okom van már csak rá: 1., hogy Massa nagy kedvenc, 2, hogy Alonsonak vb-t kell nyerni, egyszerűen túl jó jó pilóta ahhoz hogy ne sikerüljön neki még legalább egyszer.
De ez a szutyok ferrari elveszi az ember kedvét, a szezon első pár futamában pedig mindig annyira bizakodó az ember... de aztán rádöbben hogy újra és újra csak szembeköpik...
Mondjuk ha a szurkolókat szembeköpik, akkor Alonso helyzetét nem tudom szavakkal leírni... (annak ellenére hogy nyilván baszott sokat keres, de nem hinném hogy van olyan topversenyző akit a pénz motivál)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb egyetlen időmérő ahol Alonso reálisan bemehetett volna akár 2-nak is Webber miatt, erre keménnyel kell szenvedni 😀JayB
úgy voltak vele hogy idén már úgy megszokta ezt a "5-8 helyről indulás,felverekedem magam a RBRek mögé" koreográfiához nem akarták szegényt megzavarni.

Gyalázat amúgy....nem tudom mikor fogok újra Ferraris VB címet látni...Cowboykarcsi
Ne legyél ilyen negatív na... Jó dolog ez a DVD kütyü, csak berakod valamelyik Schumis idényt és könnyezni fogsz. 😊
Same old Ferrari...

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kb egyetlen időmérő ahol Alonso reálisan bemehetett volna akár 2-nak is Webber miatt, erre keménnyel kell szenvedni 😀JayB
úgy voltak vele hogy idén már úgy megszokta ezt a "5-8 helyről indulás,felverekedem magam a RBRek mögé" koreográfiához nem akarták szegényt megzavarni.

Gyalázat amúgy....nem tudom mikor fogok újra Ferraris VB címet látni...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Végre Alonsonak van 1 körös tempója, de a digók úgy gondolták, hogy legyen inkább a kemény 😊
hát bmeg végem van. Massa az 5. helyre volt jó, ez egy első soros indulás lehetett volna Alonsonak. De minek alázni...


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 485 — No one likes us, cause no one like us
Jó lesz az holnapra, csak hát 8. helyről még így is esélytelen a dobogónál többre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Kb egyetlen időmérő ahol Alonso reálisan bemehetett volna akár 2-nak is Webber miatt, erre keménnyel kell szenvedni 😀