Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs valahol kigyűjtve, hogy kik a legnagyobb FA-ek, kikre érdemes odafigyelni?Matthew99
http://www.mlbtraderumors.com/2009/09/2011-mlb-free-agents.html

Nálam a nagyobb nevek:
C: Buck, Olivo, Victor Martinez
1B: Berkman, Branyan, Cantu, Dunn, Huff, Konerko, Derek Lee, Overbay
2B: Christian Guzman, Bill Hall, Hudson, Uribe
3B: Beltre, Feliz, Felipe Lopez, Peralta, Wigginton
SS: O.Cabrera, Jeter FA???
OF: Crawford, Podsednik, Manny, Ankiel, Bloomquist, Melky, J.Guillen, Hawpe, Andruw Jones, Nady, Ordonez, Werth
DH: Vlad, Matsui, Damon, Thome
SP: Bonderman, De La Rosa, Correia, Harden, Harang, Cliff Lee, Millwood, Padilla, Pavano, Snell, Penny, Vazquez, Westbrook, Chris Young
RP: Dotel, Frank Francisco, Fuentes, Gregg, Qualls, Hoffman, Rivera, Soriano, Wood, Takahashi, Downs, Feliciano

Most az optionöket nem néztem
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nincs valahol kigyűjtve, hogy kik a legnagyobb FA-ek, kikre érdemes odafigyelni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jól időzített a postás, most hozta meg a Bill James Historical Baseball Abstractot. Három ujj vastag, lesz mit olvasni tavaszig. 😀

Szerk.: Nem fogok sokszor idézni belőle, nem akarok "poénokat" lelőni, meg az is lehet, hogy blogolok majd róla, de ezen akkorát röhögtem, hogy muszáj beírnom. Egy 1877-es mérkőzésről szóló Utica Herald-beszámolóból (egykori ohioi újság lehetett): Apologies by pitchers for hitting batsmen: Morgan 4, Neale 3. -- Meghaltam a röhögéstől. 😊marci
Amazonról rendelted? Mennyi volt?Döme
Igen amazonról, 25 dollár volt postával együtt.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Jól időzített a postás, most hozta meg a Bill James Historical Baseball Abstractot. Három ujj vastag, lesz mit olvasni tavaszig. 😀

Szerk.: Nem fogok sokszor idézni belőle, nem akarok "poénokat" lelőni, meg az is lehet, hogy blogolok majd róla, de ezen akkorát röhögtem, hogy muszáj beírnom. Egy 1877-es mérkőzésről szóló Utica Herald-beszámolóból (egykori ohioi újság lehetett): Apologies by pitchers for hitting batsmen: Morgan 4, Neale 3. -- Meghaltam a röhögéstől. 😊marci
Amazonról rendelted? Mennyi volt?

Más, ez nagyon durva:
http://content.usatoday.com/communities/gameon/post/2010/10/honus-wagner-t-206-nuns-catholic-church/1
Máker apácák. 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jól időzített a postás, most hozta meg a Bill James Historical Baseball Abstractot. Három ujj vastag, lesz mit olvasni tavaszig. 😀

Szerk.: Nem fogok sokszor idézni belőle, nem akarok "poénokat" lelőni, meg az is lehet, hogy blogolok majd róla, de ezen akkorát röhögtem, hogy muszáj beírnom. Egy 1877-es mérkőzésről szóló Utica Herald-beszámolóból (egykori ohioi újság lehetett): Apologies by pitchers for hitting batsmen: Morgan 4, Neale 3. -- Meghaltam a röhögéstől. 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Felesleges köpködni a Yankeesre, olyan mint nyáron tüzet gyújtani hogy ne fázzál. Értelmetlen.
Shortstop
Így is van. Ott van DS aláírásának jobb felében a válasz.

Short ment válasz PM.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felesleges köpködni a Yankeesre, olyan mint nyáron tüzet gyújtani hogy ne fázzál. Értelmetlen.
Fucuhoz hasonlóan én is örültem volna a Rangersnek is, így jobb lett hiszen mégis egy volt oriole kap gyűrűt.

Matthew hogy vagy? Sajnos semmi teljesen megbízhatót nem tudok Bp-ről eddig.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Legalja. Köcsög giants 😕haromt
Legalább nem a Jenki mocskok nyertek.Shawn84
😂
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Egyetértek Esc-el szar idegenben nyert WS-t látni
Megérdemelte a Giants örülök nekik (örültem volna Rangers-nek is)Fucu
A Giants mindhárom szériáját idegenben hozta, ünneprontók 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyetértek Esc-el szar idegenben nyert WS-t látni
Megérdemelte a Giants örülök nekik (örültem volna Rangers-nek is)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Legalja. Köcsög giants 😕haromt
Legalább nem a Jenki mocskok nyertek.Shawn84
Majd jövőre...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Legalja. Köcsög giants 😕haromt
Legalább nem a Jenki mocskok nyertek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legalja. Köcsög giants 😕haromt
Legjobb, szép volt. Huff miatt különösen is megérdemli az öreg!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Akkor mától számítva van egy hetük a csapatoknak megállapodni a saját free agenteikkel, és mától már lehet trade-elni szabadon?

Utána kerestem, de érdekes módon többféle választ találtam.Mikey
Az új szabály értelmében 5 napig lehet kizárólag a saját volt csapatoddal komolyan egyeztetni (a többi klubbal is tárgyalhatsz, de konkrét számok nélkül). Vasárnaptól szabad a vásár.

Cserélni a reg. season vége óta már lehet, így ment át néhány 'player to be named later' októberben.marci
Hm, meglátszik, hogy az alapszakasz vége óta nem követtem nagyon a liga történéseit.
Köszi a választ.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mit fog csinálni TMHC, te úristen 😊Hurka
Hát, nem gratulálok, az biztos...

http://denversports.blog.hu/2010/11/02/world_series_winner_2010_san_francisco_giantsTheMileHighCity
el kell fogadni sajnos, nekem sem a szívem csücske a Giants enyhén szólva, de attól még nem lehet mit tenni... mondjuk az akkor is igaz, hogy idén egyértelműen nem a legerősebb csapat nyerte meg a WS-t... viszont számomra a Texas játéka a WS-ben óriási csalódás volt, mintha nem is érdekelte vlna őket, vagy nem tom, és úgy fogták fel, hogy nekik a Yankees ellen bravúr után már olyan mind1 ez... ezt a teljesítményt nem tudom máshogy megmagyarázni...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mit fog csinálni TMHC, te úristen 😊Hurka
Hát, nem gratulálok, az biztos...

http://denversports.blog.hu/2010/11/02/world_series_winner_2010_san_francisco_giants


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Legalja. Köcsög giants 😕
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Akkor mától számítva van egy hetük a csapatoknak megállapodni a saját free agenteikkel, és mától már lehet trade-elni szabadon?

Utána kerestem, de érdekes módon többféle választ találtam.Mikey
Az új szabály értelmében 5 napig lehet kizárólag a saját volt csapatoddal komolyan egyeztetni (a többi klubbal is tárgyalhatsz, de konkrét számok nélkül). Vasárnaptól szabad a vásár.

Cserélni a reg. season vége óta már lehet, így ment át néhány 'player to be named later' októberben.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
grat a Giantsnek,megérdemelték 😊

jövőre jön a Tigers és senkinek sincs kegyelem 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Akkor mától számítva van egy hetük a csapatoknak megállapodni a saját free agenteikkel, és mától már lehet trade-elni szabadon?

Utána kerestem, de érdekes módon többféle választ találtam.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez szörnyű, hogy milyen gyenge volt ebben a WS-ben a Rangers, és egyben érthetetlen is..
bár nem az 5., hanem a 4. meccsen dőlt itt el a dolog..
mit fog csinálni TMHC, te úristen 😊
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
WS MVP: Edgar Renteria 😊

Now, he's put his name alongside Lou Gehrig, Joe DiMaggio and Yogi Berra as the only players with two World Series-winning hits.

Le a kalappal a Giants előtt!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mad Dog remélem most mocskosul berúg. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=lM_8AQwk4gY
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Igazolódott az örök baseball tézis: pitching>hitting.
Escalade
Ez nem az elmúlt két év tézise volt, az biztos 😛Rajna
Nyilván elit pitching > bármi.
Hamels, Blanton és társai nincsenek benne 😛

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Igazolódott az örök baseball tézis: pitching>hitting.
Escalade
Ez nem az elmúlt két év tézise volt, az biztos 😛