Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez szégyen, a Houston kisöpört minket úgy, hogy mi játszottunk otthon... azt hiszem ehhez nem is kell többet hozzátenni...Hurka
de tudok, azt, hogy teljesen hülye vagyok, mert még ma is lesz egy meccs itteni idő szerint este 7-től, ezt már be kell húzni
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez szégyen, a Houston kisöpört minket úgy, hogy mi játszottunk otthon... azt hiszem ehhez nem is kell többet hozzátenni...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
egy érdekes elkapás japánból 😀Ork
😂 csávó sztem ismerte már a terepet 😀
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
egy érdekes elkapás japánból 😀

http://www.youtube.com/watch?v=zAKgM8LJfmQ
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
1,000 career strikeouts for Felix Hernandez! Felix strikes out David Ortiz for his 7th strikeout of the game and his 1,000th career strikeout. He becomes the 3rd youngest pitcher in MLB history to achieve the milestone.
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyehehe 1-10 ről 12-10 és söpörtük az East leadert 😀

Ha egy ilyen sweep nem sarkallja arra a csapatot hogy jöjjön a legendás szeptemberünk akkor semmi...haromt
5-10-nél elaludtam, reméltem, hogy szerencsét hozok vele... 😛 Nem is tudom, hogy a győzelemnek örüljek jobban vagy a loser ellenfélen röhögjek, inkább utóbbi, mert a mi szezonunknak már akkor is vége, nem lesz akkora mákunk, hogy ilyen hátrányból megelőzzünk három csapatot, azt tiltják Fortunáék - minket csak szopatni tudnak. De mindegy, az ízlik, hogy a Braves levesébe beleturháztunk egy tetemeset.
Hétvégén Dodgers, éles visszaesés jöhet, mint ahogy ellenük mindig hatványozottan szarok vagyunk, de ha két L mellett csak egy ilyen comeback lenne, már örülnék. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nyehehe 1-10 ről 12-10 és söpörtük az East leadert 😀

Ha egy ilyen sweep nem sarkallja arra a csapatot hogy jöjjön a legendás szeptemberünk akkor semmi...
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kámbekk-nap van az NL-ben, a Rockies és a Giants is 1-10-ről jött vissza a Braves, ill. a Reds ellen. Denverben már vége a meccsnek, 12-10-re nyert a Rox, San Franciscoban 11-10-es Giants-vezetésnél Wilson elrontotta a save-et, kiegyenlített a Reds. 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Naaa de nagy az egyetértés itt urak. 😛
Remélem október 4-én is ekkora egyetértésben fogtok gratulálni a CWS-nak a csoportgyőzelemhez. :cool: 😛
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
why?Joci
ők legutobb a 11. és a 10.-ben kaptak ki tőlük 😊Ork
jó de a CWS nem érdekel senkit 😛Joci
hát igen jobban örülnék ha ti lennétek a Twins nyomában és a CWS szállt volna rég el 😀
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀Ork
why?Joci
ők legutobb a 11. és a 10.-ben kaptak ki tőlük 😊Ork
jó de a CWS nem érdekel senkit 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél járJoci
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀Ork
why?Joci
ők legutobb a 11. és a 10.-ben kaptak ki tőlük 😊
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél járJoci
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀Ork
why?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél járJoci
mostmár legalább van aki megértheti Mikeyt 😀
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
de jó érzés kikapni a 12.-ben a royalstól

azzal pedig már a tököm kivan hogy a dobók nem dobnak Cabreranak,már 26 IBB-nél jár


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rogers 1.2 inning, 7 run... 😕 Innentől nem tudom mivel töltjük el a maradék játékidőt, az a baj, hogy másnapos vagyok, pedig például tanulhatnék közben vagy valami, de így nem tudom, megint csak kilátástalanul fogok bámulni és magamat emésztem. Sajnálom amúgy a srácot, múltkor Street blown save-je miatt nem lett meg neki egy nagyon szép győzelem, most meg nagy pofont kapott, reméljük nem fog megmaradni benne a következő startra... 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a szezonról: http://media.thenewstribune.com/smedia/2010/07/21/00/1099839.standalone.prod_affiliate.5.jpg
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Rohadt gyorsan kezdeni kellene valamit a bullpenünkkel. A tegnapi 7-2-es előnyt is sikerült majdnem leadniuk a 9. inningben.
Egyedül Sale az, aki jó az utóbbi időben, a többiek hihetetlenül formán kívül vannak.
Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Thornton, Jenks, Putz trió sérülésekkel küzd az utóbbi három hétben, de ettől még pl. Santosnak nem kéne 3 runt benyalnia...Mikey
nem sokon múlt az tényleg
ha 0 outnál nem pont képen találja Jenkset a line drive akkor nagyon csúnya lehetett volna a vége 😊Ork
Jah, nagyon kevesen múlt a dolog. Szerencsére így double play lett belőle, amivel el is dőlt a meccs. 😊

Csak emlegetnem kellett... Thornton és Putz DL-en, Threets és Harrell felhívva Charlotte-ból. Nehéz napok jönnek...
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Rohadt gyorsan kezdeni kellene valamit a bullpenünkkel. A tegnapi 7-2-es előnyt is sikerült majdnem leadniuk a 9. inningben.
Egyedül Sale az, aki jó az utóbbi időben, a többiek hihetetlenül formán kívül vannak.
Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Thornton, Jenks, Putz trió sérülésekkel küzd az utóbbi három hétben, de ettől még pl. Santosnak nem kéne 3 runt benyalnia...Mikey
nem sokon múlt az tényleg
ha 0 outnál nem pont képen találja Jenkset a line drive akkor nagyon csúnya lehetett volna a vége 😊
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Rohadt gyorsan kezdeni kellene valamit a bullpenünkkel. A tegnapi 7-2-es előnyt is sikerült majdnem leadniuk a 9. inningben.
Egyedül Sale az, aki jó az utóbbi időben, a többiek hihetetlenül formán kívül vannak.
Persze az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Thornton, Jenks, Putz trió sérülésekkel küzd az utóbbi három hétben, de ettől még pl. Santosnak nem kéne 3 runt benyalnia...
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Howardot kicsapták, mókás lesz a felállás mert a padunk már üres... Ibanez egyesen, Oswalt LF. Ilyet se láttam még 😊 plusz ő a cleanup, mondjuk most nem jön egy ideig de röhej 😊

ütöttek is rá, de Golden Glove-os nyugalommal kapta el 😊

Loool, mekkora diving tag Ibaneztől egyesen 😀 úgy néz ki megtaláltuk az ultimate védekező felállást 😀

Na, kiírták, '71ben játszott utoljára pitcher mezőnyben, asszem ezt a meccset kifogtam 😊Rajna
16 inning, nem hiszem el 😕
miért feküdtem le a 12. inning után, én idióta 😀

aztakurva, hogy vissza kellett fogni Ryant, ilyet is rég láttam.. mondjuk tényleg nagyon balfasz volt a bíró, ha Polanco nem fogja vissza, sztem simán megüti őt
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szívás lett, bajos 16. után későei volt a rally, oswalt már fix out volt. Ha Howard lett volna a helyén akkor itt a győzelem nem eltt volna messze, egy swinggel walkoff lehetett volna... idióta bíró, a strike is marhaság volt sztem, de az még elment, viszotn az ejection (pláne a szitu ismeretében) teljesen érthetetlen.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Howardot kicsapták, mókás lesz a felállás mert a padunk már üres... Ibanez egyesen, Oswalt LF. Ilyet se láttam még 😊 plusz ő a cleanup, mondjuk most nem jön egy ideig de röhej 😊

ütöttek is rá, de Golden Glove-os nyugalommal kapta el 😊

Loool, mekkora diving tag Ibaneztől egyesen 😀 úgy néz ki megtaláltuk az ultimate védekező felállást 😀

Na, kiírták, '71ben játszott utoljára pitcher mezőnyben, asszem ezt a meccset kifogtam 😊

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát, megint megvertük őket. CarGo és S. Smith is betűzött egy-egy HR-t (fantasy team rulez), de a legnagyobb az volt, amikor a nyolcadikban kettő out után Barmes-t strikeoutolták, de a nagy lol-star catcher passed ball-jával továbbmentünk loaded-ra, Fowler meg bebaszott egy 2-runnert, és 5-2-vel eldöntöttük. 😛

Látom a Cards kikapott, talán a Phils is ki fog, és akkor már csak a főköcsögöknek kéne bukniuk, hogy javítsunk a Wild Card-helyzetünkön. W3, az All-Star szünet előtt volt utoljára a hasonló sorozatunk emlékeim szerint. Holnap Rogers jöhet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem hagynak engem aludni 😕