NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
azigen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
az berakta
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Gakpo is jó lesz 😀
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
VvD fejes gólt akarok
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
ha ez bemegy, ő lehetett volna a Man of the Match
NB2
majd Razvan lesz a Marin of the Match

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
ha ez bemegy, ő lehetett volna a Man of the Match
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Egyáltalán nem az van, hogy a hollandok széttámadják a dákókat. Sőt, inkább fordítva.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
Memphis Depay nem ezen az EB-n adja majd el magát... Szerintem megy haza PSV-be vagy Ajax-ba, mert magasabb bajnokságokba nem nagyon fér már be
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 847
Bergwijn? WTF?
Ez egy labda nélküli 4-4-2/4-2-2-2 lenne?
zacknorb
Spaletti es Tedesco ihlette ezt.
csebi
jól be is vált nekik... nincs elég pálinkám ahhoz, ha a románok jutnak tovább...
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Illetve volt olyan elképzelés, hogy a 0-0 érjen 1 pontot, minden más döntetlen 2-t.
Willie Parker
Világi baromság.
Minden meccs első percében lenne egy gólváltás, és indulna a meccs 1-1-ről.

Vereség 0 p
0-0 döntetlen 1p
Más döntetlen 2 p
Győzelem 2 gólos különbség alatt 3 p
Felette 4 p

A bajnokságokat és a csoportkört megoldaná.
Willie Parker
Nem kell feltalálni a spanyolviaszt, ott az NBA, MLB, NHL, ahol nincs döntetlen.
Ki kell találni egy normálisabb meccslebonyolítást (futóóra, kevesebb játékos, végtelen csere, akármi), majd el kell valahogy dönteni minden meccset, ez a leglogikusabb, legegyszerűbb.

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Solskjær is ott figyelt Hagi alatt
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy nem is a pontozással van a baj, meg így a 3 továbbjutó miatt első két körben mernek nyíltabban játszani.
Utána jön az, hogy nem akarnak kiesni, és az a szakmai konszenzus (ezt FA közeli források mondták) hogy stabil védelem kell, és kevés helyzeten tartani az elenfelet, ezzel lehet tornát nyerni.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Milyen vicces hogy a Lidl-ös gyerekek kb román drukkernek tűnnek! 😬
Tony Adams
A következő tornára majd a Spar beöltöztet mindenkit a mi színeinkbe.
2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Milyen vicces hogy a Lidl-ös gyerekek kb román drukkernek tűnnek! 😬
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Én őszintén meg tudom bocsátani a defenzív szar focit, ha azt egy kis csapat csinálja.De ha egy nagy csapat teszi azt, nem.
...
Tony Adams
Meg tudom erteni, mert maskeppen nem lenne eselyuk. De erre nagyoknak sem lehet mas reakcioja csak ami kiszamithatoan ertelmes. Cserebe jo szar meccsek vannak. A tragedia a ket kiscsapat. A skot-magyar ahol mindkettonek gyozni kellett es raadasul sok gollal. Mi lett belole? Az egyik beallt a szokasos megbocsatott defenziv szar fociba a masik meg az atadott teruleten probalta ami a nagyoknak is nehezen megy.

Lenne par megoldasom a jatek feljavitasara.
- futoora vege
- minden szimulalonak utolagosan eltiltas 3 meccs. Eleshetnek es lenne jopar ketseges eset ahol maradna minden a regiben de sok esetben megszunne.
- A gyozelem 5 pont a dontetlen marad 1. A faszjancsiknak is tamadnia kellene. Valljuk be, szeretjuk a kicsik alommeneteleset, de ne azon az aron hogy a meccsek 90%-a fos lesz miattuk.
- az utolso 10 percben jojjon le mindketto csapatbol 2-2 ember.
no
Nekem Wenger terve tetszett, h pluszpontot kapnál, ha nagyobb különbséggel nyersz, pl ha három góllal, akkor +1pont.
Illetve volt olyan elképzelés, hogy a 0-0 érjen 1 pontot, minden más döntetlen 2-t.

Vereség 0 p
0-0 döntetlen 1p
Más döntetlen 2 p
Győzelem 2 gólos különbség alatt 3 p
Felette 4 p

A bajnokságokat és a csoportkört megoldaná.

Wenger egyébként a kieséses rendszerre javasolta, h 2x10 perc legyen aranygólig, az első fi-ben 10 vs 10, a másodikban 9vs9, de akár végig is mehetne így az elméleti sok gólért. Biztos kevesebb tizipárbaj lenne.

A futóóra kötelező lenne, akár 60 v 80 perces meccsekkel.
A reklamálásért sárgalap tetszik, a szimulálást viszont nehéz eldönteni. Utólag eltiltást érhetne.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
- A gyozelem 5 pont a dontetlen marad 1.
no
Eleve a döntetlen baromság.
Miért ne lehetne addig játszani, amíg nincs egy győztes gól, vagy büntetők 90 perc után, és minden meccsnek van egy győztese meg egy vesztese?
1 (vagy 2 vagy 3 vagy 5, irreleváns) pont a győzelem, 0 a vereség, ha meg tizenegyesekkel dől el, akkor a nullás gólarány a "bünti".

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Én őszintén meg tudom bocsátani a defenzív szar focit, ha azt egy kis csapat csinálja.De ha egy nagy csapat teszi azt, nem.
...
Tony Adams
Meg tudom erteni, mert maskeppen nem lenne eselyuk. De erre nagyoknak sem lehet mas reakcioja csak ami kiszamithatoan ertelmes. Cserebe jo szar meccsek vannak. A tragedia a ket kiscsapat. A skot-magyar ahol mindkettonek gyozni kellett es raadasul sok gollal. Mi lett belole? Az egyik beallt a szokasos megbocsatott defenziv szar fociba a masik meg az atadott teruleten probalta ami a nagyoknak is nehezen megy.

Lenne par megoldasom a jatek feljavitasara.
- futoora vege
- minden szimulalonak utolagosan eltiltas 3 meccs. Eleshetnek es lenne jopar ketseges eset ahol maradna minden a regiben de sok esetben megszunne.
- A gyozelem 5 pont a dontetlen marad 1. A faszjancsiknak is tamadnia kellene. Valljuk be, szeretjuk a kicsik alommeneteleset, de ne azon az aron hogy a meccsek 90%-a fos lesz miattuk.
- az utolso 10 percben jojjon le mindketto csapatbol 2-2 ember.
no
futoorat adom. erthetetlen, hogy miert nem szakadnak el ettol.

nekem ezek lennenek VB-n es EB-n:
0-0 dontetlen nulla pont.
egyenes kieseses rendszerben elore lerugni a tiziket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
Én őszintén meg tudom bocsátani a defenzív szar focit, ha azt egy kis csapat csinálja.De ha egy nagy csapat teszi azt, nem.
...
Tony Adams
Meg tudom erteni, mert maskeppen nem lenne eselyuk. De erre nagyoknak sem lehet mas reakcioja csak ami kiszamithatoan ertelmes. Cserebe jo szar meccsek vannak. A tragedia a ket kiscsapat. A skot-magyar ahol mindkettonek gyozni kellett es raadasul sok gollal. Mi lett belole? Az egyik beallt a szokasos megbocsatott defenziv szar fociba a masik meg az atadott teruleten probalta ami a nagyoknak is nehezen megy.

Lenne par megoldasom a jatek feljavitasara.
- futoora vege
- minden szimulalonak utolagosan eltiltas 3 meccs. Eleshetnek es lenne jopar ketseges eset ahol maradna minden a regiben de sok esetben megszunne.
- A gyozelem 5 pont a dontetlen marad 1. A faszjancsiknak is tamadnia kellene. Valljuk be, szeretjuk a kicsik alommeneteleset, de ne azon az aron hogy a meccsek 90%-a fos lesz miattuk.
- az utolso 10 percben jojjon le mindketto csapatbol 2-2 ember.
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Azért hogy az egész meccsen a célod hogy elérd a 11eseket, majd kihagyod az első 3at... ultra gáz
davemayer
ezert fikazni oket😀
le a kalappal elottuk.
kb semmi rutinjuk nem volt ilyen szitura mert az edzes mas mint elesben loni.
fejben is elfaradhattak.

barcsak mi is igy estunk volna ki
YoungZeeZee
Akkoris illogikus, hogy készítesz egy meccstervet, aminek az a lényege, hogy kibekkeld a meccset, és rúghass tizenegyeseket, majd amikor ez bejön, akkor egyet se rúgsz be.
A spanyolokat kicsit meglephette volna egy tizenegyespárbaj a grúzokkal, de a szlovénokat bizonyára nem, a portugálok ellen. Hiszen pont erre játszottak végig.
És ha az a terved, hogy kihúzd a büntetőpárbajig, és sikerül, és egyet se rúgsz be, ott valami nagyon nem stimmel. Szerintem is ultra gáz.

2 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Mikor fordult meg a világ és kezdték el azt hinni a focisták, hogy a szurkolók azért vannak, hogy őket éltessék? De Bruyne és az angol válogatott egyes játékosainak a megnyilvánulásaitól hánynom kell. Mikor veszett ki az alázat?
Szokol
De Bruyne esetében konkrétan mire gondolsz? Csak érdekel, köszi.
Zsellér van de Vrij
Közvetítésben is mondták tegnap, sőt szerintem ide is lett linkelve a videó, hogy De Bruyne volt aki intett a csapatnak, hogy mivel fütyülnek a szurkolók ne menjenek oda megköszönni a szurkolást
NB2
Vagy ez:  www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/07/de-bruyne-hulyenek-nevezte-az-ujsagirot-aki-aztan-a-kozossegi-mediaban-vagott-vissza
2 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Én őszintén meg tudom bocsátani a defenzív szar focit, ha azt egy kis csapat csinálja.De ha egy nagy csapat teszi azt, nem.
Remélem a torna nem lesz a nagy csapatok labdabaszó játékszere, úgyhogy ma jöjjenek csak a kicsik, hajrá(csak most, csak ma) Románia, és az este továbbjutónak is őszintén tudok drukkolni a továbbiakban.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott

Zsellér van de Vrij
konkrétan minden kollegám csak a legvégén vette észre a poént (velem együtt), miután tüzetesen átvizsgálta a képet
zacknorb
Nekem azonnal megvolt a hiba, baj lehet velem?
- JC6
van egy szomoru hirunk akkor neked.
csebi
nem szomorú az, végre kimászik a gardróbból
Negritis, a vajda
igen, ezen en is elgondolkodtam, hogy irjam-e. viszont ismerve ot szemelyesen, ezert otthagytam megis.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician

Zsellér van de Vrij
konkrétan minden kollegám csak a legvégén vette észre a poént (velem együtt), miután tüzetesen átvizsgálta a képet
zacknorb
Nekem azonnal megvolt a hiba, baj lehet velem?
- JC6
van egy szomoru hirunk akkor neked.
csebi
nem szomorú az, végre kimászik a gardróbból

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott

Zsellér van de Vrij
konkrétan minden kollegám csak a legvégén vette észre a poént (velem együtt), miután tüzetesen átvizsgálta a képet
zacknorb
Nekem azonnal megvolt a hiba, baj lehet velem?
- JC6
van egy szomoru hirunk akkor neked.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726

Zsellér van de Vrij
konkrétan minden kollegám csak a legvégén vette észre a poént (velem együtt), miután tüzetesen átvizsgálta a képet
zacknorb
Nekem azonnal megvolt a hiba, baj lehet velem?