EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az angol mesterterv bejött


Negritis, a vajda
Ha úgy játszanak, mint Szlovénia ellen, a szlovákok hazaküldik őket a 16 között...#masterplan
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
az angol mesterterv bejött


Negritis, a vajda
Ez rohadt jó... De három győzelemmel +7-es gólkülönbséggel ugyanúgy ez jön ki 😀
Ezt Upamecanonak és a bírónak köszönhetik akar újrarúgatta Lewaval a büntetőt.
Heisman nádor
legutóbb mikor 2-1es gólkülönbséggel csoportelsők lettek
a németektól kaptak ki csak
most az megint döntőt jelentene 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
az angol mesterterv bejött


Negritis, a vajda
Ez rohadt jó... De három győzelemmel +7-es gólkülönbséggel ugyanúgy ez jön ki 😀
Ezt Upamecanonak és a bírónak köszönhetik akar újrarúgatta Lewaval a büntetőt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Szerintem rúgják ki a gecibe és hozzák el Kloppot, most úgy sincs csapata.
alatriste
Melyiket a 3 közül?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
az angol mesterterv bejött


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 412 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
Olyan vagy mint a Fidesz gépezete. Mindig mindehol erkölcsi győztes akarsz lenni pedig néha jobban all ha hátrébb lépsz és azt mondod ez most nem jött össze következőnek jobb lesz reméljük.
Toca
Ilyen sértést vazze 😀
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
Olyan vagy mint a Fidesz gépezete. Mindig mindehol erkölcsi győztes akarsz lenni pedig néha jobban all ha hátrébb lépsz és azt mondod ez most nem jött össze következőnek jobb lesz reméljük.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
az eb előtt azt mondtam, hogy nem várok jó szereplést. ez felemásan jött csak be, mert ebben a csoportban a 3 pont jónak mondható, viszont a mutatott játék az ami igazán hervasztó volt. szerintem a német meccs sem volt annyira rendben mint ahogy az meg lett énekelve. svájc ellen volt jó 15 percünk, ott megvolt a flow varga gólja után, de rossi belenyúlt a csapatba, ami szerintem nagyobb hiba volt mint maga a kezdő csapat meg a taktika. az eb kb ott úszott el. még inkább rondítja a képet, hogy a mister nem tanult a hibából és a németek meg a skótok ellen is meghúzta a kleinhisler-ádám martin cserét ami után látványosan zuhant össze a magyar csapat játéka. azt megértem, hogy kurvára nincs pad, de egymás után háromszor ugyanazt csinálni és más eredményt várni az nettó hülyeség. csoboth bedobása volt egyedül "extra és váratlan" csere a három meccsen, az eredmény ismert.

szóval azért nem vártam kiemelkedő eb-t mert ez a csapat hullám völgyben van. olyan jóval jobb képességű csapatokkal, mint az olasz vagy a holland is megtörténik ez, nincs ebben tragédia. ilyenkor szokott az jönni, hogy lecserélik a fél keretet és új csapatot építenek az adott gerinc köré. ez általában taktikai innovációval is jár. rossi bizonyította, hogy érti a futballt, folyamatosan tudott egyet csavarni a csapat játékán ami a 2021-2022-es évben volt a csúcspontján. 2023 második fele óta viszont lejtmenetben vagyunk, egyre több szar meccs és gyenge játék jellemezte a csapatot. pont mint az eb-n minumum svájc és skócia ellen. nem megoldhatatlan a feladat, de bántó a hátországot megnézni, hogy kik jöhetnek szóba. muszáj lenne még minimum 3-4 magasabb, értsd akár hollandia, akár legalább törökorszàg szintjére eljutó játékos megtalálása és beépítése. illetve a játékon is csavarni kell még egyet, mert az ellenfelek megismertek minket, készülnek belőlünk és komolyan vesznek minket. ha másért nem, legalább ezért érdemel meg minden elismerést a mister, gyenge eb ide vagy oda. lehet elfáradt ez a kapcsolat, nemtudom, de az biztos, hogy a vb selejtezők és következő nl az ahol szeretném ha ez kiderülne. ria-ria!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 849
Ez tenyleg egy tema most hogy lekene-e mondania?🤣 Fu bazeg mashol lennenk ilyen erzekenyek..
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 412 — nabege2@yahoo.com
Tényleg azért kérdeztem, hogy pro és kontra jöhetnek az érvek...
(nálam is a VB selejtezőt még ő vinni)
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Szerintem rúgják ki a gecibe és hozzák el Kloppot, most úgy sincs csapata.
alatriste
az ellenségemnek sem kívánnám a magyar fodballközeget, nemhogy a világ legfaszább edzőjének...
slowmotion
A kijelentést erős iróniaérzékkel kéretik olvasni. Ha Rossit elküldik ilyen eredménysorokkal a háta mögött csak mégérdektelenebbé teszik számomra az egész magyar labdakergetést. Holott magát a sportágat nagyon is szeretem.


Liverpool Fc fan
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Szerintem rúgják ki a gecibe és hozzák el Kloppot, most úgy sincs csapata.
alatriste
az ellenségemnek sem kívánnám a magyar fodballközeget, nemhogy a világ legfaszább edzőjének...
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Szerintem rúgják ki a gecibe és hozzák el Kloppot, most úgy sincs csapata.


Liverpool Fc fan
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 197 — Steelers fan
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
És 54-ben ha a németek ugyanígy tesznek akkor nem ők a világbajnokok.
Miénk az erkölcsi fölény, mindenki másé a dicsőség.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
30 év után először voltunk kint bárhol, nyilván fontos volt minden meccs
angolok és portugálok hány világversenyt hagytak ki az elmúlt 40 évben? nekik a továbbjutáson kívül semmire nem kell a csoportkör

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 412 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
2 hónapja
YoungZeeZee 8 404
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
2 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 426
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
en megtartanam. benezte, de alapvetoen Svajc jobb csapat nalunk. nem volt bravur, de bukta sem. meg kell nezni, hogyan teljesit a VB kvalifikacion.
csebi
nem fog lemondani, miután az is magyarázat volt a gyenge teljesítményre, hogy a focisták is meg voltak szeppenve hol vannak az első meccsen. nagyon kevés hivatás bírná el ezt a magyarázatot, főleg ennyi pénzért.
rossi majd megmondja, hogy mindenki kutya, mert csak, és ő a magyar hazafi.

bocs csebi, ez nem neked akart menni válasznak.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Minden cégvezető megnézi, mit tett eddig a posztján, tud-e valakit hozni aki jobb eredményeket ér el illetve a csapat bizalmat mennyire élvezi. Persze haveri alap is bejön és hogy mennyi hibája volt az elmúlt időben.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
en megtartanam. benezte, de alapvetoen Svajc jobb csapat nalunk. nem volt bravur, de bukta sem. meg kell nezni, hogyan teljesit a VB kvalifikacion.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Szerintem nagy különbség van aközött, hogy valakik örülnek a kiesésnek (ezt nem tudom egyébként én se megérteni), mások meg csak simán nem síratják meg a kiesést, nem élik meg nemzeti tragédiának...

Én speciel úgy vagyok vele, hogy ez a csapágyasra járatott hype, ami Szoboszlai liverpooli szerződése óta még lépett vagy 100 szintet, inkább már káros, mint hasznos. Ment a csodavárás, a fogadkozás, pedig sokkal értelmesebb lett volna szerintem, ha reálisan állunk hozzá előtte, pl. a csoportharmadik hely kitűzése előre reális cél lehetett volna, nem a "16-ba jutás a minimum". Volt épp elég gond, amit előre lehetett érezni, csak inkább nem beszéltek róla sokan:

- Szoboszlai sokat volt sérült, most se egészséges, fáradt is
- Szalai, a másik nagy magyar csoda, 15 percet játszott február eleje óta, de összesen is 100 perc alatt idén, de valahogy a Marco "nem játszik olyan, aki nincs játékban" Rossi első meccsen kezdőbe rakta
- Lang Ádám se játszott március óta meccset sérülés miatt, ő is első meccses kezdő volt
- Sallai 2024-ben nem rúgott gólt a Bundesligában, az EL-ben rúgott 2-t, de sokan tőle várják a gólokat, meg az assist-okat, de utóbbiból is csak 2-t hozott össze ebben a naptári évben eddig, nem mondom, hogy rosszul játszott, mert nem, de semmi extrát nem láttam tőle
- a pad meg nagyon vékony, Kleinheisler, meg Ádám Martin, Nagy Zsolt, (én Csoboth-ot se tenném a komoly szintre, a gólja ellenére se) azért nem az a szint, amivel Európa top 16-ját lehetne megcélozni. Mióta 5 csere van, még inkább felértékelődött a kispad szerepe és nálunk talán 5-10 éve most volt a leggyengébb

Én úgy látom, hogy a Svájc elleni meccset leginkább Rossi izgulta el, az a védelem, amit felrakott a kezdőbe, az totális baromság volt, utána már korrigálta a másik 2 meccsre, csak addigra már kb. mindegy volt...

Szép dolog, hogy bent voltunk megint a 24-ben, ezt kéne állandósítani, a 16 azért még messze nincs meg stabilan, ezt el kellene fogadni, nem minimum célnak kitűzni. De ez tipikus magyar hülyeség, hogy inkább a nagyot várjuk és megy a nagy meglepődés, amikor jön a pofon, mint inkább a reálisat vagy az alattit várnánk és onnan a kiugró eredmény már sokkal jobb érzés lehetne...
StormST
Szoboszlai kb. korunk Détárija.

Úgy is fogja végezni.
Amadeus the Young
Fejtsd ki pls.
JéBé
egyszer a Fradi edzoje lesz Szobo, sztem biztosan arra ertette.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 412 — nabege2@yahoo.com
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Majd sajnáltatja magát picit, aztán elkezdi a kommentelőket hibáztatni, de marad, a VB-selejtezőkig tuti.
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 849
Bármennyire is mérges vagyok a portugálokra a tegnapi teljesítményük miatt, legalább az a meccs végérvényesen eldöntötte a jelenkorunk társadalmát leginkább megosztó kérdést:
Messi > CR7 😎
Tito05
Ez szamomra is egyertelmu csak nem ebben a kontextusban. Messi vegig mozizta volna ezt a meccset a padrol 50-es pulzussal CR-t meg majdnem kiallitottak.

Szerkesztette: JéBé
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!


nem tudom megunni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv