EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 205 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Itt hiányoznak az alapok, Rossi v nem tudta meg újjáépíteni a kiismert játékunkat idő hiányában, v nem sikerült neki, pl a formahanyatlások miatt.
Willie Parker
Ennyi a lényeg.
Hiába jó egy csapat, tele tehetséggel, ha szar a forma, akkor kikapnak, kiesnek.
Ez lesz majd az angolokkal, franciákkal, németekkel, portugálokkal, de a háromnegyedükkel biztos, mert csak egy nyerhet végül. Pedig mind "jó" csapatok.
És ha jó a forma, akkor egy Marokkó, Törökország, Lengyelország, Oroszország, Wales, Svédország stb. is elődöntőig mehet vilagversenyen, csehek, dánok, horvátok döntőt is játszottak, a görögöknek még nyerni is sikerült egy alapvetően ergya csapattal. (Mondjuk Rehhagel zseni.) A sokszor közepes olaszokról nem is beszélve, nyertek EB-t, VB-t jó formában, de ott és akkor nem top3 tehetségszintű csapattal.
Hét meccsre kell jó formát hozni, a világversenyek nem a tehetségtöbbletről, a "jóságról" szólnak. Lásd Puskásék, Cruijffék, Zicoék, stb.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 151 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk a franciáknak megvoltak a helyzetek meg a lövések, csakhát nem mentek be (a németek meg eddig eléggé túllőtték magukat, nyilván a skótok erősen rátettek)
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
A megérdemeltséghez, függetlenül a lebonyolítástól:

nálam a magyarnál semmivel nem volt jobb csoportköre

- az olaszoknak, akik jó érzékkel csalták a focit és Donna mentette meg őket kb egy iszonyat leégéstől két meccsen (spanyol kiütés és horvátok ellen kiesés)
- a dánoknak, akik se a szlovéneket, se a szerbeket nem tudták, nem is akarták dominálni, meg egy határszar meccset toltak az angolokkal, ahol egy mákos távoli lövésen kìvül kb becsukott szemmel bekkeltek
- a franciáknak, akik a csilliárdos csatársorukkal két meccsen is besültek (bár a holland meccsen még így is több helyzetük volt, de minőségi semmi)

- a belgák annyiban mások, h előre megvoltak a kihagyott helyzeteik, de a védelmúk még nálunk is nagyobb vicc, ki is eshettek volna miatta
- az angolok meg lelazulták/beleszartak, csak éljük túl, ami meg nekem nem szimpatikus, és vissza is üthet
2 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Nekem ez az EB szereplés semleges volt és Csoboth gólja ellenére sem érte el sem a 16-os, sem a 21-es csapat katarzisát.
Az a két csapat koherensebb, összetettebb, karakteresebb volt, jóval több vezérrel, jóval kiforrottabb játékkal,variálhatósággal.

Itt hiányoznak az alapok, Rossi v nem tudta meg újjáépíteni a kiismert játékunkat idő hiányában, v nem sikerült neki, pl a formahanyatlások miatt.
Leírtam ezerszer, h szűk a keret, leírták itt sokan.
Kellene egy 25-30 emberes rotáció, h a rosszakat kihagyd és egy stabil kezdő 11, ami nincs.
Van legalább négy lyukas posztunk.

Igen, Rossi elrontotta a Svájc meccset, abból kihozhatott vna x-et, mert a rétorománok sem nyerni jöttek, hanem nem kikapni, csak tálcán kináltuk nekik a wint.
Én nem láttam ebben a csapatban tüzet az első három félidőben, periódusoktól eltekintve, elképzelést pedig kb semmit. Statikusak voltunk, a skót meccs utsó 20 percét kivéve nem kockáztattunk (ellenben anno a portugál, francia, német meccseken).
Nem láttam azt sem, h hogyan rúgtunk volna akárcsak kettővel több gólt, s ez tehetséghiány (lásd Champo-s meg SerieB-s kiesés ellen küzdők és a horvát ligából kirotált Kleini, m alternatívák,vs NB1 gólkirály rs/vagy KLeague csatár).
Szóval számítottam szenvedésre.

Halkan írom meg, h nálam Szobo mint captain Dzsudzsák szintjét sem karcolja egyelőre, nemhogy Détárit.
Nyilván poszttalan volt és poszton kívül is játszott, de bazmeg, most vagy megdöglesz a csapatért, ahogy Dzsu egyébként válogatott szinten mindig megtette, v add le a szalagot Willy-nek...én rühellem Dzs-t, sokszor műmájerkedett, de néha azok az elkeseredett bánat v a felhőtlen örömsírásai igaziak voltak, nem ilyen műanyag, sótlan semmi...fel is rázta/fel is baszta vele a többieket, persze v mögötte egy Juhász v Király is.

A sorsolásra is írtam már, h rossz matchupok voltak, rossz sorrendben. A németekkel v skótokkal kezdés egyaránt jobb lett volna.

A lebonyolítás is tragédia ebben a formában, az igazságos, de persze kivitelezhetetlen az egyidőben játszás lenne.
Ha pedig ragaszkodik az UEFA a 32-höz, akkor legyen négy 8-as csoport, jó sok meccsel és onnan jusson tovább az első 2-2 rögtön az elődöntőbe. Ott lenne öldöklő küzdelem.

Szóval én Rossit meghagynám, ő már elért annyit h megérdemel egy új esélyt (hátha csak az út eleje ez), legalább a VB selejtezőket/NL-t, meg amúgy is beágyazódott és elfogadott ember.
Persze lehet hozni "sztáredzőt" sok pénzért (Marco fizuja nem kirívó), de valszeg sokkal több nem lenne pl egy Benitez, Pochettino kaliberrel sem, Klopp-szint meg el sem vállalja.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/szomoru-bizonyitvanyosztas-a-keves-jo-mellett-sok-gyenge-teljesitmeny-a-csoportmerkozeseken

Nehéz komolyan venni…
Sinisa
Nyilván dibuszt szopják fel
De meglep hogy pozitívak gularol
Mondjuk a pontszám vicces
Negritis, a vajda
Dibusz megemlitese nem annyira veszes, alapvetoen realis is, es tenyleg rohadt halatlan a kapusok sorsa.
csebi
Ha külön megemlítik okés

De úgy jön le mintha a kvázi hiba nélkül és olykor extrát nyújtó gulácsi helyett igenis neki kellett volna játszania
Negritis, a vajda
nekem ez igy nem jott le ebbol amugy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/szomoru-bizonyitvanyosztas-a-keves-jo-mellett-sok-gyenge-teljesitmeny-a-csoportmerkozeseken

Nehéz komolyan venni…
Sinisa
Nyilván dibuszt szopják fel
De meglep hogy pozitívak gularol
Mondjuk a pontszám vicces
Negritis, a vajda
Dibusz megemlitese nem annyira veszes, alapvetoen realis is, es tenyleg rohadt halatlan a kapusok sorsa.
csebi
Ha külön megemlítik okés

De úgy jön le mintha a kvázi hiba nélkül és olykor extrát nyújtó gulácsi helyett igenis neki kellett volna játszania

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/szomoru-bizonyitvanyosztas-a-keves-jo-mellett-sok-gyenge-teljesitmeny-a-csoportmerkozeseken

Nehéz komolyan venni…
Sinisa
Nyilván dibuszt szopják fel
De meglep hogy pozitívak gularol
Mondjuk a pontszám vicces
Negritis, a vajda
Dibusz megemlitese nem annyira veszes, alapvetoen realis is, es tenyleg rohadt halatlan a kapusok sorsa.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/szomoru-bizonyitvanyosztas-a-keves-jo-mellett-sok-gyenge-teljesitmeny-a-csoportmerkozeseken

Nehéz komolyan venni…
Sinisa
Nyilván dibuszt szopják fel
De meglep hogy pozitívak gularol
Mondjuk a pontszám vicces

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
 www.nemzetisport.hu/foci-eb-2024/2024/06/szomoru-bizonyitvanyosztas-a-keves-jo-mellett-sok-gyenge-teljesitmeny-a-csoportmerkozeseken

Nehéz komolyan venni…

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
az elsö spanyol hazautazott! Gil Manzano ( legendás Valencia - Real meccset is ö dirigálta) nem vezet több meccset ezen az EB-n. Jobb is nagyon gyenge.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 406 — nabege2@yahoo.com
Foden visszatért a csapathoz.
warr_b
24 évesen harmadik gyereke, kinéz neki is egy Rivers/Cromartie szintű karrier? 😀
Heisman nádor
sok gólt lő, mi a bajod vele? 😊
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 205 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Foden visszatért a csapathoz.
warr_b
24 évesen harmadik gyereke, kinéz neki is egy Rivers/Cromartie szintű karrier? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 518 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Foden visszatért a csapathoz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 151 — Kinek mit intézett a kormánya
 sport24.24.hu/foci/2024/06/27/foci-eb-2024-magyar-valogatott-marco-rossi-szereples-velemeny/#paywall
gabokocka
amugy lehet a Kelet utalni a Momentum miatt meg sok minden miatt, de azert ezt (is) most tok jol latja.

nekem is igazabol az volt a fura, hogy a selejtezo soran latott letamadasunkat egyaltalan nem veltem felfedezni a csapaton. de erre a serulesek, formak bizonyara adnak magyarazatot.
csebi
Meg hogy teljesen visszatért a low blockos pozíciós játékhoz, a selejtezőn látott, erősen labdához pozícionált játékkal ellentétben.

Amúgy a Momentum elnökséges posztja alapján gondolom, mennyi frusztráció lehetett benne, ami pl.: a 22-es VB-n és környékén kurva undorítóan jött ki a social mediaban.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 sport24.24.hu/foci/2024/06/27/foci-eb-2024-magyar-valogatott-marco-rossi-szereples-velemeny/#paywall
gabokocka
amugy lehet a Kelet utalni a Momentum miatt meg sok minden miatt, de azert ezt (is) most tok jol latja.

nekem is igazabol az volt a fura, hogy a selejtezo soran latott letamadasunkat egyaltalan nem veltem felfedezni a csapaton. de erre a serulesek, formak bizonyara adnak magyarazatot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 119 — The Mathematician
Egyébként vicces, hogy sokan mentegetik itt a másik csapatokat, miközben saját szurkolóik füttyszója mellett hagyják el a pályát 😊
NB2
szerintem senki nem mentegeti a kriminális játékot amit produkáltak, az a kritika megállja a helyét
nincs rajta mit mentegetni

de mikor személyükben támadják itt sokan a csapatokat hogy mekkora szar szemét szar alakok hogy kiejtik hazánk dicső fiatit az szánalmas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 406 — nabege2@yahoo.com
Egyébként vicces, hogy sokan mentegetik itt a másik csapatokat, miközben saját szurkolóik füttyszója mellett hagyják el a pályát 😊
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
 sport24.24.hu/foci/2024/06/27/foci-eb-2024-magyar-valogatott-marco-rossi-szereples-velemeny/#paywall

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 197 — Steelers fan
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
Olyan vagy mint a Fidesz gépezete. Mindig mindehol erkölcsi győztes akarsz lenni pedig néha jobban all ha hátrébb lépsz és azt mondod ez most nem jött össze következőnek jobb lesz reméljük.
Toca
Ez milyen már, tényként emlegetik, hogy mi is leszartuk volna a 3. meccset, ha tehetjük.
Jön a bizonyíték, hogy de nem, nem tettük.
Oké, de ez akkor is csak erkölcsi győzelem.

Egyébként meg én nem bánom, hogy 2016-ban nem tettük szét a lábunkat a portugáloknak, hanem mentünk, aztán lesz ami lesz. A nyolcaddöntő kb. úgyis végállomás lett volna, akkor meg legalább csináljunk valamit.
Kampman
1 azaz 1peldat hoztak fel.
YoungZeeZee
Nem igen van itt senki aki saját emlékeire támaszkodva tudna másik példát hozni.
'72 óta vagy nem jutottunk tovább, vagy ki sem jutottunk világversenyre.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 404
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
Olyan vagy mint a Fidesz gépezete. Mindig mindehol erkölcsi győztes akarsz lenni pedig néha jobban all ha hátrébb lépsz és azt mondod ez most nem jött össze következőnek jobb lesz reméljük.
Toca
Ez milyen már, tényként emlegetik, hogy mi is leszartuk volna a 3. meccset, ha tehetjük.
Jön a bizonyíték, hogy de nem, nem tettük.
Oké, de ez akkor is csak erkölcsi győzelem.

Egyébként meg én nem bánom, hogy 2016-ban nem tettük szét a lábunkat a portugáloknak, hanem mentünk, aztán lesz ami lesz. A nyolcaddöntő kb. úgyis végállomás lett volna, akkor meg legalább csináljunk valamit.
Kampman
1 azaz 1peldat hoztak fel.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Szerintem rúgják ki a gecibe és hozzák el Kloppot, most úgy sincs csapata.
alatriste
az ellenségemnek sem kívánnám a magyar fodballközeget, nemhogy a világ legfaszább edzőjének...
slowmotion
A kijelentést erős iróniaérzékkel kéretik olvasni. Ha Rossit elküldik ilyen eredménysorokkal a háta mögött csak mégérdektelenebbé teszik számomra az egész magyar labdakergetést. Holott magát a sportágat nagyon is szeretem.
alatriste
Elküldik? 😃😃😃 csezd meg csontig van a nyelve a fidesz seggében, Vitya meg Csányi imádja, max magától fog felállni majd a VB-selejtezők után.
- JC6
Nem akarom a németországi EB követőjét felesleges kommentekkel terhelni, elvégre nem vagyok én jövőbelátó gyuri vagy a Super Bowlt a wall streeti brókerekkel megbundázó Saandor, de azért a fidesz seggében sok más ember is benne van, de ettől még nem feltétlenül alanyilag rossz szakemberek. Nekem legalábbis az a hitem, hogy egy sportember, edző vagy sportvezető attól függetlenül is lehet jó a szakmájában, hogy adott esetben önös érdekből a politikához is dörgölőzik.

Szerkesztette: Kampman
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
 24.hu/elet-stilus/2024/06/27/harsanyi-levente-foci-eb-2024/

picit tultotalk itt.
sztem mi is megcsinaltuk volna a portugalok, angolok helyeben
ki a fasz akar hajtani ha nem kotelezo?
van meg 3-4 meccs a tornabol.

csakis a magyarok az erkolcs bajnokai 😀
YoungZeeZee
akkor mégegyszer...
2016-ban már továbbjutóként játszottunk úgy 3-3-t Portugáliával, hogy 3x vezettünk, sőt 3-3-nál volt egy kapufánk is
szóval mi igenis pofázhatunk, hogy mi hajtottunk
NB2
Olyan vagy mint a Fidesz gépezete. Mindig mindehol erkölcsi győztes akarsz lenni pedig néha jobban all ha hátrébb lépsz és azt mondod ez most nem jött össze következőnek jobb lesz reméljük.
Toca
Ez milyen már, tényként emlegetik, hogy mi is leszartuk volna a 3. meccset, ha tehetjük.
Jön a bizonyíték, hogy de nem, nem tettük.
Oké, de ez akkor is csak erkölcsi győzelem.

Egyébként meg én nem bánom, hogy 2016-ban nem tettük szét a lábunkat a portugáloknak, hanem mentünk, aztán lesz ami lesz. A nyolcaddöntő kb. úgyis végállomás lett volna, akkor meg legalább csináljunk valamit.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Benne van a pakliban,hogy Rossi lemond?
ThundersNFL a Paraszt
Én amúgy ezt akartam kérdezni, hogy szerintetek menjen vagy maradjon? Az nem kérdés, hogy elkúrta a Svájc meccset, nem kicsit nagyon. Gyakorlatilag itt buktuk az egészet. Azért ha egy cégnél te elkúrsz valamit és amiatt bukik a cég x árbevételt, akkor azért a tulajokon múlik, hogy maradsz vagy mész.
NB2
Szerintem rúgják ki a gecibe és hozzák el Kloppot, most úgy sincs csapata.
alatriste
az ellenségemnek sem kívánnám a magyar fodballközeget, nemhogy a világ legfaszább edzőjének...
slowmotion
A kijelentést erős iróniaérzékkel kéretik olvasni. Ha Rossit elküldik ilyen eredménysorokkal a háta mögött csak mégérdektelenebbé teszik számomra az egész magyar labdakergetést. Holott magát a sportágat nagyon is szeretem.
alatriste
Elküldik? 😃😃😃 csezd meg csontig van a nyelve a fidesz seggében, Vitya meg Csányi imádja, max magától fog felállni majd a VB-selejtezők után.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 404
az eb előtt azt mondtam, hogy nem várok jó szereplést. ez felemásan jött csak be, mert ebben a csoportban a 3 pont jónak mondható, viszont a mutatott játék az ami igazán hervasztó volt. szerintem a német meccs sem volt annyira rendben mint ahogy az meg lett énekelve. svájc ellen volt jó 15 percünk, ott megvolt a flow varga gólja után, de rossi belenyúlt a csapatba, ami szerintem nagyobb hiba volt mint maga a kezdő csapat meg a taktika. az eb kb ott úszott el. még inkább rondítja a képet, hogy a mister nem tanult a hibából és a németek meg a skótok ellen is meghúzta a kleinhisler-ádám martin cserét ami után látványosan zuhant össze a magyar csapat játéka. azt megértem, hogy kurvára nincs pad, de egymás után háromszor ugyanazt csinálni és más eredményt várni az nettó hülyeség. csoboth bedobása volt egyedül "extra és váratlan" csere a három meccsen, az eredmény ismert.

szóval azért nem vártam kiemelkedő eb-t mert ez a csapat hullám völgyben van. olyan jóval jobb képességű csapatokkal, mint az olasz vagy a holland is megtörténik ez, nincs ebben tragédia. ilyenkor szokott az jönni, hogy lecserélik a fél keretet és új csapatot építenek az adott gerinc köré. ez általában taktikai innovációval is jár. rossi bizonyította, hogy érti a futballt, folyamatosan tudott egyet csavarni a csapat játékán ami a 2021-2022-es évben volt a csúcspontján. 2023 második fele óta viszont lejtmenetben vagyunk, egyre több szar meccs és gyenge játék jellemezte a csapatot. pont mint az eb-n minumum svájc és skócia ellen. nem megoldhatatlan a feladat, de bántó a hátországot megnézni, hogy kik jöhetnek szóba. muszáj lenne még minimum 3-4 magasabb, értsd akár hollandia, akár legalább törökorszàg szintjére eljutó játékos megtalálása és beépítése. illetve a játékon is csavarni kell még egyet, mert az ellenfelek megismertek minket, készülnek belőlünk és komolyan vesznek minket. ha másért nem, legalább ezért érdemel meg minden elismerést a mister, gyenge eb ide vagy oda. lehet elfáradt ez a kapcsolat, nemtudom, de az biztos, hogy a vb selejtezők és következő nl az ahol szeretném ha ez kiderülne. ria-ria!
peach
svajctol ki lehet kapni siman,de ilyen jatekkal sztem nen.
egyszeruen fejben,sehogy nem volt ott a csapat. es a bosszanto az h honapok voltak arra h felkeszitsenek mindenkit fejben h gecc eb lesz gecc svajc lesz az ellenfel.sztem a rossi era egyik legrosszabb meccse volt.