EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 205 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
Mitől gondoljuk, hogy svájc olyan erős? Mert elvertek minket?
vpi
Mert jobb teljesítményt nyújtottak ezen a tornán, mint az olaszok.
Jobb a támadójátékuk, vagyis hát van.
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
Mitől gondoljuk, hogy svájc olyan erős? Mert elvertek minket?
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Détári 33 Bundesliga meccsen 11 gól + kupadöntőn győztes gól + akkori rekordösszegért adták el. BEK nyolcaddöntő. Egy magyar sem tudott ennyit.

Olympiacosban 55 meccs/33 gól az akkori nyolcadik legerősebb ligában.

Serie A-ban 3 szezon alatt 23 gól, összesen nem rúgott ennyit a többi magyar.

Az Aranylabdára a Honvédból! jelölték, NB1-est sose, ahol 21. lett.
1988-ban a World Soccer szaklap szerint a világ kilencedik legjobb játékosa...
1985-87 között 3x zsinórban NB1 gólkirály.
Willie Parker
Albert az NB1-ből lett aranylabdás.
Nézd, a statisztikákból mindketten tudunk nekünk tetszőt hozni, azért kezdtem úgy, hogy nem tudom láttad-e játszani. Én láttam. Nemzetközi meccsen mindig alulteljesített. Mindig vártuk haza, mint a messiást és mindig csalódás volt. Haza is kullogott a Fradiba.

Az külön vicces, hogy bár top 10-es játékosnak tartjátok, de nem tarjátok ellentmondásosnak, hogy azért nem volt komoly csapatban, mert akkoriban csak 3 idegenlégiós lehetett… Puskásnak 2 évet ki is kellett hagynia, mégis vitte a Real…
vpi
Albertet nem láttam, ő azért nem annyira modern éra nálam a 60-as évekkel.
Détári nekem is csalódás volt, a tehetsége alapján Puskás közelében kellene beszélgetni róla, aztán kb magyar top10-ben sem biztos, h benne van.
Nálam Puskás, Kocsis, Hidegkuti, Bozsik, Deák, Czibor, Zsengellér, Tichy, Bene, Albert, Göröcs is megelőzi, még lehet, h Szusza is.

A saját v közeli érából vitatkozni lehet Nyilasin, Kiprichen, Fazekason, Farkason, Törőcsiken, Esterházyn is, h jobb karrier jutott-e nekik, mint Dömének, de tehetségben nem voltak egy szinten.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azért itt komolyan megremeghet ez az olasz léc.
Kenny
Kovács Kálmán megmondta évekkel ezelőtt, hogy komolyan kell számolni Svájccal az Eb-n, mi meg mind kiröhögtük.😀

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cristante majdnem megrúgta a torna öngólját. 😀
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
azért itt komolyan megremeghet ez az olasz léc.
Kenny
Meg is fog szerintem. Továbbra is tartom hogy max kivédekezni tudják tizenegyesekig, mert támadójátekuk az nem nagyon van.


2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Halkan írom meg, h nálam Szobo mint captain Dzsudzsák szintjét sem karcolja egyelőre, nemhogy Détárit.

Willie Parker
Csak erre reagálnék. Én nem tudom hány éves vagy, és mennyire emlékszel Dömére, de hogy a Détári nem rakott le soha semmit tétmeccsen az tuti. Mindig jöttek a hírek, mekkorát megy a Bolognában, Olympiakosban stb, hazajött és egy kalap szar volt.
Tudom-tudom a lengyeleknek lőtt szabadja - emlékeim szerint Olimpiai selejtező volt (nem jutottunk ki).
OK, a 85-ös vb-selejtezőn volt egy run-ja, de azt is inkább Dinamo Kijev / Szovjetúnió = Bp. Honvéd / Magyar válogatott összeszokottság miatt volt.

Szoboszlai legalább kilőtt minket EB-re és egy élcsapatban focizik, szemben az áltatlad említett “klasszisokkal”. Kb az első magyar, akit egy átlagdrukker (tehát nem soccer topic féle elmebetegek 🤗) ismer Albert, de inkább Puskás óta.
vpi
A 80-as évek elején születtem, Dömét felvételről láttam.

86-os vb selejtezőn nagyot ment: 3-1 osztrákok ellen két gólpassz, hollandok ellen idegenben 2-1, gól+gp, Ciprus ellen kulcsfontosságú passz a második, győztes gól előtt, emlékeim szerint a hazai 2-0-nál is ő adta be Nyilasi góljánál. Osztrákok elleni idegenbeli 3-0 gól+gp.
VB-n Kanada ellen gól és az első gólnál kulcspassz.

88-as görögök elleni 1-2-n adott lényegében három gólpasszt, de mindet elkúrták a többiek.
Lengyelek elleni 5-3-nàl 2 gól + gp Vinczének Maradonásan.
Görög visszavágó 3-0, gól+gp.

90-es vb selejtezőkön már látszott rajta a lejtmenet, sajnos addigra elitta a kondiját.

Sztem Szobi még nem tart itt.
Dzsudzsák meg azért rúgott 21 válogatott gólt.
Willie Parker
Ne röhögtess már Zsuzsival pls.

Lófasz volt tormával a válogatottban.
Tétmeccsen sikerült gólt szereznie San Marino, Finnország, Észtország, Lettország és Románia ellen (jó, ez az egy mondjuk fontos pontot ért), ezen kívül 11-esből lőtt csak gólt meg himihumi barátságos meccseken. Az egyetlen értelmes meccse a Portugálok elleni volt a '16-os EB-n.
warr_b
Szoboszlai meg Litvánia, Bulgária, Montenegró ellen lőtt gólokat a selejtezőben, amik semmivel ne erősebbek a fentieknél, cserébe eddig az EB-n semmit nem mutatott.
Willie Parker
Az NL-ben a törököknek meg az angoloknak lőtt gólját kifelejtetted 😊
Majd nézzük meg hol tart 100+ válogatottság után.
Zsuzsi pl csak álmodozhatott arról, hogy egy Pool szintű klub játékosa legyen, persze neki tökéletesen megfelelt a lóvéka meg a ruszki és a mindenféle arab bohócliga (bocs Kampman).
warr_b
De én azt írtam, h most nem tart ott, nem azt, h nem fog.
Te láttál Szoboszlaiban bármilyen értékelhető vezérséget a pályán kìvüli példamutató viselkedésén kìvül?
Az előtt emelem kalapom, ahogyan kezelte Varga sérülését, de játékban édeskevés volt.
Mezőnyben Sallai, Schäfer és néha Kerkez is lejátszotta, def-ben meg nem ért vissza.
Willie Parker
Annyit igen, mint Dzsudzsákban.

Amúgy még nincs 24 éves a srác, most jön majd a java. Már 45 válogatottsága van, Balázskának ennyi idősen volt 36.

Minimális kis bizalom, kevesebb DB fényezés? Minden úgy, hogy én sem vagyok hanyatt esve Dominiktól.
warr_b
Ez nem DB fényezés, ez egy vélemény.
Szerintem Szoboszlainak még nem volt kiemelkedő válogatott tornája, Dzsu-nak volt.
Én bízom benne, h lesz neki.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 151 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát ha ma az olaszok továbbjutnak, akkor vagy nagyon fogok csodálkozni, vagy nagy mák lesz.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 205 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na hajrá olaszok!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 845 — Omar's Coming Yo!
azért itt komolyan megremeghet ez az olasz léc.

2 hónapja
Peszinter Ferenc 765 — 中国加油
Hogyha valaki egy komplett szezonra eltiltott játékossal kezd egy EB nyolcaddöntőben, az megérdemli a kiesést, ciao Spalletti
zacknorb
Először azt hittem Tonalira írtad aztán láttam hogy ő nincs, akkor El shaarawy vagy ki van/volt eltiltva?
kapitnono
Fagioli
zacknorb
Con le cipolle?
 www.youtube.com/watch?v=QC35k5Y9NlI
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hogyha valaki egy komplett szezonra eltiltott játékossal kezd egy EB nyolcaddöntőben, az megérdemli a kiesést, ciao Spalletti
zacknorb
Először azt hittem Tonalira írtad aztán láttam hogy ő nincs, akkor El shaarawy vagy ki van/volt eltiltva?
kapitnono
Fagioli
zacknorb
Jogos mondjuk egyből a juvések között kellett volna keresnem 😁


2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 405 — nabege2@yahoo.com
Svájc nem esélytelen...
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 151 — Kinek mit intézett a kormánya
Hogyha valaki egy komplett szezonra eltiltott játékossal kezd egy EB nyolcaddöntőben, az megérdemli a kiesést, ciao Spalletti
zacknorb
Először azt hittem Tonalira írtad aztán láttam hogy ő nincs, akkor El shaarawy vagy ki van/volt eltiltva?
kapitnono
Fagioli
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Svájc-Olasz. Én rögtön hosszabbitast erzek. Mar csak az a kérdés nyugtalanít, hogy kinek szurkolnak a rétorománok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hogyha valaki egy komplett szezonra eltiltott játékossal kezd egy EB nyolcaddöntőben, az megérdemli a kiesést, ciao Spalletti
zacknorb
Először azt hittem Tonalira írtad aztán láttam hogy ő nincs, akkor El shaarawy vagy ki van/volt eltiltva?


2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 816
Eddig nem tudtam elképzelni, hogy egy svájci-olasz meccsen valaha is a svájciakkal szimpatizálnék inkább.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 036
Détári 33 Bundesliga meccsen 11 gól + kupadöntőn győztes gól + akkori rekordösszegért adták el. BEK nyolcaddöntő. Egy magyar sem tudott ennyit.

Olympiacosban 55 meccs/33 gól az akkori nyolcadik legerősebb ligában.

Serie A-ban 3 szezon alatt 23 gól, összesen nem rúgott ennyit a többi magyar.

Az Aranylabdára a Honvédból! jelölték, NB1-est sose, ahol 21. lett.
1988-ban a World Soccer szaklap szerint a világ kilencedik legjobb játékosa...
1985-87 között 3x zsinórban NB1 gólkirály.
Willie Parker
Albert az NB1-ből lett aranylabdás.
Nézd, a statisztikákból mindketten tudunk nekünk tetszőt hozni, azért kezdtem úgy, hogy nem tudom láttad-e játszani. Én láttam. Nemzetközi meccsen mindig alulteljesített. Mindig vártuk haza, mint a messiást és mindig csalódás volt. Haza is kullogott a Fradiba.

Az külön vicces, hogy bár top 10-es játékosnak tartjátok, de nem tarjátok ellentmondásosnak, hogy azért nem volt komoly csapatban, mert akkoriban csak 3 idegenlégiós lehetett… Puskásnak 2 évet ki is kellett hagynia, mégis vitte a Real…
vpi
En nem tartom top10-nek, sot a matekom azt mutatta hogy top 50 se volt. De Szoboszloai sem az, es ami fontosabb sokkal nehezebb dolga lett volna neki is megmutatnia magat.

Puskas az egy mas teszta, es egy bekezdesben ezzel a dzsudzsak, szoboszlai es meg detarival mint jatekos az serto lenne szamara.
2 hónapja
YoungZeeZee 8 404
nekem az jutott az eszembe h mindenki a portugalokat angolokat szidja, de pl az sem lett volna utolso dolog ha
1: kevesebbet kapunk
DE
2: a skotokat nem cska megverni hanem jol megverni akarjuk, mert 3 ponttal ritkan mentek tovabb.
szlovenia 0 gk, nekunk -3.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 151 — Kinek mit intézett a kormánya
Hogyha valaki egy komplett szezonra eltiltott játékossal kezd egy EB nyolcaddöntőben, az megérdemli a kiesést, ciao Spalletti
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
Détári 33 Bundesliga meccsen 11 gól + kupadöntőn győztes gól + akkori rekordösszegért adták el. BEK nyolcaddöntő. Egy magyar sem tudott ennyit.

Olympiacosban 55 meccs/33 gól az akkori nyolcadik legerősebb ligában.

Serie A-ban 3 szezon alatt 23 gól, összesen nem rúgott ennyit a többi magyar.

Az Aranylabdára a Honvédból! jelölték, NB1-est sose, ahol 21. lett.
1988-ban a World Soccer szaklap szerint a világ kilencedik legjobb játékosa...
1985-87 között 3x zsinórban NB1 gólkirály.
Willie Parker
Albert az NB1-ből lett aranylabdás.
Nézd, a statisztikákból mindketten tudunk nekünk tetszőt hozni, azért kezdtem úgy, hogy nem tudom láttad-e játszani. Én láttam. Nemzetközi meccsen mindig alulteljesített. Mindig vártuk haza, mint a messiást és mindig csalódás volt. Haza is kullogott a Fradiba.

Az külön vicces, hogy bár top 10-es játékosnak tartjátok, de nem tarjátok ellentmondásosnak, hogy azért nem volt komoly csapatban, mert akkoriban csak 3 idegenlégiós lehetett… Puskásnak 2 évet ki is kellett hagynia, mégis vitte a Real…
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 518 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Halkan írom meg, h nálam Szobo mint captain Dzsudzsák szintjét sem karcolja egyelőre, nemhogy Détárit.

Willie Parker
Csak erre reagálnék. Én nem tudom hány éves vagy, és mennyire emlékszel Dömére, de hogy a Détári nem rakott le soha semmit tétmeccsen az tuti. Mindig jöttek a hírek, mekkorát megy a Bolognában, Olympiakosban stb, hazajött és egy kalap szar volt.
Tudom-tudom a lengyeleknek lőtt szabadja - emlékeim szerint Olimpiai selejtező volt (nem jutottunk ki).
OK, a 85-ös vb-selejtezőn volt egy run-ja, de azt is inkább Dinamo Kijev / Szovjetúnió = Bp. Honvéd / Magyar válogatott összeszokottság miatt volt.

Szoboszlai legalább kilőtt minket EB-re és egy élcsapatban focizik, szemben az áltatlad említett “klasszisokkal”. Kb az első magyar, akit egy átlagdrukker (tehát nem soccer topic féle elmebetegek 🤗) ismer Albert, de inkább Puskás óta.
vpi
A 80-as évek elején születtem, Dömét felvételről láttam.

86-os vb selejtezőn nagyot ment: 3-1 osztrákok ellen két gólpassz, hollandok ellen idegenben 2-1, gól+gp, Ciprus ellen kulcsfontosságú passz a második, győztes gól előtt, emlékeim szerint a hazai 2-0-nál is ő adta be Nyilasi góljánál. Osztrákok elleni idegenbeli 3-0 gól+gp.
VB-n Kanada ellen gól és az első gólnál kulcspassz.

88-as görögök elleni 1-2-n adott lényegében három gólpasszt, de mindet elkúrták a többiek.
Lengyelek elleni 5-3-nàl 2 gól + gp Vinczének Maradonásan.
Görög visszavágó 3-0, gól+gp.

90-es vb selejtezőkön már látszott rajta a lejtmenet, sajnos addigra elitta a kondiját.

Sztem Szobi még nem tart itt.
Dzsudzsák meg azért rúgott 21 válogatott gólt.
Willie Parker
Ne röhögtess már Zsuzsival pls.

Lófasz volt tormával a válogatottban.
Tétmeccsen sikerült gólt szereznie San Marino, Finnország, Észtország, Lettország és Románia ellen (jó, ez az egy mondjuk fontos pontot ért), ezen kívül 11-esből lőtt csak gólt meg himihumi barátságos meccseken. Az egyetlen értelmes meccse a Portugálok elleni volt a '16-os EB-n.
warr_b
Szoboszlai meg Litvánia, Bulgária, Montenegró ellen lőtt gólokat a selejtezőben, amik semmivel ne erősebbek a fentieknél, cserébe eddig az EB-n semmit nem mutatott.
Willie Parker
Az NL-ben a törököknek meg az angoloknak lőtt gólját kifelejtetted 😊
Majd nézzük meg hol tart 100+ válogatottság után.
Zsuzsi pl csak álmodozhatott arról, hogy egy Pool szintű klub játékosa legyen, persze neki tökéletesen megfelelt a lóvéka meg a ruszki és a mindenféle arab bohócliga (bocs Kampman).
warr_b
De én azt írtam, h most nem tart ott, nem azt, h nem fog.
Te láttál Szoboszlaiban bármilyen értékelhető vezérséget a pályán kìvüli példamutató viselkedésén kìvül?
Az előtt emelem kalapom, ahogyan kezelte Varga sérülését, de játékban édeskevés volt.
Mezőnyben Sallai, Schäfer és néha Kerkez is lejátszotta, def-ben meg nem ért vissza.
Willie Parker
Annyit igen, mint Dzsudzsákban.

Amúgy még nincs 24 éves a srác, most jön majd a java. Már 45 válogatottsága van, Balázskának ennyi idősen volt 36.

Minimális kis bizalom, kevesebb DB fényezés? Minden úgy, hogy én sem vagyok hanyatt esve Dominiktól.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 036
Detari idejeben az idegenlegiosok kulon szabalyozasba estek. 3 legios, az orszagok kulon meg nehezebbeke tettek. A juveban Platini, Laudrup ugrik be akkoribol.

A maximum 15 top csapatnal akkor sem volt tobb. Az 45 legios nem Eus ( akkori ) es D-Amerikai, Afrikai. Ma ez igaz lenne Szoboszlaira? Benne van ezen teruletekrol a 45 legjobb jatekosban? Ha nem....
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 151 — Kinek mit intézett a kormánya
Mivel ma már játéknap és playoff kezdés, tippereket és fantasyt ne felejtsetek el állítani
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Détári 33 Bundesliga meccsen 11 gól + kupadöntőn győztes gól + akkori rekordösszegért adták el. BEK nyolcaddöntő. Egy magyar sem tudott ennyit.

Olympiacosban 55 meccs/33 gól az akkori nyolcadik legerősebb ligában.

Serie A-ban 3 szezon alatt 23 gól, összesen nem rúgott ennyit a többi magyar.

Az Aranylabdára a Honvédból! jelölték, NB1-est sose, ahol 21. lett.
1988-ban a World Soccer szaklap szerint a világ kilencedik legjobb játékosa...
1985-87 között 3x zsinórban NB1 gólkirály.