Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man
 twitter.com/FootyHumour/status/1018882080577552384


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 775 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Felemelt fejjel mehetnek haza és ezért a menetelésért megérdemlik déli szomszédaink, hogy Orbán tiszteletbeli magyarokká avassa őket.
Matthew99
Hogy aztán az egész Horvát válogatott Magyar színekben játsszon.


több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 438 — Cowboys fan
1986 vs 2018 😀

 www.napiszar.hu/Thumbnails/40988.w-800.h0.q100.jpg
kapitnono
Ezzel csak annyi a gond, hogy az nem a 2018as válogatott. 😀
Raven17
Igen most látom én is Evra volt még a csk valszeg valamikor a 2010-es vb-n készülhetett, de a "színösszeálltás" most is nagyjából hasonló lehet 😀
kapitnono
dehogyis, már ott van Gríz, meg Varane, meg Pogba, meg még ott van Sakho, meg Zsinyak. meg Martial. Gríz 2014 óta játszik, Zsinyak 2010-ig, meg 2013-16 között. Evra 2016-ig játszott a válogatottban, Kante 2016 óta. Varane 2013 óta válogatott, de a 2016-os eb-t pont kihagyta. Sakho is pont kihagyta 2016 nyarát (plusz az EL-döntőt) a végül visszavont doppingvétsége miatt.
nekem ha tippelnem kéne, akkor ez valamelyik 2016 tavaszi felkészülési meccs lenne.

there you go.
 us.soccerway.com/matches/2016/03/29/world/friendlies/france/russia/2165480/
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 200
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 833
Mondjuk azzal konkrétan nem tudom mi a probléma, hogy nem vagyunk páran a multinacionalista gondolkodás mellett.
De már megint egy újabb nem politikai topicot szennyezzük politikával, amitől kiver a víz komolyan.
kristóf17
Senki sem beszél multikulti imádatról, csak nehogy már 2018-ban is azon elmélkedjünk egy foci topikban, hogy jé a franciáknál vannak négerek, a németeknél meg törökök....
Meg, hogy nekik így bezzeg milyen könnyű, ellenben a hátrafelé nyilazós szittyákkal, akik két góllövés között vizet kell hozzanak a gémes kútról megitatni a szürke marhákat.
flzoli
FLZoli abszolut igazad van, nekem is ez a bajom.
En sem vagyok egy tortenelem zseni, de ne lepodjon meg senki h a franciaknal feketek vannak, mert konkretan ok a spanyolok es az angolok kb leraboltak mindenkit a vilagon...a 60-as evektol kezdve a munkaerohianyt volt" gyarmatokrol" potoltak.
A fagyi visszanyal alapon..anno amerikat lerohantak, megoltek az oslakosokat, most meg fel vannak haborodva ha jonnek. a szar mindig visszacsap.
Ugyanez volt az angoloknal is. Nem rabszolgakat tartottak hanem meghivtak oket dolgozni stb...A torokokrol ne is beszeljunk.

Sokan nem is beszeltek se feketevel, se japannal se semmilyen mas nemzetbelivel, es a filmek es a hirado befolyasolka oket, hogy jajj a fekteke pl repperek es kurvaznak es bunoznek az arabok robbantanak a ruszkik meg a foldet akarjak elpusztitani.
a reszemrol lezartam a temat.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 737 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk azzal konkrétan nem tudom mi a probléma, hogy nem vagyunk páran a multinacionalista gondolkodás mellett.
De már megint egy újabb nem politikai topicot szennyezzük politikával, amitől kiver a víz komolyan.
kristóf17
Senki sem beszél multikulti imádatról, csak nehogy már 2018-ban is azon elmélkedjünk egy foci topikban, hogy jé a franciáknál vannak négerek, a németeknél meg törökök....
Meg, hogy nekik így bezzeg milyen könnyű, ellenben a hátrafelé nyilazós szittyákkal, akik két góllövés között vizet kell hozzanak a gémes kútról megitatni a szürke marhákat.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 396 — Colts fan
Mondjuk azzal konkrétan nem tudom mi a probléma, hogy nem vagyunk páran a multinacionalista gondolkodás mellett.
De már megint egy újabb nem politikai topicot szennyezzük politikával, amitől kiver a víz komolyan.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 264
Fú de szánalmas megint ilyen alja témát olvasgatni itt leöntve okoskodással és proli humorral...

Az egy dolog hogy a kultúrbarbár Fradi b középben mondjuk ez még egy életszerű téma és "vita" alap a fröcsögés re, de elméletileg értelmiségiek és írástudók által látogatott fórumon... És akkor csodálkozunk, hogy a közeg ilyen magyar focinak nevezett förmedvényt termel ki magából
flzoli
Én tudok amúgy jobbat, sőt, VItyáék akár rá is ugorhatnának komolyabban a témára, a konstans rettegés biztosítva lenne:

 en.wikipedia.org/wiki/World_population

De azért beszúrom ide is ezt a kis grafikont, aztán a sok-sok fehérke érzelmű elgondolkozhat azon, hogy mi lesz itt a jövőben...

 en.wikipedia.org/wiki/World_population#/media/File:World_population_(UN).svg

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 737 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fú de szánalmas megint ilyen alja témát olvasgatni itt leöntve okoskodással és proli humorral...

Az egy dolog hogy a kultúrbarbár Fradi b középben mondjuk ez még egy életszerű téma és "vita" alap a fröcsögés re, de elméletileg értelmiségiek és írástudók által látogatott fórumon... És akkor csodálkozunk, hogy a közeg ilyen magyar focinak nevezett förmedvényt termel ki magából

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 737 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 twitter.com/MrPosesion/status/1018636998465245186
shawnka
Nagy forma ez a Duracel energiabomba, bárcsak őt állítanák példaként a sok nyámnyila pénzéhes gyökér helyett...

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 533 — Vikings fan
Nalam kezdi kiverni a biztositekot ez az "afrikazas" ha vicc ha nem vicc.
Pele-t miert nem "afrikazzak" le es Euasebiot?

Ennyire rasszista vilagban elunk? Ennyire buta mindenki, hogy pl egy Kanteval azonositjak az emberek egy utcai zavargast ami parizs gettojaban tortent? ha ok feketek akkor minden fekete bunozo?

a 1986-os kepre reflektalva
"Meg lehetne írni a francia társadalom történetét a futballt tanulmányozva. Az 50-es években lengyel vezetéknevű játékosok tűntek fel a csapatban. (Például a lengyel bevándorlók gyermekeként már Franciaországban született Raymond Kopaszewski, akit Raymond Kopaként imádott később az ország – HÁ). Aztán jöttek az olaszok, a hetvenes-nyolcvanas évek csapatai tele voltak olasz és spanyol nevekkel. (Mást ne mondjak, Michel Platini is olasz bevándorlók leszármazottjaként született és lett aztán a francia futball egyik legnagyobb alakja – HÁ). Végül a 80-as évek közepétől és a 90-es évektől a posztgyarmati afrikai országok szülötteinek gyermekei jelentek meg a csapatban” – mondta az El Paísnak a párizsi író, Abdourahman Waberi (aki egyébként Dzsibutiban született és jelenleg az amerikai George Washington Egyetemen tanít). "

A Svajci affer sokkal durvabb, ott svajc szineiben golt rugo jatekos eltette kosovot/albaniat...
ZoliMP
Én láttam a videót amiben mondtak, hogy jönnek az afrikai kannibálok , erre a feketék elverik a mi kutyánk kölkét. Véletlenek nincsenek!!!
Én pedig amúgy is, csak abban hiszek, hogy csak feher Európai legyen a válogatottban mint Carlos Perez vagy Liu Shaoang!
Amugyis Londonban dolgozok egy arab cégnek, de a hazám a legfontosabb és nem hiszek a multikulti dolgokban.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 833
Nalam kezdi kiverni a biztositekot ez az "afrikazas" ha vicc ha nem vicc.
Pele-t miert nem "afrikazzak" le es Euasebiot?

Ennyire rasszista vilagban elunk? Ennyire buta mindenki, hogy pl egy Kanteval azonositjak az emberek egy utcai zavargast ami parizs gettojaban tortent? ha ok feketek akkor minden fekete bunozo?

a 1986-os kepre reflektalva
"Meg lehetne írni a francia társadalom történetét a futballt tanulmányozva. Az 50-es években lengyel vezetéknevű játékosok tűntek fel a csapatban. (Például a lengyel bevándorlók gyermekeként már Franciaországban született Raymond Kopaszewski, akit Raymond Kopaként imádott később az ország – HÁ). Aztán jöttek az olaszok, a hetvenes-nyolcvanas évek csapatai tele voltak olasz és spanyol nevekkel. (Mást ne mondjak, Michel Platini is olasz bevándorlók leszármazottjaként született és lett aztán a francia futball egyik legnagyobb alakja – HÁ). Végül a 80-as évek közepétől és a 90-es évektől a posztgyarmati afrikai országok szülötteinek gyermekei jelentek meg a csapatban” – mondta az El Paísnak a párizsi író, Abdourahman Waberi (aki egyébként Dzsibutiban született és jelenleg az amerikai George Washington Egyetemen tanít). "

A Svajci affer sokkal durvabb, ott svajc szineiben golt rugo jatekos eltette kosovot/albaniat...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 778 — SuperLOL
Ez mar csak igy megy manapsag. Nem azert, de a Horvatok fele sem Horvat. Csak ok a szomszedbol jottek, nem masik kontinensrol. Persze, nem is volt gyarmatuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 008 — WHO DAT!!!!
1986 vs 2018 😀

 www.napiszar.hu/Thumbnails/40988.w-800.h0.q100.jpg
kapitnono
Ezzel csak annyi a gond, hogy az nem a 2018as válogatott. 😀
Raven17
Igen most látom én is Evra volt még a csk valszeg valamikor a 2010-es vb-n készülhetett, de a "színösszeálltás" most is nagyjából hasonló lehet 😀


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fognak. Ennek a csapatnak a huzoemberei ket ev mulva azert mar tul lesznek a zeniten. Az ilyen Vrsaljkok meg jo gyerekek, de atlagos jatekosok, nem tobb.
Stez
Az ilyen Vrsaljko jobb mint bármelyik bekk az általad körbeszopkodott angol csapatban, csak gondoltam szólok 😀

Ez a döntő volt Modric első bukott döntője 2013 óta. (tízet nyert egymás után), Most Varane csúnyán beelőzte.
eaglesmcnabb
Aham. Akkor biztosan sokat lattad az angol bekkeket jatszani, es amugy Vrasljkot is a Madridban. Ja, nem. De akkor ajanlom figyelmedbe Trippier 2017–2018-as szezonjat a Spursben, hasonlitsd ossze a ket jatekost, aztan beszelhetunk ujra errol.

több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
1986 vs 2018 😀

 www.napiszar.hu/Thumbnails/40988.w-800.h0.q100.jpg
kapitnono
Ezzel csak annyi a gond, hogy az nem a 2018as válogatott. 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 144
1986 vs 2018 😀

 www.napiszar.hu/Thumbnails/40988.w-800.h0.q100.jpg
kapitnono
Nem is lettek világbajnokok.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 554 — Jedi Master
tehát akkor:

Bevándorlóország-Duna Menti Futballkultúra 4-2
Vrij6
Migráncsválogatott - Viktor kutyájának kölyke 4-2 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 008 — WHO DAT!!!!
1986 vs 2018 😀

https://napiszar.hu/assets/www/_main/img/nopic.jpg
NAPISZAR.HU - Humoros témák az internetről!
Napiszar - A humor forrása! Nézd minden nap, és fedezd fel a legjobb, legviccesebb képeket, videókat. Mobilbarát weboldal!


Szerkesztette: kapitnono


több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 533 — Vikings fan
A horvátok megnyerték a címet a franciáknak. Az első félidőben a horvátok akarata érvényesült, az első gólig csak ők támadtak. Aztán megkapták a duplán szabálytalan gólt. De előjött amivel egész idáig eljutottak, az akarat. Aztán a tizenegyes, amit meg is lehetett adni meg nem is. Én inkább nem adtam volna. Sajnos pont Subasic tűnt a legfáradtabbnak, ha nem is testben de fejben mindenképp. Ennyi előny pedig elég volt az egyébként se gyenge franciáknak. Felemelt fejjel mehetnek haza és ezért a menetelésért megérdemlik déli szomszédaink, hogy Orbán tiszteletbeli magyarokká avassa őket.
Matthew99
Jó taktikát válaszottak, csak 2 hibával saját késükbe dőltek.
Sajnos a Franciáknak minden bejött ráadásul meg is lettek fújva ezzel a kerettel így meg azért sima ügy.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 336 — TODDHERREMANS79
Ki fogja megmondani a Viktornak, hogy a friss világbajnok válogatott keretének 65%-a nem echte francia?

iktriad
és a négy évvel ezelőtti német győzelemnél mondták, hogy az egy világválogatott. Akkor ez mi? 😊
gamerkr
Egyik sem az. A németeknél csak Podolski és Klose volt olyan, aki nem Németországban született, de Podolski 2 éves korától, míg Klose 8 éves korától ott élt, szóval szerintem simán németek.

A francia válogatottnál meg csak Umtiti és a cserekapus Mandanda az, aki nem Franciaországban született. De Umtiti is 2 éves kora Franciaországban élt, Mandanda meg 10-en éves korától, de asszem ő amúgy se sokat számít a 0 játszott percével.

Szóval tök vicces, hogy mindenhonnan azt olvasom, hogy ez afrika válogatott fél évvel azután, hogy Liu Shaolin és Liu Shaoang olimpiai aranya után ugyanezen emberek ecsetelték, hogy az számít, hogy ők Magyarországon születtek (amivel egyet is értek).
Jughead
Vicc ez az afrikazas...
a heten belinkeltem ezt..statisztika a valogatottakrol
 hataratkelo.blog.hu/2018/07/11/tukorbe_nezve_581

Amig tisztelik az embert a kulturat stb addig miert kell pattogni?
ZoliMP
Ez a baj, amíg a brazilok nem honosítanak külföldi játékosokat, mindig hátrányban lesznek az élcsapatokkal szemben 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 336 — TODDHERREMANS79
Nem fognak. Ennek a csapatnak a huzoemberei ket ev mulva azert mar tul lesznek a zeniten. Az ilyen Vrsaljkok meg jo gyerekek, de atlagos jatekosok, nem tobb.
Stez
Az ilyen Vrsaljko jobb mint bármelyik bekk az általad körbeszopkodott angol csapatban, csak gondoltam szólok 😀

Ez a döntő volt Modric első bukott döntője 2013 óta. (tízet nyert egymás után), Most Varane csúnyán beelőzte.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 102 — Tyrone Creek
 twitter.com/MrPosesion/status/1018636998465245186

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 274 — Invisible man
A horvátok megnyerték a címet a franciáknak. Az első félidőben a horvátok akarata érvényesült, az első gólig csak ők támadtak. Aztán megkapták a duplán szabálytalan gólt. De előjött amivel egész idáig eljutottak, az akarat. Aztán a tizenegyes, amit meg is lehetett adni meg nem is. Én inkább nem adtam volna. Sajnos pont Subasic tűnt a legfáradtabbnak, ha nem is testben de fejben mindenképp. Ennyi előny pedig elég volt az egyébként se gyenge franciáknak. Felemelt fejjel mehetnek haza és ezért a menetelésért megérdemlik déli szomszédaink, hogy Orbán tiszteletbeli magyarokká avassa őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Ki fogja megmondani a Viktornak, hogy a friss világbajnok válogatott keretének 65%-a nem echte francia?

iktriad
és a négy évvel ezelőtti német győzelemnél mondták, hogy az egy világválogatott. Akkor ez mi? 😊
gamerkr
Egyik sem az. A németeknél csak Podolski és Klose volt olyan, aki nem Németországban született, de Podolski 2 éves korától, míg Klose 8 éves korától ott élt, szóval szerintem simán németek.

A francia válogatottnál meg csak Umtiti és a cserekapus Mandanda az, aki nem Franciaországban született. De Umtiti is 2 éves kora Franciaországban élt, Mandanda meg 10-en éves korától, de asszem ő amúgy se sokat számít a 0 játszott percével.

Szóval tök vicces, hogy mindenhonnan azt olvasom, hogy ez afrika válogatott fél évvel azután, hogy Liu Shaolin és Liu Shaoang olimpiai aranya után ugyanezen emberek ecsetelték, hogy az számít, hogy ők Magyarországon születtek (amivel egyet is értek).
Jughead
Köszönöm, hogy összefoglaltad a gondolataim!