A Bowl.hu fórum folytatja működését.

Eredménykövető - Foci VB 2018

25 feliratkozó

5 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs Washington State Cougars 46 236 — Almost Heaven
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
4

4 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 13 899 — TODDHERREMANS79
"Biztosan bővül az egy naptári évben BL-t és vb-t nyerők szűk köre: Karembeu-höz (1998), Roberto Carloshoz (2002) és Khedirához (2014) Varane vagy a Modric, Kovacic páros csatlakozik."

egy valami közös bennük, mindegyik Madrid playa 😊

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Leonard Floyd and Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
4 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars Idaho Vandals 14 063 — Aki NER az nyer!
Vida valami zseniális volt. Kilencig számoltam, hogy amerre áll bassza ki egyből a labdát a pályáról. Komolyan ivós játékot kellett volna tartani rá, akármikor megy a környéke felé lévő támadó irányába a labda már bassza is ki gondolkodás nélkül, én ilyet még nem láttam
Wyatt
Simon? Keller? Telek? Juhár?
Pályafutásokat építettek fel erre a hatékony védőtechnikára. Nekem bejött.

1
4 hónapja
Wyatt New England Patriots 19 338 — Three-time EL-champ^^
Vida valami zseniális volt. Kilencig számoltam, hogy amerre áll bassza ki egyből a labdát a pályáról. Komolyan ivós játékot kellett volna tartani rá, akármikor megy a környéke felé lévő támadó irányába a labda már bassza is ki gondolkodás nélkül, én ilyet még nem láttam

4 hónapja
d3Y Oakland Raiders UNLV Rebels 7 066
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Kante?
deyell
Akár.
Mivel kb. senki se evidens, tulajdonképpen szinte bárki cserekompátibilis.
Én személy szerint csak a Pickford, Mbappe, Cserisev hármashoz ragaszkodom. 😊
Sobri Jóska
a kérdés arra irányult inkább, hogy miért nincs Kante a csapatodban. 😊

az enyém akkor:

Schmeichel - Trippier, Godin, Mina, L. Hernandez - Kante, Modric, Coutinho - Mbappe, Kane, Hazard

4
4 hónapja
Amadeus Oakland Raiders Ohio State Buckeyes 18 420
vagy mbappe vagy modric lesz a vb játékosa, de szerintem a horvát kapja, úgyhogy őt hiba volt kihagyni 😊
eaglesmcnabb
Lukita nagyon megérdemelné az arany bogyeszt

Now we get a third option for Sundays. Cheer for a Raider win. Cheer for a Bears loss. Cheer for a Cowboys loss. Win, win, win.
2
4 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 13 899 — TODDHERREMANS79
vagy mbappe vagy modric lesz a vb játékosa, de szerintem a horvát kapja, úgyhogy őt hiba volt kihagyni 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Leonard Floyd and Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
4 hónapja

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Kante?
deyell
Akár.
Mivel kb. senki se evidens, tulajdonképpen szinte bárki cserekompátibilis.
Én személy szerint csak a Pickford, Mbappe, Cserisev hármashoz ragaszkodom. 😊

4 hónapja
Stez megmagyarázta már? Lusta vagyok visszagörgetni.
Amadeus
Buzi horvátok több gólt rúgtak.

1
4 hónapja
Amadeus Oakland Raiders Ohio State Buckeyes 18 420
Stez megmagyarázta már? Lusta vagyok visszagörgetni.

Now we get a third option for Sundays. Cheer for a Raider win. Cheer for a Bears loss. Cheer for a Cowboys loss. Win, win, win.
4 hónapja

Sobri Jóska
Kante?

1
4 hónapja

4 hónapja
TRIIPPPiERRRR!!!
Délikapu imádlak 😘
 www.youtube.com/watch?v=t_YneccErSc
Tito05
én maradnék a klasszikus Southgate daloknál.

1
4 hónapja
Fasza volt ez így is, nem lett volna baj, ha kevésbé érdekesek a szabályértelmezések, de nem ezen múlt, hanem, hogy az első félidőben nem döntöttük ezt el. Sajnos Kane a kieséses szakaszban nagyon indiszponált volt. Összességében sajnos a horvátok megérdemelték ezt.

Na de majd Fodenék, Sanchóék és Solanke-ék beárazzák a világot
Wyatt
Egyébként én is ebben látom az angolok kiesésének az okát. Ha már egyszer megszerezték a vezetést, menni kellett volna, mert a horvátok totál megvoltak zavarodva. Az első félidőben totál kómásak voltak. Ahogy a horvátok a góljuk után kapartak ezerrel, mert érezték, hogy itt most nyerhetnek.

Döntőben szerintem sima francia győzelem lesz. Horvátok azért 4 nap alatt tudnak pihenni, de a francia csapat egyszerűen jobb.
NB2
Mentek ők még az elsőben, Kane-nek vagy Maguire-nek el kellett volna döntenie a meccset és szevasz. Ők mindent kihagytak, a horvátok köszönték szépen, evvan

4 hónapja
NB2 New England Patriots 7 929 — nabege2@yahoo.com
Fasza volt ez így is, nem lett volna baj, ha kevésbé érdekesek a szabályértelmezések, de nem ezen múlt, hanem, hogy az első félidőben nem döntöttük ezt el. Sajnos Kane a kieséses szakaszban nagyon indiszponált volt. Összességében sajnos a horvátok megérdemelték ezt.

Wyatt
Egyébként én is ebben látom az angolok kiesésének az okát. Ha már egyszer megszerezték a vezetést, menni kellett volna, mert a horvátok totál megvoltak zavarodva. Az első félidőben totál kómásak voltak. Ahogy a horvátok a góljuk után kapartak ezerrel, mert érezték, hogy itt most nyerhetnek.

Döntőben szerintem sima francia győzelem lesz. Horvátok azért 4 nap alatt tudnak pihenni, de a francia csapat egyszerűen jobb.
4 hónapja

1
4 hónapja
ZoliMP 1 817
Ezert nem lott golt Kane
2
4 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 4 777 — Packers Suicide Squad
Francia Win és Over 1,5 gól. Ezt sokkal.
Coolearie
No de rendes játékidő vagy túlóra?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 49 121 — GM Game Winner 2018
Horvátok előbb lesznek VB győztesek mint mi? Fene az irigy májamnak ennek nem tudok örülni....francicáknak se jobban...
dande
2164 és az 1. magyar (intergalaktikus) soccer VB győzelem már nincs is olyan messze. Fél lábon kibírjuk addig. Ja meg hibernálva.
1
4 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 818 — Future D1 Athlete.
Francia Win és Over 1,5 gól. Ezt sokkal.

4 hónapja
Baggionak:
Ezért nem korrekt, és minusz EV a 2.88 egy 1:4-es sanszra.
Ha volt ket igazi 50-50-es meccs a VB-n, akkor a két elődöntő volt az.

4 hónapja
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 11 871 — ellenIktriad
de legalább nem tizikkel estek ki az angolok 😛

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
3
4 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 16 115 — 1/1
Mondjuk mehet a ház a franciakra, mert a hulla horvátok simán kikapnak
Chargers LT
Mint most is, meg mint legutóbb 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
4
4 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 4 777 — Packers Suicide Squad
Mondjuk mehet a ház a franciakra, mert a hulla horvátok simán kikapnak
Chargers LT
Aztán nehogy német példa legyen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
4 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 17 259 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Uruguay - Portugália
Franciao. - Argentína
Brazília - Mexikó
Belgium - Japán
Spanyolo. - Oroszo.
Horváto. - Dánia
Svédo. - Svájc
Kolumbia - Anglia

Uruguay - Franciao.
Brazília - Belgium
Spanyolo. - Horváto.
Svájc - Anglia

Franciao. - Belgium
Horváto. - Anglia

Franciao. - Horváto.
Löfli
egész jól tippelek eddig 😊
Löfli
Vagy jól szrsz 😉
1
4 hónapja
Lerúghatnák a tiziket. :/

2