Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 610 — Jedi Master
swtor még létezik sztem, de ott is vannak bajok a történettel 😀
Negritis
Létezik még abszolút 😎
Mi a baj a game történetével?
Nagyon egyben van az a játék
Chargers LT
8ból 6ot toltam ki (elvileg a 2 legjobbat nem 😀)
de a jedi oldali sztorik elég meh
főleg a commando ahol már über alles vagy, de még mindig mindenki csicskájaként kell szaladgálnod
és akkor az alap után meg túl generic az egséz

de tény hogy knights of revant már nem toltam 😀
Negritis
Gyakorlatilag a kiegészítők tették tönkre, a vanilla swtor storyk klasszikusok. Személyes kedvenc az inquisitor volt.
Amadeus
Az tuti, hogy szórta a villámokat 😎
Amúgy asszem Jedi oldalon van olyan fő boss, akit ki se tudtam nyírni 50es szinten. Off vége

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
swtor még létezik sztem, de ott is vannak bajok a történettel 😀
Negritis
Létezik még abszolút 😎
Mi a baj a game történetével?
Nagyon egyben van az a játék
Chargers LT
8ból 6ot toltam ki (elvileg a 2 legjobbat nem 😀)
de a jedi oldali sztorik elég meh
főleg a commando ahol már über alles vagy, de még mindig mindenki csicskájaként kell szaladgálnod
és akkor az alap után meg túl generic az egséz

de tény hogy knights of revant már nem toltam 😀
Negritis
Gyakorlatilag a kiegészítők tették tönkre, a vanilla swtor storyk klasszikusok. Személyes kedvenc az inquisitor volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Nálam:

(holnap már lehetne cserélődne 1-2)

Interstellar
Whiplash
Shutter Island
The hateful eight
Dallas Buyers Club

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
swtor még létezik sztem, de ott is vannak bajok a történettel 😀
Negritis
Létezik még abszolút 😎
Mi a baj a game történetével?
Nagyon egyben van az a játék
Chargers LT
8ból 6ot toltam ki (elvileg a 2 legjobbat nem 😀)
de a jedi oldali sztorik elég meh
főleg a commando ahol már über alles vagy, de még mindig mindenki csicskájaként kell szaladgálnod
és akkor az alap után meg túl generic az egséz

de tény hogy knights of revant már nem toltam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 610 — Jedi Master
swtor még létezik sztem, de ott is vannak bajok a történettel 😀
Negritis
Létezik még abszolút 😎
Mi a baj a game történetével?
Nagyon egyben van az a játék

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy példa, hogy összevallásozott film is lehet jó:
Nincs akadály (Overcomer)
Kedves sportfilm, kezelhető mennyiségű istennel.
Sobri Jóska
Ezt most úgy mondod, mintha meg akarnád mondani mekkora a kezelhető mennyiség... 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Calvary
r.baggio
Nem ismertem, megnéztem, tényleg elég jó.
Cserébe ajánlom ugyanezen rendező-főszereplő párossal a The Guard-ot. Viccesebb, szórakoztatóbb, kevésbé komorabb.
Sobri Jóska
Épp ezért tetszett jobban a Calvary

Igornak felülve én A neved animét néztem meg tegnap, és hát óriásit csalódtam... Mijazaki filmjeiből kiindulva lehet rosszul voltak kalibrálva az elvárásaim, de ez az értelmetlen giccsparádé számomra teljesen érthetetlen, hogy állhat 8.4-en imdb-n
r.baggio
Sajnálom bár ezt megspórolhattam volna, mert
1) Shinkai nagyon más stílus mint Miyazaki.
2) tudtam volna előre mondani, hogy neked biztosan nem fog bejönni, több okból sem.. pláne hogy ez a legkommerszebb Shinkai-film.

Nem tudom neked melyik Shinkai mű tetszene, mert a többi is hasonló témakörben készült - ennui, beteljesületlen szerelem, etc - bár az összes többire mind igaz amúgy, hogy jóval kevésbé sziruposak... inkább a melankólia dominál.

Pont ezért nem lett belőlük mainstream siker, a Your Name-ből meg igen. 😊

De ha neked kéne animét ajánlani, akkor Satoshi Kon-t tudnám javasolni... ha az ő filmjei se jönnek be, akkor 1) megeszem a kalapom 2) engedd el a médiumot... de szerintem azokat csípnéd.
(Millennium Actress, Paprika, Tokyo Godfathers + Paranoia Agent)

Csak sajnos most nem az a korszak van, amikor hasonló jellegű filmekből dömping van... talán csak Masaaki Yuasa (Cat Soup, Mind Game, Kaiba, Tatami Galaxy, Ping Pong) lehet érdekes, neki jön majd ki egy-két újabb filme/sorozata is hamarosan..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Egy példa, hogy összevallásozott film is lehet jó:
Nincs akadály (Overcomer)
Kedves sportfilm, kezelhető mennyiségű istennel.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem vallásosként is felemelő filmélmény a Two Popes, fantasztikus színészi játékkal a két főhőstől. Hopkins alap volt, de Jonathan Pryce nekem totál ismeretlen volt eddig, ebben a szerepben tökéletes ő is.
zavi27
Én a Roninban figyeltem fel rá, aztán ő volt a Főveréb a Trónok Harcában.
iktriad
Jaja, én is ott.
A th-ban idegesített a szinkronhang (Tarján Péter, pedig amúgy kedvelem, csak Prycenak megragadt nekem a Roninból Fodor Tamás 😊) ,
kishaszi
Eh, én képtelen voltam szinkronosan nézni a GoT-ot, szerintem rettenet volt. Persze eleve eredetiben kezdtük el, csak később néztünk bele egyszer-egyszer, de elborzadtam.
Mondjuk a Firefly (örök kedvenc) ugyanez volt... csak eredetiben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 930 — No es importante
Calvary
r.baggio
Nem ismertem, megnéztem, tényleg elég jó.
Cserébe ajánlom ugyanezen rendező-főszereplő párossal a The Guard-ot. Viccesebb, szórakoztatóbb, kevésbé komorabb.
Sobri Jóska
Épp ezért tetszett jobban a Calvary

Igornak felülve én A neved animét néztem meg tegnap, és hát óriásit csalódtam... Mijazaki filmjeiből kiindulva lehet rosszul voltak kalibrálva az elvárásaim, de ez az értelmetlen giccsparádé számomra teljesen érthetetlen, hogy állhat 8.4-en imdb-n


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem vallásosként is felemelő filmélmény a Two Popes, fantasztikus színészi játékkal a két főhőstől. Hopkins alap volt, de Jonathan Pryce nekem totál ismeretlen volt eddig, ebben a szerepben tökéletes ő is.
zavi27
Én a Roninban figyeltem fel rá, aztán ő volt a Főveréb a Trónok Harcában.
iktriad
Jaja, én is ott.
A th-ban idegesített a szinkronhang (Tarján Péter, pedig amúgy kedvelem, csak Prycenak megragadt nekem a Roninból Fodor Tamás 😊) ,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Calvary
r.baggio
Nem ismertem, megnéztem, tényleg elég jó.
Cserébe ajánlom ugyanezen rendező-főszereplő párossal a The Guard-ot. Viccesebb, szórakoztatóbb, kevésbé komorabb.
Sobri Jóska
Nem gondoltam, hogy te hozod fel az egyik kedvencemet de a The Guard abszolút top film 😊 imádom
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
No country... annyira jó lehetett, hogy semmire nem emlékszem belőle 😁
warr_b
Naaa.
A coin toss scene a boltban/benzinkútnál?

Minden idők... szintű jelenet szvsz.
Igor
hát én bazira untam. 😀 Bardemtől meg kirázott a hideg kb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Calvary
r.baggio
Nem ismertem, megnéztem, tényleg elég jó.
Cserébe ajánlom ugyanezen rendező-főszereplő párossal a The Guard-ot. Viccesebb, szórakoztatóbb, kevésbé komorabb.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 021 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No country... annyira jó lehetett, hogy semmire nem emlékszem belőle 😁
warr_b
Naaa.
A coin toss scene a boltban/benzinkútnál?

Minden idők... szintű jelenet szvsz.
Igor
Nope, sorry 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
No country... annyira jó lehetett, hogy semmire nem emlékszem belőle 😁
warr_b
Naaa.
A coin toss scene a boltban/benzinkútnál?

Minden idők... szintű jelenet szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician



The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
újra megnéztem a Founder-t és a top5-be nem tenném be az évtizedben
de top10be simán, és fáj hogy Keaton nem kapta meg érte a szobrot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 416 — The Mathematician
swtor még létezik sztem, de ott is vannak bajok a történettel 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megnéztem végül tegnap én is SW-t... helyenként élveztem, de már a film alatt morogtam itt-ott, s miután kijöttem a moziból legInkább csak csalódás maradt..
Azt hiszem nagyjabol az a velemenyem, mint amit Stez irt korábban - kiszámítható film, biztonsági játékot kaptunk - engem pl eléggé felhúzott, hogy az | Episode IV remake után most kaptunk egy Episode VI remake-t. |
Fuck you Disney, fuck you Marvel.

Egy-két apróbb jelenet megmarad belőle, ahol próbáltak színt vinni bele.. de azt leszámítva ez egy sótlan film, ahol ráadásul mindent megpróbálnak az ember torkán lenyomni...

Nem értem a dolgot.
Lehet h nem a régi rajongók a fő célközönség (bár elvileg nekik is kellene lennie, szerintem elég nagy szeletét kiteszi a nézőknek), és valahogy nem hiszem h ez a film annyira megfogná a mai 14-18 éveseket...

Whatever, ez a grumpy old man inkább visszamegy KOTOR-ozni, meg SWTOR-ozni (ha ez még létezik..,), ahol vannak valódi karakterek meg történet..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem vallásosként is felemelő filmélmény a Two Popes, fantasztikus színészi játékkal a két főhőstől. Hopkins alap volt, de Jonathan Pryce nekem totál ismeretlen volt eddig, ebben a szerepben tökéletes ő is.
zavi27
Én a Roninban figyeltem fel rá, aztán ő volt a Főveréb a Trónok Harcában.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
for me:
Green book
Black Swan
3 Billboards
Életrevalók
Király beszéde

fura,hogy olyan igazán szenvedős film nem sok jó lett.

több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 698 — Amerikai sportok rajongója
Nem vallásosként is felemelő filmélmény a Two Popes, fantasztikus színészi játékkal a két főhőstől. Hopkins alap volt, de Jonathan Pryce nekem totál ismeretlen volt eddig, ebben a szerepben tökéletes ő is.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Nehéz TOP 5 filmet írni, de számomra:

Shutter Island
Birdman
Hell or High Water
Inception
Django elszabadul

Kicsivel maradt le talán az Interstellar, Whiplash, Fury Road, és a Joker, bár utóbbi még túl friss.