Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Tudtok ajánlani valami idei filmet ami tényleg a "szétröhögöd magad" kategória? Ne valami bugyutát légyszi. Köszi.Bazzani
American Reunion ha bejöttek a korábbi részek.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 674 — Vikings fan
az oscar díjas undefeated-hez nem tud valaki valami linket? nagyon rég óta meg szeretném nézni, de csak nagyon kétes vagy nem seedelt torrent linkeket találok.winston
nmagon fent van Toca
huh, köszi!

az oscar díjas undefeated-hez nem tud valaki valami linket? nagyon rég óta meg szeretném nézni, de csak nagyon kétes vagy nem seedelt torrent linkeket találok.winston
Januárban jön dvd-re, akkor csinálok majd hozzá feliratot isjjncaa
ha gondolod szívesen segítek! persze a quarterback-et hátvédnek fordítanám mint minden jó szinkronban 😀winston
Nekem ha angol feliratot találtok is elég, de egyelőre nem leltem sehol.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Tudtok ajánlani valami idei filmet ami tényleg a "szétröhögöd magad" kategória? Ne valami bugyutát légyszi. Köszi.Bazzani
Apaég! Diktátor Ted


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudtok ajánlani valami idei filmet ami tényleg a "szétröhögöd magad" kategória? Ne valami bugyutát légyszi. Köszi.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Van egy nagyon régi Joe Pesci film, az Easy Money,magyar címe Örökkön örökség.Nagyon szeretném beszerezni.Valakinek, valami,ötlet,ilyesmi?
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
az oscar díjas undefeated-hez nem tud valaki valami linket? nagyon rég óta meg szeretném nézni, de csak nagyon kétes vagy nem seedelt torrent linkeket találok.winston
nmagon fent van Toca
huh, köszi!

az oscar díjas undefeated-hez nem tud valaki valami linket? nagyon rég óta meg szeretném nézni, de csak nagyon kétes vagy nem seedelt torrent linkeket találok.winston
Januárban jön dvd-re, akkor csinálok majd hozzá feliratot isjjncaa
ha gondolod szívesen segítek! persze a quarterback-et hátvédnek fordítanám mint minden jó szinkronban 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mármint a diákok, oktatás, tüntetés téma...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Először az "érettségi & felvételi"
utána "politika"
a többi topikban nem nagyon láttam...de könyörgöm, már a "filmek"-ben is? 😀 😀 😀JC6
pssszt, mindenki asziszi a szoccerbbe vagy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Először az "érettségi & felvételi"
utána "politika"
a többi topikban nem nagyon láttam...de könyörgöm, már a "filmek"-ben is? 😀 😀 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Megnéztem ezt az Elrabolva kettőt, de nem estem hanyatt... JC6
Most miattad fogok megbukni a holnapi vizsgán 😀Toca
Nem. Hanem azért, mert készülődés helyett kint kódorogtál a többi hőbörgővel 😛Sobri Jóska
Nem szoktam kódorogni, sem hőbörögni. A fene nagy demokratikus elméd meg nem fogja fel , hogy a diákok kiállnak magukért és szerinted csak hőbörögnek az már nem az én gondom.Toca
egy normális diákság esetében, ez már rég átcsapott volna vmi forradalom félébe, lásd annó. márc. 15-t, de legalább pár kocsit felgyújthattatok volna. ez a plakátokkal kimegyünk inni meg óbégatni sztem sem nagy szám 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 674 — Vikings fan
Megnéztem ezt az Elrabolva kettőt, de nem estem hanyatt... JC6
Most miattad fogok megbukni a holnapi vizsgán 😀Toca
Nem. Hanem azért, mert készülődés helyett kint kódorogtál a többi hőbörgővel 😛Sobri Jóska
Nem szoktam kódorogni, sem hőbörögni. A fene nagy demokratikus elméd meg nem fogja fel , hogy a diákok kiállnak magukért és szerinted csak hőbörögnek az már nem az én gondom.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 370 — #NoStress
Megnéztem ezt az Elrabolva kettőt, de nem estem hanyatt... JC6
Most miattad fogok megbukni a holnapi vizsgán 😀Toca
Nem. Hanem azért, mert készülődés helyett kint kódorogtál a többi hőbörgővel 😛

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 674 — Vikings fan
Megnéztem ezt az Elrabolva kettőt, de nem estem hanyatt... JC6
Most miattad fogok megbukni a holnapi vizsgán 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem ezt az Elrabolva kettőt, de nem estem hanyatt...
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remény rabjai örök klasszikus darab.Kemény, mégis emberi.Aki nem látta, annak ajánlom.Kicsit hosszú, de megéri rászánni az időt.laccoo74
Elolvasni is erősen javallott. 😀
Vrijbloed
Pláne, hogy csak egy novella, megvan fél óra alatt. 😊Sobri Jóska
Mondjuk ha már egy könyvben van, akkor nyilván ott van a másik 3 is, amik szintén nagyon jók. 😀 A jó tanuló magasan a legjobb nálam a 4 közül. 😀

ON
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
érdekesnek tűnő film kezdődik 21.00-kor a Dunán :

 port.hu/a_joslat_first_snow/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=20075849&i_topic_id=1
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Áprilisban jön a Pain and gain, Marky Mark rendesen odapattintotta magát 😊
JayB
volt egy kép ahol the rockkal feszítenek, ott azért ropinak tűnik 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 578 — Apu ökölbeszorított keze
A zsaruk becsülete
(Pride and Glory)

Egy szokásosan szomorú,lelkileg nyomorba döntő Norton film.
Kellően egyszerű történet a korrupt zsarukról és a magányos becsületesről aki ugye kudarcra van ítélve eleve,de itt még a család is bekavar rendesen.

Nem lenne rossz film ha nem lenne a vége elkapkodva de hát azt kell mondjam ,hogy nekem olyannak tűnt...
spoiler nélkül is nagyon béna a vége.

Kár érte mert jó lehetne így csak egy közepesnél kicsit jobb film az is főleg a az elején átjövő hangulat és Norton miatt.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 370 — #NoStress
Remény rabjai örök klasszikus darab.Kemény, mégis emberi.Aki nem látta, annak ajánlom.Kicsit hosszú, de megéri rászánni az időt.laccoo74
Elolvasni is erősen javallott. 😀
Vrijbloed
Pláne, hogy csak egy novella, megvan fél óra alatt. 😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Most néztem meg a 'Trouble with te Curve' c. filmet. (Clint Eastwood, Justin Timberlake, Amy Adams) Klasszikus sportfilm, a tipikus amerikai "ízesítéssel". (Amit én kifejezetten szeretek. 😊 ) Baseball-os film egyébként. Szokásos történet, szépen van bemutatva. Végig vezetik a történteket egyes szálakon. Nekem tetszett, bár az igazat megvallva kicsit eseménydúsabbra számítottam, de ez most nem érdekel. Jó volt így. Én ajánlom bárkinek. 😊

Valaki másnak véleménye?
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remény rabjai örök klasszikus darab.Kemény, mégis emberi.Aki nem látta, annak ajánlom.Kicsit hosszú, de megéri rászánni az időt.laccoo74
Elolvasni is erősen javallott. 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Áprilisban jön a Pain and gain, Marky Mark rendesen odapattintotta magát 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
The Hobbit: An Unexpected Journey

Szombaton baráti nyomásra megnéztem a filmet a moziban, 2D-s verzióban. Előre leszögezem, hogy nem olvastam egy Tolkien könyvet sem, sőt a The Lord of the Rings seriestől se voltam annyira oda. A következőkben a filmről írom le a tapasztalatomat, helyenként spoilerekkel, ám a durvákat jelölöm, a többi meg lényegtelen, szóval bárki elolvashatja (ne várjatok profi kritikát ez csak a szubjektív véleményem). 😉

Nos tehát bekövetkezett az, amitől féltem, miszerint a rövid könyvből a három film nem igazán jó ötlet, ugyanis nagyon húzták az időt, hogy meglegyen az a bizonyos 2 óra 49 perc, ami miatt én két részre osztanám a filmet. Egyszer van az első 1 vagy 1,5 óra, ami olyan szinten volt unalmas, hogy a többiekkel poénkodtunk, mert nem kötött le minket a film. Valamint az utolsó valamivel több, mint egy óra, ami viszont valamilyen szinten kárpótolt az eleje miatt, és ami miatt jó szájízzel jöttem ki a moziból.

Az első fél órában megismerhettük a 13 törpét, vagyis igazából nem, mindössze csak a vezetőjüket Thorint, a többiekről semmit se mondtak el a nevükön kívül. Akkor mégis mivel ment el az idő? A válasz az, hogy szinte semmivel, csak jelentéktelen beszélgetésekkel, gagyi poénokkal, amelyeken leginkább sírni tudtam volna, meg például egy a Hófehérkét idéző gagyi, szánalmas dalolászó mosogatással. Aztán végül útnak indultak ( | hogy Bilbo miért ment velük, azt senki se tudja… | ), ahol összefutottak egy hülye mágussal, meg egy-két debil trollal, akiknél persze megint ellehetett sütni a gyerekeknek is kínos poénokat. | Aztán jött egy üldözéses jelenet az orkokkal | , amely kb az egyetlen értékelhető jelenet a film első felében, de nekem ott is sikerült fennakadnom két dolgon, méghozzá azon, hogy | miért kellett lenyilazni az orkot, mikor el voltak bújva? Ráadásul mennyi volt a valószínűsége, hogy éppen a Völgyzugony (?) bejáratánál vannak? | Aztán jött a Tündés rész, a 13 törp ismét ehetett, jöhettek a kínos poénok, meg talán a film legunalmasabb beszélgetése Szarumán és Gandalf között.

Na és idáig tartott az első rész, innentől jött az, amit már élveztem, | kezdve a hegyek csatájával, a zseniális Gollamos beszélgetésen át, a nagy összecsapásig és a megmenekülésig. | Ha csak ezt látom egy rövidebb bevezetéssel, akkor elégedett lennék, így csak részben, de azért bízok benne, hogy a 2. és 3. rész inkább a film 2. felére fog hajazni. Persze itt is voltak érdekes dolgok, például az, hogy | ogy 15-ből 15-en túlélték, ami engem kifejezetten zavar ennyi kaland után, vagy az, hogy a koboldokon olyan egyszerűen jutottak át, mint egy-két játék könnyű szintjén szoktak a profik. | Na de ezeken sikerült túllépnem köszönhetően például a Gollam és Bilbo között lezajlott párbeszédnek köszönhetően.

Ezeken kívül fontos megemlíteni, Howard Shore megint csak zseniális munkáját, bár valahogy nekem kevés volt benne a zene, de a Thorin vs Azog jelenetnél megint csak hátborzongató volt. Valamint a CGI-t, amely szintén tökéletes a filmben, még ha Smaugot az elején ki is spórolták belőle. 😉

Ha pontoznom kell, akkor nálam az első rész egy jóindulatú 2/5, míg a második 4/5, szóval egy olyan 6/10-nél többet nem igazán adnék rá. Ennek ellenére kedvet kaptam a Gyűrűk Úra trilógia újranézéséhez, és a következő részt is biztos moziban nézem, mert szinte biztos vagyok benne, hogy az jobb lesz (meg szeretek mozizni). 😊
Jughead
Örülök, hogy nem csak én láttam így és vagyok ennyire degenerált.
A
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Filmek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
kommentem eléggé egyedüliként érteztem magam 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Remény rabjai örök klasszikus darab.Kemény, mégis emberi.Aki nem látta, annak ajánlom.Kicsit hosszú, de megéri rászánni az időt.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én nagy rajongója vagyok a könyvnek, az esetlen humorkodás komoly része végig, szóval erre számíthatsz folyton 😊 nem láttam még a filmet, de gondolom a 2. rész végére érnek a sárkányhoz, addig azért viszonylag sok esemény van, a 3.ban inkább tankodás meg 2-3 nagyobb event és kész.

Ez egy mesekönyv és társadalmi szatíra, nem az az eredetmondaszerűség, ami a Gyűrűk Ura, csak ugye annak a sikere miatt ebből is azt kellett csinálni. De amúgy nagyon jó cucc, ha megfelelően olvasod/adaptálják, nyilván itt nem ez a helyzet. Inkább a Szilmarilokból kellett volna filmet csinálni, bár az nem egyszerű, mert összefüggéstelen és elég bonyolult, de legalább abban van akció meg sztori bőséggel 😊