Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 160
Hát én kipróbálnám a helyedben a HFR-t. 😉 Sajnos nálunk a többiek leszavazták úgyhogy normálban nézzük meg szombaton. 😕 Mondjuk az is igaz, hogy pl Új-Zélandon nagy zúgolódás volt a bemutató után...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
HFR vagy nem HFR. Vélemények?shawnka
HFR! Bármi is legyen az. 😛Greengo
Hall of Fame Ranking?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
HFR vagy nem HFR. Vélemények?shawnka
HFR! Bármi is legyen az. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
HFR vagy nem HFR. Vélemények?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Tudtok ajánlani valami jóféle thriller/krimi filmet ami a végsőkig izgalmas? Szilveszteri unaloműzésre kellene. Valami újabbra gondoltam.Bazzani
Mi számít nálad újabbnak?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudtok ajánlani valami jóféle thriller/krimi filmet ami a végsőkig izgalmas? Szilveszteri unaloműzésre kellene. Valami újabbra gondoltam.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszönöm a segítségeteket.Most a Minden héten háborút nézem, persze ezt sem első alkalommal.Emlékezz a Titánokra?Nálam alapvetés,érdekelne a ti véleményetek is.laccoo74
Akkor én értettem félre az alapvetés szót.. mindenképpen érdemes megnézni, bár néhol kicsit hatásvadász... én bírom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszönöm a segítségeteket.Most a Minden héten háborút nézem, persze ezt sem első alkalommal.Emlékezz a Titánokra?Nálam alapvetés,érdekelne a ti véleményetek is.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Most néztem meg a Lagyőzhetetlent Mark Wahlberggel immáron nyolcadik alkalommal, de még mindig nagyon tetszik.Tudnátok ajánlani focis filmeket?Alapvetések /Blind side, Út a csúcsra stb/nem játszanak, azokat láttam.laccoo74
friday night lights (meg persze sorozat ha kimaradt volna eddig), varsity blues.brk
 jjncaa.blogspot.com/2012/02/az-elet-legjobb-forgatokonyviro-20.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
tetszik.Tudnátok ajánlani focis filmeket?
laccoo74
igen,

Alapvetéseklaccoo74
Az Express "alapvetés"?
És a Rudy
Vagy az Emlékezz a titánokra?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mostanában nem megy a játékból készült filmeknek... Tekken... ehh, bár Kelly Overton és Candice Hillebrand csinos volt 😀 de lehet, hogy ez kevés egy filmnek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Most néztem meg a Lagyőzhetetlent Mark Wahlberggel immáron nyolcadik alkalommal, de még mindig nagyon tetszik.Tudnátok ajánlani focis filmeket?Alapvetések /Blind side, Út a csúcsra stb/nem játszanak, azokat láttam.laccoo74
friday night lights (meg persze sorozat ha kimaradt volna eddig), varsity blues
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Most néztem meg a Lagyőzhetetlent Mark Wahlberggel immáron nyolcadik alkalommal, de még mindig nagyon tetszik.Tudnátok ajánlani focis filmeket?Alapvetések /Blind side, Út a csúcsra stb/nem játszanak, azokat láttam.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
end of watch megbaszott rendesen...év filmje nálam

külön plusz a sgt.Mckenzie-ért.

több mint 11 éve
catattack 3 520
az asszony miatt a nicole kidman féle inváziót kellett néznem a film+on 😕peach
Papucs! 😛
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
12 majom viasatonStez
A kopasz egyik legjobb filmje, megvolt sokadjára is 😀Collapo
az asszony miatt a nicole kidman féle inváziót kellett néznem a film+on 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
12 majom viasatonStez
A kopasz egyik legjobb filmje, megvolt sokadjára is 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
12 majom viasaton

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Resident Evil: Retribution
Pocsék, rossz, és ráadásul a franchise megcsúfolása... nem tudták eldönteni mit akarnak így fos lett az eredmény... még a korábbi, amúgy egyre romló szinthez képest is.
| A korábbi filmes jelenetek átszabása és megismétlése nem hinném, hogy jó eszköz. A kalapácsos/fejszés szörny megduplázása gagyi, a harcjelenetek rosszak, klisések. a filmben lett volna egy jó lehetőség, ha a végén kiderül, hogy Alice egy felébresztett, szerepet játszó klón, mint ahogy erre mintha lenne is utalás, de ez is beragadt. Vesker figurája szánalmas és egyre rosszabb, Jill nem illik a történetbe, csak úgy ott van, mert nagy a melle... kb. A vörös királynő szánalmas, a film pocsék és még nem is annyira látványos, mint lehetne... valahogy nem lett jó. A Las Plagas és a végén Rodriguez meg fura... inkonzisztens... Moszkvában lőhetőek, halnak, Rodriguez beírta a konzolon az IDKFA, IDDQD kombót |
Pedig akár még jót is lehetett volna csinálni.... nem tudom érdekel-e ezek után egyáltalán a 6. rész, amire állítólag már leszerződtek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
The man with the iron fists című film magyar mozikba be fog kerülni?Eazzy
Azt nem tudom, de én már egy helyen megtaláltam 😀JC6
..és tényleg. Elvileg van már jó minőségben... ami elég meglepő mivel nemrég mutatták be. 😊

szerk: ahogy észrevettem a hang viszont rossz. Lehet megéri még egy kicsit várni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The man with the iron fists című film magyar mozikba be fog kerülni?Eazzy
Azt nem tudom, de én már egy helyen megtaláltam 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Ahol a vadak várnak + Louisiana a Katrina előtt/után =

gyönyörű film 😊jjncaa
mikor volt Cinefest Miskolcon pont itt ajánlották, én akkor ezt írtam rólakristof
volt a bajod az erőszakos feka Matula bácsival? 😛 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ahol a vadak várnak + Louisiana a Katrina előtt/után =

gyönyörű film 😊jjncaa
mikor volt Cinefest Miskolcon pont itt ajánlották, én akkor ezt írtam róla
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Az Argo-akció...nem rossz...közepén van egy kis üresjárat, de film utolsó harmada eléggé ott van feszültségben.
Tipikus egyszer nézhető film a története miatt, de akkor ott van.
Affleck pedig szépen lassan az egyik kedvenc rendezőm lesz...lett.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ahol a vadak várnak + Louisiana a Katrina előtt/után =



gyönyörű film 😊jjncaa
Pont ugyanez jutott róla eszembe, de még nem tudtam rávenni magam, a trailer nem győzött meg, inkább mégegyszer a Nagy Hal 😊