Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
ZoliMP
ez így van.Én csak remélni tudom,hogy valahogy a későbbi filmekben visszahozzák Yodát,az igazán fasza lenne.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 9 845
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
braxa88
effektive itt is tudja mindenki mi lesz a vege, mondanam h ugy mint a titanicnal, de ott a szerelem volt a kozponti tema.Itt meg tenyleg maga a misszio. a 2. trilogia is ertelmetlen volt ebbol a szempontbol, mivel kb mindenki tudta, hogy mi lesz belole, tehat nagy meglepetesre nem lehet szamitani.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
nagyon ígéretesnek tűnik:
 www.youtube.com/embed/sC9abcLLQpI/?wmode=opaque
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Sausage party, ekkora állatságot nem láttam szerintem életemben. A legjobb értelemben.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Az elmúlt hónapok termései:

Pénzes cápa: könnyed esti szórakozás, a körmöm nem rágtam le. Valahogy nem hittem el a sztorit. A gyerek nagyon töketlen volt... 6/10.

Jöttünk, láttunk 3: eszeveszett ordítozás az egész, nincs három egymás után nyugodtan elmondott mondat, eszméletlenül idegesítő volt, és számomra nézhetetlen. Kár érte. 4/10.

Amerika kapitány episode 817.: annyira nem vagyok oda a szuperhősös filmekért és igazság szerint követni sem tudom már, hogy ki kicsoda és ki kivel van. Érdekesen indult, de annyira hosszú volt, hogy képtelen voltam kivárni s elkezdtem tekerni... 5/10.

Free state of Jones: baromira tetszett, főleg eredeti nyelven ugye. Matthew papa - nálam - képtelen hibázni. Lenyomott olyan északi akcentust, hogy csak lestem. Kár a kevés csatajelenetért 😀 9/10.

Angry Birds: kicsit hosszúnak találtam, de tetszett. Az elején lévő jó poénok megfelelő alapot szolgáltattak. 7/10.

13 óra, Bengházi titkos katonái: A sólyom végveszélyben kettő. Hatalmas film, aki nem látta, pótolja! 10/10.

Rendes fickók: a trailer minden poént lelőtt, nagyon laposnak és erőltetettnek tűnt. A korhűség miatt 6/10.

A zátony: inkább le sem írom a véleményem. 2/10.

A legkúlabb nap: óriási vígjáték, nagyon, nagyon jól szórakoztam. 9/10.

Mielőtt megismertelek: életrevalók kettő, plusz Emilia Clarke mimikája és szemöldöke - na meg a szinkronhangja - irritált mint állat, ennek ellenére sírtam. 8/10.

Központi hírszerzés: egynek elment, párszor nevettem, bírom a Sziklát. 7/10.

Függetlenség napja kettő: a pár idiótaságon kívül simán nézhető, 7/10.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Kubo 10/10
legalábbis számomra, és remélem sikerül összehozni h megapják az oscart

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ez az új Batman Unlimited hozta a szokásos maga színvonalat a DC-s animációk között.
Amennyire betúlzásnak tűnt az eleje annyira koherens lett az egész.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=1xo3af_6_Jk

Bardem zseniális lesz.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊
Janek
nekem nagyon tetszett a Kút, ha anno bejött a Nyomozó, ez is tetszeni fog (remélem 😀)
Löfli
Azt tuti megnézem mert Roland az osztálytársam volt alt suliban még egyutt voltunk az első statiszta szereplésen 7v 8 evesen..

több mint 9 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊
Janek
nekem nagyon tetszett a Kút, ha anno bejött a Nyomozó, ez is tetszeni fog (remélem 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Ritkán jutok moziba ma lenne rá időm de a palackpostát csak kora délután adják az kiesett.

Mi lehet még értelmes?
az uj Burton film?
esetleg a 7 mesterlövész?
Párommal megyek szerencsére a B Jones nem téma 😊

több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Juliánusz barát?
sutianap
Ő Domonkos-rendi volt! 😉
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Juliánusz barát?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
yooker
Ugyanez jutott nekem is eszembe 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz
empty taxi
ez a két jezsuista szerzetes szenved egy idegen kultúrában egy kissé ismerősnek tűnik már nekem régebbről... | A misszió |
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 hvg.hu/kultura/20160927_Decemberben_jon_a_varva_vart_Scorseseeposz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Magnificent 7

ideális blockbuster, első olyan Pratt alakítás amivel nem vagyok teljesen kibékülve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.
dugo93
különálló történetek, a Q ügyosztály esetei, eddig(?) hat részes a sorozat. nekem egyik film sem jött be annyira, mint a könyvek, sokkal több lenne a karakterekben, ha tetszett a sztori, érdemes inkább elolvasni őket.
kristof
És vonatkozik ez az összes skandináv krimire.
Tetovált lány fullra eltolva (amcsi is, svéd is), Kenneth Branagh Wallanderj sorozata szintén ergya, Jo Nesbo Fejvadászokja szintúgy, és ezek a Jussi Adler Olsenek is dettó.

több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.
dugo93
különálló történetek, a Q ügyosztály esetei, eddig(?) hat részes a sorozat. nekem egyik film sem jött be annyira, mint a könyvek, sokkal több lenne a karakterekben, ha tetszett a sztori, érdemes inkább elolvasni őket.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Palackposta

Ejj de tudnak ezek a dánok. Ha jól tudom 5 része lesz a filmnek. Eddig ugye a Nyomtalanul, a Fácángyilkosok és most ez. Mind a három nagyon jól sikerült, de eddig nálam ez a rész viszi a prímet.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem nagyon szoktam ide írni de a Shallows (Zátony) kapcsán megteszem.
Borzasztó, nevetséges film. Spielberg Cápája után 40 évvel egy hasonló, de annál ezerszer gagyibb, a cápák természetes viselkedésével szöges ellentétű, a tenger biológiáját nem ismerő hiteltelen, az emberi zsigeri félelmekre alapuló Orca remaket sikerült összehozni.
Nagyon nagy imádója vagyok a tengereknek. Búvár vagyok. Számtalan cápás merülésen vagyok túl. Úsztam pöröllyel, selyem, szirti, bika, oceanic white tip cápákkal, gyerekeimmel sznorizva filmeztük őket. ( nem láttam őket de a földközi tengeri-adriai nagy populációjukból adódóan valószínű nagy fehérrel is csak nem mutatták magukat). Amit lehet mindent elolvasok, megnézek ami a cápákkal kapcsolatos. Csúcsragadozók, de nem ezek az esztelen gyilkoló gépek. A Jaws rettentő sokat ártott a világ cápa populációjának, remélem nem lesz hasonló hatása ennek a szarnak.
|
1. a cápa ösztönlény, az ölés öröméért nem öl, ezt egyelőre csak a gyilkos bálnáról sikerült igazolni a tengerben
2. Ha van egy bálnatetem a vízben biztos, hogy a cápa azt választja, nem az esetleges rá veszélyes élő prédát. Fókákat is általában hagyja elvérezni az első harapása után a nagy fehér, védve magát a foka karmaitól.
3. Olyan, hogy bosszú egy cápa vonatkozásában nonszensz. Ösztönei és nem a tudatos agya irányítja emlékképei és emberi érzései alapján (Orca remake)
4. Egy cápa soha nem annyira hülye és van annyira tisztában a környezetével, hogy ne fenekeljen meg a korallszírten
5. Az ember elbújik a medúzák közé és a cápa nem tudja követni mert megcsípik??? WTF?? ember bőre kibírja cápáé nem???
6. Egy vaslánc sülyedése a vízben gyorsabb mint a cápa maximális úszási sebessége?
7. És ez a cápa annyira hülye, hogy ezzel a lefelé történő maximális sebességgel (ami elől a főhősnő el tud ugrani) belefúródik fejjel a tengerfenékbe és az ott lévő vasba. Mondjuk ez volt a tetőpontja ennek a fosnak
|
Akik egy jó popsit, minden realitást nélkülöző, az ijesztegetésre épülő 80 percet akar látni azoknak érdemes csak megnézni.
Bár mint írtam én elfogult vagyok, engem nagyon felhúzott.
diverdoc
Na, gondoltam megemlítem, megnéztem én is a kedvenced. xD
Azt kell mondanom, hogy egyébként kifejezetten jó volt a film a közepéig, addig, amíg cápeti | kidugta a fejét a néni közelében, és megsebezte a korall | . Annál a jelenetnél azért egy pillanatra meg is ijedtem, és egyébként komolyan az volt az első gondolatom, hogy végre nem valami fossá CGI-zett szar cápát kapunk, kifejezetten szépen meg volt csinálva, nekem legalábbis nagyon tetszett egy-egy jeleneten kívül, mert volt, ahol gány lett.

Na de utána viszont minden tök szar lett. Kezdődött azzal, amit említettél, hogy a csúnya néni | kicsit sem reálisan abból nyerte meg az életét megmentő előnyét, hogy ellubickolt a medúzák közé, | na ott hangosan felröhögtem. Aztán pedig rá lett tukmálva szerencsétlen cápetire, hogy | kiugrándozzon a vízből a néni miatt, nekiugorjon végig a bójához, aztán szó szerint szét is kapja azt. | Ott már nagyon néztem, hogy ez átment kurva nevetségesbe, de a csúcs az az volt, amikor cápali | feltrancsírozta magát. |

És az a baj, hogy nem az van bennem, hogy ez a film egy fos volt, inkább sajnálom, mert ez a film ez rohadt jól meg volt csinálva, élvezhető volt, egészen a feléig, amíg hihető volt. Onnantól aztán átment Sharknadóba.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Eddie a sas pipa...felkészül, Erik az angolna...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddie a sas nagyon bejött! Hatalmas film volt! Sportbuzinak kötelező😊
(mondjuk most így olvasva fura, hogy ő nem végig Garmischban volt, hanem járta végig Európát, meg júeszéjben is volt...valahogy a filmben nem ez volt, illetve a síugrásnál abban az időben párhuzamos sílécekkel ugrottak, nem szétnyitottakkal)
NB2
Tényleg jó film, kár, hogy az teszi igazán nagy csodává, hogy a filmben látottak szerint kurvára nem tudott síelni és fingja nem volt az egészről, valójában pedig tudott síelni és egyáltalán nem volt annyira elveszett, még ha abszolút nem is profi szinten.

Ez szerintem azért eléggé durva túlzás volt, megint kellett a hálivúdi szenzáció a filmbe. Mikor megnéztem az egyébként tényleg szórakoztató művet, ez némi csalódást okozott.

De ettől függetlenül tetszett, nem mondom, hogy nem.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Eddie a sas nagyon bejött! Hatalmas film volt! Sportbuzinak kötelező😊
(mondjuk most így olvasva fura, hogy ő nem végig Garmischban volt, hanem járta végig Európát, meg júeszéjben is volt...valahogy a filmben nem ez volt, illetve a síugrásnál abban az időben párhuzamos sílécekkel ugrottak, nem szétnyitottakkal)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Eye in the Sky

A forgatókönyv nem rossz, bár néhány csavar azért a megjósolható kategória. A karakterábrázolások igen felszínesek, de Gavin Hood rendező a kitűnő zenékkel nagyon elkapta az átadandó hangulatot. Úgyis bőven ajánlós (no persze nem akkor ha röhögni akarsz egy filmen), hogy a drámai szerepekben rendszeresen lubickoló Helen Mirren itt igazából nem tesz hozzá sokat a filmélményhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...