Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki.füligjimmy
ez egyébként nem biztos, hogy így van. francia film, és franciaországban nem igen különbözik a feketék és arabok megítélése, sőőőőt. szerintem egyszerűen csak nem találtak ilyen jó arab származású színészt. persze lehet, hogy a PR is fontos szerepet játszott ezt nem vitatom.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 230 — Saturday Night Lights
Csatlakozom a kórushoz, az Életrevalóak valóban az év egyik telitalálata. A nyitójelenet és a zene rögtön kilóra megvett, onnan már nehéz volt hibázni 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
ez most kicsit olyan, mint amikor valaki leszarozta a 300-at mert történelmileg pontatlan

JJ: köszi a pontosítást

Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki.füligjimmy
nekem is ez az egyetlen momentum, ami kicsit zavart. ezen kívül viszont elképesztően tetszett, örülök, hogy végre megnéztem, bőven megérte a mozijegyet

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
a maga kategóriájában az, ezt nagyon még vitatni sem lehet
én sem szeretem az ilyen filmeket, de érvelésed nagyjából olyan, mintha egy romantikus vígjátékot tartanál "túl nyálas"-nakjjncaa
Mondjuk romantikus vígjátékot se szoktunk zseniálisnak nevezni, én legalábbisfüligjimmy
nem értem az érvelést. hogy a szubjektív megítélésnek mi köze a film minőségéhez
én ezt a műfajt kifejezetten utálom, de attól még pl. az Irma, te édes ugyanúgy zseniális

Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki. füligjimmy
már készül a hollywoodi remake...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
a maga kategóriájában az, ezt nagyon még vitatni sem lehet
én sem szeretem az ilyen filmeket, de érvelésed nagyjából olyan, mintha egy romantikus vígjátékot tartanál "túl nyálas"-nakjjncaa
Mondjuk romantikus vígjátékot se szoktunk zseniálisnak nevezni, én legalábbis. A Machete ettől függetlenül elment szódával, de még "szarfilmnek" se túl masszív. Ehhez sztem több olyan jelenet kellett volna, mint a belezős, vagy amikor az a hetyke csöcsü gyevocská előhúzta a nunujából a stukkert.

Tré vígjáték: The Sitter, tököm tudja a magyar címét. Pedig azon a dagi fickón mindig röhögök, Sam Rockwell általában epic, de most.........

Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki.

És újra megnéztem egy klasszikust. To be, or not to be, Mel Brooks főszereplésével. Az eleje gyenge, de utána parádé.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
van ezeknek a filmeknek egy gyűjtőfogalma is, ez pedig az exploitation
semmilyen "emléket" nem állít, csupán az exploitation stílusjegyeit használja mesterien, az ilyen alkotásokat alapból nem szabad komolyan venni, abszolút nem az a céljuk...jjncaa
Utána kértem meg a feleségem kezét 😛
Gyurma Pappa
Szóval kihozza az emberekből az öngyilkos hajlamot 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
a maga kategóriájában az, ezt nagyon még vitatni sem lehet
én sem szeretem az ilyen filmeket, de érvelésed nagyjából olyan, mintha egy romantikus vígjátékot tartanál "túl nyálas"-nak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
catattack 3 520
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 648 — Egyéb témák lakó
SPOILER
Akkor jöttél rá amikor a vékonybélen ereszkedett le? 😂
A vége nagyon szánalmas volt! Gépágyú a motoron ( ...és az az ugratás :/ )
Lindsey a peacemaker... 😂
Fos...catattack
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
van ezeknek a filmeknek egy gyűjtőfogalma is, ez pedig az exploitation
semmilyen "emléket" nem állít, csupán az exploitation stílusjegyeit használja mesterien, az ilyen alkotásokat alapból nem szabad komolyan venni, abszolút nem az a céljuk...jjncaa
Az egyik legjobb film 😀 Utána kértem meg a feleségem kezét 😛

De egyébként tényleg jó, imádom az ilyen stílus filmeket, amilyen mondjuk a trash filmjeik voltak. Machete kimondottan zseniális 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
Én a film közepén rájöttem, hogy ezt vígjátékként kell nézni, szal a végét is tudtam élvezni.
Utsó 20 percben többet nevettem, mint egy vígjátékon.Bébé
SPOILER
Akkor jöttél rá amikor a vékonybélen ereszkedett le? 😂
A vége nagyon szánalmas volt! Gépágyú a motoron ( ...és az az ugratás :/ )
Lindsey a peacemaker... 😂
Fos...catattack
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
van ezeknek a filmeknek egy gyűjtőfogalma is, ez pedig az exploitation
semmilyen "emléket" nem állít, csupán az exploitation stílusjegyeit használja mesterien, az ilyen alkotásokat alapból nem szabad komolyan venni, abszolút nem az a céljuk...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ez a Machete mekkora szar! A végén elbasszák az egészet. Pedig egy erős közepes lehetne belőle. 5/10
catattack
Én a film közepén rájöttem, hogy ezt vígjátékként kell nézni, szal a végét is tudtam élvezni.
Utsó 20 percben többet nevettem, mint egy vígjátékon.Bébé
SPOILER
Akkor jöttél rá amikor a vékonybélen ereszkedett le? 😂
A vége nagyon szánalmas volt! Gépágyú a motoron ( ...és az az ugratás :/ )
Lindsey a peacemaker... 😂
Fos...catattack
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniális

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én a film közepén rájöttem, hogy ezt vígjátékként kell nézni, szal a végét is tudtam élvezni.
Utsó 20 percben többet nevettem, mint egy vígjátékon.Bébé
SPOILER
Akkor jöttél rá amikor a vékonybélen ereszkedett le? 😂
A vége nagyon szánalmas volt! Gépágyú a motoron ( ...és az az ugratás :/ )
Lindsey a peacemaker... 😂
Fos...catattack
Ennyire már nincsen meg a film, de azon sírtam amikor Alba feláll a kocsi tetejére és beszédet mond. 😀
Komolyan az annyira szar, hogy már jó. 😀
Így visszaemlékezve azt nem tudtam/tudom eldönteni, hogy azt direkt csinálták szarra (0 színészi játék) vagy Alba tényleg ennyire szar. 😀Bébé
Machete don't text...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Act of Valor az év filmje! Nálam.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ez a Machete mekkora szar! A végén elbasszák az egészet. Pedig egy erős közepes lehetne belőle. 5/10
catattack
Én a film közepén rájöttem, hogy ezt vígjátékként kell nézni, szal a végét is tudtam élvezni.
Utsó 20 percben többet nevettem, mint egy vígjátékon.Bébé
SPOILER
Akkor jöttél rá amikor a vékonybélen ereszkedett le? 😂
A vége nagyon szánalmas volt! Gépágyú a motoron ( ...és az az ugratás :/ )
Lindsey a peacemaker... 😂
Fos...catattack
Ennyire már nincsen meg a film, de azon sírtam amikor Alba feláll a kocsi tetejére és beszédet mond. 😀
Komolyan az annyira szar, hogy már jó. 😀
Így visszaemlékezve azt nem tudtam/tudom eldönteni, hogy azt direkt csinálták szarra (0 színészi játék) vagy Alba tényleg ennyire szar. 😀
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ez a Machete mekkora szar! A végén elbasszák az egészet. Pedig egy erős közepes lehetne belőle. 5/10
catattack
Én a film közepén rájöttem, hogy ezt vígjátékként kell nézni, szal a végét is tudtam élvezni.
Utsó 20 percben többet nevettem, mint egy vígjátékon.Bébé
SPOILER
Akkor jöttél rá amikor a vékonybélen ereszkedett le? 😂
A vége nagyon szánalmas volt! Gépágyú a motoron ( ...és az az ugratás :/ )
Lindsey a peacemaker... 😂
Fos...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 046
Ez a Machete mekkora szar! A végén elbasszák az egészet. Pedig egy erős közepes lehetne belőle. 5/10

Az In Time viszont nagyon tetszett! Timbert mindig utáltam, de kezdem kedvelni a gyereket. 8/10

A From Paris with Love-ot nagyon lehúzták a kritikák, de bekaphassák!
Travolta nagyon fasza benne. Maga a film is nagyon tetszett 8/10catattack
Szerintem mind3 említett film igencsak jó. A Machete a maga kategóriájában zseniális, mint ilyen B slasher film. Nem szabad komolyan venni egyszerűen csak élvezni kell. Ugyanilyen a Piranha 3D is, a történet 0, de az akció, a látvány fasza.

In Time szerintem is jó, ráadásul szerintem igencsak nagy kritika a mai világra tekintve.

Paris with Love meg egyszerűen kurvajó, Travoltával az élen 😛
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ez a Machete mekkora szar! A végén elbasszák az egészet. Pedig egy erős közepes lehetne belőle. 5/10
catattack
Én a film közepén rájöttem, hogy ezt vígjátékként kell nézni, szal a végét is tudtam élvezni.
Utsó 20 percben többet nevettem, mint egy vígjátékon.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ez a Machete mekkora szar! A végén elbasszák az egészet. Pedig egy erős közepes lehetne belőle. 5/10

Az In Time viszont nagyon tetszett! Timbert mindig utáltam, de kezdem kedvelni a gyereket. 8/10

A From Paris with Love-ot nagyon lehúzták a kritikák, de bekaphassák!
Travolta nagyon fasza benne. Maga a film is nagyon tetszett 8/10
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Megnéztem az "Egy asszony illata" c. filmet. Komolyan mondom, nem értem, hogy maradhatott ez ki eddig az életemből. Al Pacino alakítása és a szinkron is odavert, bekerült a kedvenc filmjeim közé.

Ha valaki tudna még hasonló témájú vagy mondanivalójú filmeket ajánlani nekem, megköszönném.JC6
Egy asszony illata - Vittorio Gassman

😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
az éhezők viadala egy forintot nem ér,én meg ezret is kiadtam rá. 😀
volt benne kb 2 jelenet ami tetszett,a többi kuka. sokkal jobbra számítottam mint amit kaptam.

a project x se egy nagy szám de azért el lehet rajta szórakozni,de csak egyszer. 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Harry Brown-t ajánlom mindenkinek aki szereti az "odaba**ós" filmeket. Nem éppen első randis film, és akkor még finoman fogalmaztam. Michael Caine zseniális benne. Utoljára filmnél a "Taken" után éreztem olyat, hogy a fal adta a másikat...

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 048 — Ajmo Vatreni
Tegnap megnéztem a megállíthatatlan (The Express) című filmet.
Felirattal néztem és meglepődtem a végén... 😊catattack
Szinkronnal egyáltalán nem olyan durva.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Tegnap megnéztem a megállíthatatlan (The Express) című filmet.
Felirattal néztem és meglepődtem a végén... 😊
(JJ Tiller)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Megnéztem az "Egy asszony illata" c. filmet. Komolyan mondom, nem értem, hogy maradhatott ez ki eddig az életemből. Al Pacino alakítása és a szinkron is odavert, bekerült a kedvenc filmjeim közé.

Ha valaki tudna még hasonló témájú vagy mondanivalójú filmeket ajánlani nekem, megköszönném.JC6
Angyalok Amerikában, szintén Al Pacino


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Megnéztem az "Egy asszony illata" c. filmet. Komolyan mondom, nem értem, hogy maradhatott ez ki eddig az életemből. Al Pacino alakítása és a szinkron is odavert, bekerült a kedvenc filmjeim közé.

Ha valaki tudna még hasonló témájú vagy mondanivalójú filmeket ajánlani nekem, megköszönném.JC6
Nézd meg az eredetit is!
http://www.port.hu/a_no_illata_profumo_di_donna/pls/fi/films.film_page?i_film_id=1849