Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Tegnap megnéztük az erő krónikáját (Chronicle). Gratulálok magunknak, amikor -papíron- ennyi jó film van, ezt a szánalmat sikerült kiválasztani. Pedig a kameramegoldás nagyon is tetszett, de itt ki is merült a móka része. A végignézett filmek közül biztos a helye az 5 legrosszabban.Escalade
pedig a trailer alapján nagyon vártam 😕 az aeon fluxos kritika már riasztó volt, kár érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tegnap megnéztük az erő krónikáját (Chronicle). Gratulálok magunknak, amikor -papíron- ennyi jó film van, ezt a szánalmat sikerült kiválasztani. Pedig a kameramegoldás nagyon is tetszett, de itt ki is merült a móka része. A végignézett filmek közül biztos a helye az 5 legrosszabban.

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ritkán kerül ide dokumentumfilm, de a következőt mindenkinek csak ajánlani tudom!
Pár éve mutatták be egy 6 részes sorozatban a WWII in HD-t rengeteg eddig nem láthatott felvétellel. Pár hónapja kint van a a készítők vietnámi háborús filmje is Vietnam in HD címmel. Nagyon jól visszaadja a kor hangulatát rengeteg új felvétellel természetesen kiváló minőségben. Mint az előző sorozatban itt is a túlélő katonák visszaemlékezései alapján készítették el a filmeket.
Első rész: http://www.youtube.com/watch?v=x9jpgLRuf3oGreengo
hát ez egészen elképesztő módon kemény cucc, a WWII-essel együtt, köszönet érte
simán iskolai tananyag lehetnejjncaa
Nm. Örülök ha felkeltette pár fórumozó figyelmét/érdeklődését. 😊
Én már harmadszor nézem, de még mindig kikerekedett szemekkel. Sokszor volt olyan érzésem mintha egy sima filmet néznék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Ma végre eljutottam odáig, hogy megnézzem a Moon-t. Nem tudom, miért vártam vele eddig, nagyon tetszett.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Már a legjobb rockopera is elérhető: http://www.youtube.com/watch?v=8LvcmutAj28

... és nem a Hair 😛Dzsokijuing
Az az American Idiot 😛
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Már a legjobb rockopera is elérhető: http://www.youtube.com/watch?v=8LvcmutAj28

... és nem a Hair 😛

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ritkán kerül ide dokumentumfilm, de a következőt mindenkinek csak ajánlani tudom!
Pár éve mutatták be egy 6 részes sorozatban a WWII in HD-t rengeteg eddig nem láthatott felvétellel. Pár hónapja kint van a a készítők vietnámi háborús filmje is Vietnam in HD címmel. Nagyon jól visszaadja a kor hangulatát rengeteg új felvétellel természetesen kiváló minőségben. Mint az előző sorozatban itt is a túlélő katonák visszaemlékezései alapján készítették el a filmeket.
Első rész: http://www.youtube.com/watch?v=x9jpgLRuf3oGreengo
hát ez egészen elképesztő módon kemény cucc, a WWII-essel együtt, köszönet érte
simán iskolai tananyag lehetne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ritkán kerül ide dokumentumfilm, de a következőt mindenkinek csak ajánlani tudom!
Pár éve mutatták be egy 6 részes sorozatban a WWII in HD-t rengeteg eddig nem láthatott felvétellel. Pár hónapja kint van a a készítők vietnámi háborús filmje is Vietnam in HD címmel. Nagyon jól visszaadja a kor hangulatát rengeteg új felvétellel természetesen kiváló minőségben. Mint az előző sorozatban itt is a túlélő katonák visszaemlékezései alapján készítették el a filmeket.
Első rész: http://www.youtube.com/watch?v=x9jpgLRuf3o


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Inkább ide, mint a viccekbe.

http://comment.blog.hu/2012/02/28/a_fekete_hitler_a_mozikban?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_02_28&utm_campaign=indexvadibandi
oda már úgyis beírtam 😛

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Inkább ide, mint a viccekbe.

http://comment.blog.hu/2012/02/28/a_fekete_hitler_a_mozikban?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_02_28&utm_campaign=index




több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Némafilmesben az volt a nagy szám, hogy egyrészt volt benne erősen nosztaligia faktor (ezért volt Muppets is nagy siker, mellesleg az jól is sikerült), másrészt nagyon nagy tisztelgés a korai Hollywood előtt, harmadrészt megint rávilágít, mennyire nehéz színésznek lenni. Semmi meglepő nincs benne, hogy tarolt.

Hugonak is nagyon örültem, nekem tetszett, aranyos, a zenéje pedig fantasztikus.

Külön örültem, hogy a Man or Muppet is megkapta legjobb betétdalt, aki még nem láttam, youtube-on pótolja, nagyon jó lett.

Rango győzelmének is örültem, pedig óriási Kung Fu Panda fan vagyok, de a Rango odatette nagyon magát.

Drive mellőzése még mindig fájó pont, de anno a Harcosok Klubja is egy jelölést (díjat?) kapott összesen, és látjuk mennyire kultikus lett.
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
szegény Scorsese.. minden évben ez van, felhypolnak egy ismeretlen rendezőt, az oscar-t is persze megkapja, aki meg ténylegesen megérdemelné, mindig el van felejtve.

nem értem mi volt olyan nagy szám ebben ebben a The Artist-ban.. de a Hurt Locker után már semmin nem csodálkozom.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
én tőled is fiatalabb vagyok, de ha tetszett mindenképp érdemes régebbiekkel is bepróbálkozni, Chaplinnek zseniális művei vannak egytől-egyig, színésznők közül pedig (személyes kedvencként) Greta Garbo-t emelném ki.kristof
Chaplintől azóta már megnéztem a Nagyvárosi fényeket, most pedig a Modern idők van még betervezve, csak most túlságosan rákaptam a Stan és Panra. 😀
Greta Garbónak pedig utánanézek. 😉
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Howard Hawks: His Girl Friday --- a csodás Rosalind Russell főszereplésével.

Billy Wilder: A vád tanúja (Witness for the Prosecution)
Robert Rossen: A svindler (The Hustler)
Kurosawa: A vihar kapujában (Rashomon), A testőr (Yojinbo)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
király, már szedem is le 😊
egyébként régi film tippek jöhetnek még, mert imádom őket, mostanában megint Audrey Hepburnre vagyok ráfagyva, csodás egy nő volt. (ne az imdb top250-ből, azok már megvoltak)kristof
Katharine Hepburn 😛 a Long Day's Journey into Night a legeslegjobb filmre vitt színdarab, amit valaha láttam

pár tipp tessék a 30-50-es évekből
Capra, Frank: Becsületből elégtelen
Ford John: Apacs erőd
Lang, Fritz: Téboly
Chaplin, Charlie: A diktátor
Hitchcock, Alfred: Forgószél
Fleming, Viktor: Elfújta a szél
Kertész Mihály: Casablanca
Huston, John: A máltai sólyom
Wilder, Billy: A legénylakás
Welles, Orson: Aranypolgár
Wyler, William: Életünk legszebb évei
Zinnemann, Fred: Délidő
Hawks, Howard: Hosszú Álom
Kazan, Elia: Rakparton
Lumet, Sideney: Tizenkét dühös ember
Kramer, Stanley: Aki szelet vet…


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
király, már szedem is le 😊
egyébként régi film tippek jöhetnek még, mert imádom őket, mostanában megint Audrey Hepburnre vagyok ráfagyva, csodás egy nő volt. (ne az imdb top250-ből, azok már megvoltak)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ha már "régi" mozi
minden filmfanatikusnak kötelező megtekinteni a Hugo-t, gyönyörű alkotás, igazi érték


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ma elmegyünk az asszonnyal a némafilmesre, nagyon kivi vok...
látta már valaki?peach
Szerintem óriási húzás így 2011-ben bevállalni egy ilyen filmet. Nekem anno kimaradt a némafilmes korszak, ez volt az első teljes film amit végig láttam, de nekem nagyon bejött.süti
én tőled is fiatalabb vagyok, de ha tetszett mindenképp érdemes régebbiekkel is bepróbálkozni, Chaplinnek zseniális művei vannak egytől-egyig, színésznők közül pedig (személyes kedvencként) Greta Garbo-t emelném ki.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ma elmegyünk az asszonnyal a némafilmesre, nagyon kivi vok...
látta már valaki?peach
Szerintem óriási húzás így 2011-ben bevállalni egy ilyen filmet. Nekem anno kimaradt a némafilmes korszak, ez volt az első teljes film amit végig láttam, de nekem nagyon bejött.
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hát ez csak az USA-ban elérhető

ez viszont jó
http://www.ustream.tv/schannel/oscars2012/channel/popsugar-live-at-the-oscars

nem tudom, h az all-star gálát nézzem vagy ezt, kellett egy napra rakniuk.. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
oscar stream-et tudna valaki dobni?lol
még van 3 óra, bár nem tudom hogy itt menni fog-e
http://oscar.go.com/backstage-pass

rohadjanak mondjuk meg, az ipades alkalmazás nem megy az USA-n kívül, még a Super Bowlnál csak-csak megértem az ilyet, de a világ legismertebb filmes díjátadójánál?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
oscar stream-et tudna valaki dobni?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megnéztem ma Hugot is, 11 Oscar jelőlést azért nem érdemel, de innentől simán eltudom képzelni, hogy söpörje legjobb film díját. Alapjába véve a semmi sztorija ellenére lekötött, ráadásul tényleg nagyon tisztelet a legelső mozifilmek előtt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=483351#p483351
Gyertek szavazni! Nehogy már csak 6-an legyünk. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amikor hozzák neki azt a "kart", amivel könnyebben eléri a dolgokat, meg az öregek otthona prospektust születésnapjára!
😂 😂 😂
DS!Darksun3
...és az az igazság, hogy rengeteg ilyen van a világban. A helyébe lelőttem volna őket 😀 Rohadtul felhúzott a családja, nem térek napirendre 😀

"Nagyapa, segítsek felhozni a székeket?"
"Ne...menj és fesd ki inkább a körmöd."

CE arcmimikája lenyűgöző.

😂