Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Igor!

A sw7 azért fog tarolni, mert világ legnépszerűbb története aminek az idő múlása csak még nagyobb kultuszt varázsolt. ráadásul az episode 6 bemutatása óta eltelt 33 évben felnőtt jópár generáció ami még jobban bővítette a rajongói bázisát, ismertségét az eposznak. A most készülő rész szorosan a 4-5-6hoz fog kapcsolódni úgy, hogy a régi megismert legendás karakterek is visszatérnek akiket hálistennek ugyanazok is fognak eljátszani mint a trilógiában. Szóval szvsz ez a világ talán legismertebb története borzasztó méretű rajongói bázissal aminek a folytatására majd mindenki kiváncsi, aki valaha is érintkezett vele. erre még azon idősebb generációk tagjai is befognak ülni a moziba, akik amúgy már nem járnak, de annó a hetvenes években ott izgultak soloékért. mert a messzi-messzi galaxis újra hívja őket... ( de szép lett a vége 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
én meg bold pred és az SW7 nem sokkal marad el az Avatar mögött de a Rouge lenyomja 😀

amúgy az Avatart annyira nem élveztem moziba hogy hihetetlen pedig 3d meg miegyfaszom megvolt társaság is, de valahogy annyira sablonos összelopott a sztorija hogy engem felmérgelt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Szivesen fogadok barkivel.. es erdekelnenek a pro oldalrol is az ervek, mert eddig azt nem nagyon lattam. :p

Szerintem nem erzitek at azt a kulonbseget, ami az 1-1.2bn (amit egy normal blockbusternek illik hoznia), es a 2.8bn kozott.. illetve hogy az Avatar mennyit profitalt a pozitiv szajhagyomanybol, a szeles demografiai korbol es a 3D arakbol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Az!Tuttttttiiii 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Szavazok én is, az új rekorder az episode VII lesz szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
pont nem jókor van a jegyár botrány amúgy
 index.hu/kultur/cinematrix/2015/04/27/193_nemet_mozi_beintett_a_bosszuallok_2-re/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Holnap uj SW traileeeer !!!yepyeppp 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest is remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.Igor
A Star Wars 7 megüti az Avatart.
Erre fogadhatunk is 1:1-hez.Sobri Jóska
A nemzetkozit, a 2.78 milliard dollart?

Oke.Igor
Azt. Találd ki, mennyit mersz rátenni, aztán majd kezet rázunk rá.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest is remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.Igor
A Star Wars 7 megüti az Avatart.
Erre fogadhatunk is 1:1-hez.Sobri Jóska
A nemzetkozit, a 2.78 milliard dollart?

Oke.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest is remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.Igor
A Star Wars 7 megüti az Avatart.
Erre fogadhatunk is 1:1-hez.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
Nem fogjak.
Ahogy Mr. Kornheiser mondana - 0% chance.

Meg ha az Avengers2 esetleg 250+ millios domestic hetvegevel nyit, vagy akar 500-550 millioval vilagszerte.. akkor se fogja.
Egyszeruen nincs olyan szeles demografiai bazisa, es nem tud olyan "labakat", ergo olyan 5-6-7-8.... hetveget produkalni, mint az Avatar es a Titanic anno.

Pedig az Avengers 1-nek kepregenyfilmekhez kepest remek multiplikatora volt.. de a 2.78 milliard dollar egyelore mas sulycsoport.

A kepregenyfimeknek pedig nemzetkozi piacon amugy sincs relative akkor sikere.. Avengers is bevetel 40+ szazalekat USA-ban hozta, kulfolfon "csak" 895 misit.
Avatar csak nemzetkozi piacokon hozott tobb mint 2 milliard dollart.. ami 500 millioval tobb mint az Avengers teljes bevetele 😊

Ha pazar kritikakat kap, nagyon kis esely van a 760 millios domestic rekordra.. de sztem az se lesz meg.. a 700 azert talan igen.

A Star Warsnak elmeleti eselye van.. ugye az Episode 1 a hype-pal ugye erosen nyitott, aztan Ep2/3 mar gyengebb volt.
Ha odaraknanak egy 10/10-es filmet.. esetleg szinten az USA domestic rekordra lenne esely.. de nemzetkozire igy sem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Holnapután kijön az Avengers: Age of Ultron (nálunk meg jövő hét csütörtökön), úgyhogy még gyorsan kérdezek kettőt, mert szerintem érdekes lesz 😊 :

Melyiknek lesz nagyobb bevétele az Avengersnek vagy a Star Warsnak?

Megfogja-e dönteni bármelyik az Avatar rekordját (esetleg mindkettő?)?Jughead
mindkettő.
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Holnapután kijön az Avengers: Age of Ultron (nálunk meg jövő hét csütörtökön), úgyhogy még gyorsan kérdezek kettőt, mert szerintem érdekes lesz 😊 :

Melyiknek lesz nagyobb bevétele az Avengersnek vagy a Star Warsnak?

Megfogja-e dönteni bármelyik az Avatar rekordját (esetleg mindkettő?)?
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Csütörtökön mindenkinek "kurvára fontos lenne" elmennie moziba 😀dugo1993
Ez árpának a pár nappal ezelőtti sajtóvetítésen elhangzott "leszarom, hogy mit írtok, úgyis a nézőszám dönt" mondatára reflekció legalább? Mert ez esetben kurvára remélem, hogy senki nem vált rá jegyet, mondjuk több száz milliós állami támogatással ők már rosszul nem jöhetnek ki a történetből. Magyar közönségfilm, 2015, mintha a Furious 7 az amerikai kormány felkérésére készült volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Draft napján???Janek
Az péntek. 😉

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Draft napján???

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Csütörtökön mindenkinek "kurvára fontos lenne" elmennie moziba 😀dugo1993
Miért, letölteni nem lehet majd? 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
Argo 2? 😀Negritis
Úgy biz 😀

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Argo 2? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
Csütörtökön mindenkinek "kurvára fontos lenne" elmennie moziba 😀

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Szerintem kegyetlen szar...
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek


több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Isten éltesse
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Azért ez jól néz ki. 😀

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Az úrgolyhók mindenhol ott vannak! 😀