Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
https://www.youtube.com/watch?v=9fbo_pQvU7M&feature=related

nem tudom h volt e már, de ez félelmetesen viccesnek igérkezik 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
az elmúlt két napban tripláztam, mondhatni úgy is, hogy komplett filmes szexuálpszichológiai leckét vettem 😊

A tetovált lány - 10/5.5
A Dangerous Method (Veszélyes vágy) - 10/5
Shame (A szégyentelen) - 10/6.5

nem volt szándékos a hármas egy időre való beütemezése, de így alakult, és bár egy megtekintésre mindegyiket bátran ajánlom, masszív csalódás volt főleg az első kettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
A bakancslista a retek klubbon!!Joci
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀Greengo
Óriási ez is. 😛szaba
meg a Dutyi dili is 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fogadom.
Nálam csillagos ötös. Főleg, hogy true story.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀Greengo
Ezredszerre is hatalmas 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A bakancslista a retek klubbon!!Joci
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀Greengo
Óriási ez is. 😛
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A bakancslista a retek klubbon!!Joci
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden percét élveztem annak a 8 évadnak, aztán a 9.-ben már sehol a király...JC6
én pár hete kezdtem el darálni, valóban elég jó. második évad 17. rész jön majd nekem. most egy olyan rész volt amin mindig elfelejtették elhozni Jaket a suliból és ott állt a szakadó esőben 😂

el sem tudom képzelni Charlie nélkül. mellette Roset bírom és a random bemászásait az erkélyen 😀konqueror
nekem annyi elég volt, hogy a 9. évad reklámjakor meglássam az új Charlie-t 😂 bele sem kezdtem, hiszen úgy már nem az igazi. de rajta 8 évad alatt vagy ezerszer besírtam 😀
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Minden percét élveztem annak a 8 évadnak, aztán a 9.-ben már sehol a király...JC6
én pár hete kezdtem el darálni, valóban elég jó. második évad 17. rész jön majd nekem. most egy olyan rész volt amin mindig elfelejtették elhozni Jaket a suliból és ott állt a szakadó esőben 😂

el sem tudom képzelni Charlie nélkül. mellette Roset bírom és a random bemászásait az erkélyen 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A bakancslista a retek klubbon!!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden percét élveztem annak a 8 évadnak, aztán a 9.-ben már sehol a király...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://en.wikipedia.org/wiki/Hot_Shots!

Régen láttam ezt a filmet utoljára és csak most esett le, hogy belenéztem ma délután, hogy együtt szerepel benne a Két pasi meg egy kicsi testvérpárja, azaz Charlie Sheen és Jon Cryer.vadibandi
a 2. részben meg Herb is benn van, Judith férje 😊 hopp, első bekezdésben írják is, jól van 😊

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://en.wikipedia.org/wiki/Hot_Shots!

Régen láttam ezt a filmet utoljára és csak most esett le, hogy belenéztem ma délután, hogy együtt szerepel benne a Két pasi meg egy kicsi testvérpárja, azaz Charlie Sheen és Jon Cryer.




több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem tudom h ez ide v a viccek topikba való:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qdQts9i6wdI&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2FqdQts9i6wdIempty taxi
Felizgultam, b.szdmeg!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem tudom h ez ide v a viccek topikba való:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qdQts9i6wdI&oref=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2FqdQts9i6wdI


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
akkor jó, épp nagy dilemmában vagyok, hogy este az asszonnyal a pitét v herkulest nézzük a moziban 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Pite 4= teljesen méltó a nevéhez, azt kapjuk amit az első 3 részben. Imádtam!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
most hogy elkapták ezt az orsz fickót asszem újra aktuális lesz megnézni a fegyvernepper című filmet Nic Cage-vel! 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki.füligjimmy
ez egyébként nem biztos, hogy így van. francia film, és franciaországban nem igen különbözik a feketék és arabok megítélése, sőőőőt. szerintem egyszerűen csak nem találtak ilyen jó arab származású színészt. persze lehet, hogy a PR is fontos szerepet játszott ezt nem vitatom.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Csatlakozom a kórushoz, az Életrevalóak valóban az év egyik telitalálata. A nyitójelenet és a zene rögtön kilóra megvett, onnan már nehéz volt hibázni 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
ez most kicsit olyan, mint amikor valaki leszarozta a 300-at mert történelmileg pontatlan

JJ: köszi a pontosítást

Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki.füligjimmy
nekem is ez az egyetlen momentum, ami kicsit zavart. ezen kívül viszont elképesztően tetszett, örülök, hogy végre megnéztem, bőven megérte a mozijegyet

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
a maga kategóriájában az, ezt nagyon még vitatni sem lehet
én sem szeretem az ilyen filmeket, de érvelésed nagyjából olyan, mintha egy romantikus vígjátékot tartanál "túl nyálas"-nakjjncaa
Mondjuk romantikus vígjátékot se szoktunk zseniálisnak nevezni, én legalábbisfüligjimmy
nem értem az érvelést. hogy a szubjektív megítélésnek mi köze a film minőségéhez
én ezt a műfajt kifejezetten utálom, de attól még pl. az Irma, te édes ugyanúgy zseniális

Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki. füligjimmy
már készül a hollywoodi remake...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
a maga kategóriájában az, ezt nagyon még vitatni sem lehet
én sem szeretem az ilyen filmeket, de érvelésed nagyjából olyan, mintha egy romantikus vígjátékot tartanál "túl nyálas"-nakjjncaa
Mondjuk romantikus vígjátékot se szoktunk zseniálisnak nevezni, én legalábbis. A Machete ettől függetlenül elment szódával, de még "szarfilmnek" se túl masszív. Ehhez sztem több olyan jelenet kellett volna, mint a belezős, vagy amikor az a hetyke csöcsü gyevocská előhúzta a nunujából a stukkert.

Tré vígjáték: The Sitter, tököm tudja a magyar címét. Pedig azon a dagi fickón mindig röhögök, Sam Rockwell általában epic, de most.........

Intouchables: nekem tetszett, bár ez a marokkói gyereket lecseréljük négerre, mert úgy az igazán szimbolikus annyira nem jött be, de ez csak a végén derült ki.

És újra megnéztem egy klasszikust. To be, or not to be, Mel Brooks főszereplésével. Az eleje gyenge, de utána parádé.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
van ezeknek a filmeknek egy gyűjtőfogalma is, ez pedig az exploitation
semmilyen "emléket" nem állít, csupán az exploitation stílusjegyeit használja mesterien, az ilyen alkotásokat alapból nem szabad komolyan venni, abszolút nem az a céljuk...jjncaa
Utána kértem meg a feleségem kezét 😛
Gyurma Pappa
Szóval kihozza az emberekből az öngyilkos hajlamot 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
ezt a filmet a helyén kell kezelni.. Rodriguez ezzel a régi trashmovieknak állít emléket/görbe tükröt. annak pedig zseniálisSzobi22
Semmi zsenialitás nem tükröződik nekem ebből a filmből. Nem mondom, hogy nézhetetlen, de biztos hogy nem zseniális.catattack
a maga kategóriájában az, ezt nagyon még vitatni sem lehet
én sem szeretem az ilyen filmeket, de érvelésed nagyjából olyan, mintha egy romantikus vígjátékot tartanál "túl nyálas"-nak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal