Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
én a lenmagot szeretem 😛 lényegében viszont mindegy, de kaptam úgy már el jó filmet 😊 Amúgy azért -is- szoktam így megoldani, mert a top filmek általában 2 perc és lent vannak😛 Meg ilyenkor nem filmtörténeti klasszikust keresek, hanem egy filmet, ami izgalmas, eredeti ötlet, stb.. plusz azért hiába jönnek ki szarabbnál szarabb filmek, azért tartanék a korral olyan szinten, hogy 1-1 alkotást megnézzek 😊
Na meg szerintem már tudod, hogy nem éppen kritikusi szemmel nézek filmet 😀

Viszont ha már így ajánlgatod 😛 Szívesen vennék egy akár mustsee listát, akár másfélét, amin szerinted valamilyen szempontból jó filmek vannak 😊fetomy
hát az szűkítés/pontosítás nélkül elég hosszú lista lenne, de mondjuk az 1709-es hsz nem is rossz kiindulópont 😊 értem én, hogy tartani akarod a "lépést a korral", de hogy pont "eredeti ötletet" keresel? hááát, azt talán még a limonádé filmek fanjai is elismerik, hogy ezekben minden van, csak az nincs...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Unknown helyett tényleg a Taken-t nézd, messze jobb. Király beszéde is simán megéri a rá áldozott időt, nekem kifejezetten tetszett (nyilván eredeti nyelven). Faster egész jó, bár a "váratlan fordulat" akármennyire is irreális, eléggé kiszámítható, ha nincs más megnézheted, de sokat nem vesztesz vele, ha nem látod.
a többit nem láttam.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én a lenmagot szeretem 😛 lényegében viszont mindegy, de kaptam úgy már el jó filmet 😊 Amúgy azért -is- szoktam így megoldani, mert a top filmek általában 2 perc és lent vannak😛 Meg ilyenkor nem filmtörténeti klasszikust keresek, hanem egy filmet, ami izgalmas, eredeti ötlet, stb.. plusz azért hiába jönnek ki szarabbnál szarabb filmek, azért tartanék a korral olyan szinten, hogy 1-1 alkotást megnézzek 😊
Na meg szerintem már tudod, hogy nem éppen kritikusi szemmel nézek filmet 😀

Viszont ha már így ajánlgatod 😛 Szívesen vennék egy akár mustsee listát, akár másfélét, amin szerinted valamilyen szempontból jó filmek vannak 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Jó, hát én azt sme tudom miről szólnak 😛 Időnként átnézem kedvenc internetes tékámat, mik a top letöltések, most ezek voltak főként, egyiket sem kölcsönöztem még ki, pont ezért kérdeztem 😊fetomy
ha a kalózkikötő top100-as listája alapján nézel filmeket és hallgatsz zenéket, akkor vagy még nem múltál el, vagy mindörökre megrekedtél egy 13 éves szintjén 😛 persze más ha igazi "filmélményt" keresel vagy csak másfél óra kikapcsolódást, viszont utóbbi esetében is inkább mondanék ezer más címet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
hónapok óta várom ezt a rohadt Super 8-et, erre a csudálatos kaposvári mozi egy héttel a premier után sem tűzi műsorra. helyette ilyen 2 hónapja futó szarok mennek. :mad:shawnka
ööö, nagyon ne várd. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó, hát én azt sme tudom miről szólnak 😛 Időnként átnézem kedvenc internetes tékámat, mik a top letöltések, most ezek voltak főként, egyiket sem kölcsönöztem még ki, pont ezért kérdeztem 😊

Jah, és köszi 😊

Clint Eastwoodnak szeirntem sosem lesz utolsó filmje. A sírból is rendezni fog.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
hónapok óta várom ezt a rohadt Super 8-et, erre a csudálatos kaposvári mozi egy héttel a premier után sem tűzi műsorra. helyette ilyen 2 hónapja futó szarok mennek. :mad:
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
lenne pár film, amiket megnéznék, van olyan ezek közül, ami kifejezetten jó esetleg?

Unknown (Ismeretlen ember - '11),
From Paris with love ('10),
Hereafter (Azután, '10),
The next three days ('10),
Faster (Rohanás, '10),
London Boulevard ('10),
A Király beszéde ('10),
The Rite (A rítus, '11).fetomy
csodálatos válogatás 😛 talán a király beszéde kiemelhető, mert az oszkárdijjas, az Azután meg Clint Eastwood utolsó utáni, mégsem legutolsó filmje, a többi meg limonádémozi
ha már Liam Neeson, akkor az Unknown helyett nézd meg inkább a 2008-as Takent, a 2011-es Rítus helyett pedig a '69-es Bergman félét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lenne pár film, amiket megnéznék, van olyan ezek közül, ami kifejezetten jó esetleg?

Unknown (Ismeretlen ember - '11),
From Paris with love ('10),
Hereafter (Azután, '10),
The next three days ('10),
Faster (Rohanás, '10),
London Boulevard ('10),
A Király beszéde ('10),
The Rite (A rítus, '11).
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
szerencsétlenbriareos
180-al hajtott részegen, tett érte

https://www.youtube.com/watch?v=nocjTEYDDgM&feature=player_embedded
melyik filmben van eza zene?Cowboykarcsi
horrorra akadvaJJ
a kocsit sajnáltam

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
szerencsétlenbriareos
180-al hajtott részegen, tett érteJJ
+1. Legalább csak 1 (szintén okos) embert vitt magával.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
szerencsétlenbriareos
180-al hajtott részegen, tett érte

https://www.youtube.com/watch?v=nocjTEYDDgM&feature=player_embedded
melyik filmben van eza zene?Cowboykarcsi
horrorra akadva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
https://www.youtube.com/watch?v=nocjTEYDDgM&feature=player_embedded
melyik filmben van eza zene?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
szerencsétlen

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
ennyi maradt Dunn porsche-jéből.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Nekem meg ő volt a kedvencem az egész csapatból, hihetetlen 😕 Egy autóbalesetben halt meg különben.JayB
Nekem is ő volt a kedvencem =( RIP.Duff
Most a legújabb az hogy kamu volt de egyelőre ez nehezen hihető.JayB
Knoxville kiirta fb-re, h meghalt. Ilyennel csak nem viccelődnének...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Elhunyt Ryan Dunn a Jackassből. Személy szerint nem volt a kedvencem a sorozat, de nyugodjék békében!Schleck
Nekem meg ő volt a kedvencem az egész csapatból, hihetetlen 😕 Egy autóbalesetben halt meg különben.JayB
Nekem is ő volt a kedvencem =( RIP.Duff
Most a legújabb az hogy kamu volt de egyelőre ez nehezen hihető.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Elhunyt Ryan Dunn a Jackassből. Személy szerint nem volt a kedvencem a sorozat, de nyugodjék békében!Schleck
Nekem meg ő volt a kedvencem az egész csapatból, hihetetlen 😕 Egy autóbalesetben halt meg különben.JayB
Nekem is ő volt a kedvencem =( RIP.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Master and Commader, vélemények? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Elhunyt Ryan Dunn a Jackassből. Személy szerint nem volt a kedvencem a sorozat, de nyugodjék békében!Schleck
Nekem meg ő volt a kedvencem az egész csapatból, hihetetlen 😕 Egy autóbalesetben halt meg különben.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elhunyt Ryan Dunn a Jackassből. Személy szerint nem volt a kedvencem a sorozat, de nyugodjék békében!

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
http://film.indavideo.hu/browse/dokumentumfilm

Soha sehol nem látott magyar kisfilmek, dokufilmek, (a többi kategória nem ennyire jó), el lehet tölteni vele pár órát.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezért írtam, hogy minden ami kell 😊 Nyilván egy életrajzi film lehet túl hosszú és feleslegesen részletes, meg túl rövid és felületes is 😊 Szerintem időben olyan 120-150 perc ami ideális lehet függően attól, hogy kiről van szó. (Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy alapvetően preferálom a hosszabb filmeket. A 90 perc az kicsit nekem olyan, hogy mire belemerülnék addigra vége 😊) Lényeg, hogy egy olyan emberről, aki főleg egy dologról híres, nem kell 150 percest csinálni, de egy mittudomén II. János Pálról 90 perc ultrakevés.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Fahrenheit 9/11, jó film.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Szkafander és pillangót is láttam, és fantasztikus film.

JJ: Egyetértünk az életrajzi film témájában. A Coco Chanelben amellett, hogy pont a lényegről nem volt benne semmi, éppen az nem tetszett, hogy nem adott egy átfogó 'életrajzot'. Úgy az igazi, ha gyerekkortól halálig tart, és minden benne van, ami kell. Éppen ezért vagyok szkeptikus azokkal az életrajzinak kikiáltott filmekkel, amik nem érik el a két órát sem.fetomy
mondjuk ilyenkor fordul el elég gyakran, hogy az adott film tipikusan sokat markol, de keveset fog, a készítők szájbarágósan meg akarjak mutatni az illető életének minden fontos momentumát, közben meg semmi kohézió nincs az egyes jelenetek között (pl. Without Limits vagy Social Network)

na meg ha az Invictus és a 127 hour "életrajzi film", akkor aztán mindegyik az, ami megtörtént eseményeken alapul...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal