NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
megnéztem a rango-t és írtam is róla. vélemények jöhetnek
http://monkey.blog.hu/2011/06/03/rango_2019.brk
a "véletlen" hasonlóságról 😊

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megnéztem a rango-t és írtam is róla. vélemények jöhetnek
http://monkey.blog.hu/2011/06/03/rango_2019
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nekem szórakoztató, jó film a Nashville-től kezdődik, ezért is bátorkodtam megjegyezni, bár persze megnézni senki nem fogjaJJ
ha fent lenne enkóron, már letöltöttem volna

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Nem mertem megnézni a Másnaposok 2-őt, az itteni tapasztalatok miatt 😀eaglesmcnabb
Ha az első nagyon tetszett, akkor valószínűleg ezzel sem leszel másképp... nem is azzal van a bajom, hogy valaki szerint a Másnaposok jó film (szerintem nem, de ez tényleg ízlés dolga), hanem hogy még egyszer ugyanazt a rókabőrt nemcsak hogy le lehet húzni róla, hanem egyenesen bevételi rekordok döntésére is elég...

Nekem szórakoztató, jó film a Nashville-től kezdődik, ezért is bátorkodtam megjegyezni, bár persze megnézni senki nem fogja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Másnaposok 1 sztem szarra sikeredett, de a 2 jó volt.Bébé
Úristen...Másnaposok 1 az überkirályfilm 😀 1000szer újranézhető.


(persze ez szubjektív, ízlések és pofonok)

más:

Látta valaki a Gods & Generals (magyarul: Isten és Katonák asszem) c. amerikai polgárháborús filmet? Tud valaki hozzá magyar feliratot?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Másnaposok 1 sztem szarra sikeredett, de a 2 jó volt.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Nagyon tetszett a Másnaposok 2. Az első nyilván annyiban jobb, hogy ott az egész sztori új volt, itt meg már nem. Szerintem poénokban tartotta a szintet. Egyébként nagyon tetszett, hogy nem próbálták újként eladni a sztorit. Nem próbáltak gagyi és átlátszó módosításokat alkalmazni, tudták, hogy a vége senkinek nem lesz új, és hát egyébként sem a sztori ennek és az ilyen fajta vígjátékoknak a lényege (nem véletlen, hogy milliószor nézhető). Illetve simán meghúztak dolgokat, amik ugyanígy voltak kb. az előzőben is (pl. Phil telefonálása). Szóval a lényeg, hogy nem rossz a folytatás, lehet vitatkozni, hogy vetekszik-e az elsővel, de azért nincs ennek olyan nagy jelentősége, mert mindkettő kurvajó 😀fetomy
Kb. ugyanaz volt, mint az 1. Tán kicsit kevesebb poén volt, de azok meg ütősek voltak. Szal ugyanúgy megéri megnézni egyszer, röhögni jó egyet.Duff
Az elsőnél is kevesebb poén? Mi ez, valami dráma? 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Tegnap megnéztem a Forráskódot.
hát olyan jó közepes...
Nem mertem megnézni a Másnaposok 2-őt, az itteni tapasztalatok miatt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
megnéztem a Battle: LA-t. Nekem tetszett. Jó kis kikapcsolódás volt így emeltnémet utáni este.Double B
nekem is nagyon tetszett, eredeti angol szöveggel + felirattal. Nem értem miért húzzák le, nagyon jó kis lövöldözős idegenes film.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Nagyon tetszett a Másnaposok 2. Az első nyilván annyiban jobb, hogy ott az egész sztori új volt, itt meg már nem. Szerintem poénokban tartotta a szintet. Egyébként nagyon tetszett, hogy nem próbálták újként eladni a sztorit. Nem próbáltak gagyi és átlátszó módosításokat alkalmazni, tudták, hogy a vége senkinek nem lesz új, és hát egyébként sem a sztori ennek és az ilyen fajta vígjátékoknak a lényege (nem véletlen, hogy milliószor nézhető). Illetve simán meghúztak dolgokat, amik ugyanígy voltak kb. az előzőben is (pl. Phil telefonálása). Szóval a lényeg, hogy nem rossz a folytatás, lehet vitatkozni, hogy vetekszik-e az elsővel, de azért nincs ennek olyan nagy jelentősége, mert mindkettő kurvajó 😀fetomy
Kb. ugyanaz volt, mint az 1. Tán kicsit kevesebb poén volt, de azok meg ütősek voltak. Szal ugyanúgy megéri megnézni egyszer, röhögni jó egyet.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Nagyon tetszett a Másnaposok 2. Az első nyilván annyiban jobb, hogy ott az egész sztori új volt, itt meg már nem. Szerintem poénokban tartotta a szintet. Egyébként nagyon tetszett, hogy nem próbálták újként eladni a sztorit. Nem próbáltak gagyi és átlátszó módosításokat alkalmazni, tudták, hogy a vége senkinek nem lesz új, és hát egyébként sem a sztori ennek és az ilyen fajta vígjátékoknak a lényege (nem véletlen, hogy milliószor nézhető). Illetve simán meghúztak dolgokat, amik ugyanígy voltak kb. az előzőben is (pl. Phil telefonálása). Szóval a lényeg, hogy nem rossz a folytatás, lehet vitatkozni, hogy vetekszik-e az elsővel, de azért nincs ennek olyan nagy jelentősége, mert mindkettő kurvajó 😀fetomy
nagyon-nagyon ajánlom neked - meg persze mindenki másnak is - a Nashville-t 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyon tetszett a Másnaposok 2. Az első nyilván annyiban jobb, hogy ott az egész sztori új volt, itt meg már nem. Szerintem poénokban tartotta a szintet. Egyébként nagyon tetszett, hogy nem próbálták újként eladni a sztorit. Nem próbáltak gagyi és átlátszó módosításokat alkalmazni, tudták, hogy a vége senkinek nem lesz új, és hát egyébként sem a sztori ennek és az ilyen fajta vígjátékoknak a lényege (nem véletlen, hogy milliószor nézhető). Illetve simán meghúztak dolgokat, amik ugyanígy voltak kb. az előzőben is (pl. Phil telefonálása). Szóval a lényeg, hogy nem rossz a folytatás, lehet vitatkozni, hogy vetekszik-e az elsővel, de azért nincs ennek olyan nagy jelentősége, mert mindkettő kurvajó 😀
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
megnéztem a Battle: LA-t. Nekem tetszett. Jó kis kikapcsolódás volt így emeltnémet utáni este.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A Credits alatt nehogy kimenjetek majd 😀shawnka
Kb az összes új Marvel filmet láttam moziban és egyedül a Thor volt az, amikor maradt valaki rajtunk kívül a teremben 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Credits alatt nehogy kimenjetek majd 😀
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Na jó, akkor nem vagyok egyedül 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Captain America - előzetes, bitang jó lesz. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=rvVeSn3oaa4&feature=relatedLaki
Vá de várom már. Imádom a Marvel filmeket. És jön majd a Zöld Lámpás is. 😛
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Captain America - előzetes, bitang jó lesz. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=rvVeSn3oaa4&feature=related


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Szerintem ha ez lett volna az első rész és a valódi első meg a folytatás, akkor is az elsőt tartanád jobbnak. Mert ugye szinte ugyanaz az egész. Csak így hogy már volt egy első rész, így már a folytatás nem nyújt akkora élményt, pedig sztem hasonlóan jó.Bruce
Az elsőben jobb poénok voltak, hangulatban is jobb volt.vassadi
Ezen nem veszünk össze! 😊

Nekem tetszett mindkét rész és nem sokkal jobban tetszett az egyik, hanem hasonlóképpen, mert sztem nem nagy színvonalbeli különbség van a kettő között. De ez tényleg az én véleményem! 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Szerintem ha ez lett volna az első rész és a valódi első meg a folytatás, akkor is az elsőt tartanád jobbnak. Mert ugye szinte ugyanaz az egész. Csak így hogy már volt egy első rész, így már a folytatás nem nyújt akkora élményt, pedig sztem hasonlóan jó.Bruce
Az elsőben jobb poénok voltak, hangulatban is jobb volt.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Csatlakozom azokhoz akik szerint a Másnaposok 2 rohadt jó. Rég röhögtem ennyit. Elérte a célját és jó időtöltés volt.Matthew99
Nem rossz, de az elsőnek szerintem nyomába sem ér.vassadi
Szerintem ha ez lett volna az első rész és a valódi első meg a folytatás, akkor is az elsőt tartanád jobbnak. Mert ugye szinte ugyanaz az egész. Csak így hogy már volt egy első rész, így már a folytatás nem nyújt akkora élményt, pedig sztem hasonlóan jó.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Csatlakozom azokhoz akik szerint a Másnaposok 2 rohadt jó. Rég röhögtem ennyit. Elérte a célját és jó időtöltés volt.Matthew99
Nem rossz, de az elsőnek szerintem nyomába sem ér.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 147 — Saturday Night Lights
Hoop Dreams, full itt: http://www.youtube.com/watch?v=d7RT-Zc9wIY

Nagy kedvencem, az egyik legjobb kosarasfilm.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rég volt ilyen jó filmes napom.

Rango: nagyon tetszett, negatívumként csak annyi, hogy kicsit hosszúnak találtam. De Clint papa rajzfilmbeli karaktere hatalmasat dobott a múvin.

Limitless: végig lekötött, izgalmas volt. Nem csalódtam, meglepett inkább.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Csatlakozom azokhoz akik szerint a Másnaposok 2 rohadt jó. Rég röhögtem ennyit. Elérte a célját és jó időtöltés volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.