Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ja, nem is írtam.. de asszem vasárnap este adta a TV2 a Keresztapát.. éjjel 1-től. Már nem vagyok biztos, de asszem ez azt jelenti, hogy hajnali 3:40-ig tartott.
Most ennek mi értelme van, valaki magyarázza meg nekem... mert egyszerűen nem értem.

Elhiszem, hogy este 8-tól lehet, hogy üzeltpolitikailag nem lenne nyerő (bár fene tudja.. azért a Keresztapa az olyan film, ami elé az értelmes férfiember bármikor leül 😊) - és ilyen filmet berakni tölteléknek az ezo TV, meg teleshop ideje helyett... noooormális?Igor
mondjuk én megnéztem,nem volt szívem lefeküdni 😀 rá is ment a hétfőmmaximilien
En mar lattam vagy tucatszor, legalabb 4 kulonbozo nyelven 😀 meg ottvan DVD-n is szoval passzoltam.. csak a kerdes megint aktualis.. korabban ezt felhoztam a Kubrick-fele filmeknel.. de azt megertem, az kicsit "muveszibb".
De azert egy Keresztapa... hmmm.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Ja, nem is írtam.. de asszem vasárnap este adta a TV2 a Keresztapát.. éjjel 1-től. Már nem vagyok biztos, de asszem ez azt jelenti, hogy hajnali 3:40-ig tartott.
Most ennek mi értelme van, valaki magyarázza meg nekem... mert egyszerűen nem értem.

Elhiszem, hogy este 8-tól lehet, hogy üzeltpolitikailag nem lenne nyerő (bár fene tudja.. azért a Keresztapa az olyan film, ami elé az értelmes férfiember bármikor leül 😊) - és ilyen filmet berakni tölteléknek az ezo TV, meg teleshop ideje helyett... noooormális?Igor
mondjuk én megnéztem,nem volt szívem lefeküdni 😀 rá is ment a hétfőm

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ja, nem is írtam.. de asszem vasárnap este adta a TV2 a Keresztapát.. éjjel 1-től. Már nem vagyok biztos, de asszem ez azt jelenti, hogy hajnali 3:40-ig tartott.
Most ennek mi értelme van, valaki magyarázza meg nekem... mert egyszerűen nem értem.

Elhiszem, hogy este 8-tól lehet, hogy üzeltpolitikailag nem lenne nyerő (bár fene tudja.. azért a Keresztapa az olyan film, ami elé az értelmes férfiember bármikor leül 😊) - és ilyen filmet berakni tölteléknek az ezo TV, meg teleshop ideje helyett... noooormális?Igor
Azért mert a műsoridő x%-át kötelezően ki kell tölteni meghatározott tartalmakkal.
Pontosan erről részleteket nem tudok (milyen tartalom, hány %, stb), de emiatt megy a közszolgálatiság jegyében az RTL-en z Üzenet nevű műsorelem, vagy adnak "művész" filmet éjjel a TV2-n.
Ha nem volnának erre kötelezve, akkor hidd el, nem adnák le. De ki kell jöjjön mondjuk, hogy x% film megy a csatornán, és ezzel állítják be ezt az arányt.
A kertévés felfogás szerint a műsor az, amivel kitöltik a reklámok közti időt.Sobri Jóska
Es a Keresztapa ennyire olcso, hogy ezt adjak valami random B kategorias amcsi akciofilm (amit mondjuk a portasok vagy ejjeliorok vagy egyeb inszomnias ferfiak ugyanugy megneznenek?), vagy valami veletlenszeru israeli/francia muveszfilm helyett? (ezt meg mondjuk az egyetemistak, akik egesz vasarnap du/este ittak)

Nagyon kivancsi lennek a vasarnap ejjeli statisztikakra majd..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ja, nem is írtam.. de asszem vasárnap este adta a TV2 a Keresztapát.. éjjel 1-től. Már nem vagyok biztos, de asszem ez azt jelenti, hogy hajnali 3:40-ig tartott.
Most ennek mi értelme van, valaki magyarázza meg nekem... mert egyszerűen nem értem.

Elhiszem, hogy este 8-tól lehet, hogy üzeltpolitikailag nem lenne nyerő (bár fene tudja.. azért a Keresztapa az olyan film, ami elé az értelmes férfiember bármikor leül 😊) - és ilyen filmet berakni tölteléknek az ezo TV, meg teleshop ideje helyett... noooormális?Igor
Azért mert a műsoridő x%-át kötelezően ki kell tölteni meghatározott tartalmakkal.
Pontosan erről részleteket nem tudok (milyen tartalom, hány %, stb), de emiatt megy a közszolgálatiság jegyében az RTL-en z Üzenet nevű műsorelem, vagy adnak "művész" filmet éjjel a TV2-n.
Ha nem volnának erre kötelezve, akkor hidd el, nem adnák le. De ki kell jöjjön mondjuk, hogy x% film megy a csatornán, és ezzel állítják be ezt az arányt.
A kertévés felfogás szerint a műsor az, amivel kitöltik a reklámok közti időt.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ja, nem is írtam.. de asszem vasárnap este adta a TV2 a Keresztapát.. éjjel 1-től. Már nem vagyok biztos, de asszem ez azt jelenti, hogy hajnali 3:40-ig tartott.
Most ennek mi értelme van, valaki magyarázza meg nekem... mert egyszerűen nem értem.

Elhiszem, hogy este 8-tól lehet, hogy üzeltpolitikailag nem lenne nyerő (bár fene tudja.. azért a Keresztapa az olyan film, ami elé az értelmes férfiember bármikor leül 😊) - és ilyen filmet berakni tölteléknek az ezo TV, meg teleshop ideje helyett... noooormális?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
De ha jó magyar filmet akartok. Legényanya full: http://www.youtube.com/watch?v=TYFwl1JviFo&feature=relatedDzsokijuing
Egy jótét lélek feltehetné az Egészséges erotikát is. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
De ha jó magyar filmet akartok. Legényanya full: http://www.youtube.com/watch?v=TYFwl1JviFo&feature=related

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt adom. Az első Tiger ütött, a második elment, de a harmadik... 😕
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Megnéztem az Üvegtigris 3-at. Nekem olyan se eleje se vége filmnek tűnik. Nem volt benne egy jó poén se. Lehet, hogy nem kellett volna ez a rész.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
All quiet on the western front.

gyerekkoromban láttam, meghatározó élmény lett. főleg az égett belém amikor mentek szögesdrótot vágni, egy gránátot odavágtak és leszakadt a katona karja, miközben még mindig fogta a drótvágót..petey
könyvet is érdemes elolvasnibriareos
és Remarque szinte minden könyvétDiamondsHead44
Megjelent a sztori folytatása is Győztesek és legyőzöttek (Der Weg zurück, 1931) címen.
A kedvenc jelenetem mikor az alig 19-20 éves veteránok hazatérve tanítói állást vállalnak falun, ahol a rutinos parasztok megpróbálják leitatni őket, de hála a fronttapasztalatnak bealázzák a helyieket.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Takers. kurvajóóó, nagyon tetszett.
és még az FNLes Smash is feltűnik benne 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom akkor hasonlóan magasröptű, mint a Skyline. Azt egy darabig élveztem, de mikor meneküljünk, ne, de, ne ,de, de mégis, akkor az élijeneket nem lehet elpusztítani, utána meg egy sokkal fejlettebb civilizáció nem látja a különbséget a kék agy vs piros agy között..hát LOLpetey
Szerintem a Skyline iszonyat egy film. Főleg a szereplői gárda miatt. Meg a 30-40 perc lapos, unalmas, sablonsztori miatt.

Nem akarok spoilerezni, de amit néha leművelnek az LA-ban, az bűn. Százszorta jobb filmet lehetett volna csinálni...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Battle: LA.
Tegnap sikerült megnéznem. Nagyon vártam és hatalmasat csalódtam.

Ugyan ez a véleményem:
http://filmbuzi.hu/archives/2011/03/20/a-fold-invazioja-csata-los-angeles-battle-los-angeles/

Sajnálom, hogy ezt is elcseszték...a civiles rész pl hányadék volt...JC6
Gondolom akkor hasonlóan magasröptű, mint a Skyline. Azt egy darabig élveztem, de mikor meneküljünk, ne, de, ne ,de, de mégis, akkor az élijeneket nem lehet elpusztítani, utána meg egy sokkal fejlettebb civilizáció nem látja a különbséget a kék agy vs piros agy között..hát LOL

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Megnéztem a Férfibecsület című filmet itteni ajánlásra, és fantasztikus volt, nagy film! Elgondolkodtató, kemény, jó színészi játék.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Battle: LA.
Tegnap sikerült megnéznem. Nagyon vártam és hatalmasat csalódtam.

Ugyan ez a véleményem:
http://filmbuzi.hu/archives/2011/03/20/a-fold-invazioja-csata-los-angeles-battle-los-angeles/

Sajnálom, hogy ezt is elcseszték...a civiles rész pl hányadék volt...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megnéztem a Tőzsdecápák 2-t, és nem lett olyan rossz, mint amit a kritikák sugalltak. Az tény, hogy nem lett olyan zseniális, mint az első rész, de ez főleg annak köszönhető, hogy Brolin gyengébb, mint Michael Douglas és Shia LaBeouf sem hozta olyan jól a hasonló karaktert, mint a még normális Charlie Sheen.
De a zene megint szuperre sikerült, és Carey Mulligan a világ egyetlen nője, akinek jobban áll a rövid haj, mint a hosszú. 😊

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Aki szereti a II.VH-s "autentikus" filmeket, azonak nagyon ajánlom:
Tali-Ihantala 1944

Ez a film tulajdonképpen az akkori események feldolgozása, nem játékfilm tökéletesen megírt forgatókönyvvel.
Látvány és történelmi hűség 10/10.
Eredeti, mozgó és tüzelő szovjet harkocsik (pl.: KV-1, T-34/76, T-34/85) velük szemben StuG III-ak.
A szereplők valós karakterek.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
nem tudom volt-e már a Szoba - Tommy Wiseau-tól. Vagy kibaszottul zseniális vagy rettenetesen kurva szar. Nem tudtam eldönteni, de csakis eredeti hanggal. 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nyomorultak (2000). Rég nem láttam ilyen jó filmet. Nagyon rég... Sajnos tudtam, hogy mi fog történni, de még ÍGY is végig lekötött, pedig a 4 rész együtt tömény 6 óra. Sikerült jó forgatókönyvet írni a könyvhöz, a szereplőválogatást viszonylag könnyen megoldották, gyakorlatilag a legjobb francia színészeket sikerült összeválogatni.
Mindenkinek ajánlom, kiváltképp azoknak akik nem olvasták a könyvet. Iszonyat jó! 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
All quiet on the western front.

gyerekkoromban láttam, meghatározó élmény lett. főleg az égett belém amikor mentek szögesdrótot vágni, egy gránátot odavágtak és leszakadt a katona karja, miközben még mindig fogta a drótvágót..petey
könyvet is érdemes elolvasnibriareos
és Remarque szinte minden könyvét

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
All quiet on the western front.

gyerekkoromban láttam, meghatározó élmény lett. főleg az égett belém amikor mentek szögesdrótot vágni, egy gránátot odavágtak és leszakadt a katona karja, miközben még mindig fogta a drótvágót..petey
könyvet is érdemes elolvasni

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
U-571? :rolleyes: :cool:Hanni
azafos?briareos
5.1-en becsukom a szemem és hallgatom a hangokat :rolleyes: Mikor a fejem mellett robban szét a kijelző :cool:

Mondjuk nem viccből kapott csak arra díjjat 😂
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
All quiet on the western front.

gyerekkoromban láttam, meghatározó élmény lett. főleg az égett belém amikor mentek szögesdrótot vágni, egy gránátot odavágtak és leszakadt a katona karja, miközben még mindig fogta a drótvágót..

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
U-571? :rolleyes: :cool:Hanni
azafos?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
U-571? :rolleyes: :cool: