Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
pl az In Bruges film címet nem vagyok hajlandó magyarul leírni, a gyökér fordítók majdnem megfosztottak így egy igen fasza filmtől.gabtsi
a legdurvábbat a vasárnapi hét mesterlövészében hozták fel Puzsérék:

Pierre Richard két leghíresebb filmje közé tartozik a Magas szőke férfi felemás cipőben, és annak folytatása, A magas szőke férfi visszatér. 1988-ban, 14 évvel később jött ki a Door on the Left as You Leave the Elevator, azaz tükörfordításban a "Ajtó a lift után balra", ahol egy teljesen más figurát alakít, a magyar mozikba mégis a A magas szőke + két szőke címmel került...

na ez az, ami felülmúlhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pl az In Bruges film címet nem vagyok hajlandó magyarul leírni, a gyökér fordítók majdnem megfosztottak így egy igen fasza filmtől.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedvenc film, kedvenc jelenet 😀

Píítii Dzsónsz, hátrafutó. A HÁTRAFUTÓ!!! 😀 😀

Nem filmcím, de hatalmas.. 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Speciel ez szerintem találó cím. 😛
Vannak iszonyat ergya magyarított filmcímek, de vannak nagyon jók is azért.
Na ez a kettő között leledzik, és találóbbnak érzem, mint egy tükörfordítást.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Ma este a TV2 21:25 Csontdaráló.vadibandi
The Longest Yard, a magyar filmcím-adási szakma újabb dicsőségére.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma este a TV2 21:25 Csontdaráló.




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
na a Restrepo-t már tényleg illene bepótolni, sajnos tragikus apropóból is: a film társrendezője, az ismert háborús fényképész Tim Hetherington ma életét vesztette Líbiában...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Ízlések és pofonok.
Szerintem nagyon nyomasztó volt, és visszaadta a könyv hangulatát.
Egyébként fent van az egész film neten, bárki megnézheti:
http://tvtenor.blog.hu/2008/02/22/1984_teljesfilm_neten
Bár két film is készült belőle én erre gondolok, hogy jó.
Rendező: Michael Radford, Szereplők: John Hurt, Richard Burton, Suzanna Hamilton.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én imádom az 1984-et, de a film szerintem nagyon gyenge volt. Próbáltak minden fontos dialógust szó szerint visszaadni, csak éppen az egész lényegét vesztette el a történet. Nagyvonalú, zavaros és összecsapott munka. Nálam max 3 pont.Sebii
Hasonlóan gondolom. Nagyon nem tetszett.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
tévedsz JJ így kell kinéznie.

a regény minden idők legjobb háborús/háború ellenes könyve, kár h eddig csak egyszer olvastam, de megveszem biz isten

http://www.youtube.com/watch?v=F7ZN9nFBvIY

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
na így kell kinéznie egy háborús filmnek
http://www.youtube.com/watch?v=2zw8SmsovJc

az már más kérdés, hogy ez egy számítógépes/konzolos játék...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az utóbbi napokban volt szerencsém megtekinteni pár filmet.

Kellékfeleség: nem értem Sandlert. Évek óta - szerintem - nincs értékelhető vígjátéka. Az 50 első randi nagyon tetszett, könnyeztem rajta, úgy nevettem, de ez a Standupos film, meg a vízbehugyozós faterok, stb, stb, stb, egyáltalán nem jön be.

Most is *spoiler: csajokat húzogat, jön a nagy ő, mégsem ő az, balblabla, majd heppiend. A mellékszereplő DOLF nagyon nagy volt, főleg a szinrkon, na meg a két csaj teste. Főleg bikiniben 😀 *spoiler off. 3/10.

London Boulevard: Colin, mi van veled? Sajnálom, lehet, hogy csak nekem nem jött át a film "üzenete"... Nagyon gyenge. 2/10.

Charlie ST. Cloud halála és élete: jáj, tömör gyönyör. kajak a végén esett le, hogy ki halt meg meg ki nem halt meg, meg mi volt itt. össze - visszaságok tömkelege, sablon szövegek, túlcsorduló szerelem, szirupos öntettel. 2/10.

The Eagle: egynek elment. tetszett a magyar környezet 😊 extrát nem adott, 5/10.

Flipped: az utóbbi idők legjobb filmje, amit láttam. nagyon tetszett, laza volt, könnyed, minden tekintetben tetszetős. 8/10.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Én imádom az 1984-et, de a film szerintem nagyon gyenge volt. Próbáltak minden fontos dialógust szó szerint visszaadni, csak éppen az egész lényegét vesztette el a történet. Nagyvonalú, zavaros és összecsapott munka. Nálam max 3 pont.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Az 1984 film helyett mindenkinek ajánlom inkább a könyvet. Nagyságrendekkel jobb.Sanco
Mellett. 😊
Kevés film van, ami egy jó könyv sztoriját, feelingjét, hangulatát vissza tudja adni, az 1984 ilyen.
Alapból mindig a könyv a jobb, ugye a képzelet, mint producer mindig nagyobb költségvetéssel dolgozik, és személyspecifikusan neked (nekem) készíti a műsort az agyban, de vannak filmek, amelyeknek jó a filmes adaptációjuk (pl a Keresztapa, A per, 2001:Ürodüsszeia, Száll a kakukk... és az 1984 is, sőt még az Állatfarm is, ha már Orwell), és vannak botrányosan szar megfilmesítések (mint a Bajnokok reggelije, 22-es csapdája, stb), de még közepesek is akadnak (Oroszlánkölykök, Híd a Kwai folyón, Galaxis utikalauz, stb), viszont arra elenyésző példa van, hogy ne a könyv lenne jobb. Talán ott, ahol a könyv (esetleg novella) csak kiindulópontul szolgál, és a film alapvetően más (mint pl. a Remény rabjai, Különvélemény).
Szóval az 1984 igencsak jó film, bár a könyv ugye mégiscsak könyv.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Az 1984 film helyett mindenkinek ajánlom inkább a könyvet. Nagyságrendekkel jobb.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem a 11:14 nem tetszett.
A 6:3 klasszikus, ahogy a 12 majom is 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
az évszám: szöveg című filmek közül inkább a 2001: Űrodüsszeia-t ajánlanám 😊JJ
Amiket még jó szívvel lehet ajánlani szám (bár nem évszám) - szöveg kategóriában: 6:3, avagy játszd újra Tutti, 12 majom, 12 dühös ember, 21 - Las Vegas ostroma valamint a klasszikus 1984 és a 11:14, bár itt sincs betű, a film egy igazán frappáns kis alkotás.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
Érdekes (dokumentum) filmet láttam, Bébés a címe, 4 kisgyerek, egy amerikai, egy japán, egy mongol és egy namíbiai első hónapjait mutatja meg, jó sok munka lehet benne: http://www.imdb.com/title/tt1020938/
Itt meg a trailere: http://www.youtube.com/watch?v=5IkoPUAijXs&feature=related
Nekem a mongol jön be a legjobban.

több mint 13 éve
catattack 3 520
ha már vígjáték: http://twitter.com/#!/jjncaa/status/59543229045014528

ez esküszöm jó lesz 😊JJ
Kurva beteg az edző! 😂
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ha már vígjáték: http://twitter.com/#!/jjncaa/status/59543229045014528

ez esküszöm jó lesz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
kétségkívül ez az, amit a régebbi filmek nem tudnak nyújtani, szóval az ilyenek megtekintését legalább el tudom fogadni a nyolcvanadik C-kategóriás romantikus vígjáték helyett 😊JJ
Az a halálom, amikor rom-vígjátékot néz valaki a moziban. Sose tettem. Egyszerűen véteknek érzem minden percét. Azt az élményt amit pl. a Bridget Jones nyújt, az tv-n is ugyanakkora "élményt" nyújt.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
"vérszomjas idegenek megtámadják a Földet, és pár tengerészgyalogos odacsap, hogy fájjon"Sobri Jóska
kétségkívül ez az, amit a régebbi filmek nem tudnak nyújtani, szóval az ilyenek megtekintését legalább el tudom fogadni a nyolcvanadik C-kategóriás romantikus vígjáték helyett 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
1492- A paradicsom meghódítása, Ridley Scott első igazi nagy történelmi filmje, nem csalódtam benne. 20 éve is érezte a műfajt. Nem valami pörgős film de telljes mértékben lekötött. A zene meg ugye legendás, amikor a Vangelisre elindulnak a hajók az hátborzonngató...JayB
Éleem egyetlen filmje amin elaludtam moziban. 😊Sobri Jóska
de a zenéje kétségkívül jó
az évszám: szöveg című filmek közül inkább a 2001: Űrodüsszeia-t ajánlanám 😊JJ
A zenéje az.

Megnéztem a A Föld inváziója - Csata: Los Angeles ópuszt, és nem értem a fanyalgást.
Szerintem is szar, de teljesen azt hozza, amit az ember egy "vérszomjas idegenek megtámadják a Földet, és pár tengerészgyalogos odacsap, hogy fájjon" jellegű filmtől vár. Bár az eleje lassan indul be, de aztán megy a csihipuhi.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
1492- A paradicsom meghódítása, Ridley Scott első igazi nagy történelmi filmje, nem csalódtam benne. 20 éve is érezte a műfajt. Nem valami pörgős film de telljes mértékben lekötött. A zene meg ugye legendás, amikor a Vangelisre elindulnak a hajók az hátborzonngató...JayB
Éleem egyetlen filmje amin elaludtam moziban. 😊Sobri Jóska
de a zenéje kétségkívül jó
az évszám: szöveg című filmek közül inkább a 2001: Űrodüsszeia-t ajánlanám 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
1492- A paradicsom meghódítása, Ridley Scott első igazi nagy történelmi filmje, nem csalódtam benne. 20 éve is érezte a műfajt. Nem valami pörgős film de telljes mértékben lekötött. A zene meg ugye legendás, amikor a Vangelisre elindulnak a hajók az hátborzonngató...JayB
Éleem egyetlen filmje amin elaludtam moziban. 😊