Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
1492- A paradicsom meghódítása, Ridley Scott első igazi nagy történelmi filmje, nem csalódtam benne. 20 éve is érezte a műfajt. Nem valami pörgős film de telljes mértékben lekötött. A zene meg ugye legendás, amikor a Vangelisre elindulnak a hajók az hátborzonngató...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
Cannes: az új Lars von Trier-filmben (Melancholia) maga Jack Bauer próbálja 24 óra alatt megmenteni az európai művészmozit.

De neki sem sikerülhet: http://hircsarda.blog.hu/2011/04/13/tarr_bela_sem_latta_sajat_filmjet

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a teljes program JJ:
http://www.origo.hu/filmklub/20110414-a-64-cannes-i-filmfesztival-programja-la-piel-que-habito.html

Örülök hogy Jodie Foster filmjét is bevállogatták, még ha versenyen kivül is.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
egyetlen filmfesztivált követek figyelemmel, mégpedig azt, melynek itt a plakátja és most hirdették ki a versenyprogramját



Pedro Almodóvar: Le piel que habito (The Skin That I Inhabit)
Bertrand Bonello: L'apollonide
Joseph Cedar: Hearat Shulayim (Foot Note)
Alain Cavalier: Paterre
Nuri Bilge Ceylan: Once Upon a Time in Anatolia
Dardenne fivérek: The Kid with a Bike
Aki Kaurismaki: Le Havre
Naomi Kawase: Hanezu no tsuki
Julia Leigh: Sleeping Beauty
Terrence Malick: Tree of Life
Radu Mihaileanu: La source des femmes
Maïwenn Le Besco: Polisse
Takashi Miike: Seppuku (Harakiri)
Nanni Moretti: Habeus papam
Lars von Trier: Melancholia
Markus Schleinzer: Michael
Paolo Sorrentino: This Must Be a Place
Nicolas Windig Refn: Drive
Lynne Ramsay: We Need to Talk About Kevin


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Az emlegetett Zelig megy a MGM-en. Sajnos már nem sok van hátra belőle, de öröm az ürömben, hogy ezek szerint várhatóan később is le fogják adni!

Szerk: Ahogy nézem, legközelebb 3:10-kor és 7:40-kor adják. 😂
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Megnéztem Sidney Lumet utolsó filmjét, 2007-ből a Mielött az ördög rádtalál-t Philip Seymour Hoffman-nal, Ethan Hawke-al, Marisa Tomei-el, hát ahogy mondani szokták, halottakról jót vagy semmit, így most a semmit kell választanom, hátha másnak bejön.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem egy mostani film csak volt a TVben és megint láttam ezért megkérdem, hogy van-e még olyan akinek hozzám hasonlóan nagyon tetszett a Charlie Wilson háborúja?Ork
\o. Legutóbbi besorolásom szerint asszem 8. a top 10emen. :]

A CIA ügynök karaktere és alakítása hatalmas.gyeek
Hoffman tényleg jól hozta Gustot, de csak oscar jelölésre futotta Javier Bardem mellett
szerintem nagyon jól van megírva és jó szórakozást nyújt amikor látom
több mint 13 éve
catattack 3 520
6:15-nél necces volt!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
1906-ban?
Ne b....
Ez nagyon érdekes kis videó. Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch_popup?v=NINOxRxze9k

A legrégebbi 35 mm-es film.

1906-ban készült San Fransisco-ban egy villamos elejére szerelt kamerával, érdekes a közlekedési eszközök változatossága, összevisszasága.

A film 4 nappal a nagy földrengés előtt készült, sokáig azt hitték el is veszett, de mint kiderült New Yorkba lett küldve, így megmenekült.Vrijbloed
Csodás lelet, órákig bírnám nézni.Dzsokijuing
másodszorra már öltönyben, keménykalappal a fejemen, egy asztalra szereltetett kapaszkodót fogva fogom megtekinteni, annyira hihetetlenül jó 😊JJ
😀 Nekem is volt egy hasonló gondolatom ennek kapcsán. 😀
Fater sokszor küld ilyen érdekes dolgokat. 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
http://www.youtube.com/watch_popup?v=NINOxRxze9k

A legrégebbi 35 mm-es film.

1906-ban készült San Fransisco-ban egy villamos elejére szerelt kamerával, érdekes a közlekedési eszközök változatossága, összevisszasága.

A film 4 nappal a nagy földrengés előtt készült, sokáig azt hitték el is veszett, de mint kiderült New Yorkba lett küldve, így megmenekült.Vrijbloed
Csodás lelet, órákig bírnám nézni.Dzsokijuing
másodszorra már öltönyben, keménykalappal a fejemen, egy asztalra szereltetett kapaszkodót fogva fogom megtekinteni, annyira hihetetlenül jó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 182 — Saturday Night Lights
http://www.youtube.com/watch_popup?v=NINOxRxze9k

A legrégebbi 35 mm-es film.

1906-ban készült San Fransisco-ban egy villamos elejére szerelt kamerával, érdekes a közlekedési eszközök változatossága, összevisszasága.

A film 4 nappal a nagy földrengés előtt készült, sokáig azt hitték el is veszett, de mint kiderült New Yorkba lett küldve, így megmenekült.Vrijbloed
Csodás lelet, órákig bírnám nézni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch_popup?v=NINOxRxze9k

A legrégebbi 35 mm-es film.

1906-ban készült San Fransisco-ban egy villamos elejére szerelt kamerával, érdekes a közlekedési eszközök változatossága, összevisszasága.

A film 4 nappal a nagy földrengés előtt készült, sokáig azt hitték el is veszett, de mint kiderült New Yorkba lett küldve, így megmenekült.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Bilincs és mosolyban a tojásevős jelenet mindörökre felejthetetlen, pedig nem ma láttam.
Egyébként is nagy Paul Newman fan vagyok, egyik legjobb filmje a sok jóból (A hallgatag ember, Hud, A nagy balhé, A svindler), és valóban, az általad írt korszak szerintem is Hollywood fénykora, kvázi a Keresztapa és a Taxisofőr zárta le.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Még szerencse, hogy nem kötsz bele a listámba. 😊 Ahogy visszanéztem, megállapítottam nekem személyes benyomásokon és élményeken alapszik a top10em, mindegyikben van valami motívum ami valahogy kötődik hozzám.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
nem egy mostani film csak volt a TVben és megint láttam ezért megkérdem, hogy van-e még olyan akinek hozzám hasonlóan nagyon tetszett a Charlie Wilson háborúja?Ork
\o. Legutóbbi besorolásom szerint asszem 8. a top 10emen. :]

A CIA ügynök karaktere és alakítása hatalmas.gyeek
nyolcadik? hááát, na jó, ízlésbe nem kötök bele, csak enyhe túlzásnak érzem

én rájöttem, hogy a nekem való korszak a "Hollywood reneszánsz", a 60-as évek végének, 70-es évek elejének revizionista mozijai, mikor az amerikai kulturális és egyéb változások az európai filmes eszközökkel keveredtek, pont megfelelő elegyet alkotva... Midnight Cowboy, Butch Cassidy és a Sundance Kid, A magánbeszélgetés, Bilincs és mosoly, stb.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
nem egy mostani film csak volt a TVben és megint láttam ezért megkérdem, hogy van-e még olyan akinek hozzám hasonlóan nagyon tetszett a Charlie Wilson háborúja?Ork
\o. Legutóbbi besorolásom szerint asszem 8. a top 10emen. :]

A CIA ügynök karaktere és alakítása hatalmas.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem egy mostani film csak volt a TVben és megint láttam ezért megkérdem, hogy van-e még olyan akinek hozzám hasonlóan nagyon tetszett a Charlie Wilson háborúja?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Limitless, határtalanul szar. Csínján bánok a Salt ügynök dobálgatásával, de nincs tőle messze...

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Keresztapa 2 TV2-n most :cool:
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Indiana Jones hetet tartottam, az első három rész nagy kedvencem, a 4-hez csak most jutottam el. Sokan lehúzták de szerintem méltó folytatás. Nem érezni a 20 év kihagyást, végig megvolt a feeling. Erről legfőképp Ford tehet, egyáltalán nem érezni a korát, ugyanaz a pimasz, rafinált, lendületes Indi mint 20 éve.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
új kedvenc:
http://www.youtube.com/watch?v=0RzdrhQUKT4#t=120

vasztakurva!! :ogabtsi
Miez bazmeg 😀😀😀DD Ehhez képest a Teeth [2007] lófasz... 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
új kedvenc:
http://www.youtube.com/watch?v=0RzdrhQUKT4#t=120

vasztakurva!! :o

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ramona & Beezus
igazából Selena miatt kezdtem el nézni ( 😀) de bazmeg ez a film atomjaimra szedett, must see
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én még nem láttam, de lelőtték a Castle egyik epizódjában... Tervezem a 12 angry man megnézését így is.