Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én a Brotherst láttam és azt ítéltem szarnak...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
The Cincinnati Kid (1965)
Simán nézhető film. Eleje és a vége tetszett, de a kettő között volt 15-20 perc, ami egy kicsit vontatottra sikeredett.
10ből kap 6,5-et.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
hát gylenhall szerintem egyenlő a bukással, vannak jó filmek amikben szerepelt, de egyik serm az ő alakítása miatt nagy.
forráskódot láttam, egy szar.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
valaki a Forráskódról valamit ? Érdemes beüllni rá ?Drip
ha mondasz 2 olyan gylenhall filmet amire érdemes, akkor megválaszolod magadnak.briareos
Tudom hogy csapda... de akkor is, próbáljuk meg.
Donnie Darko+Zodiac?Igor
Jarhead? Esetleg Proof?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Az October Sky kibaszott jó film (germanofileknek: von Braun a film egyik központi figurája), Chris Cooper, Laura Dern is nagyon jók benne, 9/10-es film.
A Donnie Darko megosztó film, a feelingje, a zenék, Patrick Swayze karaktere, Jena Malone, Drew Barrymore nekem telitalálat, de sokan fanyalognak a filmtől, számomra érthetetlenül.
A The Day After Tomorrow a legszórakoztatóbb apokalipszis filmek közé tartozik, mégha nem is natgeo-s hitelességgel kezeli a témát, nálam simán az érdemes kategória ez is.
A Brokeback Mountain is nagyon jó film, bár az tény, hogy homofóboknak nem könnyed esti kacagtatás.
A Proof szintén telitalálat film, persze lehet fitymálni, de Anthony Hopkinsnak nem sok rossz filmje akad, hát ez se az. Gwyneth Paltrow csak hab a tortán, a sztori meg kimondottan érdekes és eredeti.
A Renditionban Gylenhall nem kimondott főszereplő, de a film terrorista témában a legjobbak közül való, Reese Witherspoon is megmutatja mitől Oscar-díjas színésznő.
A Brothers pedig igazi szuperül összerakott film, Natalie Portman-el, Tobey Maguire-el, aki látta, és szerinte nem érdemes a megnézésre, az nem is látta.
Nekem a Jarhead nem tetszett igazán, a Zodiac-ot és a Prince of Persia-t nem láttam, a többi filmje pedig egyszernézős könnyed romantika.
Vagyis mindent összevetve Jake Gylenhall színészi munkássága, filmválasztásai elég jól sikerültnek mondható, 8/10-es simán.
Így remélem a Source Code is jó lesz a trailer, és az alapján, hogy David Bowie fia rendezi, akinek előző sci-fi-je a Moon szintén egy jól eltalált, elismert mozi.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
valaki a Forráskódról valamit ? Érdemes beüllni rá ?Drip
ha mondasz 2 olyan gylenhall filmet amire érdemes, akkor megválaszolod magadnak.briareos
Tudom hogy csapda... de akkor is, próbáljuk meg.
Donnie Darko+Zodiac?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
valaki a Forráskódról valamit ? Érdemes beüllni rá ?Drip
ha mondasz 2 olyan gylenhall filmet amire érdemes, akkor megválaszolod magadnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még egy kérés: kerestem a gugliban, de nem leltem. Örülnék pár idézetnek a Tűzszekerek c. filmből 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Aha, én is láttam, fasza film volt, Steve Prefontaine életéről szól:
http://www.imdb.com/title/tt0119934/Sobri Jóska
Uh. Ezt látnom kell nekem is!Schleck
az Oregon ismertetőjébe is beleírtam (videoval együtt)...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 781 — Undertaker of the Cleveland graveyard
valaki a Forráskódról valamit ? Érdemes beüllni rá ?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez az, köszi! 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Az oregoni kötődés miatt mindenképp. 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aha, én is láttam, fasza film volt, Steve Prefontaine életéről szól:
http://www.imdb.com/title/tt0119934/Sobri Jóska
Uh. Ezt látnom kell nekem is!

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Aha, én is láttam, fasza film volt, Steve Prefontaine életéről szól:
http://www.imdb.com/title/tt0119934/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hy all.
Kérdés: volt egy film, nagyon rég láttam. Az rémlik fel, hogy van egy srác (talán futó?) és elkészíti neki egy csávó a pipás cipőt, ami után később az ilyen emblémával ellátott cipők Nike nevet kapnak...

Köszi a helpet, ha lesz 😛
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
na a Restrepo-t már tényleg illene bepótolni, sajnos tragikus apropóból is: a film társrendezője, az ismert háborús fényképész Tim Hetherington ma életét vesztette Líbiában...JJ
Ma 16:00-tól a National Geographic adja.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://termeszetfilm.blog.hu/
http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/2011/04/23/mit_csinal_a_szarvas_aki_kimaradt_a_tomegszexbol/
Azt hiszem a jövő héten beugrok az Urániába, ez megérdemli a támogatásom és nagyon szupernek tűnik.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
jó kis berenger-billy zane féle sniper nyomába sem érhet

One Shot. One Kill. No Exceptions.briareos
Röhejes módon vagy négyszer láttam a filmet félig. Hol az elejéről hol a végéről maradtam le valami miatt. Egyszer aztán elszántam magam, és kivettem a tékából. Sör, perec, stb... kb 20 perc ment le belőle, qrva nagy vihar lett és elment az áram. Ekkor feladtam. Évekkel később tudtam végignézni, de akkor sem zavartalanul.

Amit még bírok ebben a témában : Ellenség a kapuknál. Szvsz leginkább hiteles -legalábbis ami a lövészet részét illeti. Bár abban is, amikor 165m-ről ellövi a telefondrótot, hát...
Egyébként Ed Harris játéka szimpatikus figurává tette az SS őrnagyot, gondolom nem pont ez volt a készítők célja. 😀

A Berenger-féle sniperre visszatérve: azért megvolt a szükséges klisé abban is, amikor belelő a céltávcsőbe miközben az ellenség őt célozza. (megtörtént eset, Carlos "Fehértoll" Hathcock csinálta meg Vietnamban, de gáz hogy azóta minden filmben benne kell legyen) De azért bírom.
A folytatás viszont, (Marozsán Erikával) 😕 😕
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
jó kis berenger-billy zane féle sniper nyomába sem érhet

One Shot. One Kill. No Exceptions.briareos
De csak az első résznek. A többi felejtős lett szerintem.....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
jó kis berenger-billy zane féle sniper nyomába sem érhet

One Shot. One Kill. No Exceptions.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
A héten adta valamelyik kereskedelmi az Orvlövész (Shooter) c. filmet. Megvan pár éve DVD-n és fura volt így megnézni... elég rendesen megvágva adták le, viszont a fordítás sokkal jobb volt. Néhány párbeszéd egész más értelmet nyert.

Eleinte bírtam ezt a filmet, de minél többször néztem, annál több hibát találtam benne. Most már inkább középszerűnek gondolom, de ezzel együtt fegyverbuziknak kötelező.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Húú, most épp belenéztem, miközben kapcsolgattam.. Berman szinkronja viszont borzalmas 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
számtalan ilyen van, ahol egy jól ismert filmcímet tekernek még tovább, egy teljesen más filmre/címre.gabtsi
erre jó példa egyik kedvencem, a Cool hand luke (Bilincs és mosoly), de itt nem erről van szó, hanem olyan mintha a Christian Bale filmeket ezentúl simán Batmanként [The Fighter = A boxoló és a denevérember] forgalmaznák


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
számtalan ilyen van, ahol egy jól ismert filmcímet tekernek még tovább, egy teljesen más filmre/címre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
pl az In Bruges film címet nem vagyok hajlandó magyarul leírni, a gyökér fordítók majdnem megfosztottak így egy igen fasza filmtől.gabtsi
a legdurvábbat a vasárnapi hét mesterlövészében hozták fel Puzsérék:

Pierre Richard két leghíresebb filmje közé tartozik a Magas szőke férfi felemás cipőben, és annak folytatása, A magas szőke férfi visszatér. 1988-ban, 14 évvel később jött ki a Door on the Left as You Leave the Elevator, azaz tükörfordításban a "Ajtó a lift után balra", ahol egy teljesen más figurát alakít, a magyar mozikba mégis a A magas szőke + két szőke címmel került...

na ez az, ami felülmúlhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal