Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bkval nem pojenkodok. az elet-halal kerdes a magyar haztartasok tulnyomo tobbsegeben.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
miki nem berenyi miki hanem az ilyen o ki ? meg az ki ? jellegu kerdesekre en ezzel szoktam valaszolni
ha annyira kvalifikalt a beszelgetopartner h azzal az 1 bittel mar ez is eleg informacio amit fel kell dolgozni.
schleckke viszont tenyleg utott 😀Fake
vágom, csak gondoltam összekötötted a kettő poént 😀


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miki nem berenyi miki hanem az ilyen o ki ? meg az ki ? jellegu kerdesekre en ezzel szoktam valaszolni
ha annyira kvalifikalt a beszelgetopartner h azzal az 1 bittel mar ez is eleg informacio amit fel kell dolgozni.
schleckke viszont tenyleg utott 😀
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Zsoltnak a testvére gondolom.Schleck
és ő ki?JC6
miki.Fake
mielőtt megint elszabadul a pokol 😀 Bartha Zsolt a barátok közt egyik karaktere, miki pedig Berényi Miklós szintén ebből a sorozatból... Justin Bartha pedig ő: http://www.imdb.com/name/nm0058581/
http://en.wikipedia.org/wiki/Justin_Bartha

apokalipszis elkerülve 😀😀😀


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Justin Bartha? 😀JC6
Zsoltnak a testvére gondolom.Schleck
és ő ki?JC6
miki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Justin Bartha? 😀JC6
Zsoltnak a testvére gondolom.Schleck
és ő ki?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki az a Justin Bartha? 😀JC6
Zsoltnak a testvére gondolom.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyedül egy kérdésem van: minek van a filmben Justin Bartha?

Ki az a Justin Bartha? 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
várom az éltető kritikákat a másnaposok kettőről isJJ
http://geekz.blog.hu/2011/05/24/masnaposok_2060
én eddig ennyit tudok 😊pc_x
"Nem írok olyan filmről, amit nem láttam, azt meghagyom a hivatásos filmkritikusoknak"

hah


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
várom az éltető kritikákat a másnaposok kettőről isJJ
http://geekz.blog.hu/2011/05/24/masnaposok_2060
én eddig ennyit tudok 😊


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
várom az éltető kritikákat a másnaposok kettőről is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
most először néztem végig a Gladiátort
nagyon nagy film

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Láttam hogy ma este lesz a Gladiátor tisztára megörültem (nem mintha nem tudnám bármikor betenni és megézni) erre szembesülök vele hogy szinkronos... tré
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te jóóó ég!
Colin Farrell mit alakít a The Way Back c. filmben! Nagyon tetszett, nem csak a film, de különösen az ő alakítása.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Az első a Kölykök volt, az amerikai tizenévesek életének kendőzetlen bemutatása. Arról hogy mi foglalkoztatja őket és milyen őrültségeket csinálnak. Elég durva stílusban láthatjuk az életük egy napját. Szerintem elég sokkoló film.
Bruce
Tizenegynéhány éve láttam, tényleg elég nyomasztó hangulatú és sokkoló filmélmény. Akkor nagyon tetszett.
Kösz, hogy megemlítetted, meg kell néznem újra. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
A hétvégén megnéztem Larry Clark két filmjét is:

Az első a Kölykök volt, az amerikai tizenévesek életének kendőzetlen bemutatása. Arról hogy mi foglalkoztatja őket és milyen őrültségeket csinálnak. Elég durva stílusban láthatjuk az életük egy napját. Szerintem elég sokkoló film.

A Ken Park volt a második, ami szintén elég durva és hasonló a stílusa a Kölykökhöz csak ha lehet még durvább dolgok vannak benne. Ebben már igazából a családok is jelentős szerepet kapnak.

Én annyira nem éreztem jól magam a megnézésük közben, de érdemes sztem megnézni egyszer ilyen filmeket is.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Ha kell valakinek a TYT-es regem szóljon. Engem beenged, de még egy darabot nem töltöttem le/fel egyéb okok miatt. Egyáltalán nem használom.apeszos
Én megnézném, hogy mi van ott.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha kell valakinek a TYT-es regem szóljon. Engem beenged, de még egy darabot nem töltöttem le/fel egyéb okok miatt. Egyáltalán nem használom.

Upsz... Ezt talán nem is ide kellett volna írnom.... Melyik a megfelelő topic?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
Ez a krikettfilm ígéretesnek tűnik: http://www.youtube.com/watch?v=9l7qIFu3YDk

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ha van film, melyet kötelezően megnézetnék mindenkivel, az a Harry and Tonto

road movie-nak álcázott alkotás magába sűrítve egy egész korszak esszenciáját, de örökérvényű mondanivalóval, egyszerűen zseniális... különösen a bezzegezőknek, a múltba révedőknek, illetve a nagy kitűzött életcél felé törtetőknek ajánlanám, ezzel szerintem elég nagy réteget le is fedtem

tidbit1: a főszereplő kedvenc ételére a film végén derül fény, nem lövöm le, viszont kiváló választás
tidbit2: természetesen a két hippi hova máshova tartana, mint Boulderbe 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Üdv nem tudom hogy jó topicba írom-e : ha jól látom nem működik a tenyardtorrent, valaki tudna nekem mondani olyan torrentet ahol hasonló mennyiségben és minőségben lehet találni meccseket? elsősorban az utolsó 10-20 év SB-jai kellenének. Előre is köszi!davemayer
a TYT még mindig működik, de lezárták egy ideje a regisztrációt
ha csak Super Bowl kell, a nevét kereső-kifejezésként használva bármelyik nagyobb torrentoldalon számos találatra lelhetszJJ
torrentz.com-ot használom ott nem nagyon találtam. Nem tudom TYT-en engem nem enged be a regisztrációmmal pedig már recover passwordöt is kértem + újra sem lehet regelni ahogy írtad.

Köszi majd googlezok egyet-kettőt 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Üdv nem tudom hogy jó topicba írom-e : ha jól látom nem működik a tenyardtorrent, valaki tudna nekem mondani olyan torrentet ahol hasonló mennyiségben és minőségben lehet találni meccseket? elsősorban az utolsó 10-20 év SB-jai kellenének. Előre is köszi!davemayer
a TYT még mindig működik, de lezárták egy ideje a regisztrációt
ha csak Super Bowl kell, a nevét kereső-kifejezésként használva bármelyik nagyobb torrentoldalon számos találatra lelhetsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Üdv nem tudom hogy jó topicba írom-e : ha jól látom nem működik a tenyardtorrent, valaki tudna nekem mondani olyan torrentet ahol hasonló mennyiségben és minőségben lehet találni meccseket? elsősorban az utolsó 10-20 év SB-jai kellenének. Előre is köszi!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
magyarul még mindig nem adták ki a könyvet, és sajnos a várakozásokkal ellentétben a tervezett filmtrilógia első része szinte egybehangzó vélemények alapján borzasztóra sikerült...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
2-3 mindig túléli. 😊
Amúgy biztos tolják tovább neten, ha komoly igény mutatkozik rá.