Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Igen azt én is gondolom az itt hallottak alapján,a példa mint "postapokaliptikus" ül.Mind a három egy ilyen világban játszódik.Cowboykarcsi
nem, csak nevében. az út az tényleg kihalt.
megnéztem tegnap még, majd írok róla, ha összeszedtem magam
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Igen azt én is gondolom az itt hallottak alapján,a példa mint "postapokaliptikus" ül.Mind a három egy ilyen világban játszódik.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Na akkor lehúztam ezt az Az út c. filmet.Este megnézem ha már itt ennyien mondják,amúgy is eleve nekem bejön az ilyen postapokaliptikus hangulatú cucc(Legenda vagyok,Book of Eli).Cowboykarcsi
Én csak a könyvet olvastaam, de az alapján, az általad leírtaknál komolyabb hangvételű.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na akkor lehúztam ezt az Az út c. filmet.Este megnézem ha már itt ennyien mondják,amúgy is eleve nekem bejön az ilyen postapokaliptikus hangulatú cucc(Legenda vagyok,Book of Eli).

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az út nem könnyű darab, de feltétlenül ajánlott, nekem is nagyon adta, de nem is tudtam tovább lépni 1-2 napigbriareos
ezért nem bírom magam rávenni, hogy megnézzem. amikor 99 volt nem akartam még mélyebbre kerülni, most meg nem akarok visszadepülni 😊.brk
Hát nem egy könnyű matiné az biztos. De szerintem is érdemes megnézni. Én anno moziban láttam. Az Ember Gyermeke gondolkoztatott el ennyire mint ez a film. Azt az 1 nap depit amit okoz meg ki lehet bírni.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
sucker punch:
zseniális zene
fasza látvány
sztori... háááát. próbáltam úgy nézni mintha egy elborult animét néznék, de még így is sok volt helyenként. de azok a műszempillák...

john hamm alapból 2 pontot adott rá.

szóval igazából nem tudom. beteg egy darab, nem javaslom első randis filmnek, abban sem vagyok biztos h megéri-e a jegyetbriareos
Nekem megérte a jegyárat, kb. hasonlókat tudok mondani róla, mint Te. A zenét kegyetlenül eltatlálták hozzá, a látványvilága is nagyon tetszett. Nem csak az álomvilágé, hanem az egésznek a hangulata az elején pl. a sötét színek végig...
SPOILER...
Az álom részek közül az első kettő nagyon tetszett, a sárkányosból többet ki lehetett volna hozni (nem gépfegyverrel zúzni az orkokat, hanem karddal mondjuk), a robotos az nem tetszett.
SPOILER OFF
Madame Gorski meg Blue meg a lobotómiás doki meg az öreg is tetszettek. Meg persze a szakács 😀 A csajok közül Blondie valahogy beleszürkült a környezetbe, Amber meg szerepelhetett volna többet.

Összességében rohadt jól szórakoztam rajta és nagyon tetszett.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hát azért nem úgy rántja be az embert mint egy 99.
olyankor romkomot nem szabad nézni
állítólag
én nem tudom
😀 :dbriareos
nekem a 500 days adta akkor nagyon. mondjuk az nem is romkom
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
az út nem könnyű darab, de feltétlenül ajánlott, nekem is nagyon adta, de nem is tudtam tovább lépni 1-2 napigbriareos
ezért nem bírom magam rávenni, hogy megnézzem. amikor 99 volt nem akartam még mélyebbre kerülni, most meg nem akarok visszadepülni 😊.brk
hát azért nem úgy rántja be az embert mint egy 99.
olyankor romkomot nem szabad nézni
állítólag
én nem tudom
😀 :d

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
az út nem könnyű darab, de feltétlenül ajánlott, nekem is nagyon adta, de nem is tudtam tovább lépni 1-2 napigbriareos
ezért nem bírom magam rávenni, hogy megnézzem. amikor 99 volt nem akartam még mélyebbre kerülni, most meg nem akarok visszadepülni 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Ha valaki netán még nem látta volna, ma 23:20-tól a reteken lesz a Férfibecsület című film, szerintem érdemes megnézni.Dub
csak 10 reklámmal, csak itt és most...inkább letöltöm 😀JC6
Én már azt is értékelni tudom, hogy egyáltalán bármiféle időpontban bármiféle értékkel bíró filmet adnak le. Egyébként megvan nekem is, érdemes leszedni/megnézni.Dub
Az a baj a kertévés filmekkel, hogy kicsit megvagdossák az eredetit. (meg persze a kismillió reklám, amiknek ezáltal csinálnak helyet)
Nekem is rengeteg dvd-m van, nem is nézek filmet kertévén, de olvastam erről egy hosszabb lélegzetű irományt valamelyik blogon nemrég, ott szépen fel is van sorolva jópár ilyen "húzás", hogy miket szedtek ki melyik filmekből.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha valaki netán még nem látta volna, ma 23:20-tól a reteken lesz a Férfibecsület című film, szerintem érdemes megnézni.Dub
csak 10 reklámmal, csak itt és most...inkább letöltöm 😀JC6
Én már azt is értékelni tudom, hogy egyáltalán bármiféle időpontban bármiféle értékkel bíró filmet adnak le. Egyébként megvan nekem is, érdemes leszedni/megnézni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha valaki netán még nem látta volna, ma 23:20-tól a reteken lesz a Férfibecsület című film, szerintem érdemes megnézni.Dub
csak 10 reklámmal, csak itt és most...inkább letöltöm 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
az út nem könnyű darab, de feltétlenül ajánlott, nekem is nagyon adta, de nem is tudtam tovább lépni 1-2 napig

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha valaki netán még nem látta volna, ma 23:20-tól a reteken lesz a Férfibecsület című film, szerintem érdemes megnézni.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Na a sok nevetés után egy kis depi....

Sikerült megnéznem Az út cimű alkotást Viggo Mortesnsennel...
Alapból azért nézek filmeket, hogy kikapcsolodjak és jól szórakozzak...mondjuk " minden evő " vagyok jöhet akció, sport, western, vígjáték, dráma, thiller..talán csak a horror filmeket hanyagolom...
Az igazat megvallva annyit tudtam a fenti filmről, hogy az utóbbi időben kedvelt " posztapokaliptikus " témát dolgozza fel mást nem....
Aztán csak ültem és néztem ki a fejemből....hihetelen, hogy milyen komor és depressziós hangulatú a film, szürke és lesújtó..voltak pillanatok amikor azt hittem, hogy kiveszem a dvd-t..de mégse tudtam...a filmben ábrázolt apa-fia kapcsolat pedig nagyon megfogott...

Nem lesz az a film amit majd rongyosra nézek, de hogy pozitív értelemben vett filmélményt okozott az biztos....


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Ha egyet kell mondani akkor Ace Ventura 2 😊JayB
alap! de az 1. jobb. 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mondjuk pl. A Sobri által megemlített jó vígjáték Forrest Gumpon 2-szer ha röhögtem.
A Legjobb vígjáték pedig szvsz a Dumb és Dumber, na meg a Pedálkirály.
Tegyük hozzá, hogy Jim Carrey, és Benoit Poelvoorde ideális színészek a vígjátékokhoz 😊eaglesmcnabb
Dumb és Dumber mekkora 😀 Szerintem még csak 756x láttam, de mindig sírok rajta. Kedvenc jelenet belöle: http://www.youtube.com/watch?v=G4ev-BtPMM8 😀😀😀DD Az tény, h Jim Carreyt nem nagyon lehet lenyomni vígjáték kategórián belül 😊

Ha vígjátékokról van már szó, akkor megemlítem a Nekem 8-at. Az is a kedvencek közé tartozik. 😊Duff
Ment a +1!
Tim Robinst és Martin Lawrencet is szeretem amúgy is,ebben ketten együtt beszarás amit csinálnak 😀

😀 "Egy pók mászik a tetves nagy hülye fejeden!" 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Top Secret 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Ha egyet kell mondani akkor Ace Ventura 2 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Mondjuk pl. A Sobri által megemlített jó vígjáték Forrest Gumpon 2-szer ha röhögtem.
A Legjobb vígjáték pedig szvsz a Dumb és Dumber, na meg a Pedálkirály.
Tegyük hozzá, hogy Jim Carrey, és Benoit Poelvoorde ideális színészek a vígjátékokhoz 😊eaglesmcnabb
Dumb és Dumber mekkora 😀 Szerintem még csak 756x láttam, de mindig sírok rajta. Kedvenc jelenet belöle: http://www.youtube.com/watch?v=G4ev-BtPMM8 😀😀😀DD Az tény, h Jim Carreyt nem nagyon lehet lenyomni vígjáték kategórián belül 😊

Ha vígjátékokról van már szó, akkor megemlítem a Nekem 8-at. Az is a kedvencek közé tartozik. 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megnéztem az Exit Through The Gift Shop-ot (Banksy film) és eléggé bejött 😊 nem láttam előre, merre halad meg ilyenek, de összességében úgy érzem átjött a mondanivalója. ügyes megvalósítás na 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A shop stop nekem olyan vontatottnak tűnt, a Visszavágban szerettem meg a karakterüket.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kevin Smith tényleg nagy ért a filmezéshez. Egéybként Shop Stop > Jay és néma Bob

Ha valaki netán nem látta, de megakarná nézni Shop Stop-ot, youtube-on asszem fenn van.Deny
lemaradt a "visszavág"...
megint csak elnézést.JC6
rá lehet érteni. de gondolhattam volna magára a két karakterre, elég sok filmben feltűnnek szerintem még
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kevin Smith tényleg nagy ért a filmezéshez. Egéybként Shop Stop > Jay és néma Bob

Ha valaki netán nem látta, de megakarná nézni Shop Stop-ot, youtube-on asszem fenn van.Deny
lemaradt a "visszavág"...
megint csak elnézést.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kevin Smith tényleg nagy ért a filmezéshez. Egéybként Shop Stop > Jay és néma Bob

Ha valaki netán nem látta, de megakarná nézni Shop Stop-ot, youtube-on asszem fenn van.