Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 313 — #NoStress
12 év rabszolgaság. nagyon komoly film, igazi oscarra gyártott mű. megérmi megnézni, jó film lett, remek színészi alakításokkal. braxa88
A könyvhöz képest rengeteg a homályos, ki nem fejtett rész, így a következetlenség.
A témában született már rengeteg film, pl. Gyökerek, Amistad, igazából nem tesz hozzá semmi eredetit.
Túl hosszú, és vontatott, miközben csepet sem szórakoztató.
Azon kívül, hogy "Mindig legyenek nálad az irataid" más tanulságot nem nagyon hordoz.
Ennyivel árnyalnám a képet.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
12 év rabszolgaság. nagyon komoly film, igazi oscarra gyártott mű. megérmi megnézni, jó film lett, remek színészi alakításokkal.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Golden Globe felkonf hajnalról 😀
"And now, like a supermodel's vagina, let's all give a warm welcome to Leonardo DiCaprio."
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bad Granpa.

Knoxville, te állat. Kiégtem nem egy résznél 😀JC6
"Iam stuck in the soda machine... I guess" - Johnny már megint agyánál volt. 😀toxique
Nekem összességében csalódás, akármelyik Jackass film magasan veri


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Hollywood dekadenciája



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bad Granpa.

Knoxville, te állat. Kiégtem nem egy résznél 😀JC6
"Iam stuck in the soda machine... I guess" - Johnny már megint agyánál volt. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bad Granpa.

Knoxville, te állat. Kiégtem nem egy résznél 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 731 — Poloska confirmed
This is the end.

Szigorúan haverokkal kanapén fetrengve! Úgy viszont zseniális 😀
9/10
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The book thief (2013): az utóbbi évek (évtizedek?) első "témafilmje", amelyet nem éreztem műanyagnak (köszönhetően a... javarészt hűen (okés, na!) adaptált alapműnek és a Downtown Abbey-s Brian Percival korrekt munkájának). Inkább érzelmes, mintsem nyomasztó. Inkább megható, mintsem üresen fröcsögő, vádaskodós-mártírkodós "vádbeszédszerű" propagandafilm... szóval; igyekszik (a témához mérten) valódi drámaként funkcionálni. Nekem tetszett! 7/10. Ajánlom!
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
The secret life of Walter Mitty: CGI + travel channel + longboarding + Lada Niva vs. erruption + körszakáll + benstiller. Nagyot ígér, de a végére egy picit lesz több egy szokványos benstiller-nél. Nálam 6/10.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Idiocracy.
Fantasztikus jövőkép mondhatom!😛
több mint 12 éve
catattack 3 520
A fiatal James Woods meg kiköpött
catattack
baggio
😀😀
Mondasz valamit...
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
A Volt egyszer egy Amerika sztorira tetszett, de a sminkmesterek munkája bekavart az élvezetbe: egyszerűen nem tudtak olyan korosodást előidézni, hogy el tudjam hinni mennyi idő is telt el.Geeri
A fiatal DeNiro szerintem egy az egyben Aaron Rodgers 😀JayB
A fiatal James Woods meg kiköpött
catattack


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
A Volt egyszer egy Amerika sztorira tetszett, de a sminkmesterek munkája bekavart az élvezetbe: egyszerűen nem tudtak olyan korosodást előidézni, hogy el tudjam hinni mennyi idő is telt el.Geeri
A fiatal DeNiro szerintem egy az egyben Aaron Rodgers 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 039 — Whoops, looks like something went wrong.
A családi üzelmek tényleg korrekt, voltak benne jó poénok, lehetett végre röhögni egy vígjátékon.

Aztán megnéztem a Nagyfiúk 2-t, ami jól indult, voltak benne jó poénok, majd olyan 40 perc után elkezdett unalmassá válni a sok ugyanolyan poén miatt és mert a film konkrétan semerre sem haladt, mire olyan 80 perc után ez már leginkább irritálóvá vált, mint ahogy minden "poén" is. A kamubunyós jelenetnél leginkább már a fejemet fogtam, szánalmasra sikeredett az a film. És én bírom Sandlert, ahogy sok filmjét is annak ellenére, hogy mind ugyanolyan, a poénok is ismétlődnek, de hát ez... Olyan 35-40 perc után tényleg azon gondolkoztam, hogy kikapcsolom a csába.

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Volt egyszer egy Amerika sztorira tetszett, de a sminkmesterek munkája bekavart az élvezetbe: egyszerűen nem tudtak olyan korosodást előidézni, hogy el tudjam hinni mennyi idő is telt el.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
a családi üzelmek tényleg marha jó volt, kár h nem csinálnak évente több ilyen színvonalú vígjátékot. oké, az uccsó félóra sajnos lecsüccsent de össszességében fasza.... aki akar röhögni annak ajánlom 😊peach
Nagyokat röhögtem rajta, sajnos a végére mind leül. Viszont örvendetes, hogy a Másnaposok című förmedvény f.sok után végre újra elkezdtek valóban vicces vígjátékokat készíteni.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Sziasztok! A Blind Side óta jött ki valami film, aminek a témája a footballhoz köthető? Mintha rémlene valami, de nem vagyok benne biztos, ha jól rémlik tudnátok írni címe(ke)t?Tony
 www.imdb.com/title/tt1860355/
ez ami nagyon tetszett nekem.MarioAna
ehhez van felirat valahol?MirrMurr
valószínűleg nincs, esetleg angolt. Én felirat nélkül néztem anno.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Megint leadták a Volt egyszer egy Amerikát, hát ilyen filmeket már nem csinálnak.Jakehomer
A valaha volt egyik legnagyobb film. 😀

Más: megnéztem az Orson Welles által 1962-ben rendezett Per-t, ahol ugye K-t egy bizonyos Anthony Perkins játssza. 😀
Nagyon szeretem Kafkát, és ez a film zseniális. Fekete-fehér, és nagyon j színészgárda játszik benne, többek között maga a rendező is. 😀
Nálam 10 pont, nagyon el van találva a hangulata...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
a családi üzelmek tényleg marha jó volt, kár h nem csinálnak évente több ilyen színvonalú vígjátékot. oké, az uccsó félóra sajnos lecsüccsent de össszességében fasza.... aki akar röhögni annak ajánlom 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lone survivor, ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Megint leadták a Volt egyszer egy Amerikát, hát ilyen filmeket már nem csinálnak.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 313 — #NoStress
Meghalt Helyey László. 😕(((kishaszi
Meghalt Mátyás király...

több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sziasztok! A Blind Side óta jött ki valami film, aminek a témája a footballhoz köthető? Mintha rémlene valami, de nem vagyok benne biztos, ha jól rémlik tudnátok írni címe(ke)t?Tony
 www.imdb.com/title/tt1860355/
ez ami nagyon tetszett nekem.MarioAna
ehhez van felirat valahol?
több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Meghalt Helyey László. 😕(((
Már ő sem.
Nagy kedvencem volt, mint írtam.
Itt lakott a lakótelepen, régebben figyeltem fel a hangjára egy kiülős helyen a pötyinél, de láttam az Ecseri úton is a metrónál többször. 65 éves volt..... Pár hete, hónapja került kórházba.....kishaszi
😕 Nekem is kedvenc szinkron szinészem, narrátorom volt. Borzasztóan sajnálom.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi