Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kevin Smith tényleg nagy ért a filmezéshez. Egéybként Shop Stop > Jay és néma Bob

Ha valaki netán nem látta, de megakarná nézni Shop Stop-ot, youtube-on asszem fenn van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jay és néma Bob rulzz 😀 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Shop Stop? 😀 na az zseniális, az összes rész. /topikpetey
Ha már proletár humor akkor azt minden minen gátlás nélkül! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=A8mHwz00LJw&feature=relatedgyeek
porch monkey for life 😀
Kevin Smith filmjei nagyon ott vannak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Shop Stop? 😀 na az zseniális, az összes rész. /topikpetey
Ha már proletár humor akkor azt minden gátlás nélkül! 😀

http://www.youtube.com/watch?v=A8mHwz00LJw&feature=related

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem pl. nagyon tetszett az 50 első randi.
Azóta nem csinált számomra szerethető filmet Sandler.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Shop Stop? 😀 na az zseniális, az összes rész. /topik

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nálam a másnaposok belopta magát a top közé. A karakterek, a szinészek, a rendezés szerintem nagyon ott van. Betegre röhögöm magam, ahányszor megnézem. A terhes társaság ha nem is üti meg nálam a szintjét, de nem áll messze tőle. És nem a hype miatt.

Más: Tegnap megnéztem a sokak által nagyra tartott Brooklyns finest-et. Hát nem tudom. Nekem totálisan nem jött be. Végignéztem, mert vártam a csattanót, vagy valami fergeteges fordulatot a végére, de nem jött.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Filmmúzeumon most kezdődik A Pál utcai fiúk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nálam a Top2 vígjáték (nem tudom eldönteni h melyik jobb) a Feketék Fehéren és a Felkoppintva.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mondjuk pl. A Sobri által megemlített jó vígjáték Forrest Gumpon 2-szer ha röhögtem.
A Legjobb vígjáték pedig szvsz a Dumb és Dumber, na meg a Pedálkirály.
Tegyük hozzá, hogy Jim Carrey, és Benoit Poelvoorde ideális színészek a vígjátékokhoz 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Sobri, el kell fogadni, hogy változik a világ, és ez kell most az embereknek. A 40 évesek vízbe pisilnek, a csaj tüsszent, majd a falra fosik, meztelen sunák és bulikultúra. Evvan 😀JC6
Én elfogadom, és még ráadásul meg is akarom érteni, ezért érdeklődök, hogy mitől zseniális, vagy kurvajó.
Láttam én is a filmet, nem tartom rossznak, csak azt a bizonyos küszöböt nem lépi át, amit a fentebb vázolt filmek, ezért kérdezek, és nem minősítek (max annyit, hogy szerintem nem zseniális).

Egyébként nálam a top1, a number one vígjáték, amit láttam kismilliószor, mindig leköt, mindig szétröhögöm az agyam, megunhatatlan, az nem más, mint az Éjszakai rohanás.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Én a másnaposokon kb háromszor vigyorogtam el magam, elképesztően túlhype-olt filmnek tartom.
A magam részéről maradok a Vaklárma, Dutyi Dili, Monty Pyton-féle zsenialitásnál. 😊 Tudom, másnak meg az nem számít annak. 😊Bálesz
én eddig akárhányszor néztem meg a másnaposokat mindig röhögtem az elejétől a végéig
nálam a legjobb vígjáték,végig szórakoztat

remélem a 2. rész is hasonlóan király lesz :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én a másnaposokon kb háromszor vigyorogtam el magam, elképesztően túlhype-olt filmnek tartom.
Bálesz
Osztom. Pedig 2x is megnéztem, hogy hátha én voltam rossz passzban, de másodikra se tűnt jobbnak.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Vaklárma az tényleg zseniális. 😊
Csak elsőblikkre nem ugrott be, szégyellem is magam miatta.Sobri Jóska
Gene Wilder, és Richard Pryor zseniális. 😊 Többek között ebben a filmben is. 😊

"Hát gondolom, dugásról ugye nem lehet szó?"

"Mi az, hogy nem vagyok fehér? Áááá, át kell szerveznem az egész életemet. Le kell mondanom az úszóleckéimet. Apa tudja már?"

http://www.youtube.com/watch?v=oW69DK3kixg&feature=related 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Számtalan régi filmen fogtam a hasam, annyira nevettem.
Vaklárma, Dutyi dili, örök klasszikusok.

Mostanság nincs ilyen. Nekem tetszett is meg nem is a Másnaposok. Mondjuk tegnap megnéztem az Ébredj velünk c. filmet. Pár jeleneten besírtam 😀 Ford nagyon nagyot játszik benne 😛

De például a Terhes társaság egyáltalán nem tetszett, sem az Elhajlási engedély. A kellékfeleségen volt jó a mellékszereplő srác. Szinkronnal együtt ütött.

Sobri, el kell fogadni, hogy változik a világ, és ez kell most az embereknek. A 40 évesek vízbe pisilnek, a csaj tüsszent, majd a falra fosik, meztelen sunák és bulikultúra. Evvan 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Én a másnaposokon kb háromszor vigyorogtam el magam, elképesztően túlhype-olt filmnek tartom.
A magam részéről maradok a Vaklárma, Dutyi Dili, Monty Pyton-féle zsenialitásnál. 😊 Tudom, másnak meg az nem számít annak. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
A Vaklárma az tényleg zseniális. 😊
Csak elsőblikkre nem ugrott be, szégyellem is magam miatta.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Pörög, az vitathatatlan. Nade ennyitől zseniális?
Nem kötözködni akarok, de ha vígjáték, és zseniális, akkor nekem mondjuk a Gyalog-Galopp, a Forrest Gump, Annie Hall, Örökség, Tizedes meg a többiek villan be, nem a Másnaposok. Ami, tagadhatatlan, hogy szórakoztató film, de van 100 ilyen a Lesz ez még így se-től, Ben Stiller, Adam Sandler, Billy Cristal, Chevy Chase, Steve Martin munkásságán át, a Csupasz pisztolyokon keresztül a Dutyi dili-ig, vagy a Top Secret-ig.Sobri Jóska
A Dutyi dili szerintem zseniális 😛 Ahogy Richard Pryor is.Volt szerencsém megnézni néhány fellépését(asszem még a 70'es évekből)fantasztikus humorista volt és a filmjei is nagyon jók Gene Wilderrel feledhetetlen párost alkottak ebben meg a Vaklármában is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az ilyen stílusú laza vígjáték film mint a másnaposok könnyen lehet zseniális, nem kell a világot megváltania, egy feladata van, másfél óráig mosolyt kell fakasztania. Ha ezt hozza akkor szerintem nyugodtan hívhatjuk zseniálisnak.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
barokkos túlzás volt,nem kell mindent véresen komolyan venni 😊
de nekem tetszett... 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Pörög, az vitathatatlan. Nade ennyitől zseniális?
Nem kötözködni akarok, de ha vígjáték, és zseniális, akkor nekem mondjuk a Gyalog-Galopp, a Forrest Gump, Annie Hall, Örökség, Tizedes meg a többiek villan be, nem a Másnaposok. Ami, tagadhatatlan, hogy szórakoztató film, de van 100 ilyen a Lesz ez még így se-től, Ben Stiller, Adam Sandler, Billy Cristal, Chevy Chase, Steve Martin munkásságán át, a Csupasz pisztolyokon keresztül a Dutyi dili-ig, vagy a Top Secret-ig.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most sikerült megnézni a Másnaposok-at,zseniális 😂Newman
Zseniális?
Egynek elmegy tucatvígjáték a Ben Stiller, Adam Sandler, Tom Green vonulatból, néhány eredeti ötlettel, jópár poénnal, pörgős sztorival, dehogy zseniális? Komolyan érdekel, miért?Sobri Jóska
Nálam azért lett zseniális anno, mert másfél óra alatt folyamatosan képes volt röhögtetni. Igen, tucatvígjáték, de eredeti poénokkalDeny
Na és persze fenn tartja végig az érdeklődést, mert mindig várod hogy na most mi következik. Tényleg zseniális!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most sikerült megnézni a Másnaposok-at,zseniális 😂Newman
Zseniális?
Egynek elmegy tucatvígjáték a Ben Stiller, Adam Sandler, Tom Green vonulatból, néhány eredeti ötlettel, jópár poénnal, pörgős sztorival, dehogy zseniális? Komolyan érdekel, miért?Sobri Jóska
Nálam azért lett zseniális anno, mert másfél óra alatt folyamatosan képes volt röhögtetni. Igen, tucatvígjáték, de eredeti poénokkal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Most sikerült megnézni a Másnaposok-at,zseniális 😂Newman
Zseniális?
Egynek elmegy tucatvígjáték a Ben Stiller, Adam Sandler, Tom Green vonulatból, néhány eredeti ötlettel, jópár poénnal, pörgős sztorival, dehogy zseniális? Komolyan érdekel, miért?

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ma délután megyünk megnézni, és semmit sem várok tőle, csakis töménytelen látványorgiát. 😀 Remélem megkapom.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/