Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
Minél több filmet nézek meg, Marion Cotillard annál jobb nő... :o Durva...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 596
Tegnap megnéztem újra az eredeti Csillagkaput. Halhatatlan. :cool:vassadi
Nekem az abból készült sorozat is nagyon bejön, + Atlantisz. Az Universum már nem annyira, de az is nézhető. Megvolt mind a 11 évad, a 6 évad Atlantisz és az ezekből készült nagy filmek is. Aztán egy vinyó halál elvitte mind. 😕 De a lelőhelye megvan még..... 😀apeszos
Stargate SG-1-et természetesen én is néztem gyerekkoromban, még talán előbb is láttam a sorozatot, mint a filmet. Atlantiszt is néztem, még amikor először adták itthon tévében; ha jól emlékszem két évad lement, aztán beszüntette a TV2, és én se kerestem többet. Filmek közül csak a klasszikust láttam, de mondom, még mindig hatalmas. 😉
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2011/03/22/80_eves_lett_kirk_kapitany_es_t.j._hooker/




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 241 — Saturday Night Lights
Ó testvér, merre visz az utad full: http://www.youtube.com/watch?v=PWHaRu2Wo2w&feature=related

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tegnap megnéztem újra az eredeti Csillagkaput. Halhatatlan. :cool:vassadi
Nekem az abból készült sorozat is nagyon bejön, + Atlantisz. Az Universum már nem annyira, de az is nézhető. Megvolt mind a 11 évad, a 6 évad Atlantisz és az ezekből készült nagy filmek is. Aztán egy vinyó halál elvitte mind. 😕 De a lelőhelye megvan még..... 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 596
Tegnap megnéztem újra az eredeti Csillagkaput. Halhatatlan. :cool:
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
2 órája megleltem a gépen a "Fedezd fel Forrestert!" c. remekművet.
Nálam csillagos ötös.JC6
Igen-igen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Időközben rájöttem mi idegesített a film nézése közben. A rengeteg kameraközeli kép, + a nagyon sok snitt, mintha ezzel akarták volna drámaibbá tenni a helyzeteket, de csak a szemem káprázott tőle. Ahhoz képest mennyire vártam, akkora csalódás lett.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Megmondom őszintén, elsőre nem mertem mondani, de második ránézésre is Black Hawk Down. Majdnem végig.apeszos
Én is azon agyolok, hogy semmivel se több mint egy urbános környezetben játszódó háborús film... Leszámítva 1-2 nagy kalibérű scrent, itt is csak az utcák vannak.
A kis csoport és megmentősdiről nekem egyébként a Ryan közlegény megmentése ugrott. Csak míg azt már megnéztem rengetegszer, a Battle: LA pedig remélem, hogy álmomba se jön elő...

Ha azt vesszük, hogy ennek sokkal nagyobb volt a költségvetése mint a Skyline-nak, akkor ár/érték arányba simán jobb a Skyline. Ráadásul ott valamelyest még foglalkoztak azzal is, hogy ne a sablon jönnek az idegenek és kinyírnak mindenkit stílus legyen. Sőt, szerintem még látványba és színészi képességekbe is egy szinten vannk. Mondjuk nekem bejött a Skyline a kisebb újdonságaival és mivel viszonylag rövid nem is fulladt unalomba.

Most már csak abban reménykedem, hogy a Cowboys vs Aliens legalább kárpótolni fog és a Szárnyas fejvadász után Harrison Ford ismét hoz egy klasszikus sci-fi filmet.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Battle for L.A - Nekem nem tetszik ez a "first person shooter" stílus. Így elsőre ennyi. Meg kell néznem még egyszer, hogy érdemben is nyilatkozni lehessen róla. Túlságosan elragadott az "action". Lehet hogy ez is a célja......apeszos
Szerintem borzalmas. 😕

Látványvilágban első osztályú, viszont a sablonok olyan szinten teszik tönkre, hogy a felétől én már azon voltam, hogy hagyom a picsába... Úgy kell elképzelni, hogy az összes olyan dolog amin sírva röhögtél háborús filmekben, az ebbe MIND benne van. Szerintem jobban jártak volna, ha inkább a forgatókönyvre áldozták volna azt a rengeteg pénzt és akkor kevésbé látványos, de legalább nézhető filmet kaptunk volna.

Minden elismerésem apeszos, hogy meg mered nézni mégegyszer. Nekem személy szerint még a Skyline is jobban bejött... Mindenesetre aki szereti a háborús filmeket érdemes megtekinteni a jó felvételek és látványos akcióért.

SPOILER: Igaz egész jól indul és ez az aszteroidás dolog is jó volt, de utána élvezhetetlen az egész. Szárazra rágott katonás beszólogatások. Gagyi taktikák, gagyi elfogtam egyet, hogy kiderítsem hova kell lőnni, gagyi egyedül leszedek egy drone-t, gagyi 5 métert alig megyek előre, de busszal mérföldeket, gagyi utolsó pillanatban odébblököm a társam és én halok meg helyette, gagyi kell bele egy fasza női katona is, gagyi kell bele egy női állatdoki aki UFO-kat boncol, gagyi mexikói szál, gagyi 6 ember leszed egy egész irányítóközpontot, miközben az elején egy-egy lénnyel nem bírtak, gagyi befejezés. Ezekhez jön a borzalmas párbeszédek és megmozdulások. Az pedig, hogy se az idegenek kinézetén, se a céljukon, se pedig az intelligenciájukon nem sikerült semmit se változtatni az eddig látott filmekhez képest pedig még felháborító is... Nem szokásom lehúzni filmeket, de ebben most óriásit csalódtam... /SPOILERsüti
Megmondom őszintén, elsőre nem mertem mondani, de második ránézésre is Black Hawk Down. Majdnem végig.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem személy szerint még a Skyline is jobban bejött... süti
Uhh, ez nem túl jó ajánlólevél a filmnek 😀Bálesz
Ja, remek. Hiszen én nem bírtam végignézni a Skyline-t...hajjaj...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 675 — Illegális gyakorló
Nekem személy szerint még a Skyline is jobban bejött... süti
Uhh, ez nem túl jó ajánlólevél a filmnek 😀

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Nem tudja valaki miért szűnt meg a Képírók sorozat? Már nem emlékszem melyik kereskedelmi csatorna csinálta, de mindig rohadt jó filmeket adtak. 😕Sebii
A tv2-n volt, azt nem tudom konkrétan milyen megfontolásból szüntették meg. Gondolom valami nagyokos rájött, hogy nehogy már véletlenül olyan műsorokat, filmeket adjanak le, amiknek esetleg mondanivalójuk vagy valamiféle művészi értékük is akad.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 004 — Stromfeld Aurél fan
Megnéztem ma harmadszor is a Thin Red Linet. Ha valaki szereti a háborús filmeket és ezt még nem látta mindenképp pótolja, de annak is melegen tudom ajánlani aki szereti a gondolkodtató, lélketani filmeket. A szereposztása páratlan, az öt perces epizódszerepekben is lehet világsztárokat találni, és az olyan színészek mint John Cusack megtalálták a hozzájuk illő karaktereket.

A cselekmény Guadalcanal sziget elfoglalása körül forog fiktív szereplőkkel, sokat árnyalnak mélyebben de a fő vonal három szereplőé. Az ő kommentárjuk eleinte nekem túl absztraktnak tűnt, de megszoktam és megszerettem őket, főleg miután belegondoltam, hogy azok gondolatoknak és nem monológoknak lettek szánva és én is (ahogy sokan mások is) olyan elvontan gondolkodnak azokban a témákban amik a legjobban foglalkoztatják őket mint a három főszereplő. A katonai hierarchia különböző szintjéről valók és az őket legjobban foglalkoztató dolgok is más dimenzióban helyezkednek el. Érdemes figyelni ezeknek az embereknek a lelki szabadságának a fokát. Ami azt illeti nálam ez a rendszer az ami zseniális szintre emeli a filmet. Nem akarok nagyon mélyen belemenni ennek az elemzésébe nehogy esetleg néhány érdeklődő spoilernek érezze okoskodásomat, szóval gyorsan lezárva csak annyit tennék még hozzá, hogy olyan volt nekem ez a film mintha valami bonyolult sokismeretlenes egyenletet oldanék meg aminek a végén egy szép kerek szám jön ki.

Szóval aki szereti a filozófikus és látványilag néha megrázó realisztikus filmet annak ez egy igazi must see.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem várok nagy sztorit, csak fasza látványvilágot. Nézhető minőségben nincs fent sehol? A helyi moziba még 3 hét bazze...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Battle for L.A - Nekem nem tetszik ez a "first person shooter" stílus. Így elsőre ennyi. Meg kell néznem még egyszer, hogy érdemben is nyilatkozni lehessen róla. Túlságosan elragadott az "action". Lehet hogy ez is a célja......apeszos
Szerintem borzalmas. 😕

Látványvilágban első osztályú, viszont a sablonok olyan szinten teszik tönkre, hogy a felétől én már azon voltam, hogy hagyom a picsába... Úgy kell elképzelni, hogy az összes olyan dolog amin sírva röhögtél háborús filmekben, az ebbe MIND benne van. Szerintem jobban jártak volna, ha inkább a forgatókönyvre áldozták volna azt a rengeteg pénzt és akkor kevésbé látványos, de legalább nézhető filmet kaptunk volna.

Minden elismerésem apeszos, hogy meg mered nézni mégegyszer. Nekem személy szerint még a Skyline is jobban bejött... Mindenesetre aki szereti a háborús filmeket érdemes megtekinteni a jó felvételek és látványos akcióért.

SPOILER: Igaz egész jól indul és ez az aszteroidás dolog is jó volt, de utána élvezhetetlen az egész. Szárazra rágott katonás beszólogatások. Gagyi taktikák, gagyi elfogtam egyet, hogy kiderítsem hova kell lőnni, gagyi egyedül leszedek egy drone-t, gagyi 5 métert alig megyek előre, de busszal mérföldeket, gagyi utolsó pillanatban odébblököm a társam és én halok meg helyette, gagyi kell bele egy fasza női katona is, gagyi kell bele egy női állatdoki aki UFO-kat boncol, gagyi mexikói szál, gagyi 6 ember leszed egy egész irányítóközpontot, miközben az elején egy-egy lénnyel nem bírtak, gagyi befejezés. Ezekhez jön a borzalmas párbeszédek és megmozdulások. Az pedig, hogy se az idegenek kinézetén, se a céljukon, se pedig az intelligenciájukon nem sikerült semmit se változtatni az eddig látott filmekhez képest pedig még felháborító is... Nem szokásom lehúzni filmeket, de ebben most óriásit csalódtam... /SPOILER
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 363
Nem tudja valaki miért szűnt meg a Képírók sorozat? Már nem emlékszem melyik kereskedelmi csatorna csinálta, de mindig rohadt jó filmeket adtak. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2 órája megleltem a gépen a "Fedezd fel Forrestert!" c. remekművet.
Nálam csillagos ötös.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Battle for L.A - Nekem nem tetszik ez a "first person shooter" stílus. Így elsőre ennyi. Meg kell néznem még egyszer, hogy érdemben is nyilatkozni lehessen róla. Túlságosan elragadott az "action". Lehet hogy ez is a célja......
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Black hawk down 100x-ra is képes arra hogy ugyan majd behugyozok de nembirok elszakadni a tv elől.JayB
Kevés filmek egyike amit megtiszteltem azzal hogy megvan eredetiben,extra DVDés változatban,még 8 ezerért vettem anno szerintem ennyit még nem adtam ki filmre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Black hawk down 100x-ra is képes arra hogy ugyan majd behugyozok de nembirok elszakadni a tv elől.JayB
nyugi...úgyis mindjárt jön a reklám
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 659
Black hawk down 100x-ra is képes arra hogy ugyan majd behugyozok de nembirok elszakadni a tv elől.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, megnéztem végre én is a The Fightert és mondanom sem kell, nagyon bejött. Bale valóban zseniális volt, és hát az alapul vett sztori is nagyon jó. Nagyon tetszett az, hogy a boxjelenetekben reális kameraállások voltak többé kevésbé, és el lehetett hinni, hogy tényleg egy igazi meccs. Mondom ezt úgy, hogy Wahlberg helyére találhattak volna talán egy kevésbé intellektuális arcú színészt is, mert az igazi Ward inkább hasonlít Torghellére arcról, mint rá. 😀
Bale-t, mint már említettem teljesen megérdemeltnek érzem ez után az alakítás után az Oscar-ra, de ez Melissa Leoval egyáltalán nincs így. Semmi különlegeset nem tudtam felfedezni benne, bár a karakter is nagyon ellenszenves volt alapvetően.

Egyébként megnéztem az igazi boxjeleneteket és tényleg alig volt benne túlzás. Itt van például, a számomra legjobban tetsző visszatéréses bunyója és még a kommentátorok szövege is majdnem megegyezik: http://www.youtube.com/watch?v=9yzxKAqA6uw

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 004 — Stromfeld Aurél fan
olyanok is vannak, amelyek igazi 50/50-es filmek. Mindenkinek vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem. Ilyeneket nehezebb találni.Sobri Jóska
Nagy Sándor stoner Stonetól. Nekem tetszett. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindenesetre begörcsölök némely fejen, amit filmekben levág 😀