Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Én kategóriákra gondoltam, életrajzi, vígjáték, dráma, és akkor nem kell a Vizesnyolcast a Blind Side-al vagy az Any Given Sunday-el versenyeztetni, max egy végső All Time Best Over Category keretében.
De eddig csak 2 embernek tetszik az ötlet, úgyhogy nem akarom túllihegni. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 126 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Egy külföldi Eagles-os oldalon van hasonló játék.
Azon a következő filmek játszanak:
http://assets.sbnation.com/assets/542722/Movie_Bracket.jpg
Talán egy kis segítséget nyújt hozzá.Bébé
Azert eleg komoly kvartett jutott a negyes sorszamu helyekre.. kis tulzassal ezek a legjobb filmek mind a negy bracketben.
Ezt a Philadelphiai FG kicker filmet pedig ki engedte mozikba ilyen cimmel... atyaeg. Na bevallom, azt meg nem lattam 😊Igor
én a bracketek helyett kalapokat írok majd 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egy külföldi Eagles-os oldalon van hasonló játék.
Azon a következő filmek játszanak:
http://assets.sbnation.com/assets/542722/Movie_Bracket.jpg
Talán egy kis segítséget nyújt hozzá.Bébé
Azert eleg komoly kvartett jutott a negyes sorszamu helyekre.. kis tulzassal ezek a legjobb filmek mind a negy bracketben.
Ezt a Philadelphiai FG kicker filmet pedig ki engedte mozikba ilyen cimmel... atyaeg. Na bevallom, azt meg nem lattam 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 126 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
ma volt HBO-n werkfilm a The 5th Quarter című "remekmű" készítéséről, amit 10 nap múlva mutatnak be az amerikai mozikban
Jon Abbate-ról, a Wake Forest korábbi LB-jéről és autóbalesetben elhunyt testvéréről szól, de az imdb-s pontszámok nem sok jót sejtetnek...

http://www.imdb.com/title/tt1130964/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Holnap reggel 10kor (szigorúan iskolai keretek között 😂 ) Király beszéde kíváncsi vagyok mert mindenki nagyon beharangozta már 😛


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Épp írni akartam, hogy mit keres ott a vizesnyolcas? 😀 Ezzel az erővel a Tuti Lúzerek a világ legjobb amerikai focis filmje 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 712 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Talán egy kis segítséget nyújt hozzá.Bébé
Azért Vizesnyolcas nem gyenge poén mint amerikai focis film 😂
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bébé által említett oldalon már le is ment első kör, tengap kezdődött szavazás második fordulóra. De Sobri megcsinálhatnád nekünk i 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Leatherheads

Any Given Sunday
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Minden héten háború?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 218 — StuG Life
1. Most Kapd el Jack.

a többi a nyomába sem ér

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 552 — "Grammar maci"
Amiket volt szerencsém megnézni:

1. Remember The Titans
2. We are Marshall
3. The Express
4. Radio
5. Invincible

Ezek jutottak eszembe hirtelen...JC6
A blind side igen jó nézd meg azt is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 484 — rabszolga
Egy külföldi Eagles-os oldalon van hasonló játék.
Azon a következő filmek játszanak:
http://assets.sbnation.com/assets/542722/Movie_Bracket.jpg
Talán egy kis segítséget nyújt hozzá.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amiket volt szerencsém megnézni:

1. Remember The Titans
2. We are Marshall
3. The Express
4. Radio
5. Invincible

Ezek jutottak eszembe hirtelen...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 126 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
a blogra most terveztem írni egy rövid összefoglalást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 552 — "Grammar maci"
Sobri ez egy nagyon jó ötlet, főleg mert én például nem ismerem mindet és így legalább informálódni tudnék és ha megnéztem szavaznék is 😀

Így néztem meg nemrég a Radio c.-t is és tényleg igen jó volt 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Volna egy olyan ötletem, hogy - ugyebár offseason van, abból is a rosszabbik fajta - amolyan oscardíj szerűen válasszuk meg minden idők legjobb amerikai focis filmjeit. Ha sok embernek tetszik az ötlet, akkor szívesen lemenedzselem, kreálunk kategóriákat, javaslunk és választunk bele filmeket, majd szavazunk footballfilmakadémia-szerűen rájuk, hiszen ebben a témakörben undisputed ez a fórum a legreleveánsabb, a leginkább szakértő.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 585 — #NoStress
Ha láttad a filmet JJ, és nem tetszett, akkor ez van, ízlésről ugye nem lehet vitatkozni.Sobri Jóska
végre ráleltem a keresett "mozgóképelemzés" könyvemre, és muszáj megosztanom az ebben olvasható összegzést:

"A műalkotásokról és általában az elénk táruló világról való esztétikai beszélgetésnek a legfőbb értelme, hogy szubjektívnek tűnő élményeinket meg tudjuk osztani egymással, azaz, hogy megtaláljuk élményeink közös forrásait."JJ
Ámen.
Beszélgetni lehet, vitatkozni nem. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 126 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Ha láttad a filmet JJ, és nem tetszett, akkor ez van, ízlésről ugye nem lehet vitatkozni.Sobri Jóska
végre ráleltem a keresett "mozgóképelemzés" könyvemre, és muszáj megosztanom az ebben olvasható összegzést:

"A műalkotásokról és általában az elénk táruló világról való esztétikai beszélgetésnek a legfőbb értelme, hogy szubjektívnek tűnő élményeinket meg tudjuk osztani egymással, azaz, hogy megtaláljuk élményeink közös forrásait."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 076
Most nézem a 8milliméter-t. Kurvajó, ez a szerep áll jól NC-nek, nem az olyanok, mint a Nemzet Aranyában, meg mittudomén mikben.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Szombaton a viasat3-on megint jó kis " videoklasszikus " : A nagy csapat... :cool:

Randy Quaid mint főszurkoló..beszarás.. 😂


több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 218 — StuG Life
True Grit: év filmje eddig számomra.
sajnálom h brolin ilyen keveset volt, lehetett volna hoszabb a film.
jeff és a kiscsaj előtt le a kalappal

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
Undispoted 2 nemrossz, jobb mint az 1. Adkins nem gyenge koreográfiákat rakott össze. A látvány miatt mindenképp érdemes megnézni, mögöttes tartalom nem sok van 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem tudom a McCabe & Mrs Millert lattad mar.. arrol hallottam meg, hogy rendkivul erdekes.
(Altman-rendezte Western.. el tudom kepzelni 😊)Igor
Warren Beattyvel szemben mindig is fenntartásaim voltak/lesznek, de ezek után lehet kap egy próbát.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A McCabe & Mrs Miller zseniális film, nekem legalábbis nagyon tetszett.
Csak ajánlani tudom.