Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
nem kötekedésből mert van elég bajod (Eagles... khm... 😉 )...slowmotion
De, igen, pont ezt hívják kötekedésnek 😛


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
nem kötekedésből mert van elég bajod (Eagles... khm... 😉 ), de ezt nem értettem:
3.: Kálid Artúr - Az összes fekete színész szinkronhangja.
8.: Dörner György - Aki Bruce Willis és Eddie Murphy hangja 30 éve, az csak zseni lehet.
eaglesmcnabb
akkor most Eddie bácsi fehér lenne? vagy Martin Lawrence nem színész? (tudom, őket is szinkronizálta, de Eddie Murphy-hez ugye Dörner "nőtt hozzá", Lawrence-hez pedig Kálloy Molnár Péter (esetleg Pusztaszeri Kornél))
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Rudolf Péter, ha másért nem is marty mcflyért mindenképpen ami sztem a legjobb szinkron evör. Ill. galambos péter is bőven top 10 szvszpeach
Galambos mit csinált? ő volt Ross a Jóbarátokból?
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
Rudolf Péter, ha másért nem is marty mcflyért mindenképpen ami sztem a legjobb szinkron evör. Ill. galambos péter is bőven top 10 szvsz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hamár női szinkronhangok:
Huszárik Kata, többek között Van Pelt, Mentalista... valami eszméletlen jó, sexy hangja van, ha nő lennék, olyat kérnék
Nemes-Takách Kata, valami van a Katákkal 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
jöhet egy eredeti filmzenei top lista is

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 942 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végvári Tamás - Al Pacino 😊

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gáti Oszkárnál kimaradt JP Belmondo

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Hevér Gábort is hozzácsapnám, borzasztóan jól megfogta Leót.

Orosz Anna meg a szomszédunk, mindig végig fut a hátamon a hdeg, amikor rámköszön 😀
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
na és Kern András hol marad? :p ő az abszolút no.1., nem is lehet más


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 437 — je suis poloska
Csináltam egy szubjektív szinkronlistát, hátha valakit érdekel.

Top 10 férfi szinkronhang a teljesség igénye nélkül:

1.: Selmeczi Roland - vitathatatlanul a legsokoldalúbb, amióta meghalt nem sikerült Brad Pitt alá egy normális hangot lőni. Stólbucikkal nem lehet bohóckodni...
2.: Viczián Ottó - Amelyik sorozatban nem szerepel, azt meg se érdemes nézni. Kivétel az Ezel. Abban szerepel, de ne nézd!
3.: Kálid Artúr - Az összes fekete színész szinkronhangja.
4.: Bujtor István és Újréti László - Te mondd hogy rablótámadás, a te hangod mééééélyebb
5.: Csőre Gábor - a legfoglalkoztatottabb, és legsokoldalúbb szinkronhang napjainkban. nem érdemtelenül
6.: Lux Ádám - nem csak modern kori sorozatot, de lassan reklámot se tudnak csinálni az ő hangja nélkül
7.: Gáti Oszkár - tökéletes választás egy kigyúrt állat szerepére. Arnoldot és Stallonét se nagyon erőltették nélküle
8.: Dörner György - Aki Bruce Willis és Eddie Murphy hangja 30 éve, az csak zseni lehet.
9.: Kerekes József - Jim Carrey olyan nélküle, mint a rántotta tojás nélkül.
10.: Reviczky Gábor - A magyar De Niro, vétek lenne kihagyni.


Top10 női szinkronhang:

1.: Major Melinda - A hang, ami Kate Winslettből (Kate Winslett!!!) kihozza az Istennőt.
2.: Orosz Helga - Ha csaj lennél az ő hangját akarnád!
3.: Orosz Anna - Úgy látszik a jó hang genetikailag kódolt. Nem számít hogy Charlize Theron, vagy Stifler mamája. Aki tud, az tud.
4.: Nemes-Takách Kata - napjaink legjobb fiatal szinkronszínésznője. Egyetlen sorozatból sem szabad kihagyni.
5.: Zsigmond Tamara - Csak jó nőnek votl a hangja, gondolom nem véletlenül
6.: Kökényessy Ági - Szupercsapat, Jóbarátok?
7.: Molnár Ilona - Az összes kiscsaj magyar hangja.
8.: Náray Erika - Dana Scully hangja. Kiskorom női ideálja.
9.: Illyés Mari - A legmélyebb hangú szinkronszínésznő
10.: Pápai Erika - Nicole Kidman disznót vág!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
nem mai,de Az élet szép! alapmű

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Megnéztem bnőmmel moziban a Hunger Games 2-t és...nagyon nem jött be. Könyvet nem olvastam, így a következők a könyv kritikái is lehetnek:
|
1. Katniss hihetetlen mód irritál, szerelmes az egyikbe, másikat "utálja", majd mégis az utóbbit "nyalogatja", továbbá a végén, mikor nekimegy "mindenkinek, miért nem védték meg a Peeta-t..hisztis picsa
2. Most komolyan lázadást szerveznek, és mindenkinek szóltak csak a Katnissnek nem? Mi lett volna, ha lekaszabol mindenkit? Egy totál véletlenre építették fel a tervet..érdekes
|
Az első rész még bejött, de ez számomra fos volt..

Továbbá: Paul Walker R.I.P. 😕 Halálos iramban filmek kb alapművek a maga nemükben, Running scared is jó volt, most nem jut hirtelen máseszembe...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Paul Walker 😕 Isten nyugosztalja!
Mikor egy barátom mondta, majdnem elejtettem a telefonom.
Nagyon bírtam, pedig különösebben drámai szerepben tán sosem láthattuk. Én is a F&F sorozattal kezdtem rá odafigyelni, azóta szinte minden filmjét megnéztem. Paul Walker szimpatikus, jó ember volt. Aki követte a pályafutását az esetleg még láthatta egy cápákról szóló sorozatban valamelyik ismeretterjesztő csatornán. Kiskölyökként tengerbiológus szeretett volna lenni. Mindössze 40 éves volt, többnyire egyedül nevelte a 15 éves lányát is, neki lehet a legrosszabb...

Peach: Betalált a megjegyzésed, nekem is ez jutott eszembe elsőként...

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Basszus =| Nekem is szimpatikus színész volt, a F&F-en kívüli filmjeit jobban szerettem
RIP 😕Drip
Nyugodjék békében! Én is jobban csíptem a nem iramos filmjeit, a Lazarus-terv szerintem az egyik legalulértékeltebb pszichológiai témájú mű.MarioAna
Olvasd el a könyvet, utána nem fogsz ilyet mondani róla.Shawn84
nem is tudtam, hogy könyv alapján készült...akkor már meg is van, miért húzzák le mindenütt.
Utánanézek, hátha valahonnan be tudom szerezni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Basszus =| Nekem is szimpatikus színész volt, a F&F-en kívüli filmjeit jobban szerettem
RIP 😕Drip
Nyugodjék békében! Én is jobban csíptem a nem iramos filmjeit, a Lazarus-terv szerintem az egyik legalulértékeltebb pszichológiai témájú mű.MarioAna
Olvasd el a könyvet, utána nem fogsz ilyet mondani róla.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Basszus =| Nekem is szimpatikus színész volt, a F&F-en kívüli filmjeit jobban szerettem
RIP 😕Drip
Nyugodjék békében! Én is jobban csíptem a nem iramos filmjeit, a Lazarus-terv szerintem az egyik legalulértékeltebb pszichológiai témájú mű.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
kár érte 😕
szimpatikus ember volt, nyugodjon békében

több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Az a hátborzongató hogy tegnap éjszaka néztem meg az FF6ot... És reggel erre kelek. Nagyon rossz érzés. Nyugodjék békében.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ryan Dunn jut eszembe, őt is nagyon sajnáltam de ott ő ült a volán mögött, piásan. Walker csak utas volt, szörnyű 😕
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Búúú 😕 RIP
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Uh, basszus, most olvasom, nyugodjon békében.... 😕

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Basszus =| Nekem is szimpatikus színész volt, a F&F-en kívüli filmjeit jobban szerettem
RIP 😕

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
RIP 😕

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
Azért a halálos iramban frenchise után ìgy meghalni....hát az életnek van "humora". Rip



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...