Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 640 — #NoStress
X-men? Egyet sem láttam, nem is érdekel. Ez már túl megy ez bizonyos határon nálam, mint fikció 😀JC6
dislike

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
X-men? Egyet sem láttam, nem is érdekel. Ez már túl megy ez bizonyos határon nálam, mint fikció 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 336 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most lehet majd köpködni, Fekete Hattyú valaki?tapasztalatok?Laki
Natalie Portman 1000% Oscar, egyébként meg aki szereti a balettet és Aronofskyt annak bejön a többieknek max Portman miatt nézős. Nekem nem jött be.Shawn84
ha elfogulatlan kritikát akarsz black swanról, kérdezd iktriadotbriareos
😂
Amúgy még nem láttam, és egyelőre a betegségem meg is akadályoz hogy ellátogassak 1 moziba megnézni. Oscar előtt azért megpróbálom pótolni a lemaradást.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 246 — StuG Life
Most lehet majd köpködni, Fekete Hattyú valaki?tapasztalatok?Laki
Natalie Portman 1000% Oscar, egyébként meg aki szereti a balettet és Aronofskyt annak bejön a többieknek max Portman miatt nézős. Nekem nem jött be.Shawn84
ha elfogulatlan kritikát akarsz black swanról, kérdezd iktriadot

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Most lehet majd köpködni, Fekete Hattyú valaki?tapasztalatok?Laki
Natalie Portman 1000% Oscar, egyébként meg aki szereti a balettet és Aronofskyt annak bejön a többieknek max Portman miatt nézős. Nekem nem jött be.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
http://www.youtube.com/watch?v=UrbHykKUfTM&feature=player_embedded
az új x-man trailer nagyon gyilkos lettZsoca
az én figyelmemet már le is mészárolta.... kulavúd már megint szemetel 😂 😂 😂toxique
Detto!

Az összes eddigi részt messze alulmúlja az előzetesek alapján. Miért kellett ez????
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Most lehet majd köpködni, Fekete Hattyú valaki?tapasztalatok?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
http://www.youtube.com/watch?v=UrbHykKUfTM&feature=player_embedded
az új x-man trailer nagyon gyilkos lettZsoca
az én figyelmemet már le is mészárolta.... kulavúd már megint szemetel 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.youtube.com/watch?v=UrbHykKUfTM&feature=player_embedded
az új x-man trailer nagyon gyilkos lett.Zsoca
szerintem nem

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
http://www.youtube.com/watch?v=UrbHykKUfTM&feature=player_embedded
az új x-man trailer nagyon gyilkos lett.
most nézem, h Tony Stonem is benne lesz a Skins-ből. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 646 — TODDHERREMANS79
Evilenko.
Olasz film ennek ellenére egészen élvezhető. Nem tetszett hogy belenyúltak Kissé a Csikatilos eseményekbe, viszont jobban tetszett sokkal mint a Zodiákus.eaglesmcnabb
És magyar főszereplővel. 😊Sobri Jóska
Bazz a legfontosabbat sikerült kihagynom :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 640 — #NoStress
Evilenko.
Olasz film ennek ellenére egészen élvezhető. Nem tetszett hogy belenyúltak Kissé a Csikatilos eseményekbe, viszont jobban tetszett sokkal mint a Zodiákus.eaglesmcnabb
És magyar főszereplővel. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 646 — TODDHERREMANS79
Evilenko.
Olasz film ennek ellenére egészen élvezhető. Nem tetszett hogy belenyúltak Kissé a Csikatilos eseményekbe, viszont jobban tetszett sokkal mint a Zodiákus.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 640 — #NoStress
A Network mitől alulétékelt? Hogy a 10 Oscarból csak 4-et kapott meg? Vagy, hogy az 5 Golden Globe jelölésből csak 4-et? 😊Sobri Jóska
Nem.. nagyon kevesen ismerik. 😊Igor
Mondjuk Chaplin, Spencer Tracy, Jean Gabin vagy James Stewart filmjeit meg még sokkal kevesebben.
Ez nem azt jelenti, hogy alulértékeltek, hanem azt, hogy kurva régiek: 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Network mitől alulétékelt? Hogy a 10 Oscarból csak 4-et kapott meg? Vagy, hogy az 5 Golden Globe jelölésből csak 4-et? 😊Sobri Jóska
Nem.. nagyon kevesen ismerik. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 640 — #NoStress
A Network mitől alulétékelt? Hogy a 10 Oscarból csak 4-et kapott meg? Vagy, hogy az 5 Golden Globe jelölésből csak 4-et? 😊Sobri Jóska
attól, hogy ha megkérdeznék az embereket, hogy mi a legjobb film, ami szerintük a tv-ről szól, mindenki kivétel nélkül a Truman Showt mondaná 😊JJ Tiller
És? Ez csak azt jelenti, hogy 35 éves a film.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 209 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
A Network mitől alulétékelt? Hogy a 10 Oscarból csak 4-et kapott meg? Vagy, hogy az 5 Golden Globe jelölésből csak 4-et? 😊Sobri Jóska
attól, hogy ha megkérdeznék az embereket, hogy mi a legjobb film, ami szerintük a tv-ről szól, mindenki kivétel nélkül a Truman Showt mondaná 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kb 10 év után leszadtem és megnéztem újra a Space Jam-et (kiskoromban szerintem megnéztem vagy 200x) és még mindig minden idők egyik legjobb filmjének tartom. valahogy ugyan azzal az élvezettel nézem még most is a filmet, pedig valójában ha most láttam volna előszr, akkor azt mondanám nyilván, hogy deszar.
kívülről fújom az egészet, ennyi év távlatából. most is az megy a tv-men. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 640 — #NoStress
A Network mitől alulétékelt? Hogy a 10 Oscarból csak 4-et kapott meg? Vagy, hogy az 5 Golden Globe jelölésből csak 4-et? 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 209 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
ALAP! Hihetetlen modon, meg Alec Baldwin is kegyetlen jo benne 😊 Es milyen szovegek vnnak benne, huu 😀

Kb. ez + a Network a ket hihetetlenul alulertekelt kedvenc amcsi filmem, az elmult 30-50 evbol..Igor
a Network már megvolt, azt adom, remélem akkor a Glengarry is feliratkozik mellé 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
ALAP! Hihetetlen modon, meg Alec Baldwin is kegyetlen jo benne 😊 Es milyen szovegek vnnak benne, huu 😀

Kb. ez + a Network a ket hihetetlenul alulertekelt kedvenc amcsi filmem, az elmult 30-50 evbol..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 209 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
én a hét hátralevő részére ezeket a filmeket halmoztam fel

Belle de jour (A nap szépe)
The Wind That Shakes the Barley
Stellet Licht
Glengarry Glen Ross

az utolsóról mondta Puzsér Róbert, hogy a kötelezőbbnél is kötelezőbb 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
brk, megpróbáltam megnézni a four lionst, de hiába erőlködtem, a terrorizmussal való poénkodás (még szatírában sem), sosem tartozott a kedvenc témáim közé

a hbo gyártásában most készült el amúgy a The Sunset Limited című film, ami eléggé hajaz a The man from earth-re, tekintve hogy a teljes játékidő, másfél óra egy szobában játszódik, két - kiváló színésszel, Tom Lee Jones-szal és Samuel L. Jacksonnal 😊
http://wearemoviegeeks.com/2011/02/the-sunset-limited-the-review/JJ Tiller
Nekem tetszett a 4lions. Inkább, mint a Kandzselina Csoli félkisujjal 10 terroristaszervezetet végez ki 2117.-jére 😀 A baj az, hogy az amerikaiak lassan kifogynak az államilag támogatott szemléletű humanista-idealista-zsidóista sikerfilm-ötletekből. A 4lions legalább görbe tükröt mutat az elcseszett nyugati ideológia egy pici szeletének. Persze, ez csak szerintem van így.

A nyugat szerint; terrorizmus, szerintük háború. A nyugat szerint terrorista; szerintük szabadságharcos. Az agresszor oldaláról kétes az ítélet, nemde? 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
brk, megpróbáltam megnézni a four lionst, de hiába erőlködtem, a terrorizmussal való poénkodás (még szatírában sem), sosem tartozott a kedvenc témáim közéJJ Tiller
én mondtam, hogy nem tudom hova tenni. de a hollós poén az jó, ha oda eljutottál 😊