Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
nem "Talpuk alatt fütyül a szél" a címe?JJ Tiller
Ja de igen, kissé szétszórt vagyok/voltam.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
nem "Talpuk alatt fütyül a szél" a címe?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Ha olyan filmet akarsz nézni esetleg, amikor a végén koppan a néző egy nagyot, ajánlom az Alvilági Játékok-at (Lucky Number Slevin). Vmi elképesztően zseniális film.Duff
Egyet értek, szerintem méltatlanul alulértékelt film, nekem egyik kedvencem.
Más: Szégyen-nem szégyen én 1 hete jutottam el odáig, hogy láttam Szomjas György 70-es években készült "eastern"-jét, a Talpuk alatt süvít a szél-t. Nagyon nagy, aki szereti az ilyen westerneket, annak kötelező darab, szégyen hogy csak most hallottam róla. Maga műfajában szerintem majdnem bármelyik ismertebb filmmel állná a sarat.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Pl. az h a végén derül ki az egész, h miért csinálta az egészet. Néztem 100 percig, h segít embereken, azt az utsó 1 percbe kiderül, h miért. Gondolom azt akarták, h a film végén egy ilyen rohadt nagy "OMG EZ MEKKORA" legyen, de szerintem nem sikerült. Én nem azt gondoltam a végén, h "Azta ez kurvanagy", hanem, h "na baz+ ezért szenvedtem 2 órán át..." 😀Duff
Van benne valami. Én is lecsíptem volna belőle 20 percet. De azért néha már sejtettem mivan, nem a végén esett le 😀JC6
Hát gen az első 40 perc emiatt eléggé összevisszaság volt, nehezen értheő, utána meg jött egy 40 perc kiemelt szerelmi szál, majd az uccsó 20 perc volt tényleg megrázó, szép, és megmagyarázó. A többi segítés meg volt amelyik csak 1-2 perc volt azt annyi. Akkor vagy mindegyik szál ki lett volna dolgozva, vagy nem ennyire elnyújtva az egész.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
Ha olyan filmet akarsz nézni esetleg, amikor a végén koppan a néző egy nagyot, ajánlom az Alvilági Játékok-at (Lucky Number Slevin). Vmi elképesztően zseniális film.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pl. az h a végén derül ki az egész, h miért csinálta az egészet. Néztem 100 percig, h segít embereken, azt az utsó 1 percbe kiderül, h miért. Gondolom azt akarták, h a film végén egy ilyen rohadt nagy "OMG EZ MEKKORA" legyen, de szerintem nem sikerült. Én nem azt gondoltam a végén, h "Azta ez kurvanagy", hanem, h "na baz+ ezért szenvedtem 2 órán át..." 😀Duff
Van benne valami. Én is lecsíptem volna belőle 20 percet. De azért néha már sejtettem mivan, nem a végén esett le 😀
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
Duff: nem értem mi bajod.

Mondjuk a filmből a szerelmi részt kihagytam volna, de alapjában véve az alapötlet zseniális szerintem.
Gondolj már bele, ha ez a való életben van. Megölsz 7 embert a figyelmetlenséged miatt, köztük a legféltettebb kincsedet.
Alap, hogy tenni akarsz valamit, ha már túlélted, ellenben a 7 szerencsétlennel...

Nálam: 10/8JC6
Pl. az h a végén derül ki az egész, h miért csinálta az egészet. Néztem 100 percig, h segít embereken, azt az utsó 1 percbe kiderül, h miért. Gondolom azt akarták, h a film végén egy ilyen rohadt nagy "OMG EZ MEKKORA" legyen, de szerintem nem sikerült. Én nem azt gondoltam a végén, h "Azta ez kurvanagy", hanem, h "na baz+ ezért szenvedtem 2 órán át..." 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Duff: nem értem mi bajod.

Mondjuk a filmből a szerelmi részt kihagytam volna, de alapjában véve az alapötlet zseniális szerintem.
Gondolj már bele, ha ez a való életben van. Megölsz 7 embert a figyelmetlenséged miatt, köztük a legféltettebb kincsedet.
Alap, hogy tenni akarsz valamit, ha már túlélted, ellenben a 7 szerencsétlennel...

Nálam: 10/8
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én is hallgattam, és a mai adást is fogom!vadibandi
Sajnos ismétlés, már hallottam.vadibandi
egyre többször van sajnos ismétlésJJ Tiller
Három hétig volt ismétlés, most ez már élő.
Én tévedtem, de csak azért, mert Al Pacino filmjei már gyakran szerepeltek, de nem pont ezek.




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
élő "Hét mesterlövésze" adás most a radio cafén, két óráig a téma a Coen testvérek munkássága 😊JJ Tiller
Én is hallgattam, és a mai adást is fogom!vadibandi
Sajnos ismétlés, már hallottam.vadibandi
egyre többször van sajnos ismétlés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
élő "Hét mesterlövésze" adás most a radio cafén, két óráig a téma a Coen testvérek munkássága 😊JJ Tiller
Én is hallgattam, és a mai adást is fogom!vadibandi
Sajnos ismétlés, már hallottam.




több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
Hét élet (2008)

Szétdicsérték, alapművezték jópáran, nekem nem jött be igazán. Unalmas, vontatott, de azért nem rossz, egyszer nézhető az érdekes alaptéma miatt. 10/6zavi27
Valami hihetetlenül unalmas, semmi értelme. Többször majd bealudtam rajta. Sokan mondják, h jaj mekkora film, mert mekkora ember a főszereplő stbstb... egyáltalán nem.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
na, vége az NFL szezonnak, van idő filmekre több. Hétvégén kettő régi volt:

Gattaca (1997)

Nagyon tetszett, elgondolkodtató, jó sztori, szép zene, jó szinészi játék, bejövős.

Hét élet (2008)

Szétdicsérték, alapművezték jópáran, nekem nem jött be igazán. Unalmas, vontatott, de azért nem rossz, egyszer nézhető az érdekes alaptéma miatt. 10/6
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
megunhatatlan 😀
http://www.youtube.com/watch?v=FMH2YLl359k&feature=player_embedded
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
élő "Hét mesterlövésze" adás most a radio cafén, két óráig a téma a Coen testvérek munkássága 😊JJ Tiller
Én is hallgattam, és a mai adást is fogom!




több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
élő "Hét mesterlövésze" adás most a radio cafén, két óráig a téma a Coen testvérek munkássága 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most néztem meg és hát, huh, nagyon bejött ez a Király beszéde. Komoly történet, de a rendelőben játszódott jelenetek közben néha el is nevettem magam. És mindhárom főbb szereplő nagyon kedvelhető karakter volt, akiket fantasztikusan játszottak az én meglátásom szerint. Oscart neki! 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Más.
Ki találja ki, hogy mi a közös ebben a három színésznőben:
Sobri Jóska
Leszbikusok?zinedine5
Jó.
Ellen DeGeneres.DoM
Teljesen jó. 😊
Jó csajai voltak/vannak, nem szép nő létére, meg kell hagyni. 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnap volt A szakasz. Alap.
Számomra sokkal jobb, mint az Apok. Most, sőt, utóbbi nekem ugyanannyira overrated, mint a Szarvasvadász.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ki találja ki, hogy mi a közös ebben a három színésznőben:Sobri Jóska
zsidók? 😂
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Más.
Ki találja ki, hogy mi a közös ebben a három színésznőbenSobri Jóska
Ellen DeGeneres.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
Más.
Ki találja ki, hogy mi a közös ebben a három színésznőben:

Sobri Jóska
Leszbikusok?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 790 — #NoStress
Szerintem nem jó film, de ha Henry Lee Lucas is érdekel akkor tessék:
http://video.google.com/videoplay?docid=4947870279914964017#docid=7878758092789754830
Vele kapcsolatban az a legérdekesebb szerintem, hogy az egyetlen ember volt akinek George W. Bush mint texasi kormányzó valaha kegyelmet adott.(Asszem több mint 150 esetből.)


Más.
Ki találja ki, hogy mi a közös ebben a három színésznőben:




több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Én is vontatottnak találom.
Az egy sorozatgyilkos nyara sokkal parább volt.kishaszi
Ez tény. Igazándiból nem maga a para miatt néztem meg ezt sem, egyszerűen tervbe vettem, hogy a híres sorozatgyilkosokról szóló filmeket (már amelyikről készült nézhető) megtekintem.
Most a Ted Bundy filmet keresem gőzerővel, de sajnos nem találom. Pedig ez érdekelne a legjobban közülük.eaglesmcnabb
Ez a lista biztosan ihletet ad filmötletekre: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_serial_killers_by_country

Ha már sorozatgyilkosok, a Tökéletes másolat nagyon tetszett, a Báthory-film nem annyira.

Ez pedig egy texasi sorozatgyilkosos film egészben, az 1946-os texarkanai Fantomgyilkos története, soha nem lett meg a figura.
http://www.youtube.com/watch?v=R8c-yXkzNP8Dzsokijuing
köszi a tippeket 😊, ezt a listát én is néztem amúgy.
Elsősorban az amcsikra vagyok kíváncsi meg ugye ezekből jóval több infó van.
A Dahmeres is elég jó lett, most jön lefele a Csikatilos, meg a BTK.
Remélem rövid időn belül meglesz a Chase és a Bundy film is. + az Albert Fishről készült filmekről is jó kritikát olvastam, egyiket sem szeretném kihagyni.

Igazándiból a Gyilkos Elmék epizódjaiban rendre utalások voltak korábbi valódi sorozatgyilkosokra, és úgy gondoltam hogy nem ártana többet megtudni róluk, illetve ha van film, akkor meg is nézni. Ez adta az ihletet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Ízések és pofonok. Fincher-Gyllenhall, ennek megfelelő várakozás a részemről, aztán konkrétan bealudtam rajta.Dzsokijuing
Én is vontatottnak találom.
Az egy sorozatgyilkos nyara sokkal parább volt.kishaszi
Ez tény. Igazándiból nem maga a para miatt néztem meg ezt sem, egyszerűen tervbe vettem, hogy a híres sorozatgyilkosokról szóló filmeket (már amelyikről készült nézhető) megtekintem.
Most a Ted Bundy filmet keresem gőzerővel, de sajnos nem találom. Pedig ez érdekelne a legjobban közülük.eaglesmcnabb
Ez a lista biztosan ihletet ad filmötletekre: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_serial_killers_by_country

Ha már sorozatgyilkosok, a Tökéletes másolat nagyon tetszett, a Báthory-film nem annyira.

Ez pedig egy texasi sorozatgyilkosos film egészben, az 1946-os texarkanai Fantomgyilkos története, soha nem lett meg a figura.
http://www.youtube.com/watch?v=R8c-yXkzNP8

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)