Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mindegy, most majd megnézem a Twilight 3-at, mert az szerelmetes és nőihölgy ismerősöm szerint jó. (Hozzá kell tenni, hogy szerinte a Mamma Mia is jó, amit én kb. 10 percig bírtam nézni) Előre félek.....lotus86
ne. menekülj. legyél fertőző beteg. utazz el a nagymamához. költözz külföldre. csak azt ne.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 375 — a new hope (again)
tegnap a film+ on megnéztem a sziget c. filmet...
már párszor leszedtem , de valahogy sose jutottam el odaáig h el is indítsam... kár volt , sztem rohadt jó kis film. az alapötlete meg külön tetszik. nézős mindenképpen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
cimborán 2 (?) éve, mióta elkezdték készíteni, ezzel az expandablesszel sokkolja a brigádot. hát ma eljött a pillanat h megnézzük. hát muhaha. nem csodálom h van damme nem vállalta. a JCVD-ben legalább volt önirónia, de ez... ez egy 100 perces botox reklám.

ha nem lenne benne mindenki aki az elmúlt húsz év legnagyobb zs kategóriás akciófilmjeit meghatározta, akkor ez a "film" 4ft-ot se hozna senkinek.gabtsi
Nem mondom, hogy katasztrófa a film /Egyszer meg lehet nézni, de többször nem/, mert pár napja láttam sokkal rosszabbat, (Tan Túra - Hogy fog majd hiányozni az a másfél óra az életem végén, amit arra a szemétre pazaroltam el..) de azért többet vártam.

A karakterek végletesek és elnagyoltak, a történet darabos. Valahol azt olvastam, hogy Sly már kb. 10 éve tervezte ezt a filmet, ezért több ezer oldalas forgatókönyvet hozott össze, amit persze megkurtítottak rendesen. Valószínű, hogy ezért megy a folyamatos utalgatás a múltra, amiről a néző nem tud semmit. Gondolom az eredeti tervben az is benne volt, csak úgy lett volna kb. 3 órás a film...

Mindegy, most majd megnézem a Twilight 3-at, mert az szerelmetes és nőihölgy ismerősöm szerint jó. (Hozzá kell tenni, hogy szerinte a Mamma Mia is jó, amit én kb. 10 percig bírtam nézni) Előre félek.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cimborán 2 (?) éve, mióta elkezdték készíteni, ezzel az expandablesszel sokkolja a brigádot. hát ma eljött a pillanat h megnézzük. hát muhaha. nem csodálom h van damme nem vállalta. a JCVD-ben legalább volt önirónia, de ez... ez egy 100 perces botox reklám.

ha nem lenne benne mindenki aki az elmúlt húsz év legnagyobb zs kategóriás akciófilmjeit meghatározta, akkor ez a "film" 4ft-ot se hozna senkinek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Ma este Viasat3 Any Given Sunday 😊 Már rég láttam 😊pc_x
Én nem bírtam végignézni a sok hátvéd meg egyéb félrefordítások miatt.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Közben kiderült, hogy csak október végén lesz a magyar mozikban az Expendables...

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ma este Viasat3 Any Given Sunday 😊 Már rég láttam 😊


több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Egy kultikus indiai akciófilm, a Magadheera legburtálisabb része.

Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
egynek elmegy, voltak benne jó pillanatok, hatalmas dumák stb, meg hát számomra már a névsor alapján kötelező volt.
Nem év filmje, de 2 órára jó 😊briareos
Egyetértek, dumákon lehet röhögni, ne várj tőle történet ügyileg túl sokat, persze nem is lehet elvárni egy akciófilmnél, de annak viszont tökéletes.

Amúgy egész jó minőségben megtalálható már. felirat meg hosszupuskán.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 218 — StuG Life
Egy kultikus indiai akciófilm, a Magadheera legburtálisabb része.

Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
egynek elmegy, voltak benne jó pillanatok, hatalmas dumák stb, meg hát számomra már a névsor alapján kötelező volt.
Nem év filmje, de 2 órára jó 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
Nem tudom miért, de még mindig nem mutatták be a hazai mozik.
Kamerás felvételektől meg írtózom, így marad a várakozás.
Igazán jöhetne már az itthoni mozikba is, nagy sikert aratna gondolom itt isneuw
Ha jól tudom, egyelőre még forgalmazója sincs itthon.barney
Persze, arról megy a vita. Papírom 19-én már bemutatták...

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
Nem tudom miért, de még mindig nem mutatták be a hazai mozik.
Kamerás felvételektől meg írtózom, így marad a várakozás.
Igazán jöhetne már az itthoni mozikba is, nagy sikert aratna gondolom itt isneuw
Ha jól tudom, egyelőre még forgalmazója sincs itthon.

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.Escalade
Nem tudom miért, de még mindig nem mutatták be a hazai mozik.
Kamerás felvételektől meg írtózom, így marad a várakozás.
Igazán jöhetne már az itthoni mozikba is, nagy sikert aratna gondolom itt is

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A világ legjobb filmje most a Film+-on!! 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egy kultikus indiai akciófilm, a Magadheera legburtálisabb része.

Akinek volt már szerencséje az Expendables című filmhez, írjon már egy rövid értékelést.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elment vandálkodni kedvenc DVD-s boltomba így munka után... és a szomorú helyzet:

- Kurosawa-filmdoboz + Biciklitolvajok + Caché (Haneke, 2005) + Waltz With Bashir (most csak ennyit vásároltam.. 😀) - 5-7 font között mindegyik darabja. Nem tudom otthon a DVD-árak hogy mozognak, de ez teljesen emberi szerintem, pláne hogy itt kb ennyi/kicsivel drágább egy mozijegy..
- Mega Piranha - 9 font :/ persze most nyomták ki, új film, na de akkor is...

(Persze szégyenkezve bevallom, hogy az első részét (Mega Shark v. Octopus) még én is kikukáztam anno néhány hónapja a két v. háromfontos bödönből, mondván hogy poénnak ennyit megér/bulikra teljesen jó lesz...)

Amúgy most az első alkalommal, találtam magyar filmet is.. Mundruczó Deltáját.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bigyo.blog.hu/2009/12/23/star_wars_kritika_a_nyolcvanas_evekbol

😀 😀 "Yoda a bölcs manó"

kritikus meg kőkemény, az első két Star Wars részt már látta a 80-as években 😂 3-4et csak azért nem mert a köcsög filmforgalmazók nem vették meg 😀 😀 ez priceless 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
szerencsére nem sikerült megragadnia a médiában, mert ritka nagy tahó, ha jól emlékszem...JSanyo
szerintem a nagyobb akadály az volt, h röviddel később lesittelték.
a többi nagy tahó esetében sem volt akadály, lásd majkabriareos
Segal volt Stohl Buci és még néhány drogceleb dílere. Így vitte a VV-ig.Dzsokijuing
Hogy te miket tudsz? 😊
Én csak annyit, hogy Krecsik Eldoróda (nem vicc) bírónő ítélte el a Fővárosi Bíróságon.




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 454 — Saturday Night Lights
Az értelem csak úgy szikrázik a tekintetéből. 😀sirarcheer
szerencsére nem sikerült megragadnia a médiában, mert ritka nagy tahó, ha jól emlékszem...JSanyo
szerintem a nagyobb akadály az volt, h röviddel később lesittelték.
a többi nagy tahó esetében sem volt akadály, lásd majkabriareos
Segal volt Stohl Buci és még néhány drogceleb dílere. Így vitte a VV-ig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Az értelem csak úgy szikrázik a tekintetéből. 😀sirarcheer
szerencsére nem sikerült megragadnia a médiában, mert ritka nagy tahó, ha jól emlékszem...JSanyo
szerintem a nagyobb akadály az volt, h röviddel később lesittelték.
a többi nagy tahó esetében sem volt akadály, lásd majkabriareos
A Majka legalább többet tudott mondani a
"-Mi van? Mi van ? Mi van?
- Na mi van? Na mi van? Na mi van?"
Típusú beszédnél.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 218 — StuG Life
Te tudatlan.
catattack
Az értelem csak úgy szikrázik a tekintetéből. 😀sirarcheer
szerencsére nem sikerült megragadnia a médiában, mert ritka nagy tahó, ha jól emlékszem...JSanyo
szerintem a nagyobb akadály az volt, h röviddel később lesittelték.
a többi nagy tahó esetében sem volt akadály, lásd majka

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Te tudatlan.
catattack
Az értelem csak úgy szikrázik a tekintetéből. 😀sirarcheer
szerencsére nem sikerült megragadnia a médiában, mert ritka nagy tahó, ha jól emlékszem...

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Te tudatlan.
catattack
Az értelem csak úgy szikrázik a tekintetéből. 😀

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ő lenne az? Sose láttam, beismerem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
catattack 3 520
Te tudatlan.
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
most már jöhetnek a segal filmek isbriareos
furcsállom, hogy Höri még nem oltott le, hogy az Seagal és nem Segal. nekem mindig szóvátette. mondjuk nem csodálom attól, aki alsó tagozatban az "Ölve vagy halva" című opuszt mondta be kedvenc filmjekéntkonqueror
én a való világ sztár segalra gondoltam 😛briareos
Az ki?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."