Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

1 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 917
Ülj már fel a provokációnak, hogy lesz ebből még 5 oldalnyi anyázás?
Kampman
Anyátok.
Mehetünk tovább.
szaba
Azt még tedd hozza, hogyha a te családoddal történne ilyesmi, akkor kit ölnél még és miként.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem szeretek ilyen fikciókkal / eshetőséggel élni. Nagy tragédia, ami történt, ennél többet nem tudok hozzáfűzni.
1 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Ülj már fel a provokációnak, hogy lesz ebből még 5 oldalnyi anyázás?
Kampman
Anyátok.
Mehetünk tovább.
szaba
Azt még tedd hozza, hogyha a te családoddal történne ilyesmi, akkor kit ölnél még és miként.

1 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 917
Ülj már fel a provokációnak, hogy lesz ebből még 5 oldalnyi anyázás?
Kampman
Anyátok.
Mehetünk tovább.
2 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 551
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

warr_b
De meghalt, így győzött az igazság, megnyugodhattok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem igazsag, mert vitt magaval mast is. Artatlanokat. Ugyhogy az igazsag messze nem gyozott valojaban, leven, tonkretett x eletet is amellett, ahanyat meg el is vett.
Stez
Akkor még azt írjátok meg, hogy mi legyen a holttestével, hogy azt érezzétek, hogy az igazság valóban győzedelmeskedhetett. Elég a jelöletlen sír, hogy megnyugodjatok vagy etessék meg disznókkal, esetleg keverjék lótrágya közé?
Vagy ha ez se elegendő, akkor mi lenne az?
Őszentsége Sobri Jóska
Nem irjuk meg. 😚
Stez
Ülj már fel a provokációnak, hogy lesz ebből még 5 oldalnyi anyázás?
2 órája
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

warr_b
De meghalt, így győzött az igazság, megnyugodhattok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem igazsag, mert vitt magaval mast is. Artatlanokat. Ugyhogy az igazsag messze nem gyozott valojaban, leven, tonkretett x eletet is amellett, ahanyat meg el is vett.
Stez
Akkor még azt írjátok meg, hogy mi legyen a holttestével, hogy azt érezzétek, hogy az igazság valóban győzedelmeskedhetett. Elég a jelöletlen sír, hogy megnyugodjatok vagy etessék meg disznókkal, esetleg keverjék lótrágya közé?
Vagy ha ez se elegendő, akkor mi lenne az?
Őszentsége Sobri Jóska
Nem irjuk meg. 😚

2 órája
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

warr_b
De meghalt, így győzött az igazság, megnyugodhattok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem igazsag, mert vitt magaval mast is. Artatlanokat. Ugyhogy az igazsag messze nem gyozott valojaban, leven, tonkretett x eletet is amellett, ahanyat meg el is vett.
Stez
egyelőre annyi derült ki, hogy egy rutintalan sofőr okozta a balesetet ami egy kanyarban történt. lehet rutintalanság, ügyetlenség, technikai hiba stb... ugyanúgy sajnálom a két 19 éves gyereket mint a vétlen civic utasait. szerintem az ilyen eset nem összekeverendő az ilyen aston martinos féle újgazdag kis buzikkal akik pusztán egóból és kivagyiságból gyilkolnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

warr_b
De meghalt, így győzött az igazság, megnyugodhattok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem igazsag, mert vitt magaval mast is. Artatlanokat. Ugyhogy az igazsag messze nem gyozott valojaban, leven, tonkretett x eletet is amellett, ahanyat meg el is vett.
Stez
Akkor még azt írjátok meg, hogy mi legyen a holttestével, hogy azt érezzétek, hogy az igazság valóban győzedelmeskedhetett. Elég a jelöletlen sír, hogy megnyugodjatok vagy etessék meg disznókkal, esetleg keverjék lótrágya közé?
Vagy ha ez se elegendő, akkor mi lenne az?

2 órája
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

warr_b
De meghalt, így győzött az igazság, megnyugodhattok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem igazsag, mert vitt magaval mast is. Artatlanokat. Ugyhogy az igazsag messze nem gyozott valojaban, leven, tonkretett x eletet is amellett, ahanyat meg el is vett.

4 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

warr_b
De meghalt, így győzött az igazság, megnyugodhattok.

5 órája
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Most írták, hogy az egyik anyuka is meghalt a kórházban 😕

Állítólag egy friss jogsis valaki vezette a vétkes autót.

 www.boon.hu/helyi-kek-hirek/2026/06/baleset-bukkabrany-katasztrofavedelem-fotok

Szemtanú szerint kanyarban előzés... ha nem halt volna meg, gondolom ő is kapott volna 2-4 év fogházat meg pár év vezetéstől eltiltást 4-5 életért 🤬 de majd Jóska úgyis megrelativizálja.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 órája
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.
peach
Azt a kurva... Ez a kemény, nem a kád széle.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 órája
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes
r.baggio
sajnos egészen megrázó a dolog, nem véletlen szerintem, hogy nem hozták még nyílvánosságra a részleteket. elvileg két anyuka ült a kocsiban a három gyerkőccel, az apukák meg mögöttük jöttek és végignézték az egészet... gondolom nekik is olyan ez, mintha csak álmukban mentek volna el.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
7 órája
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Csak járulékos veszteség, az élet megy tovább, már akinek

 hvg.hu/cegauto/20260628_bukkabrany-halalos-autobaleset-frontalis-utkozes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
19 órája
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszony pont tegnap panaszkodott, hogy ebben a hőségben ha benyomta a klímát, akkor egyszerűen alig ment az autó. Pedig ő nem száguldozik, elmegy a városban a-ból b-be nyugodtan, óvatosan. Csak egy egy literes, három hengeres motorral szerelt i10-ese van, hiába hat éves, modern kisautó.
warr_b
hát de most komolyan mit vár? 😊 volt nekem is vw-n, mentünk 4-en klímával, előzés előtt kikapcsoltam 😊
látod ezért van benne nagy motor, hogy klíma mellett is tudj előzni
NB2
Hát de én is ezt mondtam 😄

De ő pici autót akart, mert nem szeret vezetni, meg nem érzi, jobban elférjen, satöbbi. Csak ezekbe ilyen robogómotorokat raknak.
warr_b
Ha Mustangot akarna vennél neki? 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Vennék, bár ezt is ő vette magának, neki van több pénze kettőnk közül 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
20 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Asszony pont tegnap panaszkodott, hogy ebben a hőségben ha benyomta a klímát, akkor egyszerűen alig ment az autó. Pedig ő nem száguldozik, elmegy a városban a-ból b-be nyugodtan, óvatosan. Csak egy egy literes, három hengeres motorral szerelt i10-ese van, hiába hat éves, modern kisautó.
warr_b
hát de most komolyan mit vár? 😊 volt nekem is vw-n, mentünk 4-en klímával, előzés előtt kikapcsoltam 😊
látod ezért van benne nagy motor, hogy klíma mellett is tudj előzni
NB2
Hát de én is ezt mondtam 😄

De ő pici autót akart, mert nem szeret vezetni, meg nem érzi, jobban elférjen, satöbbi. Csak ezekbe ilyen robogómotorokat raknak.
warr_b
Ha Mustangot akarna vennél neki? 😊

20 órája
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Asszony pont tegnap panaszkodott, hogy ebben a hőségben ha benyomta a klímát, akkor egyszerűen alig ment az autó. Pedig ő nem száguldozik, elmegy a városban a-ból b-be nyugodtan, óvatosan. Csak egy egy literes, három hengeres motorral szerelt i10-ese van, hiába hat éves, modern kisautó.
warr_b
hát de most komolyan mit vár? 😊 volt nekem is vw-n, mentünk 4-en klímával, előzés előtt kikapcsoltam 😊
látod ezért van benne nagy motor, hogy klíma mellett is tudj előzni
NB2
Hát de én is ezt mondtam 😄

De ő pici autót akart, mert nem szeret vezetni, meg nem érzi, jobban elférjen, satöbbi. Csak ezekbe ilyen robogómotorokat raknak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
20 órája
szaba Los Angeles Chargers 12 917
Ha egy ilyen Aston Martinos faszparaszt miatt elveszteném a családom azt hiszem nem lenne neki szüksége tárgyalásra sem.... Igaz engem emberölésért állítanának bíróság elé és kurvára nem érdekelne....
És nagyívben szarnám telibe , hogy van családja vagy gyereke.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Akkor te nyertél. Te vagy itt a legkeményebb.
Őszentsége Sobri Jóska
Jó, ez esetben én tovább nem próbálkozom.
Sziasztok.
21 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olvassátok el vagy hangoskönyvben hallgassátok meg MR. P.Howard korantsem jogtudós ámde zseniális Ellopott futárját. Mindjárt èrtjük mi a csízió 😏🥺
22 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Ha egy ilyen Aston Martinos faszparaszt miatt elveszteném a családom azt hiszem nem lenne neki szüksége tárgyalásra sem.... Igaz engem emberölésért állítanának bíróság elé és kurvára nem érdekelne....
És nagyívben szarnám telibe , hogy van családja vagy gyereke.....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Akkor te nyertél. Te vagy itt a legkeményebb.

23 órája
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 290 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ha egy ilyen Aston Martinos faszparaszt miatt elveszteném a családom azt hiszem nem lenne neki szüksége tárgyalásra sem.... Igaz engem emberölésért állítanának bíróság elé és kurvára nem érdekelne....
És nagyívben szarnám telibe , hogy van családja vagy gyereke.....

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
23 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Najó, de a “Gyűlölködjünk” topicba irtak nem a politikàba vagy a világnézeti topicba 😊 itt szerintem teljes nyugalommal lehet leírni, hogy a bds krva nyját az Aston martinosnak és haljon jó hosszú és fájdalmas halált hiszen erre lett a topic létrehozva. Ha bárhova máshova írjak, én is vitatnám a dolgot, de ide alapvetően érzelemből írnak az emberek, azt meg nem illik vitatni.
MC12
Ezzel a logikával, ha egy Suzukiban vagy Merciben száguldozik valaki, mint egy faszparaszt, az vitatható, de Aston Martinban érzelemből vezetnek az emberek, azt meg nem illik vitatni.

De egyébiránt én nem az érzéseket vitatom, hanem a jogalkotók, jogalkalmazók, vagyis a civilizáció működtetői felé irányuló gyűlöletet.
Plasztikusabban: azzal tudok menni, hogy "bassza agyon egy villám az aston,artinos agyhalott tüthő faszt", de azzal nem, "hogy a szakemberek attól szakmaiatlanok, hogy a jogszabályoknak megfelelően járnak el".
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem ez egy Suzukist is lehet gyűlölni ilyenért és azt sem illik vitatni. Egy Corsával is lehet 120al menni 30as helyen.

De ha az én érzésem, hogy a szakember kurva anyja, és ezt a megfelelő topicban írom akkor azt miért challengelni? Ha a politika topicban írja baggio vagy warr, akkor beszállok én is, hivatkozik az ember jogállami, emberi jogi, logikai érvekre, dehát a gyűlölködjünkben nyilván nem ezt a vitát akarjàk lefolytatni 😀
MC12
Így jártunk. 😊

1 napja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Najó, de a “Gyűlölködjünk” topicba irtak nem a politikàba vagy a világnézeti topicba 😊 itt szerintem teljes nyugalommal lehet leírni, hogy a bds krva nyját az Aston martinosnak és haljon jó hosszú és fájdalmas halált hiszen erre lett a topic létrehozva. Ha bárhova máshova írjak, én is vitatnám a dolgot, de ide alapvetően érzelemből írnak az emberek, azt meg nem illik vitatni.
MC12
Ezzel a logikával, ha egy Suzukiban vagy Merciben száguldozik valaki, mint egy faszparaszt, az vitatható, de Aston Martinban érzelemből vezetnek az emberek, azt meg nem illik vitatni.

De egyébiránt én nem az érzéseket vitatom, hanem a jogalkotók, jogalkalmazók, vagyis a civilizáció működtetői felé irányuló gyűlöletet.
Plasztikusabban: azzal tudok menni, hogy "bassza agyon egy villám az aston,artinos agyhalott tüthő faszt", de azzal nem, "hogy a szakemberek attól szakmaiatlanok, hogy a jogszabályoknak megfelelően járnak el".
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem ez egy Suzukist is lehet gyűlölni ilyenért és azt sem illik vitatni. Egy Corsával is lehet 120al menni 30as helyen.

De ha az én érzésem, hogy a szakember kurva anyja, és ezt a megfelelő topicban írom akkor azt miért challengelni? Ha a politika topicban írja baggio vagy warr, akkor beszállok én is, hivatkozik az ember jogállami, emberi jogi, logikai érvekre, dehát a gyűlölködjünkben nyilván nem ezt a vitát akarjàk lefolytatni 😀

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Asszony pont tegnap panaszkodott, hogy ebben a hőségben ha benyomta a klímát, akkor egyszerűen alig ment az autó. Pedig ő nem száguldozik, elmegy a városban a-ból b-be nyugodtan, óvatosan. Csak egy egy literes, három hengeres motorral szerelt i10-ese van, hiába hat éves, modern kisautó.
warr_b
hát de most komolyan mit vár? 😊 volt nekem is vw-n, mentünk 4-en klímával, előzés előtt kikapcsoltam 😊
látod ezért van benne nagy motor, hogy klíma mellett is tudj előzni
1 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 455 — #NoStress
Najó, de a “Gyűlölködjünk” topicba irtak nem a politikàba vagy a világnézeti topicba 😊 itt szerintem teljes nyugalommal lehet leírni, hogy a bds krva nyját az Aston martinosnak és haljon jó hosszú és fájdalmas halált hiszen erre lett a topic létrehozva. Ha bárhova máshova írjak, én is vitatnám a dolgot, de ide alapvetően érzelemből írnak az emberek, azt meg nem illik vitatni.
MC12
Ezzel a logikával, ha egy Suzukiban vagy Merciben száguldozik valaki, mint egy faszparaszt, az vitatható, de Aston Martinban érzelemből vezetnek az emberek, azt meg nem illik vitatni.

De egyébiránt én nem az érzéseket vitatom, hanem a jogalkotók, jogalkalmazók, vagyis a civilizáció működtetői felé irányuló gyűlöletet.
Plasztikusabban: azzal tudok menni, hogy "bassza agyon egy villám az aston,artinos agyhalott tüthő faszt", de azzal nem, "hogy a szakemberek attól szakmaiatlanok, hogy a jogszabályoknak megfelelően járnak el".

1 napja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Az önvezetésről meg: remélem én azt már nem érem meg 😆
Én szeretek vezetni, és biztos nem ülnék be semmilyen önvezető járműbe. Kösz, de kösz nem. Egyébként sem hiszem, hogy ez megvalósul. Egy gyártósort lehet automatizálni, egy egész város, ország, a világ teljes közlekedését nem. Legalábbis szerintem. Mindig vannak ilyen remek ötletek, mint pl volt a filmeknél a 3D, aztán valahogy sose terjednek el, és pár év után teljesen kikopnak ☺️
warr_b
A lényeg: sose lesz olyan világ, ahol a zsigeri bosszúvágy és a jogalkotó megoldásai pariban lesznek. Ne is legyen, mert az előbbi egy torz emberi erzés, utóbbi meg egy, a társadalom működőképességét biztosító szabályrendszer szankciókkal.
[/quote]Najó, de a “Gyűlölködjünk” topicba irtak nem a politikàba vagy a világnézeti topicba 😊 itt szerintem teljes nyugalommal lehet leírni, hogy a bds krva nyját az Aston martinosnak és haljon jó hosszú és fájdalmas halált hiszen erre lett a topic létrehozva. Ha bárhova máshova írjak, én is vitatnám a dolgot, de ide alapvetően érzelemből írnak az emberek, azt meg nem illik vitatni.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”