Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

11 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Elkezdek egy 50 ezres terméket rendelni. Mikor beléptem a kosárba még élt a 20% kedvezmény, mire megadtam az adatokat addigra már nem. Rohadjon rájuk minden...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez is egy "gyönyörű szép" történet.
 444.hu/2023/05/21/osszeszartak-az-onkormanyzat-autoit-a-golyak-ezert-leromboltak-a-feszkuket
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Az ilyeneknek kellene hagyni egy karámot 10x-es áron a gép egyik részében, kb olyat mint a biciklis vonatkocsik 🤣

Atyaég mekkora, és repülni akar

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
hát eddig elég ergya nap ez a mai.
Dogers L, Lákersz L, Bunnies L, hokiválogatott L, ha a sormintát veszem, akkor előbb a Venezia kap ki, és marad le a Szériabé playoffról, aztán a Cadizt veri el a Valladolid, és onnantól nagy baj van.
slowmotion
Ja, részemről is egy nagyon jóindilatú W, de pürrhoszira sikerült, ezt inkább L a derekam szerint.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
hát eddig elég ergya nap ez a mai.
Dogers L, Lákersz L, Bunnies L, hokiválogatott L, ha a sormintát veszem, akkor előbb a Venezia kap ki, és marad le a Szériabé playoffról, aztán a Cadizt veri el a Valladolid, és onnantól nagy baj van.
11 hónapja
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Hallottam olyanról aki haragosáról vagy mostani vagy volt főnökéről adott meg minden adatot, infókat, majd utána végignézte ahogy halálba idegesítik a hiénák
ozibozi
Hmmmmm... 🤔😆

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
11 hónapja
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Pont 15 éve amikor Kolorádóban a hegyek közt dolgoztam egy étteremben, rohadt sok hozzá hasonló groteszk monsztát vetett a Fasszopó Sors a szemeim elé, egyik sokkolóbb volt mint a másik. Az egyik legirtózatosabb egy olyan példány volt, aki egyszerre két masszív széken ült, szép kocka formájuk volt így jól elfértek egymás mellett és majdnem 1 méter volt a szélességük, a kedves vendégnek mindkét oldalon lefolyt a picsája 10-20 centi szélesen, konkrétan két ember helyét ülte egymaga.

Ha jól értem, az eredeti tiktok nem ironizálni akart. Szerintem össze kéne fogniuk a tipikusan USA beli ogréknak és terveztetni, legyártatni kellene nekik egy Jumbo Reduxot, csak az ő Oreo meg glazed donut zabáló alkatuknak megfelelően.

 www.youtube.com/watch?v=c4Any2ciPWQ&ab_channel=SouthParkClips

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
11 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
HEA
Nemes samu09
jól le kell rögzíteni, mert ha elszabadul, akkor úgy jár a gép, mint az a Jumbo Afganisztánban
slowmotion
Úgy emlékszem ott törött volt az egyik rögzítő elem aztán szakadt minden. A harckocsi meg megnezte mit bír a vezérsík szabályozó a gép farkában. Semmit.
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Illetve WhatsAppon kérdezgetik, hogy ez xy-nak a telszáma, stb.
Lúdas Solymi
áhhh én a múltkor egy ilyennel belementem a beszélgetésbe, napokon keresztül chateltünk, felépítettem egy komplett álszemélyiséget magamnak, nagyon jó móka volt. Főleg annak tudatában, hogy húzom az idejét a gyökérnek..
Hanni
Lehet ezek botok, nem? 😊


Hallottam olyanról aki haragosáról vagy mostani vagy volt főnökéről adott meg minden adatot, infókat, majd utána végignézte ahogy halálba idegesítik a hiénák
ozibozi
Hmm...nem is rossz ötlet 😀

11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
HEA
Nemes samu09
jól le kell rögzíteni, mert ha elszabadul, akkor úgy jár a gép, mint az a Jumbo Afganisztánban
11 hónapja
ozibozi New York Giants 15 446
Hallottam olyanról aki haragosáról vagy mostani vagy volt főnökéről adott meg minden adatot, infókat, majd utána végignézte ahogy halálba idegesítik a hiénák

Szerkesztette: ozibozi
11 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Illetve WhatsAppon kérdezgetik, hogy ez xy-nak a telszáma, stb.
Lúdas Solymi
áhhh én a múltkor egy ilyennel belementem a beszélgetésbe, napokon keresztül chateltünk, felépítettem egy komplett álszemélyiséget magamnak, nagyon jó móka volt. Főleg annak tudatában, hogy húzom az idejét a gyökérnek..
11 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Nigériai csomagja érkezett.
MÁr SMS-Ben is támadnak:

Magyar Posta: Csomagja kézbesítésre vár, kérjük, erősítse meg a vám befizetését
 rb.gy/3opwq
ozibozi
Semmi extra, én a DHL-től kapom mindig az értesítést, hogy csomagot várok...vagy persze Magyar posta, de lehetetlen számokról.

Illetve WhatsAppon kérdezgetik, hogy ez xy-nak a telszáma, stb.

De a kedvencem az az Egészségbiztosítási pénztár, akik folyamatosan küldözgetik az értesítést, hogy tartozok nekik 3 havi pénzzel, amit elméletileg 2 éve leleveleztem velük csak úgy látszik vagy elkeveredett valami vagy a rendszert nem frissítették vagy próbálkoznak, hátha befizetem véletlenül.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

11 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
HEA
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 726 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
Ha nem is ekkorák (azért elég hogy átlógjon a te ülésedre), de ezek azok az emberek, akik amikor amúgy is két nagyobb csomaggal vagy, leülnek melléd a buszon/vonaton, úgy hogy üres a fél szerelvény. Olyan paraszt meg mégsem vagyok hogy mondjam hogy figyelj így mi most nem fogunk elférni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
11 hónapja
Peszinter Ferenc 714 — 中国加油
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.
11 hónapja
ozibozi New York Giants 15 446
Nigériai csomagja érkezett.
MÁr SMS-Ben is támadnak:

Magyar Posta: Csomagja kézbesítésre vár, kérjük, erősítse meg a vám befizetését
 rb.gy/3opwq
11 hónapja
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ugyanitt van egy fölös bács megyei matricám ha esetleg érdekel valakit, mert persze áíratni másik megyére nem lehet 🤣
peach
Ez az a pont ami tényleg pontot tesz a hozzáállás geciségére.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
11 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Ha kúton veszed, eléd tolják a papírt, alá kell írni, már csak a helyes rendszám miatt is megnézi az ember aláírás előtt...
warr_b
azon a shellen ahol tankolni szoktam van ilyen monitor azt fordítják feléd, hogy helyes e a rendszám. de csak azt írja, azt, hogy melyik megye azt nem. azt csak a szelvényen. a rendszám oké volt, fizettem, eljöttem, megszívtam. legközelebb tuti megnézem, ötvenezres lecke volt 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
11 hónapja
YoungZeeZee 7 940
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Ha kúton veszed, eléd tolják a papírt, alá kell írni, már csak a helyes rendszám miatt is megnézi az ember aláírás előtt...
warr_b
szinte mindig mindent el kell olvasnod mielott alairsz barmit is.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Ha kúton veszed, eléd tolják a papírt, alá kell írni, már csak a helyes rendszám miatt is megnézi az ember aláírás előtt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
megvettem az éves megyei matricát januárban. szegediként szerintem evidens, hogy csongrad megyére. erre két héten belül a második 18.700at kapom díjfizetés nélküli autópálya használat miatt. előtúrom a kocsiban a szelvényt amit adnak, megdöbbenve látom, hogy a kretén kutas bács-kiskun megyére adta. bekocogok, az autópalya fenntartóhoz, hogy ilyenkor mivan. emberségből jeles cég ez is, közli a hölgy, hogy kb semmi, basszam meg. próbálom bizonygatni, hogy nem akartam csalni, de csak a fejét csóvalja, hogy emberileg megért de itt nincs mit tenni, valamiféle enyhítésben ne is reménykedjek. nyilván a cukrom az egekben, arra már nem figyeltem oda, hogy ha erre a két büntire rádobok egy tizest akkor vehetek egy éves magyarországi matricát ( hurrá, kurva nagy szükségem van rá ) vagy reménykedjek még egy harmadikban is mert akkor van ez a fasza kedvezmény. az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.

ugyanitt van egy fölös bács megyei matricám ha esetleg érdekel valakit, mert persze áíratni másik megyére nem lehet 🤣
peach
Pár éve velem is hasonlót játszott el egy kutas, de nekem volt eszem megnézni a szelvényt fizetés előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Én nekem speciel az egyik matráciát simpleben se sikerült megvennem, egy időben vettem ugyanazzal a kártyával valamelyik trnazakció elfailelt azt basztam megnézni.

Mondjuk ha valaki rosszat ad neked vagy a rendszer elbasz valamit az a te hibád egyértelműen, hogy nem veszed észre.
Mintahogy most én is veszek egy évest aztán ezzel a kocsival megyünk majd mindenfele 😀
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Éves matricát veszek még ha nem is feltétlenül szükséges, egyszer elfelejtem már jön is a komoly bünti, és ott is vagyok az áránál. Szívtam már meg vele.