Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nem azt használok csak ott van a cím ami kéne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 163 — Eagles fan
Hát persze, hogy most hullik szét a rohadt freemail adatbázisa.Matthew99
Aki 2011-ben freemailt használ annak nincs joga miatta gyűlölködni 😛 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hát persze, hogy most hullik szét a rohadt freemail adatbázisa.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez nagy musor lehetett en sztem szetrohogom az agyam ha ezzel talalkozom 😀 kulonben meg ha annyira zavarnak h mar ennyitol kinyilik a zsebedben a bicska es melle vagy annyira raj h meglevo sokkoloval szetkuldened oket akkor miert nem vagy akkora faszagyerek h odamenj es szetbazd a pofajukat ? ha mar egy ilyen szituaciot is arra hasznalsz magadban h epehanyas kozben felemlegethesd akkor ugy gondolom nem csak verbalisan kene ilyen agresszivnak lenni hanem inkabb tettleg kene vmit alakitani. vagy ez tul logikus lenne es igy inkabb csak a kopkodes reszet meg a felteteles modot vallalod magadra ? 😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Ha már dzsipók, tegnap felszállt a buszra apa és fia. apán világos nadrág, felső, és egy olyan cipő ami fekete, de úgy csillog, ha belenézel megvakulsz, és a cipő orra 75 méter hosszú. Fiu vékonyabb, mint a kapaszkodó a buszon, aranynyaklánc rajta, aki elkezdett bokszbemutatót tartani a busz csuklójában, hogy ő milyen menő, majd apával kezdett el bokszolgatni, persze közben ordibáltak. Mindezt a 82es trolin. Gyönyörű látvány volt, kár, h nem volt nálam sokkoló
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ja nem is mondtam...
Jövünk ki moziból barátnőmmel, erre odajön egy csöves cigány FN-t árulni, mondom neki tök normálisan, hogy "köszönöm nem", erre utánam kiabál hogy "bezzeg mozira van pénz".
Hát rohadjon meg az összes ilyen.eaglesmcnabb
engem 1 hete az Oktogonnál "kaptak el". Pont ilyen kis csöves cigány (kopasz) jött a szarjával, mondom nem köszönöm, erre egyből h "bazd meg a kurva anyád teeee"....Amadeus91
Szájba rúgtad legalább?
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
ja nem is mondtam...
Jövünk ki moziból barátnőmmel, erre odajön egy csöves cigány FN-t árulni, mondom neki tök normálisan, hogy "köszönöm nem", erre utánam kiabál hogy "bezzeg mozira van pénz".
Hát rohadjon meg az összes ilyen.eaglesmcnabb
engem 1 hete az Oktogonnál "kaptak el". Pont ilyen kis csöves cigány (kopasz) jött a szarjával, mondom nem köszönöm, erre egyből h "bazd meg a kurva anyád teeee"....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ja nem is mondtam...
Jövünk ki moziból barátnőmmel, erre odajön egy csöves cigány FN-t árulni, mondom neki tök normálisan, hogy "köszönöm nem", erre utánam kiabál hogy "bezzeg mozira van pénz".
Hát rohadjon meg az összes ilyen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ezt írtam 2 napja. 😀Amadeus91
Gondoltam ideje visszatérni a témára. Hacsak nem a lányok árulják....apeszos
A hivatásosok közt ink a retkes a jellemző nem a padlizsános.empty taxi
😀 A retket értem a padlizsánt nem annyira....
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Egyébként a petrezselyem kilója 600 Ft.apeszos
ezt írtam 2 napja. 😀Amadeus91
Gondoltam ideje visszatérni a témára. Hacsak nem a lányok árulják....apeszos
A hivatásosok közt ink a retkes a jellemző nem a padlizsános.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként a petrezselyem kilója 600 Ft.apeszos
ezt írtam 2 napja. 😀Amadeus91
Gondoltam ideje visszatérni a témára. Hacsak nem a lányok árulják....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyébként a petrezselyem kilója 600 Ft.apeszos
ezt írtam 2 napja. 😀Amadeus91
kiló petreszelyemből kihozol sacc kétkiló pesto-t, s eladod Della Casa Amadeus91 néven és ha a legolcsóbb vagy bekaszálsz hatezret? hümm........sutianap
Most biztos én vagyok a félreértő,de egyikőtök a petrezselyem zöldről másikótok meg magáról a gyökérről beszél. Nem hinném,hogy egy kiló petrezselyemzöldet megkapnál 600Ft-ért.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyébként a petrezselyem kilója 600 Ft.apeszos
ezt írtam 2 napja. 😀Amadeus91
kiló petreszelyemből kihozol sacc kétkiló pesto-t, s eladod Della Casa Amadeus91 néven és ha a legolcsóbb vagy bekaszálsz hatezret? hümm........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Egyébként a petrezselyem kilója 600 Ft.apeszos
ezt írtam 2 napja. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként a petrezselyem kilója 600 Ft.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ide is jönnek a botok :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Karcsi félreértettél. Megkaptam én is a neveltetést, azzal nem volt semmi baj és alapesetben aszerint is cselekszem. Csak haladni kell a korral. Felajánlom, hogy fizetek és nyilván nem első szóra mondom, hogy oké, egyezünk meg. Csak egyszerűen változik az etikett. Főleg az átlagemberek szintjén. Én is úgy gondolom, hogy alapvetően a férfi fizet, de a nagy női egyenlőségi forradalom miatt egyre többen ragaszkodnak ahhoz, hogy felezzünk/mindenki a sajátját.

Az meg a másik, hogy mondjuk jegyért sorbaállva a tököm fog elkezdeni azon veszekedni, hogy "énfizetek-denem-deigen-denem-deigen..." De akkor megkérdem, ha a csaj nem hajlandó belemenni, hogy te fizess mindent, mit csinálsz?fetomy
Eddig mindegyiknek tetszett hogy én állom a cekkhet,ilyenen valahogy érdekes módon sose vitatkoztak velem 😀 Egyszer volt annyi hogy csajszi vette volna elő a tárcáját hogy kifizesse a saját jegyét,én mondtam neki hogy nem kell,erre ő hogy "de kell!",határozottan de tisztelet tudóan azt mondtam neki hogy "én így szeretném!" és utána nem volt vele gond 😊 .Nem tudom mit csinálnék ha össze kerülnék egy olyan lánnyal aki körömszakadtáig harcol hogy ő fizethessen.De valahogy csak meglennénk.Én nem ítélek el senkit aki nem így csinálja mint én,csak egyszerűen nekem nagyon furi lenne ha én ezt csinálnám,de ugye mindenki más és más 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
gyerekek, ha olvassátok ezt, lám így nyer új tartalmat a "minden nő kurva" állításJJ
Talán nem minden, de megdöbbentően sok, tagadhatatlan.
Viszont új szempont: attól hogy kurva, még nem rossz ember. Semmi elítélendő nincs benne - persze szerintem.Sobri Jóska
Bezzeg Tebow nem osztaná eme véleményed 😕szaba
😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Karcsi félreértettél. Megkaptam én is a neveltetést, azzal nem volt semmi baj és alapesetben aszerint is cselekszem. Csak haladni kell a korral. Felajánlom, hogy fizetek és nyilván nem első szóra mondom, hogy oké, egyezünk meg. Csak egyszerűen változik az etikett. Főleg az átlagemberek szintjén. Én is úgy gondolom, hogy alapvetően a férfi fizet, de a nagy női egyenlőségi forradalom miatt egyre többen ragaszkodnak ahhoz, hogy felezzünk/mindenki a sajátját.

Az meg a másik, hogy mondjuk jegyért sorbaállva a tököm fog elkezdeni azon veszekedni, hogy "énfizetek-denem-deigen-denem-deigen..." De akkor megkérdem, ha a csaj nem hajlandó belemenni, hogy te fizess mindent, mit csinálsz?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
"azt üzenem az embereknek, ne dugjanak, ha nem szeretnek"sutianap
Én eszerint a mondás szerint cselekszem. Biztos bennem van a hiba... :/eaglesmcnabb
dehogyis, legalább magával el kell számolnia az embernek
"csak a sziv szól úgy, mint a húr, de a vér feszit belül"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
"azt üzenem az embereknek, ne dugjanak, ha nem szeretnek"sutianap
Én eszerint a mondás szerint cselekszem. Biztos bennem van a hiba... :/eaglesmcnabb
áh, a szeretnek az erős. legyen vmi kis vonzalom meg kémia mindenképp, de szerelem nem kell hozzá.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
"azt üzenem az embereknek, ne dugjanak, ha nem szeretnek"sutianap
Én eszerint a mondás szerint cselekszem. Biztos bennem van a hiba... :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez egy szinte tökéletes (mindenki jól jár) üzlet.Sobri Jóska
Ezt azért ennyire magabiztosan nem jelenteném ki...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
"azt üzenem az embereknek, ne dugjanak, ha nem szeretnek"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor még jó, hogy nem az Elvis Presley téren lakszJJ
nem hangsúlyoztam ki eléggé a lényeget. a corvin áruház beruházója fizeti az átnevezést. ez az ami dühítő. ennyi erővel lehetne a széna tér helyett is mamut tér....brk
áhh, a sok szénapárti biztos tiltakozna ez ellenJJ
na az biztos, Cena rajongóból sajnos túl sok van