Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor még jó, hogy nem az Elvis Presley téren lakszJJ
nem hangsúlyoztam ki eléggé a lényeget. a corvin áruház beruházója fizeti az átnevezést. ez az ami dühítő. ennyi erővel lehetne a széna tér helyett is mamut tér....brk
áhh, a sok szénapárti biztos tiltakozna ez ellenJJ
na az biztos, Cena rajongóból sajnos túl sok van

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
és nektek nem furcsa, hogy elmentek hozzá, időpontra, fizettek, túl vagytok rajta, és mintha idegenek lennétek (ergo azok is vagytok) el is köszöntök? Kb mintha vennétek egy kiló petrezselymet (témánál vagyunk)?Amadeus91
Én pont ezért megyek. Hogy nyugodtan eljöhessek, ne legyen az, amit vélelmezel, ami normális embereknek, normális szituban előjön.
És a lánynak is az a jó ha a pasi nem akar beleszeretni, nem tartja fel, nem személyeskedik, stb.
Ez egy szinte tökéletes (mindenki jól jár) üzlet.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Minden lány másik sztori.Sobri Jóska
dehogyis, mind ugyanaz a sztori, csak a kerettörténet másJJ
Nekem nem ez a tapasztalatom.
Vagyis annyiban igaz, hogy épp nincs pénz.
Ha ezt veszed sztorinak, akkor ja.
Én a kerettörténetre, a konkrét okokra értettem a sztorit, hogy nem érdemes általánosítani, egyiknek tudja a pasija, másiknak nem, harmadiknak nincs pasija, és ha fog egyet, abbahagyja, negyedik pár napig nyomja, majd abbahagyja, ötödik fog pár madarat, és aztán már csak azokkal, és lehetne sorolni a végtelenségig.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
és nektek nem furcsa, hogy elmentek hozzá, időpontra, fizettek, túl vagytok rajta, és mintha idegenek lennétek (ergo azok is vagytok) el is köszöntök? Kb mintha vennétek egy kiló petrezselymet (témánál vagyunk)?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Minden lány másik sztori.Sobri Jóska
dehogyis, mind ugyanaz a sztori, csak a kerettörténet más


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Elképesztő..... a 600 forintos petrezselyemtől kezdve eljutottunk ma estére Sobri kurváihoz. 😀 Félelmetesek vagytok. Amúgy a profi nb1-s kézis csaj többet kért mint egy "snassz" kurva?Amadeus91
Miért kért volna többet?
Nem azzal hirdette magát, hogy kézis, csak beszélgettünk, elmondta.
Egyébként standard tól-ig árak vannak a neten hirdető lányoknál.
Nézd meg a betett linket, és ott katt a képre, kiad még sok képet a csajról, az egy mai napig aktív fitness versenyző nő, és nem volt 10 rugó.Sobri Jóska
és ezek az ismertebb hölgyek nem félnek tőle, hogy kiderül? Esetleg nekik van férjük, családjuk? Gondolom nem reklámozzák otthon sem a másodállást.Amadeus91
Nem értetted meg. Ez nem állás. Ezek alkalmi vállalások. Valamint nem ismertebbek, csak sportolók. Nem válogatott, vagy ilyesmi, csak élsportoló. (Te tudod ki címvédő mondjuk atlétikában gátfutásban, vagy gerelyhajításban?)
De az élsportból nem igazán lehet megélni, pláne valami speciális helyzetben (sérülés, kikerülés a csapatból, nincs új csapat, mittudomén).
Általában akinek van férje, az ritkábban kerül ilyen helyzetbe, de persze van olyan lány is akinek van férj, gyerek, és van akinek tud erről a párja, van akinek nem tudják otthon. Minden lány másik sztori.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Elképesztő..... a 600 forintos petrezselyemtől kezdve eljutottunk ma estére Sobri kurváihoz. 😀 Félelmetesek vagytok. Amúgy a profi nb1-s kézis csaj többet kért mint egy "snassz" kurva?Amadeus91
Miért kért volna többet?
Nem azzal hirdette magát, hogy kézis, csak beszélgettünk, elmondta.
Egyébként standard tól-ig árak vannak a neten hirdető lányoknál.
Nézd meg a betett linket, és ott katt a képre, kiad még sok képet a csajról, az egy mai napig aktív fitness versenyző nő, és nem volt 10 rugó.Sobri Jóska
és ezek az ismertebb hölgyek nem félnek tőle, hogy kiderül? Esetleg nekik van férjük, családjuk? Gondolom nem reklámozzák otthon sem a másodállást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Elképesztő..... a 600 forintos petrezselyemtől kezdve eljutottunk ma estére Sobri kurváihoz. 😀 Félelmetesek vagytok. Amúgy a profi nb1-s kézis csaj többet kért mint egy "snassz" kurva?Amadeus91
Miért kért volna többet?
Nem azzal hirdette magát, hogy kézis, csak beszélgettünk, elmondta.
Egyébként standard tól-ig árak vannak a neten hirdető lányoknál.
Nézd meg a betett linket, és ott katt a képre, kiad még sok képet a csajról, az egy mai napig aktív fitness versenyző nő, és nem volt 10 rugó.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Elképesztő..... a 600 forintos petrezselyemtől kezdve eljutottunk ma estére Sobri kurváihoz. 😀 Félelmetesek vagytok. Amúgy a profi nb1-s kézis csaj többet kért mint egy "snassz" kurva?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
akkor még jó, hogy nem az Elvis Presley téren lakszJJ
nem hangsúlyoztam ki eléggé a lényeget. a corvin áruház beruházója fizeti az átnevezést. ez az ami dühítő. ennyi erővel lehetne a széna tér helyett is mamut tér....brk
áhh, a sok szénapárti biztos tiltakozna ez ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
akkor még jó, hogy nem az Elvis Presley téren lakszJJ
nem hangsúlyoztam ki eléggé a lényeget. a corvin áruház beruházója fizeti az átnevezést. ez az ami dühítő. ennyi erővel lehetne a széna tér helyett is mamut tér....brk
nyugi, lesz itt még Herremans tér is, csak várjatok pár évet 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
akkor még jó, hogy nem az Elvis Presley téren lakszJJ
nem hangsúlyoztam ki eléggé a lényeget. a corvin áruház beruházója fizeti az átnevezést. ez az ami dühítő. ennyi erővel lehetne a széna tér helyett is mamut tér...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Rózsadomb után biztos szar lehet.szaba
Szerintem a megálló átnevezéssel van gondja .brk-nak, de lehet tévedek.Schleck
okos 😉
túlzásnak érzem, h a beruházó zsebből kifizeti az átnevezést. azért lett átnevezve az Üllői úti villamosmegálló Ferenc körútra, hogy egyezzen a metróval erre azt meg átkeresztelik. és mindezt csupán a reklám miatt, áh. persze tudom, hogy ez elég semmilyen probléma, de kezd sok lenni az átnevezősdiből..brk
akkor még jó, hogy nem az Elvis Presley téren laksz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ezzel mi a probléma?JJ
Rózsadomb után biztos szar lehet.szaba
Szerintem a megálló átnevezéssel van gondja .brk-nak, de lehet tévedek.Schleck
okos 😉
túlzásnak érzem, h a beruházó zsebből kifizeti az átnevezést. azért lett átnevezve az Üllői úti villamosmegálló Ferenc körútra, hogy egyezzen a metróval erre azt meg átkeresztelik. és mindezt csupán a reklám miatt, áh. persze tudom, hogy ez elég semmilyen probléma, de kezd sok lenni az átnevezősdiből.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
megtöröm a puncitémát.
júli 1-től a Corvin negyednél lakom... nabazz.brk
szegény... Akkor osztozok a fájdalmadban... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Közben a témától "nosztalgikus" hangulatba kerültem, és felidéztem pár fizetős kalandot, és a diszkréciót tartva, a sport témára szűrve elmondom, hogy milyen élsportoló csajokkal hozott össze a sors eképp. (Persze csak amire még emlékszem egyáltalán.)
Volt aktív nb1-es kézis, röpiscsaj, egy "kiöregedett" (volt vagy 25 éves, és nálam jó pár centivel magasabb) kosraraslány, egy magyar bajnokságon dobogós gátfutó, 2 fitnessbajnoknő (közülük az egyik még mindig aktív: http://www.eropolis.hu/szexpartner/timi1984/), és csattanóként egy magyar amerikaifocizó lány 😊. Nem is tudtam elötte, hogy van nálunk is női csapat, de a farkasoknak van. Igaz a lány 170 magas és max 60 kilo lehetetett, de morbid volt egy fizetős lánnyal arról beszélni, hogy vajon ki draftolja Matt Ryan-t, és mi a szitu Vickkel. 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
megtöröm a puncitémát.
júli 1-től a Corvin negyednél lakom... nabazz.brk
ezzel mi a probléma?JJ
Rózsadomb után biztos szar lehet.szaba
Szerintem a megálló átnevezéssel van gondja .brk-nak, de lehet tévedek.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
megtöröm a puncitémát.
júli 1-től a Corvin negyednél lakom... nabazz.brk
ezzel mi a probléma?JJ
Rózsadomb után biztos szar lehet.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
megtöröm a puncitémát.
júli 1-től a Corvin negyednél lakom... nabazz.brk
ezzel mi a probléma?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megtöröm a puncitémát.
júli 1-től a Corvin negyednél lakom... nabazz
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
[...] Ezügyben - mondhatni - konzervatív vagyok. Az én világomban a pasi fizet mindent, de ezt ki se fejtem, még véletlenül sem akarom sugallmazni senkinek se. 😊
Nekem leégne a pofámról a bőr, ha egy nő a jelenlétemben pénztárcát venne elő, dehát mások vagyunk, csak mindig nézem azokat a párokat, ahol mondjuk a pénztárnál áll a pasi mint a lófasz a hideg vízben, a nő meg intézkedik, és fizet. Méltatlan. 😊Sobri Jóska
Ritka alkalmak egyike amikor egyetértek Sobrival,eddig az összes barátnőmmel ha voltunk valamikor én fizettem mindent,mondjuk neveltetés kérdése meg hogy milyen szokásokat hoz az ember,én szüleimtől láttam ezt,nekem ez a természetes,meg se fordul a fejemben hogy ne így tegyek.

Még mielőtt valaki félre értené nem azt mondom ezzel hogy Fetomy nem kapott jó neveltetést,csak mindössze az ő családjukban másképp működnek a dolgok.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
gyerekek, ha olvassátok ezt, lám így nyer új tartalmat a "minden nő kurva" állításJJ
Talán nem minden, de megdöbbentően sok, tagadhatatlan.
Viszont új szempont: attól hogy kurva, még nem rossz ember. Semmi elítélendő nincs benne - persze szerintem.Sobri Jóska
Bezzeg Tebow nem osztaná eme véleményed 😕
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
gyerekek, ha olvassátok ezt, lám így nyer új tartalmat a "minden nő kurva" állításJJ
Talán nem minden, de megdöbbentően sok, tagadhatatlan.
Viszont új szempont: attól hogy kurva, még nem rossz ember. Semmi elítélendő nincs benne - persze szerintem.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
gyerekek, ha olvassátok ezt, lám így nyer új tartalmat a "minden nő kurva" állításJJ
Ezért nem kell felkapni a fejeket kurvaanyázásnál. Nem tudja az ember, hogy mi volt az anyja. 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
gyerekek, ha olvassátok ezt, lám így nyer új tartalmat a "minden nő kurva" állítás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal