Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
1: ez nem igaz, több országban le van tiltva (ezt onnan tudom, hogy vietnámi haverom most épp Vietnámban van a nagyszülőknél és ott le van tiltva).

2: a gugli lefedettsége azért minimum olyan jó mint a facebooké 😊Rajna
1. pontosan, pl Kína is ilyen, a maga párszázmillió kockájával 😊 igaz, nekik gyakorlatilag saját internetük van a Nagy KÍnai Tűzfal miatt

2: az fb pont egy fájó pont a google-nak, mivel gyakorlatilag 'nem lát bele' a facebook-ba, bukja az ott termelődő rengeteg információt és tartalmat..

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
áhh..Facebook-t lenyomni? Esélytelen.Amadeus91
Holnapra nem is, de egyáltalán nem sansztalan középtávon, nem tökéletes azért a fácse.Rajna
de nagy előnye, hogy nemzetközi. Ugandától Vlagyivosztokig mindenhol van Facebook. MyVip-pel is ez volt a gond, hogy átmentél a határon aztán a kutya sem tudta már, hogy mi az. Túl jól van kiépítve a Face.Amadeus91
1: ez nem igaz, több országban le van tiltva (ezt onnan tudom, hogy vietnámi haverom most épp Vietnámban van a nagyszülőknél és ott le van tiltva).

2: a gugli lefedettsége azért minimum olyan jó mint a facebooké 😊

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Az Android nem PC-re/Laptopra készült, és nem a Google fejlesztette. Csak felvásárolta, és tovább adta... Legjobb tudomásom szerint a Tablet a legnagyobb képernyőjű platformja.apeszos
mivel a szvsz a Tableté a jövő és azoknak a gépeknek nagyrésze androidos, így sztem bőven megéri abba ölni a pénzt. az meg h nem az övék a fejlesztés meg sztem tök8, hisz megvették de most ők pénzelik a további verziókatkristof
Valóban tök8 😀 De a kérdés az volt, hogy a Google fejleszt-e op. rendszert... 😊 Mivel Linux alapú, szvsz jobb lesz mint a winfos....apeszos

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az Android nem PC-re/Laptopra készült, és nem a Google fejlesztette. Csak felvásárolta, és tovább adta... Legjobb tudomásom szerint a Tablet a legnagyobb képernyőjű platformja.apeszos
mivel a szvsz a Tableté a jövő és azoknak a gépeknek nagyrésze androidos, így sztem bőven megéri abba ölni a pénzt. az meg h nem az övék a fejlesztés meg sztem tök8, hisz megvették de most ők pénzelik a további verziókatkristof
Valóban tök8 😀 De a kérdés az volt, hogy a Google fejleszt-e op. rendszert... 😊 Mivel Linux alapú, szvsz jobb lesz mint a winfos....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az Android nem PC-re/Laptopra készült, és nem a Google fejlesztette. Csak felvásárolta, és tovább adta... Legjobb tudomásom szerint a Tablet a legnagyobb képernyőjű platformja.apeszos
mivel a szvsz a Tableté a jövő és azoknak a gépeknek nagyrésze androidos, így sztem bőven megéri abba ölni a pénzt. az meg h nem az övék a fejlesztés meg sztem tök8, hisz megvették de most ők pénzelik a további verziókat
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mekkora barmok képesek telefosni az internetet a magabiztosan orbitális hülyeségeikkel...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy azokból a hírekből mi igaz, hogy a Google a Chrome után már oprendszert fejleszt?Amadeus91
Elkezdték, de elakadtak.apeszos
hát én az androidot nem tartom annyira elakadtnak 😊kristof
Az Android nem PC-re/Laptopra készült, és nem a Google fejlesztette. Csak felvásárolta, és tovább adta... Legjobb tudomásom szerint a Tablet a legnagyobb képernyőjű platformja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy azokból a hírekből mi igaz, hogy a Google a Chrome után már oprendszert fejleszt?Amadeus91
Elkezdték, de elakadtak.apeszos
hát én az androidot nem tartom annyira elakadtnak 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
áhh..Facebook-t lenyomni? Esélytelen.Amadeus91
Holnapra nem is, de egyáltalán nem sansztalan középtávon, nem tökéletes azért a fácse.Rajna
de nagy előnye, hogy nemzetközi. Ugandától Vlagyivosztokig mindenhol van Facebook. MyVip-pel is ez volt a gond, hogy átmentél a határon aztán a kutya sem tudta már, hogy mi az. Túl jól van kiépítve a Face. Egyébként a Facebook készítője (Zuckerberg?) is mintha böngészőt vagy oprendszert csinálna. (lehet h tévedek, csak hallottam futólag)...

egyébként az Apple cuccok megérik az árukat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
áhh..Facebook-t lenyomni? Esélytelen.Amadeus91
Holnapra nem is, de egyáltalán nem sansztalan középtávon, nem tökéletes azért a fácse.

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Amúgy azokból a hírekből mi igaz, hogy a Google a Chrome után már oprendszert fejleszt?Amadeus91
Elkezdték, de elakadtak. A project lényege az lett volna, hogy mindent webes felületen kellett volna csinálni, egyszóval internet nélkül nem működött volna. Aztán csendben elhalt a dolog, bár lehet hogy nem véglegesen. Belevágtak egy közösségi projectbe, úgymond lenyomják a facebook-ot (ez Google+ néven fut) de ez sem nagyon sikerült....apeszos
áhh..Facebook-t lenyomni? Esélytelen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy azokból a hírekből mi igaz, hogy a Google a Chrome után már oprendszert fejleszt?Amadeus91
Elkezdték, de elakadtak. A project lényege az lett volna, hogy mindent webes felületen kellett volna csinálni, egyszóval internet nélkül nem működött volna. Aztán csendben elhalt a dolog, bár lehet hogy nem véglegesen. Belevágtak egy közösségi projectbe, úgymond lenyomják a facebook-ot (ez Google+ néven fut) de ez sem nagyon sikerült....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
GPS-t kaptam a céges autóba. :mad:
Nem vagyok az a maszekolós fajta,de néha hazaszaladtam kajálni.
Mostmár ennyit sem...

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Amúgy azokból a hírekből mi igaz, hogy a Google a Chrome után már oprendszert fejleszt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én használom mind az ötöt, (weboldal tesztek..) egyforma hülye tud lenni mindegyik. Kivéve az IE, mert az lassú is.apeszos
olyan gusztustalan és pofátlan a Microsoft. Nagyon utálom őket. Nagyon várom azt a piros betűs ünnepnapot, hogy kigyűljön a pénzem a macBook-ra.Amadeus91
És hogy tudnak szívatni...
Elbukták az ingyen-Windowst a hallgatók
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Én használom mind az ötöt, (weboldal tesztek..) egyforma hülye tud lenni mindegyik. Kivéve az IE, mert az lassú is.apeszos
olyan gusztustalan és pofátlan a Microsoft. Nagyon utálom őket. Nagyon várom azt a piros betűs ünnepnapot, hogy kigyűljön a pénzem a macBook-ra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én használom mind az ötöt, (weboldal tesztek..) egyforma hülye tud lenni mindegyik. Kivéve az IE, mert az lassú is.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
nekem hülye mind a 3 böngésző. (IE, Firefox, Chrome) mindig másikat használok, kivéve az IE, azt elvből nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szobi: Azt nekem a firefox és az explorer is csinálja. Legalábbis ha arra gondolsz, hogy linkre kattintok, és semmit nem csinál. Nem fagy, meg semmi, csak nem csinál semmit. Ellenben ha jobb gomb-megnyitás új tabon, akkor gond nélkül és azonnal megnyitja... És mindez persze csak facebookon...fetomy
nem, azt sem csinálja (pl youtubebal ált működik, de mondjuk 9gaggel nem. de mindegy, jöhet a firefox, ott jó 😊 )

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
defaszabazmeg, Firefox pajtás updatálta magát, ennek köszönhetően pedig rendszeresen összeomlik... húdeboldog vagyok..fetomy
http://www.opera.com/download/get.pl?id=33787&thanks=true&sub=trueSchleck
nem szeretem az operát. sem az explorert, safarit vagy krómot. a firefox a legjobb böngésző, kivéve mikor rájön az 5 perc. nálam ez elég ritka, éppen ezért sem fogom lecserélni.

Inkább az update szó az amit rühellek. A upc box is kiidegel az állandó automata update-el, ami ellen nem tudok semmit sem tenni, csak elbasz minden felvételt/megállított műsort...

Szobi: Azt nekem a firefox és az explorer is csinálja. Legalábbis ha arra gondolsz, hogy linkre kattintok, és semmit nem csinál. Nem fagy, meg semmi, csak nem csinál semmit. Ellenben ha jobb gomb-megnyitás új tabon, akkor gond nélkül és azonnal megnyitja... És mindez persze csak facebookon...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
defaszabazmeg, Firefox pajtás updatálta magát, ennek köszönhetően pedig rendszeresen összeomlik... húdeboldog vagyok..fetomy
nekem is volt ilyen, de 2 hét után abbahagyta 😀Bébé
nekem mostanában chrome baszakodik folyton facebookon: folyamatosan "megáll", a linkeket nem tudja megnyitni.. mindezt hibaüzenet nélkül

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
defaszabazmeg, Firefox pajtás updatálta magát, ennek köszönhetően pedig rendszeresen összeomlik... húdeboldog vagyok..fetomy
nekem is volt ilyen, de 2 hét után abbahagyta 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
defaszabazmeg, Firefox pajtás updatálta magát, ennek köszönhetően pedig rendszeresen összeomlik... húdeboldog vagyok..fetomy
http://www.opera.com/download/get.pl?id=33787&thanks=true&sub=true

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
defaszabazmeg, Firefox pajtás updatálta magát, ennek köszönhetően pedig rendszeresen összeomlik... húdeboldog vagyok..
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Hát persze, hogy most hullik szét a rohadt freemail adatbázisa.Matthew99
Aki 2011-ben freemailt használ annak nincs joga miatta gyűlölködni 😛 😊Rataxes
+1

criminal lawyer or criminal lawyer?