Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
szarok a digire, csak legyen jó stream és adjanak rohadt sok college meccsetJoci
de legyen szakértő szakkomentátor 😉JJ
mondjuk te 😉Joci
Szakértő szakkommentátorról volt szó 😀 😀

(Bocs, nagyon magas labda volt 😀 )
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szarok a digire, csak legyen jó stream és adjanak rohadt sok college meccsetJoci
de legyen szakértő szakkomentátor 😉JJ
mondjuk te 😉


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
szarok a digire, csak legyen jó stream és adjanak rohadt sok college meccsetJoci
de legyen szakértő szakkomentátor 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szarok a digire, csak legyen jó stream és adjanak rohadt sok college meccset


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
undorító lájkgyár, az megy itt 😛

Digisport, a büdös kurva anyátokkristof
naaa

http://twitter.com/jjncaa/status/52405146277261313JJ
JJ
pont ezért írtam, mert undorítónak tartom, hogy ezek a román gecik mindent felvásárolnak amikor aránylag kevés emberhez juttatják el közvetítést. az egyetlen jó dolog benne h így talán a sporttv is észbe kap hogy erre van igény és ők is megvesznek pár meccset/konfotkristof
a digisport terjeszkedik, próbálja bővíteni a portfólióját, míg a sport tv jól megelégedve a helyzetével harmadik félidő típusú gagyi műsorokra költi a pénzét
a 2009-es debrecen-levszki volt talán az egyetlen meccs amit végignéztem a digin, szóval én se vagyok oda ezért a csatornáért sem, csak nem hiszem hogy ezt pont hibának lehetne felróni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én most terveztem az élettársammal hogy kiköltözünk Svédországba.Szóval mondja már el nekem valaki hogy mi a baj a skandinávokkal,mert csak felületesen átolvastam hogy nem túl nagy itt a népszerűségük a fórumon. 😀Fa
Ezen most elpusztultam, remélem örülsz 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
undorító lájkgyár, az megy itt 😛

Digisport, a büdös kurva anyátokkristof
naaa

http://twitter.com/jjncaa/status/52405146277261313JJ
JJ
pont ezért írtam, mert undorítónak tartom, hogy ezek a román gecik mindent felvásárolnak amikor aránylag kevés emberhez juttatják el közvetítést. az egyetlen jó dolog benne h így talán a sporttv is észbe kap hogy erre van igény és ők is megvesznek pár meccset/konfot
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
undorító lájkgyár, az megy itt 😛

Digisport, a büdös kurva anyátokkristof
naaa

http://twitter.com/jjncaa/status/52405146277261313JJ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Én most terveztem az élettársammal hogy kiköltözünk Svédországba.Szóval mondja már el nekem valaki hogy mi a baj a skandinávokkal,mert csak felületesen átolvastam hogy nem túl nagy itt a népszerűségük a fórumon. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.nepszamlalas.hu/hun/kotetek/04/tabhun/tabl11/load11005.html

Tessék, Borsod megye. Van pár nagyon durva.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
9.5 millió magyar él itt. 190.000 roma. fetomy
Adj hozzá egy nullát.JayB
Ha annyit ne is, de egy 800.000 körüli a reális számuk.Schleck
Valahol olvastam hogy 500 ezren vallják magukat romának de a tényleges számuk másfél millió körül van.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
9.5 millió magyar él itt. 190.000 roma. fetomy
Adj hozzá egy nullát.JayB
Ha annyit ne is, de egy 800.000 körüli a reális számuk.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
9.5 millió magyar él itt. 190.000 roma. fetomy
Adj hozzá egy nullát.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Zárt buszon hatásos fegyver. Fúj egyet, bealszik, így nem él át sokkoló élményeket.Sobri Jóska
Téged úgy látszik még nem fújtak le gázsprével. 😀gyeek
téged úgy látszik már igen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Zárt buszon hatásos fegyver. Fúj egyet, bealszik, így nem él át sokkoló élményeket.Sobri Jóska
Téged úgy látszik még nem fújtak le gázsprével. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Értelek én Sobri, és persze igazad is van, ha bemegyek egy közösségbe, ami nekem nem tetszik, akkor én fogok távozni, nem őket zavarom el. Csakhogy itt nem én (Tibi) mentem be, kerültem be egy közösségbe, hanem ők kerültek abba, ahol én voltam eddig is. És ha a te példádat, elméletedet követné mindenki, akkor a magyarság szerintem 80%-a szépen kivándorolna a picsába, aztán Orbánék, Gyurcsányék és a többiek uralkodhatnának a kedvenceik fölött..

De mégegyszer mondom, a példád ott téves, hogy nem a magyarok kerültek olyan közegbe, ahol nem érzik jól magukat, hanem az ő közegükbe jött valaki, aki miatt nem érzik jól magukat. Magyarán a példád úgy lenne helyes, hogy megvan a közeg, bejön valaki, aki tönkreteszi, nem tetszik szinte senkinek, akkor vajon azt az 1-et küldik el, vagy a közeg fogja magát és megy máshova? Csak azért kérdezem, mert egy 6-7, de mondjunk csak 3-4-et, milliós népvándorlásra 2011-ben nemigen van lehetőség.

9.5 millió magyar él itt. 190.000 roma. Ha csak a felüket vesszük, aki bomlaszt, már akkor is az a helyzet, hogy többmilliós tömeg, ezeréves történelemmel az adott helyen vs 95.000 idepofátlankodó. Ki távozzon?
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
jó ez az idézet, bár mondjuk kicsit cinkes ausztrál nemzetről beszélni 😀haromt
Wehehe, no igen. 😊 De a mondandója nagyon közel áll a szívemhez.
Meg teljesen igaza van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó ez az idézet, bár mondjuk kicsit cinkes ausztrál nemzetről beszélni 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
+1 apeszos.

Ha nem is teljesen, de nagy vonalakban ez illik erre, nagyon igaz. Jah, ezt John Howard mondta, aki Ausztrália miniszterelnöke volt 1995 és 2007 között.

"A BEVÁNDORLÓKNAK KELL ALKALMAZKODNIUK, NEM A HAZAIAKNAK! Vegyék tudomásul, vagy hagyják el az országot. Elegem van abból, hogy a mi nemzetünknek kell folyton óvakodnia, nehogy bizonyos egyének vagy nemzetük megsértődjék. Kultúránk évszázadok alatt fejlődött ki, amely olyan nők és férfiak harcára, bátorságára és győzelmeire épül, akik valamennyien a békét keresték és akarták. Legtöbbünk anyanyelve angol, nem pedig más nyelv. Ezért, ha a mi társadalmunkhoz akartok tartozni, …. tanuljátok meg a nyelvünket!
A legtöbb ausztrál istenhívő. Nem csupán néhány keresztény, nem a szélsőjobb, nem politikai kényszer, nem – puszta tény, hiszen nemzetünket keresztény meggyőződésű férfiak és nők alapították, és ez egyértelműen dokumentált. És ezért nem elvitatható, hogy ezt iskoláink falain kifejezésre is juttassuk. Ha Isten megbotránkoztat benneteket, akkor azt tanácsolom nektek, válasszátok hazátokul a világ valamely más táját, mert Isten a MI KULTÚRÁNKNAK alapja. El fogjuk fogadni a ti hiteteket, nem fogjuk megkérdőjelezni. Csupán annyit kívánunk, hogy a mi hitünket is fogadjátok el, és éljetek velünk harmóniában, békében és örömben. Ez itt A MI NEMZETÜNK, A MI FÖLDÜNK és a MI ÉLETVITELÜNK, és minden lehetőséget megadunk nektek, hogy javainkból részt kapjatok és velünk együtt élvezhessétek. De ha állandón panaszkodtok, sajnálatot hajhásztok, történelmi zászlónkat égetitek, hitünket becsmérlitek, keresztény értékeinket semmibe veszitek, életvitelünket elítélitek, akkor arra biztatlak benneteket, éljetek demokráciánk és társadalmunk egy további előnyével: AZZAL A JOGGAL, HOGY ELHAGYJÁTOK AZ ORSZÁGOT! Ha nálunk nem vagytok boldogok, akkor MENJETEK EL! Nem kényszerítettünk benneteket, hogy ide jöjjetek. Ti akartatok hozzánk jönni. Hát fogadjátok el azt az országot, amely titeket is elfogad.“
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igazából volna egy személyes, de indokolt kérdésem:
Miért nem költözöl mondjuk az USA-ba, Londonba vagy Thaiföldre mondjuk?
Az én meglátásom szerint ott se könnyebb az élet, de cigányok azok nincsenek.
Legalábbis az ezen helyeken élő ismerőseim nem igazán találkoztak velük.Sobri Jóska
mert magyar vagyok, itt születtem és szeretek is itt élni. ennyi.
költözzön el az aki nem tud alkalmazkodni a társadalom legalapvetőbb szabályaihoz.haromt
Oké, de pl ha én fázom felöltözködöm, és nem a havat meg a hideget rühellem.
Ha olyan társaságba kerülök, ahol kurva szarul érzem magam, akkor hazamegyek, nem hazaküldök mindenkit.
Ha meg mondjuk büdös van a 4/6-oson, mert ott halódik egy szerencsétlen homeless, akkor odébmegyek, nem pampogok neki, hogy hogy a gyíkba lehet ilyen igénytelen, büdös.
Ezzel azt akarom mondani, hogyha problémám van, és az nem oldódik meg nélkülem, akkor próbálom én megoldani.
És én is magyar vagyok, és szeretek itt élni, de ha megváltoznának a körülmények annyira, hogy a személyes komfortérezetem sérülne, akkor csomagolnék, és utaznék, mert ez lenne a megoldás, hiszen azokat úgyse tudnám kitessékelni akik miatt így érezném.
De persze mindannyian mások vagyunk.Sobri Jóska
Nem értem miért kellene nekem bocsánatot kérni, és odébbállni ha az én fejemre szarnak. Lopnak, csalnak hazudnak, gyilkolnak, és az álliberalizmus miatt úgy érzik, ez nekik jár. Ha mindenki kitér előlük ilyen vagy olyan okok miatt, feljogosítva érzik magukat arra, hogy bármit megtehessenek. Ha valakinek ez nem tetszik, rögtön rásütik hogy rasszista, és persze erre rögvest meg is hátrálnak azok is, akiknek az volna a dolguk hogy megvédjenek bennünket. Ne haragudj, de nem annak kellene költözni aki tisztességesen él egy adott országban. Más kérdés, hogy a békesség kedvéért megteszi. Vagy legalább is elgondolkodik rajta.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vrijbloed, hány éves a húgod? Kép van? 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cserna Gábort mostanában nem lájkolom az tuti. Arcátlan bunkó.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
figyelj, ha a skandinávok a helyükön vannak, akkor már nekem az egy olyan szinten ideális világ, hogy kurva sok mindent és mindenkit tolerálnék már. még az autósokat is 😊haromt
Igazából volna egy személyes, de indokolt kérdésem:
Miért nem költözöl mondjuk az USA-ba, Londonba vagy Thaiföldre mondjuk?
Az én meglátásom szerint ott se könnyebb az élet, de cigányok azok nincsenek.
Legalábbis az ezen helyeken élő ismerőseim nem igazán találkoztak velük.Sobri Jóska
mert magyar vagyok, itt születtem és szeretek is itt élni. ennyi.
költözzön el az aki nem tud alkalmazkodni a társadalom legalapvetőbb szabályaihoz.haromt
Oké, de pl ha én fázom felöltözködöm, és nem a havat meg a hideget rühellem.
Ha olyan társaságba kerülök, ahol kurva szarul érzem magam, akkor hazamegyek, nem hazaküldök mindenkit.
Ha meg mondjuk büdös van a 4/6-oson, mert ott halódik egy szerencsétlen homeless, akkor odébmegyek, nem pampogok neki, hogy hogy a gyíkba lehet ilyen igénytelen, büdös.
Ezzel azt akarom mondani, hogyha problémám van, és az nem oldódik meg nélkülem, akkor próbálom én megoldani.
És én is magyar vagyok, és szeretek itt élni, de ha megváltoznának a körülmények annyira, hogy a személyes komfortérezetem sérülne, akkor csomagolnék, és utaznék, mert ez lenne a megoldás, hiszen azokat úgyse tudnám kitessékelni akik miatt így érezném.
De persze mindannyian mások vagyunk.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Konkrétan hány ember van az ideális világodban?
Te, sportolók, szeszfőzök, pár rokon, családtag, néhány csaj, pár barát, még valaki? 😊Sobri Jóska
figyelj, ha a skandinávok a helyükön vannak, akkor már nekem az egy olyan szinten ideális világ, hogy kurva sok mindent és mindenkit tolerálnék már. még az autósokat is 😊haromt
Igazából volna egy személyes, de indokolt kérdésem:
Miért nem költözöl mondjuk az USA-ba, Londonba vagy Thaiföldre mondjuk?
Az én meglátásom szerint ott se könnyebb az élet, de cigányok azok nincsenek.
Legalábbis az ezen helyeken élő ismerőseim nem igazán találkoztak velük.Sobri Jóska
mert magyar vagyok, itt születtem és szeretek is itt élni. ennyi.
költözzön el az aki nem tud alkalmazkodni a társadalom legalapvetőbb szabályaihoz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Digisport, a büdös kurva anyátok