Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐TheMileHighCity
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlik
briareos
Ja, hatásos, Jimmy is ezt vette be. El is múlt neki....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 566 — StuG Life
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐TheMileHighCity
német házi gyógyszer, csak egyszer kell bevenni, és minden elmúlik

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kibaszott fejfájás már megint nem akar elmúlni, ittam rá, erre csak bebasztam. 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gyűlölöm az informatikát, a HP laptopom és a vírusokat!deny79
HP? Necc. A "kisegítőként" megtartott 4 éves Acer-em (sokat megy; up/download, filmnézés... stb.) kihordott egy saját HP-t párhuzamban egy céges Hp-val, meg egy gethes Vaio-t 😀 (közben 3 hónapig volt Mac-em is... booorzalom), és még kutya baja. Acer a király... de a Vaio jobban néz ki... 😂
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
szétszórt papucsra a sötétben sikerült az előbb úgy rálépnem, hogy megbotlottam benne, és telibe rúgtam az ajtót. eredmény egy betört nagylábujj köröm.shawnka
de a papucsnak nem lett baja, ugye? 😮

(nem téged gúnyollak 😊 csak 1-2 éve, mikor tesóm elesett bringával, és mondtuk a mamámnak, hogy papucsban bringázott, és elesett a biciklivel, és egy halom seb a lába, akkor a mamám ennyit kérdezett: "-de a papucsnak nem lett baja?" 😀)fetomy
idén már 2szer sikerült felrugnom vázát sötétben..néha kicsit faszom kivan hogy a házunk egy akadálypálya..
+ egy-két éve sikerült egy tányér levessel a kezemben megbotlani papucsban, jó élmény volt

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szétszórt papucsra a sötétben sikerült az előbb úgy rálépnem, hogy megbotlottam benne, és telibe rúgtam az ajtót. eredmény egy betört nagylábujj köröm.shawnka
de a papucsnak nem lett baja, ugye? 😮

(nem téged gúnyollak 😊 csak 1-2 éve, mikor tesóm elesett bringával, és mondtuk a mamámnak, hogy papucsban bringázott, és elesett a biciklivel, és egy halom seb a lába, akkor a mamám ennyit kérdezett: "-de a papucsnak nem lett baja?" 😀)
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
130 tanulóra tényleg pénzkidobás Matek keresztet kiírni... Dékán úr nem engedélyezte :mad:nDRo
biztos úgy gondolta, h ha ennyien elhasaltatok keresztféléven sem lenne jobb az aránybriareos
Az a röhej, hogy eddig mindig volt...csak most úgy gondolta hogy ne legyen. Pont most 😐
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 275 — Tyrone Creek
szétszórt papucsra a sötétben sikerült az előbb úgy rálépnem, hogy megbotlottam benne, és telibe rúgtam az ajtót. eredmény egy betört nagylábujj köröm.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 566 — StuG Life
130 tanulóra tényleg pénzkidobás Matek keresztet kiírni... Dékán úr nem engedélyezte :mad:nDRo
biztos úgy gondolta, h ha ennyien elhasaltatok keresztféléven sem lenne jobb az arány

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
130 tanulóra tényleg pénzkidobás Matek keresztet kiírni... Dékán úr nem engedélyezte :mad:
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
JJ jól látja a dolgot. Ide sorolnám még a mindenféle szórakoztató elektronikával foglalkozó cégeket is. Ott is többszázezres áruk mennek ki, de semelyikben nem lehet kártyával fizetni.GRAFI
mivel két nagy, hm bútorvállalkozó (Mészáros Ferenc-Freddi Bútor, Orbán Nándor-Orbán Bútor) is Pápáról indult, így az átlagnál egy kicsit jobban képben vagyok ezzel a témával 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
JJ jól látja a dolgot. Ide sorolnám még a mindenféle szórakoztató elektronikával foglalkozó cégeket is. Ott is többszázezres áruk mennek ki, de semelyikben nem lehet kártyával fizetni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a vendéglátóegységek mellett általában a legnagyobb pénzmosodák a bútorboltokJJ Tiller
hát szokjanak rá a kártyamosásra is 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
...GRAFI
persze, csak hát az ecceri embernek ez szar helyzet :/

Én a múltkor néztem k.vanagyot, mikor egy fehérvári, elég komoly bútorboltban bejelentették, hogy nem lehet kártyával fizetni... Nekem kicsit abszurd volt, tekintve, hogy szerintem a bútorboltba nem épp párezer forintos árut vesznek az emberek... de hát evvan 😛fetomy
a vendéglátóegységek mellett általában a legnagyobb pénzmosodák a bútorboltok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...GRAFI
persze, csak hát az ecceri embernek ez szar helyzet :/

Én a múltkor néztem k.vanagyot, mikor egy fehérvári, elég komoly bútorboltban bejelentették, hogy nem lehet kártyával fizetni... Nekem kicsit abszurd volt, tekintve, hogy szerintem a bútorboltba nem épp párezer forintos árut vesznek az emberek... de hát evvan 😛
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ma pofára estem a postán.
Miért lehet csak úgy fizetni be, mondjuk csekket hitelkártyával, hogy a művelet készpénzfelvételnek minősül, azaz a hitelkártya díjszabás alapján tömény szopás.

Pedig szépen összegyűjtögettem 132000,- forintnyi csekket.vadibandi
ja, ezt már mi is beszoptuk egyszer... Elég nagy geciség...fetomy
Gondolom azért, mert úgy van vele a posta, hogy azt a pár százalék hasznot, amit egy csekkes bulin keres, nem akarja odaadni egyik banknak sem. Persze ez a felhasználót nem érdekli, de sokan nem is gondolnák, mekkora lehúzás van 1-1 bankkártyás fizetés után. Van némi tranzakciós díj, és 3-4% jutaléka a banknak egy tranzakción.
Egyébként csekket is be tudsz fizetni online, és ha jól tudom semmi extra díja nincs. Szépen levonják a számládról, és ennyi.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tele van a faszom...10 óra egy nap!!! És még hátravan 2 óra matek...Asbee
Nekem csütörtökön 11 van, abból az utolsó 6 óra a labor 😀barney
Shit happens :/ 😂 Csak kívánni tudom, hogy felétek nem szerda a bulis nap 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 141 — #NoStress
http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU
:cool: 😐 😕
üresség.brk
Nem tudom, hogy kerül ez ide, de fasza kis klip, vicces. 😊

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Tele van a faszom...10 óra egy nap!!! És még hátravan 2 óra matek...Asbee
Nekem csütörtökön 11 van, abból az utolsó 6 óra a labor 😀

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tele van a faszom...10 óra egy nap!!! És még hátravan 2 óra matek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ma pofára estem a postán.
Miért lehet csak úgy fizetni be, mondjuk csekket hitelkártyával, hogy a művelet készpénzfelvételnek minősül, azaz a hitelkártya díjszabás alapján tömény szopás.

Pedig szépen összegyűjtögettem 132000,- forintnyi csekket.vadibandi
ja, ezt már mi is beszoptuk egyszer... Elég nagy geciség...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma pofára estem a postán.
Miért lehet csak úgy fizetni be, mondjuk csekket hitelkártyával, hogy a művelet készpénzfelvételnek minősül, azaz a hitelkártya díjszabás alapján tömény szopás.

Pedig szépen összegyűjtögettem 132000,- forintnyi csekket.




több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU
:cool: 😐 😕
üresség
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gyűlölöm, h már a sport hírek is tele vannak rohadt buzi celebes hírekkel. Faszom akiket azok érdekelnek vegyenek blikkeket meg hasonló szarokat, de sportújságban? Ne az legyen már az egyetlen menekvés, h abszolút elvágom magam a külvilágtól.
Sokadik indok miatt is kapd be nso!Black_Adder
sztem ilyen 6-7 éve rendszeresen alul múlják a blikk színvonalát is, nem vagyok az a fillérbaszó típus, de hogy én erre a szarra jó rég óta, egy árva petákot nem vagyok hajlandó költeni az tuti.

szomorú hogy ez a nemzeti sportújság.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
Gyűlölöm, h már a sport hírek is tele vannak rohadt buzi celebes hírekkel. Faszom akiket azok érdekelnek vegyenek blikkeket meg hasonló szarokat, de sportújságban? Ne az legyen már az egyetlen menekvés, h abszolút elvágom magam a külvilágtól.
Sokadik indok miatt is kapd be nso!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear